banner
banner

6 پروژه برای بازگرداندن قیمت NEO به 100 دلار

قبلا به عنوان “AntShares” شناخته می شد ، و در حال حاضر به عنوان “Ethereum چینی” یا “قاتل Ethereum” نامیده می شود NEO یک پروژه ارز رمزنگاری شده مبتنی بر چین است که هدف آن گرفتن تاج از سر Ethereum است.

به عبارت دقیق تر ، این یک پلت فرم غیر متمرکز و منبع باز رمزنگاری و بلاکچین است که همچنین قابلیت اجرای dApps و قراردادهای هوشمند را دارد ، برخی از ویژگی های اصلی که Ethereum را به عنوان یک پلت فرم خاص می کند.

از زمان راه اندازی آن در سال 2016 ، قیمت NEO دائماً رو به عقب می رود و خبرساز می شود. برخی از برجسته ترین ویژگی های آن شامل یک محیط توسعه بسیار انعطاف پذیر ، الگوریتم تحمل خطای بیزانس ، سرعت معامله سریع ، پشتیبانی از ICO و “آسیب ناپذیری” از رایانه های کوانتومی است..

NEO به لطف تعداد زیادی از دستاوردهای خود ، ارزش خود را قبلاً اثبات کرده و از همه مهمتر ، به جهانیان نشان داده است که درست مانند Ethereum ، برای آینده قابل استفاده و مرتبط است. گفته شد ، اگر می خواهید از بزرگترین رقیب Ethereum پشتیبانی کنید یا در آن سرمایه گذاری کنید ، ممکن است به 6 پروژه امیدوار کننده که در بستر NEO توسعه یافته اند علاقه مند شوید.

هستی شناسی

هستی شناسی احتمالاً پروژه NEO با بیشترین هیاهوی اطراف آن است زیرا پتانسیل خارق العاده ای برای توسعه آینده به نمایش می گذارد. Ontology یک شبکه دفتر توزیع شده (یا شبکه مبتنی بر بلاک چین) است که برای دستیابی به “اکوسیستم اعتماد” ترکیبی از تاییدهای شناسایی توزیع شده ، تبادل داده ، همکاری داده ها و پروتکل ها و ماژول های مختلف دیگر است.

این اکوسیستم مبتنی بر اعتماد به طور خاص طراحی شده است تا به شرکا اجازه دهد تمرکز خود را بر روی فعالیت های تجاری خود افزایش دهند و توسعه دهند. از زمان راه اندازی ، هستی شناسی به رسمیت شناخته شده است. پس از آنکه Ontology airdrop خود را در مارس 2018 تکمیل کرد و با موفقیت 20 میلیون نشانه توزیع کرد ، قیمت توکن رسمی آن سر به فلک کشید.

با توجه به آن نقشه راه, هستی شناسی برنامه های چشمگیری برای آینده دارد و با توجه به اینکه تیم قدرتمندی پروژه را جمع کرده است و همچنین پشتیبانی همه جامعه NEO و همه شرکای آن ، این احتمال وجود دارد که پروژه آنها را به واقعیت تبدیل کند.

از نظر یک سرمایه گذار ، همچنین لازم است بدانید که Ontology مستقیماً به NEO متصل است ، زیرا آنها بنیانگذار همان شرکت فناوری Onchain را دارند. جون جی ، یکی از بنیانگذاران Onchain نیز یکی از بنیانگذاران هستی شناسی است.

با توجه به همه آنچه گفته شد ، قطعاً هستی شناسی در آینده باید مراقب آن باشد. همچنین می توانید قیمت ONT را در ماه های آینده دنبال کنید.

عکس صفحه 1

منبع: https://ont.io/

مغز عمیق

مغز عمیق یک پروژه NEO دیگر است که ارزش بررسی سرمایه گذاری های آینده را دارد. DeepBrain اولین پلت فرم محاسبات AI با زنجیره بلوک در جهان است. هدف این پروژه ارائه محصولات هوش مصنوعی و بستر کم هزینه ، انعطاف پذیر و ایمن برای اجرای آنها است.

از آنجا که محاسبات هوش مصنوعی به منابع زیادی نیاز دارد ، DeepBrain خود را به عنوان راه حلی به بازار عرضه می کند که می تواند تمام هزینه های درگیر را به شدت کاهش دهد. این کار را به لطف شبکه عصبی غیرمتمرکز خود انجام می دهد ، جایی که تمام هزینه ها و منابع محاسباتی توسط گره های شبکه به اشتراک گذاشته می شود. به همه طرف های درگیر که قدرت محاسباتی را ارائه می دهند ، با استفاده از رمز DBC بومی این پلتفرم پاداش داده می شود. منابع و داده های محاسباتی را می توان با اطمینان و بدون زحمت در بازار خرید و فروش کرد.

