banner
banner

بهترین کارگزاران ETF

ETF یا صندوق های معامله در بورس به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین دارایی هایی هستند که امروز در بازار تجارت می کنند. اینها وجوهی هستند که در بورسهای بزرگ به همان شیوه سهام معامله می شوند. اگر به دنبال یک نمونه کار متعادل و متنوع هستید ، چند تفاوت اساسی وجود دارد که ETF را به گزینه ای جذاب تبدیل می کند..

ETF اساساً وجوهی است که توسط دست انتخاب می شود و از چندین دارایی مختلف از یک منطقه خاص تشکیل شده است. اینها می توانند سهام ، اوراق قرضه ، کالاها یا موارد دیگر باشند و به طور معمول با یک بخش اقتصادی خاص مرتبط هستند ، البته نه همیشه.

در اینجا ما نه تنها برخی از برترین کارگزاران ETF را که می توانید انتخاب کنید ارائه کرده ایم ، بلکه برخی از دلایل اینکه تجارت در ETF می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد را نیز عمیقاً بررسی خواهیم کرد..

چرا ETF یک انتخاب محبوب است?

چند دلیل مهم وجود دارد که معامله گران در هنگام ساخت نمونه کارها ، صندوق های معاملاتی بورس را انتخاب می کنند. این دلایل ممکن است مواردی باشد که در مورد سبک تجارت و سفر شما صدق می کند:

تنوع: ETF در نتیجه ماهیت خود باید متنوع باشد. از آنجا که آنها اساساً سبدی از سهام یا داراییهای دیگر هستند که از تعدادی از مناطق معمولاً در یک بخش خاص تشکیل می شوند ، یک ETF بیشتر در معرض یک صنعت قرار می گیرد. به عنوان مثال ، جت جهانی جت های ایالات متحده دسترسی به بیش از 30 سهام شرکت هواپیمایی را در صنعت برق متعادل فراهم می کند.

مقرون به صرفه بودن: تجارت ETF بسیار شبیه تجارت در صندوق های سرمایه گذاری متقابل است ، هرچند که اغلب بدون کارمزد است. با وجود بسیاری از کارگزاران برتر ETF که در لیست آنها ذکر شده است اجازه تجارت بدون کارمزد و بدون کارمزد ETF ها را می دهد ، این زمان ایده آل برای درگیر شدن با دارایی است.

تخصصی انتخاب شده: ETF ها با تعدادی از پارامترهای مورد بررسی ایجاد می شوند. آنها همچنین اغلب می توانند برای تقلید از یک شاخص خاص دیگر ساخته شوند. عناصری مانند سطح ریسک ، بازده سرمایه ، تراز سهام و سایر موارد در نظر گرفته شده اند. این می تواند چنین سرمایه گذاری را به گزینه ای ایده آل نسبت به انتخاب سهام منفرد تبدیل کند ، خصوصاً اگر تازه وارد تجارت هستید یا می خواهید سطح معینی از ثبات را دنبال کنید..

5 کارگزار برتر ETF

نفر اول

نفر اول آنها از این تجربه با رعایت کلیه مقررات SEC و FINRA بهره گرفته اند و همچنین طیف وسیعی از ETF را برای تجارت در یک محیط کاملاً بدون کمیسیون پرورش داده اند..

برای معامله با این کارگزار کمتر از 2000 ETF موجود نیست. این تجارت در بزرگترین بازارهای ایالات متحده از جمله NYSE و NASDAQ انجام می شود و از بیش از 100 ارائه دهنده برتر ارائه می شود. علاوه بر اینکه بدون کارمزد است ، تجارت ETF از طریق Firstrade همچنین به هیچ وجه هزینه تجارت را جلب نخواهد کرد.

به طور کلی ، اگر به دنبال شروع کار و اضافه کردن برخی ETF به نمونه کارها هستید ، Firstrade یکی از جامع ترین پیشنهادات را دارد. آنها همچنین به لطف اینکه برای شروع کار حداقل حساب لازم ندارند ، این فرآیند را بسیار قابل دسترسی می کنند.

