banner
banner

پیش بینی قیمت NEM 2021 – نجات یافته و در حال افزایش است

(به روز شده در 14 فوریه 2021) سال گذشته برای انتقال بلاک چین NEM و رمز XEM بسیار مهم بود. در طول دوره ، XEM دستاوردهای قابل توجهی را ثبت کرده است که همزمان با اصلاح ساختار ناکارآمد اکوسیستم است.

با توجه به شرایط موجود ، NEM با توجه به طیف گسترده ای از موارد استفاده در دنیای واقعی و اکنون که از حمایت کامل بنیاد NEM برخوردار است ، پتانسیل زیادی دارد. در سال 2020 این پلت فرم این فرصت را دارد که بقیه را هدایت کند زیرا فناوری بلاکچین در دنیای تجارت ادغام شده است. در نتیجه ، موارد افزایش استفاده و ادغام تأثیر مثبت بر قیمت آن خواهد داشت.

در این بخش ، ما قصد داریم عوامل مختلفی را که باعث افزایش قیمت XEM به بالا است ، از جمله نظرات کارشناسان و تجزیه و تحلیل فنی نمودارها ، بررسی کنیم..

امروز XEM را با Binance خریداری کنید!

نظر کارشناسان در مورد چرا نم افزایش می یابد

NEM بیست و هفتمین ارز دیجیتال بزرگ مبتنی بر سقف بازار است. این ارز رمزنگاری شده در مارس 2015 راه اندازی شد و در زمستان رمزنگاری سال گذشته مورد لغو قرار گرفت و نسبت به بالاترین قیمت خود در ژانویه 2018 یعنی 2.11 دلار 97٪ کاهش داشت. با وجود این روند منفی ، بیایید نگاهی بیندازیم که چرا کارشناسان معتقدند NEM می تواند به زودی افزایش یابد.

Saaim ، تحلیلگر سرمایه گذاری در شرکت رسانه ای لومباردی, ایالت ها که هک کردن پلت فرم NEM و سکه های از دست رفته می تواند یک مثبت مثبت باشد ، که می تواند یک حرکت رو به بالا را تحریک کند. وی گزارش داد که سکه با سایر آلت کوین های بزرگتر رقابت می کند و اضافه می کند از زمان پیوستن سکه به Binance ، این ممکن است قیمت آن را به سمت خوشحال کننده 1 دلار سوق دهد..

علاوه بر این ، تیم فالک ، از Finder.com, معتقد است که NEM پتانسیل زیادی دارد. این پلتفرم دارای طیف گسترده ای از موارد استفاده در دنیای واقعی و پشتوانه بنیاد NEM.io است ، بنابراین این فرصت را دارد که در صف مقدمات ادغام بلاکچین در مقیاس بزرگ در دنیای تجارت قرار گیرد ، که ممکن است سکه را تحت فشار قرار دهد قیمت به سطوح بالاتر.

رئیس جدید منتخب بنیاد NEM ، الکس تینسمن, ابراز سطح بالایی از خوش بینی است وقتی او اظهار داشت که عضویت در این بنیاد هیجان انگیز است ، با توجه به اینکه دارای مجموعه ای قوی از ابزارها و جامعه ای است که برای تغییر آینده رو به جلو است. این خوش بینی نشان می دهد که او با توجه به مزایای بیشمار آن ، به آینده بزرگی برای سکه اعتقاد دارد.

در حال حاضر ، قیمت NEM با قیمت 0.01 دلار با سقف بازار 371 میلیون دلار معامله می شود. با این حال ، تحولات اخیر پیرامون این پروژه نوید می دهد که قیمت و محدودیت بازار را حتی بیشتر کند. در زیر چهار دلیل دیگر وجود دارد که به طور مثبت بر قیمت NEM تأثیر می گذارد (یادداشت سردبیر: ما در اینجا به جای “XEM” از NEM استفاده خواهیم کرد).

امروز XEM را با Binance خریداری کنید!

شروع تازه بعد از 8 میلیون دلار نجات

در اوایل این ماه بنیاد NEM اعلام کرد که پس از تزریق بودجه حدود 8 میلیون دلار در ماه گذشته و پس از اخراج بیشتر کارکنان خود ، آماده است برای شروع تازه. اعضای اصلی جامعه NEM انتشار 210 میلیون نشان NEM از ذخایر را در تاریخ 20 فوریه تصویب کردند که قرار است بودجه فعالیت بنیادها را تا 20 فوریه سال 2020 تأمین کند.

