banner
banner

پیش بینی قیمت سکه Crypto.com (CRO)

CRO به عنوان یکی از داغترین ارزهای رمزپایه در سال 2020 در حال رشد است و به اکوسیستم Crypto.com کمک می کند. در سال 2020 ، علیرغم بحران فعلی ویروس کرونا ، CRO یک تجربه گاو نر را تجربه کرده است که دارایی دیجیتال را به بالاترین سطح بالایی از گذشته رسانده است. این راهنما مربوط به همه مواردی است که باید در مورد آن بدانید پیش بینی قیمت CRO

فقط در طی یک سال ، CRO توانست بیش از 760٪ نسبت به قیمت فوریه 2019 افزایش یابد و به سرمایه گذاران کمک کند تا در یک سال از سودهای کلان برخوردار شوند که نتایج متفاوتی را ارائه می دهد. ارز دیجیتال پس از فروش اخیر در مارس 2020 به دلیل گسترش همه گیری و تأثیر آن بر اقتصاد ، به یکی از بهترین دارایی ها تبدیل شد.. 

در این مقاله ، ما مهمترین مواردی را که باید در مورد CRO در نظر گرفت و آنچه می تواند به این ارز کمک کند در آینده نزدیک به سمت بالاترین قیمت حرکت کند ، با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ما همچنین سعی خواهیم کرد جنبه های فنی قیمت CRO و نحوه رفتار این ارز رمزپایه را در آینده درک کنیم.. 

اخبار قابل توجه CRO & برنامه های سال 2021

Crypto.com اعلام کرد در ماه مه که آنها در حال رشد قابل توجهی در اکوسیستم خود هستند. این اتفاق حتی در بحران COVID-19 رخ داده است که کل جهان را تحت تأثیر قرار داده است. نصف شدن بیت کوین (BTC) نیز تأثیر مثبتی بر جذب کل سرمایه گذاران و کاربران جدید به فضا در کل اکوسیستم دارد. 

در طول ماه مه ، Crypto.com توانست به چندین مرحله مهم از جمله حمل و نقل کارت MCO VISA در اروپا ، معرفی کیف پول Crypto.com و دسترسی 2 میلیون کاربر دست یابد. علاوه بر این ، مشارکت ها ، به روزرسانی ها و تبلیغات جدید بسیاری صورت گرفته است که کل جامعه از آنها لذت می برد. 

در سال 2020 ، Crypto.com در تلاش است تا کاربران جدیدی را وارد بازار کند و ارزهای رمزنگاری شده را در هر کیف پول وارد کند ، یکی از بهترین برنامه ها را برای افراد برای سرمایه گذاری آسان در ارزهای رمزنگاری شده ارائه دهد ، یک کارت اعتباری شگفت انگیز ارائه می دهد که به شما امکان می دهد رمزنگاری و بسیاری از موارد دیگر را صرف کنید. Crypto.com مطمئناً یکی از شرکتهایی است که سخت ترین کار را در جهان برای ترویج استفاده از دارایی های دیجیتال و کمک گسترده به روند پذیرش ارزهای رمزپایه در سراسر جهان انجام می دهد.. 

و حتی اخیراً ، CRO یک دریافت کرده است هشتگ مارک دار توییتر, بعد از بیت کوین (BTC) ، دومین آن است که آن را بدست می آورید.

جالب تر است ویژه چهارمین سالگرد که در آن کاربران می توانند BTC را با 50٪ تخفیف خریداری کنند. این فروش از 30 ژوئن سال 2020 آغاز می شود و در اول ژوئیه سال 2020 به پایان می رسد. همه می توانند شرکت کنند ، اما تعداد محدودی از افراد ، حداکثر 25000 نفر هستند. داشتن سهمی در CRO می تواند تخصیص شما در مورد میزان BTC با 50٪ تخفیف را افزایش دهد.