طرفداران:

 • معاملات بدون کمیسیون در کلیه ETF های موجود
 • طیف وسیعی از انتخاب با هزاران موجود
 • کارگزار بسیار باتجربه در صنعت

موارد منفی:

 • فقط از 5 صرافی بزرگ می توانید ETF را معامله کنید

ما را کامل بررسی کنید نفر اول بررسی کنید یا مستقیماً به اینجا بروید نفر اول امروز حساب خود را باز کنید.

M1 امور مالی

M1 امور مالی از این نظر منحصر به فرد است که آنها به عنوان نوعی ترکیبی روبو-مشاور کار می کنند. در حالی که می توانید سرمایه گذاری های خود را شخصی سازی کنید و تقریباً از هر ETF که در NYSE ، NASDAQ یا BATS ذکر شده است ، انتخاب کنید ، اکثر معامله گران با این کارگزار از بین 100 “پای” سرمایه گذاری که به طور تخصصی تنظیم شده اند ، انتخاب می کنند.

در بسیاری از این نمونه کارهای اختصاصی که پس از سرمایه گذاری به طور م forثر برای شما تجارت می کنند ، برخی از آنها را فقط به ETF اختصاص می دهید و برخی دیگر که ETF را به عنوان بخشی از ترکیب خود اختصاص می دهند. فراتر از موافقت اولیه ای که برای ایجاد ETF انجام می شود ، کارشناسان M1 Finance بیشتر روش خود را برای انتخاب سرمایه گذاری ETF برای استفاده در اوراق بهادار خود اعمال می کنند.

این فرآیند غربالگری دوتایی شما را تضمین می کند که برای تأمین نیازهای تجاری خود به بهترین ETF ها دسترسی داشته باشید ، و با معاملات بدون کارمزد و هزینه های بسیار کمی که باید در نظر بگیرید و همچنین یک پلت فرم تجارت بسیار آسان برای استفاده و زیرساخت های اضافی مداوم در حال توسعه و ویژگی های منحصر به فرد.

طرفداران:

 •         ETF های کسری را می توان با سهولت معامله کرد
 •         شما می توانید ETF های خود را انتخاب کنید یا نمونه کارها را از قبل انتخاب کنید
 •         هزینه های بسیار کمی از جمله بدون کارمزد در ETF ها

موارد منفی:

 •         زمان اجرای معامله دقیق خارج از کنترل شما است

برای اطلاعات بیشتر به بررسی کامل M1 Finance ما نگاهی بیندازید یا مستقیماً به بخش مراجعه کنید M1 امور مالی سایت اینترنتی.

Public.com

Public.com یکی دیگر از کارگزاران بسیار نوآور و بسیار محبوب است که در آن می توانید تقریباً به هر ETF فهرست شده در ایالات متحده در کنار هزاران سهام جداگانه که ارائه می دهند ، دسترسی داشته باشید. اگر به دنبال سهولت استفاده در تجارت ETF هستید ، Public.com مکانی برای بازدید است.

همه چیز در اینجا مبتنی بر برنامه است و از طریق سیستم عامل تلفن همراه آنها در Android یا iOS قابل دسترسی است. شما می توانید صدها ETF و هزاران سهام دیگر را به راحتی مرور کنید زیرا آنها بر اساس موضوع گروه بندی شده اند.

بار دیگر ، Public.com کاملاً رایگان است برای استفاده و تجارت با آن. این بدان معناست که شما می توانید در هر یک از ETF یا سهامی که آنها ارائه می دهند تجارت کنید ، کاملاً بدون هزینه و بدون کارمزد. اضافه شده به این ، شما مجبور نیستید سهام را در هیچ یک از ETF های آنها خریداری کنید. در عوض می توانید از معاملات سهام سهمی که در ETF نیز اعمال می شود سود ببرید. این به شما امکان می دهد یک “قطعه” از ETF را با هزینه ای متناسب با کل سهم دریافت کنید و می تواند به شما در تنوع بیشتر کمک کند.