الکس تینسمن ، رئیس جدید منتخب بنیاد NEM در اوایل سال جاری اعلام کرده بود که سازمان غیر انتفاعی پس از سو mis مدیریت بودجه شورای حکومتی قبلی تقریباً شکسته شده است.

به عنوان بخشی از تغییرات جدید ، مدیریت جدید شامل کاهش کارکنان بود که منجر به بیکار شدن 100 نفر شد. حلبی اشاره شد که “به نفع شرکت هاست که مسئولیت مالی با پلتفرم ، محصولات و تیم هایشان داشته باشند. ما باید متمرکز بر محصول باشیم و این همان کاری است که ما انجام داده ایم. این نشانه اتفاقات خوب آینده است. “

همچنین در پیام تشکر به جامعه NEM برای تصویب بودجه بنیاد اشاره شد که می شود “کار با اعضای جامعه مربوطه برای طی مراحل پرداخت وجوه و ارتباط با وکلای ما در سنگاپور که در آن بنیاد NEM تاسیس شده است. همانطور که وعده داده شده است ، ما به بنیادی متمرکز بر محصول و درآمد محور تبدیل خواهیم شد و به طور مرتب به روزرسانی خواهیم کرد. “

بنابراین همانطور که رئیس جمهور خاطرنشان کرد ، به جلو حرکت می کنیم ، سرمایه گذاران باید انتظارات خوبی از NEM داشته باشند ، به خصوص از نظر قیمت.

PUBLISH از NEM Blockchain استفاده خواهد کرد

عرصه رسانه های خبری قرار است به زودی بهره گیری از مزایای فناوری بلاکچین را آغاز کند.

این بعد از TokenPost ، یک بستر خبری مبتنی بر بلاکچین کره ای و Kchain ، یک شرکت مشاوره برجسته بلاکچین است که در کره مستقر است و برای راه اندازی آن همکاری می کند انتشار – نرم افزاری که به فرایندهای ادغام کمک می کند.

از طریق این پلت فرم ، دو نهاد قصد دارند اکوسیستم رسانه های خبری را در این دوره از فناوری دفتر توزیع شده بهبود بخشند.

PUBLISH خود را به عنوان “پروتکل نرم افزار انتشار اخبار مبتنی بر بلاکچین نسل بعدی” توصیف می کند. علاوه بر این ، هدف آن تحریف طراحی شبکه های رسانه های خبری با رویکرد مشارکت جهانی است.

مطالعات امکان سنجی انجام شده تاکنون نشان می دهد که این پروتکل با اقدامات انتشار محتوای اخبار سازگار است و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.

پروژه زنجیره بلوک PUBLISH بر اساس پروتکل NEM اجرا می شود. این سرویس از خدمات NEM از جمله توانایی شخصی سازی دارایی ها و استفاده از پیام های رمزگذاری شده استفاده خواهد کرد.

با این کار ، این پلتفرم امیدوار است که شبکه ای ایجاد کند که تمام شرکت کنندگان در صنعت اخبار را از تبلیغ کنندگان ، مصرف کنندگان ، سازندگان محتوا و ویراستاران در سیستم راضی کند..

PUBLISH با داشتن نقش های متمایز برای شرکت کنندگان مختلف شبکه ، از سایر پروژه های بلاکچین که سعی در اجرای همان ایده دارند ، متمایز است.

ناشران و ویراستاران فعال در این پلتفرم حافظ اخبار مبتنی بر بلاکچین در شبکه خواهند بود.

همچنین ، انتظار می رود رویکرد غیرمتمرکز ترکیبی که برای اداره شبکه PUBLISH استفاده می شود ، شفافیت و استقلال را در هنگام انتشار اخبار افزایش دهد. علاوه بر این ، NEM با بسیاری از شرکت های دیگر همکاری می کند و همکاری های جدیدی را امضا می کند که به کاربران امکان می دهد راه حل های بهتری داشته باشند.

با وجود این ، همچنین لازم به یادآوری است که چند میلیون سکه NEM از صرافی Coincheck چند سال پیش به سرقت رفته است.

راه اندازی مرکز Blockchain برای استارت آپ های مبتنی بر Nem

اخیراً NEM راه اندازی شد هاب بلاکچین در ملبورن استرالیا. این مرکز می تواند نمایندگان NEM را در مورد فناوری بلاکچین و ارزهای رمزپایه از افراد پشتیبانی کند.