کارت های MCO Visa Expansion ، Crypto Wallet و موارد دیگر

کارت های ویزا MCO اکنون در 31 بازار اروپا موجود است. این شرکت همچنین در حال حاضر مبلغ 100000 دلار بیت کوین را که از طریق توییتر آغاز می شود و تا 30 ژوئن ادامه دارد ، ادامه می دهد.. 

هدف تبلیغات جدید گسترش تعداد کاربرانی است که از این پلتفرم و نحوه کار آن مطلع هستند. می توانید تمام اطلاعات را در توییت زیر مشاهده کنید:

یخی سفید فرانسه ، جید سبز فنلاند ، روبی استیل پرتغال # کارت ویزای MCO اکنون در اروپا حمل می شود!

اکنون رزرو کنید: https://t.co/CMnaThfGsn

ما 100 هزار دلار به ما می دهیم # BTC. دنبال کنید ، مانند & RT برای فرصتی برای کسب 200 دلار. نظر + عکس از کارت شما & کشور = شانس بیشتر! pic.twitter.com/l9hKBBaRm7

– Crypto.com (cryptocom) 19 مه 2020

گسترش ویزا در ماه های آینده ادامه خواهد یافت و مطمئناً یکی از اهداف اصلی سال 2020 خواهد بود. این مهم برای جذب کاربران جدید و کمک به اکوسیستم Crypto.com برای گسترش و دسترسی به تعداد بیشتری از افراد مهم خواهد بود.. 

Crypto.com همچنین برنامه برچسب سفید کارت بدهی جدید را راه اندازی کرده است که خواستار مبادلات و کیف پول هایی است که می خواهند کارت های خود را با نام تجاری خود راه اندازی کنند. Crypto.com زیرساخت ها را فراهم می کند و مارک ها می توانند از حمل و نقل در ایالات متحده ، اروپا و آسیا لذت ببرند.

آخرین کیف پول Crypto.com پرینت یک کیف پول غیر حضوری است که به کاربران امکان می دهد کنترل ارزهای رمزپایه خود را کنترل کنند. کاربران می توانند به راحتی از طریق برنامه Crypto.com متصل شوند و با در دست داشتن کلیدهای خصوصی ارزهای مجازی خود که در دست دارند ، از استانداردهای امنیتی بالاتری بهره مند شوند.. 

علاوه بر این ، این شرکت همچنان خدمات پاداش دهنده ای را که به کاربران ارائه می دهند وجوه خود را روی سیستم عامل قرار می دهند ، بهبود می بخشد. افراد می توانند 5٪ p.a بدست آورند. در Litecoin (LTC) ، 4.5٪ p.a. در XRP و 14٪ p.a. در ICX. 

Crypto.com همچنین سیاست 100 میلیون دلاری را تضمین کرده است که در حال حاضر توسط Arch Underwriting در Lloyd’s Syndicate 2012 اداره می شود. به این ترتیب ، Crypto.com توانست توسعه دادن، گسترش پوشش بیمه آن به 360 میلیون دلار. در حال حاضر ، تعداد کمی از شرکت های رمزنگاری با پوشش بیمه وجود دارد و کل بازار فاقد استراتژی بیمه ای مشخص است. 

در این باره ، Kris Marszalek ، بنیانگذار و مدیر عامل Crypto.com ، اظهار داشت:

“بازار رمزنگاری به طرز ناخوشایندی از بیمه کم برخوردار است ، این امر شرکت های متولی و کاربران را در معرض خطر سرقت یا از دست دادن دارایی های خود قرار می دهد و مانعی برای تصویب رمزنگاری جریان اصلی است. ما عمیقاً به امنیت سیستم عامل خود پایبند بوده ایم ، این مهمترین نگرانی مشترکان اولیه و کسانی است که تازه وارد رمزنگاری شده اند. “

علاوه بر این ، کاربران جدید مبادله Crypto.com که سطح “Advanced” KYC را ثبت نام و تکمیل کرده اند ، از 2٪ پاداش سپرده های رمزنگاری ساخته شده در بورس برخوردار می شوند. این یک روش خوب برای کاربران و معامله گران برای دریافت بودجه اضافی و شروع به استفاده از آنها برای تجارت دارایی های دیجیتال در بازار و استفاده از پلت فرم Crypto.com است.. 

