banner
banner

پیش بینی قیمت هستی شناسی 2021 – تحولات مثبت و چشم انداز فنی صعودی

(به روز شده در 14 فوریه 2021) منشاnt آن از چین ، پروژه Ontology یک پروژه بلاکچین است که به تجارت در استفاده از قدرت فناوری دفتر توزیع شده کمک می کند. این پروژه یک بلاک چین غیر متمرکز و با عملکرد بالا و یک پلت فرم همکاری اعتماد توزیع شده است. واحد پول ONT یک است سکه نسل دوم, که به شما کمک می کند تا شکاف بین فناوری بلاکچین و بخشهای تجاری از بین برود. 

اخیر اضافه کردن در Crypto.com قیمت Ontology را افزایش داده است. در حال حاضر ، ONT با قیمت 0.9 دلار با یک معامله می شود سرپوش بازار از 578 میلیون دلار.

امروز ONT را در Binance خریداری کنید!

نظر کارشناسان در مورد اینکه چرا قیمت هستی شناسی افزایش می یابد

سال گذشته برای ONT عالی نبود زیرا قیمت آن به آرامی فرو نشست و سال را در حدود 0.5 دلار به پایان رساند. با این حال ، 2020 برای این سکه امیدوار کننده به نظر می رسد. این پلتفرم دارای ویژگی های برنامه های سفارشی است و کاربر پسند است ، بنابراین آن را در مقایسه با سایر برنامه های خود همه کاره می کند.

تنها مشکل ONT این است که یک سیستم عامل طاقچه است. اگر سیستم عامل موفق به ارائه پیشنهادات منحصر به فرد خود شود ، سکه باید آینده روشن تری داشته باشد. علاوه بر این ، این پلتفرم دارای توسعه دهندگان ماهر و همکاری با شرکت های بزرگی مانند NEO است و اینها به موفقیت سکه کمک زیادی کرده است. اینها یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت Ontology در آینده نزدیک است.

در حال حاضر ، قیمت بازار ONT خرید خوبی برای سرمایه گذاران است. طبق پیش بینی قیمت ، انتظار می رود قیمت سکه تا پایان سال 2020 به 3.50 دلار برسد. سکه در گذشته به 10 دلار رسیده بود. تحلیلگران همچنین اظهار داشتند که ، بر اساس روند گذشته و حال ، سیستم زیست محیطی قوی پلتفرم در کمترین زمان به آهستگی به سمت قیمت پیش بینی شده خواهد رسید.

امروز ONT را در Binance خریداری کنید!

سایر عوامل موثر در قیمت هستی شناسی شامل:

شراکت

در کمتر از یک ماه ، Ontology با دو شرکت متخصص در زمینه مطابقت AML و KYC همکاری کرد.

یکی Shufti Pro است که Ontology با آن تفاهم نامه (تفاهم نامه) امضا کرد که به موجب آن دو شرکت در توسعه خدمات هویت دیجیتال دست به دست هم می دهند..

با توجه به آنتولوژی ، بلاک چین عمومی ، هویت دیجیتال سنگ بنای موفقیت پروژه بلاکچین است که مبتنی بر اعتماد است.

با مشارکت با Shufti Pro ، یک شرکت پیشرو که راه حل های تأیید در مقیاس جهانی ارائه می دهد ، شرکت های بیشتری موظف هستند به Ontology اعتماد کنند. این حرکتی است که منجر به افزایش فرزندخواندگی می شود.

هنگام امضای تفاهم نامه ، ویکتور فردونگ ، مدیر عامل ، Shufti Pro, گفت:

“ما مدتی است که پیشرفت [هستی شناسی] آنها را با علاقه دنبال کرده ایم و اکنون زمان مناسب برای حرکت به جلو است. علاوه بر این ، ما معتقدیم که استفاده ترکیبی از فناوری جدید و نوآورانه بلاکچین با تأیید هویت پیشرفته و تأیید هویت ترکیبی قدرتمند برای فعالیت های تجاری جهانی است. “

بعلاوه ، به نظر می رسد هستی شناسی فراتر از این نیز درحال جلب توجه است. MIXMarvel ، یک پلت فرم بازی و جامعه محتوا ، توافق نامه ای را با Ontology امضا کرده است تا بازی “Hyperdragons” خود را به شبکه ONT بیاورد. این خبر 2 روز پیش وارد بازار شد. این به مشارکت می افزاید امضاء شده با همکاری Evernym و بنیاد Sovrin یک کنسرسیوم هویت دیجیتال شرق و غرب تشکیل دادند.