این برنامه همچنین میزبان رویدادهای بلاکچین و برنامه های آموزشی خواهد بود. مهمتر از همه ، این به عنوان یک جوجه کشی تجاری و مرکز پشتیبانی برای استارت آپ های بلاکچین مستقر در NEM عمل خواهد کرد.

استرالیا چشم اندازهای خوبی دارد برای بنیاد NEM. این پروژه اخیراً از طریق مشارکت با استارتاپ هایی مانند TravelbyBit از پشتیبانی محلی بهره مند شده است.

انتظار می رود این تحول جدید بر قیمت XEM تأثیر مثبتی بگذارد همانطور که اخیراً پس از NEM رخ داده است برداشت توسط Mijin ، یک سیستم عامل بلاکچین مستقر در ژاپن.

جیان چان ، رهبر بنیاد NEM در استرالیا و نیوزیلند گفته است که راه اندازی مرکز در ملبورن نشانه قطعی تعهد NEM در حمایت از نوآوری در هر دو کشور است.

در حال حاضر NEM با بسیاری از استارتاپ ها در استرالیا از جمله LaunchVic ، Blockchain Center ، Stone $ Chalk و بسیاری دیگر همکاری می کند.

NEM همچنین اعلام کرده است که در تلاش است تا شرکای استرالیایی بیشتری داشته باشد و به زودی برنامه هایی برای برخی ICO های مبتنی بر NEM در نظر گرفته شده است.

مشارکت در امارات متحده عربی

تفاهم نامه ای (تفاهم نامه) توسط تیم NEM امضا شده است با وزارت توسعه جامعه (MOCD) در امارات متحده عربی. این تفاهم نامه ارائه خدمات مشاوره ای مختلف به MOCD را در مورد پروژه های زنجیره بلوکی آینده خود پوشش می دهد. امارات متحده عربی در استفاده از فناوری بلاکچین به عنوان وسیله نقلیه ای برای هدایت سیاست دیجیتالی سازی کامل خود ، که امیدوار است در سال 2019 به دست آورد ، بسیار مترقی بوده است..

این آخرین همکاری از سری مشارکت هایی است که با شرکت های مختلف منعقد شده است. NEM همچنین در تعدادی از صرافی ها مانند BitPanda و Kuna Exchange ، صرافی رمزنگاری مستقر در اوکراین که جفت سازی رمزنگاری و فیات مبتنی بر NEM را ارائه می دهد ، ذکر شده است..

NEM (XEM) تجزیه و تحلیل مشاهده قیمت به روز شده در 14 فوریه 2021

&# x1f4a1؛ فرصت عالی خرید NEM / USD را از دست ندهید توسط پیش بینی شهر_جهان بر TradingView.com

به گفته این تحلیلگر ، امکان اصلاح موقت خط حمایت نشان داده شده در نمودار وجود دارد که برابر 0.31 USDT برای هر سکه است. وی فکر می کند که معامله گران می توانند براساس قیمت اقدام به تعیین سفارش کنند و انتظار داشته باشند که اهداف کوتاه مدت محقق شوند. 

علاوه بر این ، NEMUSD نیز در محدوده ای محدود است و انتظار می رود آغاز روند صعودی باشد. علاوه بر این ، WEMA 21 روزه به عنوان یک پشتیبانی پویا عمل کرده است. علاوه بر این ، RSI در حال حاضر 70 دلار ایستاده است و اگر قیمت به قیمت های بالاتر برسد ، می تواند به حرکت خود ادامه دهد. تحلیلگر حد ضرر زیر 0.28 USDT را تنظیم کرده است.

XEMUSDT در حال تکمیل مرحله پایانی کوسه | انتظار می رود تا 124٪ حرکت انجام شود توسط ماه 333 بر TradingView.com

معاملات NEM همچنان در همان محدوده معاملات چند هفته پیش گزارش شده است. تحلیلگر به روزرسانی در مورد روند فعلی ارائه نداد ، اما ممکن است مشاهده شود که ارز دیجیتال با کمترین قیمت اما با عملکرد نسبتاً پایدار قیمت به عنوان مقاومت حرکت کرده است. 

در حال حاضر ، سطح مقاومت آن را در 0.2452 USDT پیدا می کنیم و به نظر می رسد که NEM در تلاش است تا این سطح را بشکند. همچنین لازم به ذکر است که NEM در این سطح سطح 0.618 فیبوناچی را از بالای محلی با 0.3194 USDT به ازای هر سکه به چالش می کشد. این امر به وضوح به نحوه رفتار کل بازار رمزنگاری بستگی دارد.