سرانجام ، Crypto.com نیز با آن کار کرده است کوینزیلا به منظور اینکه مشتریان بتوانند با Coinzilla تبلیغات خود را انجام دهند و با استفاده از Crypto.com Pay تا 10٪ پول نقد دریافت کنند. این یک روش عالی برای بازپرداخت پول نقد در هنگام سرمایه گذاری در توسعه محصولات ، خدمات یا شرکت خود است.

سکه Crypto.com (CRO) 2019 – 2020 تجزیه و تحلیل قیمت

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید از زمانی که CRO به 0.10 دلار رسید ، پس از آن یک بازار خرس راه اندازی کرد که دارای سه بار صعودی بود. 

اولین مورد در اواسط 19 بود و مدت زمان بسیار کمی به طول انجامید و به CRO اجازه داد تا دوباره از 0.10 دلار عبور کند. مورد دوم در ابتدای سال 2020 بود زیرا کل بازار رمزنگاری در یک گاو نر بود. این بار CRO نتوانست از 0.075 دلار بگذرد. سرانجام ، آخرین اجرای گاو نر است که در حال حاضر ما با CRO برای سومین بار از 0.10 دلار عبور می کنیم ، با سود 66 درصد برای ماه گذشته. 

از نظر BTC ، می بینیم که بازار خرس از سال 2019 به وضوح دیده می شود و ما در حال حاضر دوباره شروع به حرکت به سمت بالاتر می کنیم. 

Crypto.com با پلتفرم و خدماتی که در حال حاضر روی آنها کار می کند ، به گسترش و جذب کاربران جدید ادامه می دهد. همانطور که در بخش قبلی مشاهده کردیم ، پروژه های مختلفی وجود دارد که تیم Crypto.com در حال حاضر روی آنها کار می کند و این به مشتریان و کاربران جدید اجازه می دهد از خدمات گسترده ای لذت ببرند..

همه اینها می تواند تأثیر مثبتی بر قیمت ارز رمزنگاری شده داشته باشد که به دلیل تحولات اخیر در روزهای اخیر رشد کرده است. تیم پشتیبان CRO در حال شروع ابتکارات و پروژه های جدید به طور منظم برای کل جامعه است تا از تحولات شبکه درگیر و راضی باشند.. 

به عنوان مثال ، Crypto.com چند هفته پیش سرویس Crypto Swap خود را در بالای شبکه Ethereum (ETH) راه اندازی کرده است. پیش بینی می شود این تعداد زیادی از کاربران از بازار DeFi را به خود جلب کند.

پیش بینی قیمت سکه Crypto.com (CRO) – تجزیه و تحلیل TradingView – به روز شده در 14 فوریه 2021

CRO 2021 OUTLOOK توسط لبخندها بر TradingView.com

برای جفت تجاری CRO / USDT ، تحلیلگر می گوید که با توجه به اینکه از منطقه تجمع نشان داده شده در نمودار جدا نمی شویم ، برای این ارز مجازی صعودی است. در حال حاضر میزان توقف 0.05 دلار برای هر سکه تعیین شده است. 

منطقه خرید بالایی نیز در یک وقفه و آزمایش مجدد میانگین متحرک نمایی 50 روزه معتبر است. ارز مجازی می تواند سرانجام گزاف گویی کرده و در روند صعودی ادامه یابد. با این وجود ، اگر در عوض ، خراب شود ، این می تواند یک سیگنال فروش باشد. 

در حال حاضر ، تحلیلگر معتقد است که اکنون می توانیم در یک سطح سودآوری قرار بگیریم (اولین سطح سود تاکنون).

CRYPTO.COM #CRO LIFE توسط MyIndianTechie بر TradingView.com

برای جفت تجاری CRO / USDT ، می بینیم که بازار “هنوز CRO را نادیده می گیرد”. این تحلیلگر ادعا می کند که در حال حاضر هیچ تماسی در مورد این ارز دیجیتال وجود ندارد. علاوه بر این ، این شمع هایی که در حال حاضر با رنگ قرمز نمایش داده می شوند ، نشان می دهد که تقاضا به نفع CRO نیست. 