مشارکت با 4Stop

Ontology همچنین برای تأیید صحت شناخت مشتری از مشتری در سیستم عامل خود با 4Stop همکاری کرده است.

با نگرانی نهادهای نظارتی مالی درباره پولشویی و تأمین مالی تروریسم ، داشتن راه حل های عالی برای محافظت در برابر این رذایل ، نه تنها برای نهادهای نظارتی بلکه برای کسانی که به پلتفرم هستی شناسی چشم دوخته اند ، یک تسکین چشمگیر است..

افزایش اعتماد به سیستم عامل منجر به افزایش پذیرش خواهد شد. این چیزی است که قیمت ONT را حتی بالاتر می برد.

اینگو ارنست ، مدیرعامل 4Stop ، در مورد مشارکت اظهار نظر کرد گفت:

 “با پذیرش مداوم فناوری بلاکچین ، ما از حضور در پروژه بلاکچین نوآورانه Ontology با ارائه خدمات KYC بیشتر به آنها برای تأیید و تأیید اعتبار اطلاعات شخصی در سراسر جهان ، بسیار هیجان زده هستیم. ایجاد زیرساخت های سازگار و قابل اعتماد اصلی ، استاندارد و به راحتی در دسترس ، موضوعی است که هر دو به آن علاقه داریم و چشم به راه تحولات آینده هستیم. “ 

روابط با چین

اندی جی ، مدیر ارشد راهبردی در Ontology ، پیش از این سمت های عالی را در دولت چین داشته است. وی زمانی دبیر کل وزارت صنعت و فناوری اطلاعات در چین بود.

جون لی ، بنیانگذار آن ، همچنین با Financial Futures Exchange در چین و Infosys کار کرده است.

با چنین ارتباطاتی ، تنها می توان تصور کرد که پلتفرم هستی شناسی در چین مطلوب دیده شود.

اگرچه چین موضع خود را در مورد ارزهای رمزپایه به وضوح بیان کرده است ، اما در مورد پذیرش بلاکچین حرف اول را می زند.

با افزایش موارد استفاده از زنجیره بلوک Ontology ، سخت است که این سیستم عامل در چین مورد استقبال گسترده قرار گیرد. در نتیجه ، این احتمالاً باعث افزایش قیمت ONT می شود.

در پایان ، در طی یک سال از وجود ، هستی شناسی (ONT) ، بدون شک ، قدرت خود را به عنوان یک سکوی آشکار کرده است. مشارکت همچنین به افزایش قیمت آن کمک کرده است. و پس از اجرای کامل راه حل های AML و KYC ، انتظار می رود با ورود بیشتر مشاغل ، قیمت آن حتی بیشتر شود.

امروز ONT را در Binance خریداری کنید!

چشم انداز فنی در مورد قیمت Ontology (ONT) TradingView (بروزرسانی در 14 فوریه 2021)

&# x1f48e ؛ ONT – رفتن به وضوح به یک کهکشان دیگر&# x1f680؛ توسط رجیجورژ بر TradingView.com

به گفته این تحلیلگر ، هستی شناسی یکی از تماس هایی است که طی چند هفته گذشته دنبال شده است. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید ، هفته بسیار مثبتی برای ONT بوده است. در آینده نزدیک (ماه های آینده) ممکن است امکان حرکت ارز مجازی به سمت 3.6085 USDT در هر سکه وجود داشته باشد. 

در واقع ، سطح متفاوتی وجود دارد که این ارز دیجیتال می تواند به آن برسد. این سطح شامل 1.668 ، 2.07 ، 2.62 و آخرین سطح 3.6085 است. نمودار نشان داده شده توسط تحلیلگر نشان می دهد که برای بالا رفتن ONT ضروری است که بالای خط روند شکسته شود که سالها پیش آغاز شده است.

ONT دوره انباشت را کامل می کند توسط kvck بر TradingView.com

این تحلیلگر TradingView ادعا می کند که ONT طی دو سال در مرحله انباشت قرار داشته است. همانطور که او به اشتراک گذاشت ، این ممکن است به پایان برسد. ما دیده ایم که سطح حمایت نزدیک به سطح قیمت 0.4226 USDT وجود داشته است که در سالهای اخیر برای دارایی دیجیتال ONT بسیار مفید بوده است. 

علاوه بر این ، می بینیم که قیمت آن نیز چندین سطح مقاومت در 1.0314 و 1.7294 USDT را به چالش کشیده است. اگر ارز دیجیتال بتواند از مثلث نزولی شکسته شود ، ممکن است شروع به حرکت به 1.0314 و سپس به سطح مقاومت بعدی 1.7294 کند. با این وجود ، شکست موفقیت آمیز باید تأیید شود.