ویدیوپوستر 2

منبع: https://www.deepbrainchain.org/ailanding.html

NEX

 تبادل NEO, Nex ، یکی دیگر از پروژه های NEO است که به دلیل بسیار خوبی احاطه شده است. هدف این پروژه فراهم آوردن چیزی تقریباً ناشنیده از طرف کاربرانش است – ترکیبی عالی بین تبادل متمرکز و غیرمتمرکز. به طور خلاصه ، سرعت و دسترسی به مبادلات متمرکز را با امنیت و شفافیتی که فقط مبادلات غیرمتمرکز می توانند ارائه دهند ، ارائه می دهد..

برای انجام این کار ، این پلتفرم از یک موتور تطبیق خارج از زنجیره استفاده می کند که اجازه می دهد سفارشات از آدرسهای مختلف کاربر امضا و ارسال شود ، خارج از زنجیره مطابقت داده و سپس امضا شود و بعداً از طریق بلاکچین به حسابها متعهد شود.

آنچه در این پروژه بسیار چشمگیر است ، اسامی بزرگ پشت آن است. NEX تیم بسیار قدرتمند و توانمندی دارد که در زمینه توسعه خود کار می کند. برخی از نمایندگی ترین اعضای فابیو کانسی ، بنیانگذار ، هستند شهر صهیون (CoZ) ، اتان فست ، یکی دیگر از بنیانگذاران CoZ ، و فابیان وال ، نیز یکی از بنیانگذاران CoZ.

در حالی که NEO به عروج خود ادامه می دهد ، مطمئناً باید مراقب NEX باشید ، زیرا صرافی دارای تمام ابزارهای مناسب برای ایجاد سکوی NEO حتی بیشتر از آنچه هست است.

گرافیک kyc

منبع: https://neonexchange.org

Qlink

Qlink یک پروژه NEO بسیار جالب است زیرا هدف آن اولین شبکه غیرمتمرکز تلفن همراه در جهان است. به طور خلاصه ، این پلتفرم روشی کارآمد برای “اجاره” پهنای باند استفاده نشده به سایر شرکت کنندگان شبکه که به آن نیاز دارند ، در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در ازای خدمات خود ، به کاربرانی که پهنای باند اضافی می فروشند ، با توکن های QLC پاداش داده می شود.

این پلتفرم سه سرویس اصلی به شرح زیر به کاربران خود ارائه می دهد: اشتراک Wi-Fi ، دسترسی به داده های تلفن همراه و توزیع محتوا و یک سرویس پیام کوتاه سازمانی. همه این خدمات از طریق برنامه های رسمی تلفن همراه و دسک تاپ Qlink قابل دسترسی هستند.

Qlink بسیاری از چالش های سیستم های مخابراتی متمرکز سنتی از جمله توزیع و صدور صورتحساب نادرست ، نگرانی های امنیتی و هزینه های بالای استفاده را حل می کند..

زیپین

 زیپین این پروژه در عین حال یکی دیگر از اولین ها را برای سیستم عامل NEO نشان می دهد. این اولین بار است که جهان شاهد یک پلت فرم غیرمتمرکز است که هدف آن محافظت از کارهای خلاقانه از طریق بلاکچین است. با کمک Zeepin ، هنرمندان ، نویسندگان و طراحان از هر نوع قادر به محافظت از کار خود با هزینه های بسیار ناچیز خواهند بود.

کاربران می توانند آثار هنری خود را در بلاکچین ذخیره کنند. این سیستم به اصطلاح “مزایای حق نسخه برداری” را فراهم می کند ، که به کاربران امکان می دهد کارهایشان را بدون نگرانی از استفاده غیرقابل تأیید ، به راحتی توزیع کنند..

نبض قرمز

نبض قرمز یک سرویس جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات ابتکاری است که در بالای بلاک چین NEO ساخته شده است. این مرکز عمدتاً بر بازارهای مالی و سرمایه ای چین تمرکز دارد که از آنجا داده هایی را جمع آوری می کند تا دید واضحی از بازار بیش از حد پیچیده چین داشته باشد..

هدف این پلتفرم این است که برخی از بهترین دیدگاه های ممکن در مورد بازار را از متخصصان و متخصصان صنعت به منظور ایجاد یک اکوسیستم تقسیم تحقیقات نسل بعدی برای کاربران خود بهم متصل کند. از آنجا که اکثر تحلیل گران مالی موافق هستند که چین موظف است اقتصاد خود را بیش از پیش گسترش دهد و این واقعیت که به زودی فناوری بلاکچین در زندگی روزمره ما بیش از پیش نمایان خواهد شد ، قطعاً لازم است که به Red Pulse توجه داشته باشید و حتی ممکن است در این سیستم عامل سرمایه گذاری کنید.

امیدواریم لیست شش مورد از جالب ترین پروژه های NEO مفید واقع شده باشد. با سرمایه گذاری های آینده آرزوی موفقیت داریم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me