banner
banner

سرمایه گذاری در سهام Square ، Inc (NYSE: SQ)

میدان ، شرکت (NASDAQ:SQ) یک شرکت خدمات مالی است که در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا مستقر است. اسکوئر از طریق راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری خود ابزارهای متنوعی را برای تأمین نیازهای مالی روزمره در اختیار مشاغل و افراد قرار می دهد. در طول سال ها ، این شرکت از ارائه یک محصول منحصر به فرد به توسعه یک کل اکوسیستم خدمات مالی تبدیل شده است. این شرکت به گسترش افق دید خود ادامه داده و خود را به عنوان جایگزینی مشروع برای بخش بانکی سنتی ثابت کرده است.

Square، Inc چیست (SQ)?

اسکوئر توسط مدیر عامل توییتر جک دورسی و تاجر جیم مک کلوی در سال 2009 تاسیس شد. این شرکت 3800 نفر استخدام دارد و در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، ژاپن و انگلستان فعالیت می کند. Square با طراحی محصول Square Reader برای فروشندگان شروع به کار کرد که به جک هدفون دستگاه متصل شد و به آنها امکان پردازش معاملات کارت اعتباری را داد. از آن زمان ، این شرکت با ارائه مجموعه ای از خدمات که به مشاغل اجازه می دهد چندین عملکرد از جمله خدمات بازرگانان و پرداخت های تلفن همراه را در یک سرویس پنجره ای جمع آوری کند ، محصولات خود را گسترش داده است. ابتدای پذیرش فناوری Square شامل استارباکس و Whole Foods بود که به ترتیب از سال 2012 و 2014 گزینه های پرداخت را با محصولات Square آغاز کردند. پس از یک دوره موفقیت اولیه ، شرکت IPOed در سال 2015. از آن زمان ، این شرکت با ارائه راه حل هایی برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیازهای کاربر ، به نوآوری خود ادامه داده است..

چرا Square ، Inc (SQ) موضوع?

عملیات Square در دو اکوسیستم مجزا وجود دارد. اولین مورد اکوسیستم فروشنده آنهاست که خدماتی را برای تأمین نیازهای مشاغل و بازرگانان ارائه می دهد. Square بیشتر با Square Reader شناخته می شود که به جک هدفون دستگاه های تلفن همراه متصل می شود و به بازرگانان امکان پرداخت کارت را می دهد. یکی دیگر از محصولات معروف در اکوسیستم فروشنده Square Square است که یک محل فروش است که به رستوران ها ، خرده فروشی ها و سایر فروشگاه های آجر و ملات اجازه می دهد انواع گزینه های پرداخت را بپذیرند. Square از طریق این دستگاه ها هم از طریق نرخ ثابت و هم از طریق درصد معاملات درآمد کسب می کند. این شرکت همچنین بی سر و صدا تعدادی از راه حل های بازگشت به پایان را برای مشاغل از جمله نرم افزار حقوق و دستمزد ، ابزارهای جذب مشتری ، نرم افزار فاکتور ، راه حل های زمان بندی قرار ملاقات و تأمین مالی مشاغل ایجاد کرده است. اگرچه این محصولات شناخته شده ترین محصولات Square برای مصرف کنندگان نیستند ، اما این برنامه ها در ارائه تجربه پایان کار در کل چرخه پرداخت بسیار مهم هستند. با این پیشنهادات ، شرکت خود را به عنوان یک سرویس اصلی برای نیازهای روزمره یک کسب و کار تقویت کرده است.