ONT پمپاژ به زودی توسط 317 بر TradingView.com

برای ONT ، تحلیلگر نشان می دهد که ارز مجازی در نهایت می تواند از روند نزولی چند ساله جدا شود. جفت معاملات ONT / USDT هنوز در رابطه با جهت این ارز مجازی مشخص نیست. با این وجود ، سال 2021 سال تعاریف خواهد بود. 

این را می توان در نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر مشاهده کرد. ارز مجازی در کانالهای معاملاتی مختلف و در یک مثلث متقارن بوده است که از اوایل سال 2020 و با بحران COVID-19 آغاز شد. با توجه به تحول بازار ، اوضاع می تواند در آینده تغییر کند. با این وجود ، ONT هنوز از بالاترین میزان ثبت شده در سال 2018 دور مانده است.

ONT / USDT طولانی است توسط معامله گر_OMS بر TradingView.com

جفت معاملات ONT / USDT در حال حاضر در محدوده قیمتی بسیار نزدیک بین 0.466 تا 0.4624 دلار معامله می شود. در چند روز گذشته ONT در این سطح قیمت معامله شده است. این تحلیلگر معتقد است که 2021 می تواند برای این ارز مجازی بسیار مثبت باشد که در نهایت می تواند به قیمت هر سکه 0.8389 دلار برسد. 

این امر ONT را به سطح مقاومتی می رساند که برای رسیدن به بالاترین سطح جدید در تمام تاریخ بسیار مهم است. فقط یک مسئله زمان است که باید بفهمیم آیا ONT قادر به تجربه این حرکت در روزها یا هفته های آینده است یا خیر.

ONTUSDT توسط اوری_آپتون بر TradingView.com

با وجود سقوط به جایگاه 50 در بازار ، Ontology یک ارز رمزنگاری شده عالی برای معامله گران است. طبق نمودار مشترک تحلیلگر ، در منطقه نزدیک به 0.4793 با پشتیبانی روبرو شده ایم. با در نظر گرفتن مشخصات حجم و همچنین مکانهایی که در گذشته ONT مقاومت و پشتیبانی داشته است ، می توانیم این را به عنوان سطح پشتیبانی ببینیم. 

اکنون ، ارز دیجیتال در حال افزایش است و نزدیک به 0.5568 معامله می شود. با این حال ، اگر بخواهد از بالاترین رقم محلی ثبت شده در نوامبر امسال که به 0.74 USDT برای هر سکه رسید ، همچنان باید رشد کند..

تحلیل بنیادی

Mainnet اخیراً منتشر شد ، ساخت پلت فرم NFT ، ارتقا wal کیف پول را آغاز کرد. مشاهده کشش شدید در مشارکت های جدید.

اقتصاد توکن و استیکینگ – تامین 1000 میلیون ONT و ONG ، نزدیک به 63٪ گردش جریان ONT. اخیراً خرید از بازار آزاد انجام شده است. هیچ رویدادی در حال سوختن ، عرضه ثابت وجود ندارد.

Staking توکن سودمند ONG تولید می کند که قابل خرید و فروش است و برای هزینه گاز استفاده می شود.

به طور کلی ، از نظر تحلیلگر ، ONTBTC سطح کلیدی را نقض کرده است. آزمایش مجدد برای تأیید تلنگر S / R بسیار محتمل است – امکان ورود به عقب.

نتیجه

یک سال پس از آنکه Ontology شبکه اصلی خود را از طریق توسعه مداوم فناوری راه اندازی کرد ، این پروژه موفق به ایجاد یک بستر اساسی همکاری در اعتماد شد. تاکنون ، Ontology موفق شده است به اولین گام از چشم انداز خود ، آماده بودن برای همه مشاغل ، که برای قیمت ONT حرکت به جلو مناسب است ، دست یابد..

با معامله درست زیر 1 دلار ، Ontology فرصتی سودآور برای هر سرمایه گذار که تصمیم می گیرد از قیمت پایین آن استفاده کند و مقداری ONT به سبد سهام خود اضافه کند ، فراهم می کند. بر اساس نمودارهای صعودی فوق ، مشخص است که قیمت سکه طی ماه های آینده افزایش خواهد یافت. برای خرید برخی از ONT در Binance می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

امروز ONT را در Binance خریداری کنید!

آیا می خواهید در مورد هستی شناسی بیشتر بدانید؟ می توانید این راهنما را که همه چیز در مورد پروژه را توضیح می دهد بررسی کنید. این راهنمای دیگر به شما در مورد بهترین کیف پول های ذخیره سازی Ontology توصیه می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me