XEMUSDT قسمت پایانی کوسه را تکمیل کرد | انتظار می رود تا 124٪ حرکت انجام شود توسط ماه 333 بر TradingView.com

برای جفت معاملات NEM / USDT ، می بینیم که تحلیلگر پیش بینی حرکت احتمالی به سمت 0.28 USDT در هفته های آینده 2021 را دارد. این می تواند در مراحل مختلف اتفاق بیفتد. با این حال ، NEM نزدیک به سطح قیمت 0.22 معامله شده است که نشان دهنده سطح 0.50 فیبوناچی است. 

بعلاوه ، تحلیلگر منطقه معکوس یا خرید بالقوه بین 0.15576 تا 0.1240 UDST به ازای هر سکه را نشان می دهد. این چیزی است که می تواند در آینده نزدیک تغییر کند. در واقع ، سطح 0.236 فیبوناچی نیز می تواند کارساز باشد. همانطور که تحلیلگر در نمودار نشان می دهد ، منطقه فروش می تواند بالای 0.1989 و نزدیک به 0.2788 USDT باشد.

NEM – altcoin مورد علاقه من..! توسط thejanuary1994 بر TradingView.com

به گفته این تحلیلگر ، شاهد حرکت جفت معاملاتی XEMUSD به سمت خط قرمز هستیم که در حال حاضر نزدیک به 3 دلار برای هر سکه است. این اجازه می دهد ارز مجازی در طول دوره گاو نر ادامه یابد تا به بالاترین حد برسد. 

حداکثر قیمت دستیابی شده توسط ارز مجازی در دسامبر 2017 نزدیک به 2 دلار بود. همچنین واضح است که با تکامل کل فضای رمزنگاری ، ارز مجازی می تواند به سمت بالاتر حرکت کند. این تحلیلگر معتقد است که ممکن است NEM این خط را قبل از سال 2022 لمس کند. ماه های بعدی می تواند برای دارایی دیجیتال که روند صعودی خود را ادامه می دهد بسیار مثبت باشد..

اهداف آسان XEM NEM – NEMXEM XEMBTC XEMUSDT XEMUSD XEMETH توسط ClubTrillionair بر TradingView.com

تحلیلگر NEM برای ارز رمزپایه XRM / BTC فرصت بسیار خوبی را برای ورود به بازار و تجارت این دارایی دیجیتال دیده است. وی پیش بینی کرد ارز مجازی از 0.00000635 به 0.00001267 منتقل شود ، جایی که در زمان نوشتن این مقاله معامله می شود. 

علاوه بر این ، او دو سطح حمایت و مقاومت متفاوت را با ما به اشتراک گذاشت که در ماههای اخیر بسیار خوب کار کرده است. اولی را نزدیک به 0.000000872 BTC در هر XEM می بینیم و دیگری در 0.00001020 BTC در هر XEM بود. علاوه بر این ، دارایی دیجیتال یک شریک تکرار را نشان می دهد که می تواند برای معامله گرانی که معاملات نوسان دارند مفید باشد.

بعدش چی?

سال گذشته نقطه عطفی برای بلاکچین NEM و نشانه آن بود. این نشانه برخی تغییرات قابل توجه در مدل حاکم بر اکوسیستم NEM است. و اکنون یک ساختار عملیاتی جدید ایجاد شده است. هدف از تغییرات جدید اصلاح اشتباهات و گلوگاه های قبلی است.

به همین ترتیب ، بازار به تغییرات مثبت پاسخ مثبت داده است و سودهای XEM طی چند ماه گذشته گواه این موضوع است. با راه اندازی آینده Catapult ، انتظار می رود که سودها در نیمه دوم سال ادامه داشته باشد ، و برای هر سرمایه گذار عاقلانه است که مقداری XEM را به نمونه کارهای رمزنگاری خود اضافه کند تا اطمینان حاصل شود که از پیش بینی شده در آینده انتظار نمی رود..

آیا می خواهید در مورد NEM بیشتر بدانید؟ این راهنما را بررسی کنید که همه چیز را در مورد پروژه توضیح می دهد. این راهنما به شما نحوه خرید XEM در Binance را آموزش می دهد. همچنین ، به محض خرید XEM ، می خواهید آنها را در یک مکان امن ذخیره کنید ، بنابراین در اینجا راهنمای بهترین کیف پول های NEM در سال 2019 است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me