علاوه بر این ، تفاوت زیادی بین CRO و سایر ارزهای مجازی وجود دارد که توسط صرافی های مختلف ایجاد شده اند. به عنوان مثال می توان دریافت که Binance Coin (BNB) در مقایسه با این سکه همچنان عملکرد خوبی دارد. با وجود صعودی شدن بیت کوین ، در ماه های اخیر ، CRO به نظر می رسد که نمی تواند روند نزولی فعلی را ترک کند. شاید زمان بیشتری لازم باشد تا ارز دیجیتال به بازار خرس خود پایان دهد.

CRO / USDT توسط معین_حدادیان بر TradingView.com

CRO در حال دور شدن از روند نزولی است که از اواسط سال 2020 شروع شد زمانی که ارز مجازی به بالاترین سطح 0.18 USDT برای هر سکه رسید. اکنون می بینیم که CRO می تواند به سمت 0.0875 USDT حرکت کند و در قسمت بعدی 2021 به حرکت بالاتر ادامه دهد.. 

به عنوان مثال ، CRO می تواند به 0.107 و در نهایت 0.1235 برسد. این نشان می دهد که در آینده ای نزدیک نمی توان به اوج های جدید در همه زمان ها رسید. در واقع ، شاید مجبور باشیم مدت زمان بیشتری صبر کنیم تا این اتفاق بیفتد. علاوه بر این ، تحول قیمت بیت کوین نیز می تواند در جفت تجاری CRO / USDT تأثیر بگذارد.

CROUSDT 1dy: // پوست سر تا زمانی که او ظاهر شود (1 پاپ دیگر 2 شبانه روز؟) توسط HustleGrindMomentum بر TradingView.com

به گفته تحلیلگر ، CRO ممکن است طی چند ساعت آینده یک پاپ دیگر داشته باشد. در روزها یا هفته های آینده ممکن است مقاومت در برابر چرخش و شروع به حرکت بالاتر باشد. کل بازار رمزنگاری در ماه های اخیر بالاتر رفته است اما CRO در حال اصلاح یک افزایش سریع قیمت در طول سال 2020 است. 

به گفته این تحلیلگر ، وی معتقد است که این پروژه برای انتقال به سطح بعدی چیزهای زیادی برای اثبات و اداره دارد. اگرچه آنها پروژه جدیدی در پیش دارند ، او می گوید این پروژه می تواند “نیمه سایه ای” باشد. این تحلیلگر معتقد است که این نیز می تواند پروژه خوبی برای بررسی هر چند وقت یکبار باشد.

سکه Crypto.com (CRO) – 19 دسامبر توسط readCrypto را بخوانید بر TradingView.com

به گفته این تحلیلگر ، ارز دیجیتال ممکن است در روزهای آینده بین 0.054223 USDT و 0.073434 USDT حرکت کند. اگر دارایی دیجیتال CRO به زیر نقطه 0.054223 برسد ، در این صورت قیمت ممکن است ادامه یابد. به همین دلیل است که اگر معامله می کنید ، او می گوید که فرصت خوبی برای بررسی این موقعیت است. این منطقه همچنین می تواند به عنوان سطح پشتیبانی کار کند. 

اگر قیمت همچنان به سمت بالاتر حرکت کند (به 0.073434) ، در این مرحله می توان با مقاومت مواجه شد. با این وجود ، اگر از آن سطح بالاتر برود ، اتفاقات خوبی می تواند رخ دهد. به همین دلیل مهم است که همیشه این سطوح را بررسی کنید.

سpالات متداول Crypto.com Coin (CRO) (سQالات متداول)

در این بخش ، ما برخی از س Freالات متداول (FAQ) انجمن را در مورد این ارز رمزنگاری شده با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

Crypto.com چه زمانی راه اندازی شد?