ستون دیگر عملیات Square Cash App است. این سرویس پرداخت تلفن همراه که در ابتدا با نام Square Cash شناخته می شد ، به افراد امکان انتقال پول از طریق یک برنامه تلفن همراه را می دهد. از طریق Cash App ، مشتریان توانایی دریافت پول به حساب های بدهی خود را که مرتبط با Card Square Cash و همچنین حساب های بانکی خود هستند ، دارند. Cash App داشت تقریباً 32 میلیون کاربر در پایان سال 2020. در حالی که تمرکز اصلی Square با Cash App رقابت با بانک های سنتی است ، راه حل های دیجیتال دیگر مانند PayPal‘s Venmo نیز رقبای قدرتمندی در فضا هستند. در حالی که Venmo دارای پایگاه کاربری بیشتری است ، Cash App تعدادی از ویژگی های اضافی را ارائه می دهد که محبوبیت آنها ثابت شده است. یک مثال توانایی خرید و فروش سهام و بیت کوین از طریق اپلیکیشن است. در بخش سرمایه گذاری برنامه Cash ، کاربران می توانند از موجودی موجود در حساب خود برای خرید بیت کوین یا سهام در بورس سهام استفاده کنند. Cash App یکی از اولین سیستم عامل های پرداخت پشتیبانی از بیت کوین بود و پول حاصل از معاملات بخش قابل توجهی از مدل درآمد آنها از آن زمان به بعد بوده است. اعتقاد این شرکت به رمزنگاری در اکتبر سال 2020 بیشتر اعلام شد ، زمانی که اعلام شد آنها سرمایه گذاری کرده اند 50 میلیون دلار برای خرید 4709 بیت کوین. این پیشنهادها با هم باعث شده اند که اکوسیستم Cash App در طی سالها رشد گسترده ای داشته باشد و آن را به بستری تبدیل کند که به کاربران امکان می دهد همه را در یک مکان خرج کنند ، پس انداز کنند و تجارت کنند..

Square، Inc (SQ) چشم اندازها

در دنیایی که به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود ، Square یک اکوسیستم ساخته است که به هر دو مشاغل و افراد اجازه می دهد تا به راحتی پول خود را مدیریت کنند. با وجود تعداد زیادی از محصولات پیشنهادی ، رشد درآمد Square به هیچ یک از محصولات وابسته نیست ، بلکه تغییر عمده ای از موسسات مالی سنتی به سمت راه حل های آنلاین ، تلفن همراه و دیجیتال است. در حالی که هزینه های جمع آوری شده در هر معامله با استفاده از سخت افزار Square Square از بخش اصلی رشد شرکت باقی مانده است ، جریان های دیگر درآمد اهمیت بیشتری پیدا می کنند. مناطقی که در طول سالهای مختلف قابل ذکر است شامل تلاشهای Square در زمینه تحویل غذا ، ساخت وب سایت ، هوش مصنوعی ، یادگیری عمیق و بخش های نرم افزار تشکیل پرونده مالیاتی است. علاوه بر اضافه کردن جریان های جدید درآمد ، جریان های درآمد موجود نیز برای رشد نمایی مناسب هستند. با فعالیت Square در حال حاضر فقط در پنج کشور ، گسترش محصولات و خدمات موجود به بازارهای جدید راهی امیدوار کننده برای رشد به جلو خواهد بود..

Square تمرکز قابل توجهی بر گسترش ارائه خدمات مالی خود ، به ویژه برنامه های وام سرمایه برای مشاغل کوچک دارد. از طریق خدمات مالی Square ، این شرکت دارای است تأیید افتتاح یک بانک در یوتا را دریافت کرد در سال 2021. در حالی که مشاغل کوچک معمولاً برای وام دادن ، راه اندازی حسابهای تجاری و سایر خدمات روزمره به بانکهای سنتی مراجعه می کنند ، ورود میدان به این فضا می تواند تهدیدی بزرگ برای موسسات مالی باشد. در حالی که با بانک های محلی محلی مخالفت شده است ، اسکوئر استدلال کرده است که آنها نیازهای مشاغل کوچک را که موسسات سنتی از آنها کوتاهی می کنند برآورده می کنند ، با ذکر اعدادی که می گویند دو سوم مشتریان Square نتوانستند جای دیگری را تأمین مالی کنند.

Square، Inc (کجا بخریم)SQ)

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در سهام Square ، Inc (NYSE: SQ) سرمایه گذاری در سهام Square ، Inc (NYSE: SQ) سرمایه گذاری در سهام Square ، Inc (NYSE: SQ)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

از یک کارت خوان ساده تا یک شرکت چند میلیارد دلاری که کل صنعت خدمات مالی را مختل می کند ، رشد Square یک موفقیت شگفت انگیز بوده است. توانایی گسترش یک محصول و ایجاد کل اکوسیستم مورد اعتماد میلیون ها مشاغل و افراد چیزی نیست که هر روز دیده شود. در حالی که این شرکت قبلاً موفقیت چشمگیری داشته است ، اما هیچ نشانه ای از کند شدن سرعت آنها مشاهده نمی شود. مدیرعامل Dorsey با سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر فن آوری های مخرب ، دیدگاه خود را روشن کرده است. Square می تواند کل بخش را به یک عصر جدید و دیجیتالی منتقل کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me