طرفداران:

 •         تجارت ETF بسیار قابل دسترسی از طریق برنامه تلفن همراه آنها
 •         دسترسی به ویژگی های معاملات اجتماعی می تواند بینشی فراهم کند
 •         کاملاً بدون کمیسیون و بدون حداقل حساب

موارد منفی:

 •         فقط تجارت موبایل در دسترس است

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بررسی Public.com ما مراجعه کنید ، یا مستقیماً به بخش مراجعه کنید Public.com وب سایت برای بارگیری برنامه و کسب اطلاعات بیشتر.

کارگزاران تعاملی

کارگزاران تعاملی حضور یک کارگزار فرماندهی دیگر در صنعت است که سالهاست وجود داشته و به لطف شفافیت ، تنظیم و ارزش بسیار عالی یکی از معتبرترین شهرت ها را ایجاد کرده است.

این امر به پیشنهادات آنها در حوزه ETF نیز تسری می یابد. شما می توانید طیف گسترده ای از گزینه ها را پیدا کنید ، از جمله نه تنها گزینه های ایالات متحده ، بلکه مجموعاً 28 مبادله در 14 کشور. چنین عددی ممکن است نیاز به تحقیقات بیشتر برای انتخاب بین ETF داشته باشد و اگر می خواهید ETF ایده آل برای نمونه کار خود را پیدا کنید ، می توانید با استفاده از replicator صندوق سرمایه گذاری مشترک / ETF منحصر به فرد این کار را شروع کنید..

کارگزاران تعاملی اکنون بسیاری از ETF های بدون معامله را ارائه می دهد و قیمت بسیار خوبی 0.005 دلار برای هر سهم ایالات متحده در بسیاری از محبوب ترین معاملات ETF خود را ارائه می دهد..

طرفداران:

 •         دسترسی به مجموعه ای از ETF در سراسر جهان
 •         ویژگی های منحصر به فردی مانند ETF replicator برای کمک به شما در شناسایی دارایی ها

موارد منفی:

 •         همیشه هنگام تجارت ETF کاملاً بدون هزینه نیست

نگاهی بیندازید کارگزاران تعاملی برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع تجارت ETF اکنون از وب سایت استفاده کنید.

TD Ameritrade

TD Ameritrade البته یکی از معتبرترین نام های کارگزاران در صنعت برای بازرگانان آمریکایی است. آنها همانطور که از چنین کارگزار باسابقه ای انتظار دارید ، زیرساخت گسترده و برنده جایزه ای را در تجارت کلیه دارایی ها ارائه می دهند.

با تمرکز بر ETF ها در این زمینه بسیار خوب ارائه می شوند. شما به بیش از 2000 وجوه قابل معامله در بورس دسترسی خواهید داشت که بسیاری از آنها از ارائه دهندگان برتر صنعت مانند iShares و دیگران تأمین می شوند. با TD Ameritrade بسیاری از این ETF ها نیز مطابق روند فعلی به صورت بدون حق کمیسیون در دسترس هستند.

ویژگی منحصر به فرد و ارزشمندی که در اینجا خواهید داشت ، میزان زیادی از تحقیق شامل سرویس Morning Star است. این ، علاوه بر ویژگی عالی نمایشگر ETF ، می تواند شما را در انتخاب بهترین ETF های متناسب با اهداف تجاری و نمایه ریسک ، یاری کند..

طرفداران:

 •         نامی بسیار قابل اعتماد و مورد احترام صنعت
 •         طیف گسترده ای از ETF در کنار ابزار تحقیق بیشتر موجود است

موارد منفی:

 •         کارمزد بالا برای معاملات حاشیه

اگر فکر می کنید این انتخاب کارگزار ETF برای شماست ، به آدرس مراجعه کنید TD Ameritrade وب سایت برای شروع.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me