Crypto.com در سال 2017 از طریق ICO راه اندازی شد که در آن 26،700،000 دلار دریافت کردند. در آن زمان این شرکت موناکو نامیده می شد ، از آنجا که نام رمز ارز دیگر آنها (MCO) از آنجا می آید. MCO ارز رمزنگاری شده ای است که برای رزرو کارتها ، مشارکت در MCO و به دست آوردن مزایای ذخیره MCO (cashback ، netflix) استفاده می شود. & تخفیف spotify و غیره) در حالی که CRO بیشتر در کشور استفاده می شود تبادل Crypto.com, که اکنون در نسخه بتا است. 

که نرم افزار CRO است?

Crypto.com Coin (CRO) یک ارز رمزنگاری شده است که برای دریافت هزینه های تخفیف در صرافی Crypto.com ، دریافت 20٪ پاداش در CRO در سال ، بازپرداخت پول هنگام خرید کارت های هدیه و بسیاری از مزایای دیگر که می توانید مشاهده کنید اینجا یا در تصویر زیر 

آیا CRO یک سرمایه گذاری خوب است?

این به لحظه ای که شما در نشانه های CRO سرمایه گذاری می کنید و زمانی که ارز را می فروشید بستگی خواهد داشت. اگر سکه را در زمان عرضه یا در بازارهای خرس به دست آورده اید ، ممکن است این امکان را داشته باشید که با قیمت های بالاتر بفروشید و از سرمایه و سود خود بازپرداخت کنید. ROI سکه در ماه گذشته 66٪ است ، اما ما به همه توصیه می کنیم قبل از سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده تحقیق درستی انجام دهند یا احتمالاً با CPA مشورت کنند. 

Crypto.com چیست?

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، Crypto.com شرکتی است که تمرکز خود را بر ارائه راه حل هایی در بازار ارزهای رمزپایه برای افراد برای شروع استفاده از دارایی های دیجیتال و فناوری بلاکچین می گذارد. این شرکت فروش توکن MCO را در ژوئن 2017 انجام داد و توانست 26.7 میلیون نفر را برای تأمین بودجه عملیات خود جمع کند. 

هدف Crypto.com چیست?

شعار اصلی آنها “ارز رمزنگاری شده در هر کیف پول” است. بنابراین اساساً ، برای گسترش استفاده از دارایی های دیجیتال به عنوان ابزار پرداخت و مبادله. البته این ممکن است مدتی طول بکشد تا به مخاطبان بیشتری برسد اما می توان اطمینان داشت که این شرکت تمام تلاش خود را برای افزایش نرخ ارز رمزنگاری شده انجام می دهد. 

آیا CRO بالا می رود?

ما نمی دانیم چه اتفاقی برای ارز دیجیتال می افتد. همچنین به این بستگی دارد که پتانسیل صعودی ارز را در کدام نقطه قیمت اندازه گیری کنیم. هرچه قیمت پایین تر باشد ، احتمال بالاتر رفتن این دارایی دیجیتال بیشتر خواهد بود. در روزهای گذشته ، CRO در یک بازار گاو نر حضور داشته است و یک دوره بزرگ را به ثبت رسانده است که نزدیک است به بالاترین سطح قبلی خود برسد. 

اگرچه بازار می تواند به رشد خود ادامه دهد ، اما نوسانات و عدم قطعیت در فضا پیش بینی آینده ارز CRO را دشوار می کند. 

CRO را از کجا بخریم?

صرافی های مختلفی وجود دارد که می توانید ارز رمزپایه CRO را خریداری کنید. برخی از این سیستم عامل ها شامل OKEx ، Huobi Global ، Bittrex ، ZB.com و HitBTC و سایر موارد هستند..

با این حال ، ما توصیه می کنیم تبادل Crypto.com چون حجم آن برای خرید مقدار زیادی CRO کافی است و می توانید 180 روز آن را سهام کنید و 20٪ p.a بدست آورید. علاوه بر این ، برای پرداخت هزینه های مبادله و تخفیف خوب می توانید از CRO استفاده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me