banner
banner

مهمترین قطرات هوایی در ژوئیه 2018 [به روز شده در 7 ژوئیه]

اول ، Airdrop چیست?

airdrop زمانی است که سازندگان پشت ارز رمزنگاری شده رمز یا سکه خود را به رایگان به دارندگان موجود آن توزیع می کنند. این یک روش پاداش دادن به طرفداران همکار و یک استراتژی بازاریابی در نظر گرفته می شود زیرا هدف آن این است که در صورت جدید بودن محصولشان در بازار ، بیشتر در معرض دید قرار گیرد..

اگر شما علاقه مند به دریافت سکه رایگان هستید ، لیست زیر مهمترین قطرات هوایی را که در ماه ژوئیه برگزار می شود را پوشش می دهد.

CPS سکه Airdrop

سکه CPS پروژه ای است که توسط CoinPayments و با همکاری Syscoin توسعه یافته است. سکه CPS اولین توکن صادر شده در بلاک چین Syscoin خواهد بود.

CoinPayments 100 سکه CPS رایگان به تمام حساب های جدید و موجود در سیستم عامل خود ارائه می دهد. airdrop در 1 آگوست 2018 به پایان می رسد. ارزش تخمینی سکه ها 10 یورو است. شرکت های وابسته CoinPayments همچنین برای هر ثبت نام جدید ارجاع شده توسط حساب شما ، 25 CPS Coins پاداش ارجاع دریافت می کنند. علاوه بر این ، به ازای هر ثبت نام 25٪ از کل هزینه های تراکنش شارژ شده آنها را نیز دریافت خواهید کرد.

https://twitter.com/CoinPaymentsNET/status/1012388156010708992

به دلیل همکاری آن با Syscoin ، یک سیارک CPS جداگانه نیز وجود داشت که در تاریخ 1 ژوئیه برای دارندگان Syscoin توزیع شد. در آن تاریخ ، تصویری از همه کیف پول های Syscoin مرتبط با نام های مستعار گرفته شد و 6٪ از کل مقدار سکه های CPS به هر دارنده سکه داده شد.

حلقه زدن LRN Airdrop 

حلقه زدن یک پروتکل است که برای “تطبیق سفارش به عنوان یک سرویس” طراحی شده است و بین چندین بلاکچین با استفاده از معاملات حلقه ای و تطبیق سفارش ارتباط برقرار می کند تا معاملات بین رمزهای مختلف بلاکچین را تسهیل کند.

Loopring 60٪ از حداکثر عرضه LRN خود را به همه دارندگان LRC (نه به شرکت کنندگان اولیه فروش توکن) هدایت می کند. airdrop در 3 تاریخ انجام می شود: 5 ژوئیه ، 5 سپتامبر و 5 نوامبر.

هر airdrop شامل 20٪ از حداکثر LRN عرضه شده به یک قرارداد هوشمند در NEO (قرارداد هوشمند Airdrop) است که دارندگان توکن LRC می توانند ادعا کنند. به ازای هر 100 LRC متعلق ، 2 LRN به دارنده تعلق می گیرد. یک رمز LRN در حال حاضر 0.728180 دلار آمریکا ارزش گذاری شده است.

برای هر airdrop ، یک بلوک تصادفی برای عکس فوری در مدت 5 روز قبل از انتخاب می شود

گلدان هوا عکس فوری زودتر از موعد اعلام نخواهد شد ، اما آنها بلوک را اعلام خواهند کرد

تعداد پس از آن.

قبل از گرفتن عکس فوری ، شرکت کنندگان باید آدرس NEO خود را بسته کنند. اطلاعات اتصال در عکس فوری برای airdrop استفاده می شود. یک روش ساده تر این است که تمام LRC را به یک آدرس Ethereum منتقل کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد اتصال آدرس در متوسط.

کاپاسیتی CAPP Airdrop 

کاپاسیتی برنامه airdrop خود را از 22 فوریه آغاز کردند و به دارندگانی که حداقل 1000 نشانه CAPP در کیف پول خود داشتند ، نشان های جایزه ارائه می دهند. یک رمز CAPP 0.016502 دلار قیمت دارد. آنها همچنین به صاحبان وفادار پاداش 4٪ از کل دارایی های CAPP اعطا می کنند. جوایز در تاریخ 12 ژوئیه و 12 اوت ارسال می شود (3٪ پاداش برای این ماه).

https://twitter.com/cappasity/status/96643597130999989889

برای شرکت ، ابتدا باید یک حساب فروش توکن در ایجاد کنید کاپاسیتی, و آدرس کیف پول ERC-20 خود را که در آن رمزهای CAPP خود را نگه دارید قرار دهید. اگر از طریق برنامه ارجاع تلگرام دیگران را به عضویت دعوت کنید ، برای هر ثبت نام 10 CAPP دریافت خواهید کرد ، و شرکت کننده گیرنده نیز فقط برای پذیرش 5 نشانه CAPP دریافت می کند.

Pundi X NPXS Airdrop 

پوندی X به کلیه دارندگان رمزهای واجد شرایط خود پاداش می دهد از طریق مکانیزمی که تا ژانویه 2021 ادامه خواهد داشت. این بدان معنی است که آنها هر ماه نشانه ها را دور می زنند. عکس فوری برای جولای قرار است در سی و یکم اتفاق بیفتد. شرکت کنندگان 7،316٪ از مبلغی را که در زمان عکس فوری داشته اند دریافت می کنند. در حال حاضر یک رمز NPXS 0.005296 دلار قیمت دارد. رمز PXS / NPXS شما در کیف پولی است که کلید خصوصی آن را دارید ، نه کیف پول در مبادلات عمومی.

دانشگاهی MTC Airdrop 

دانشگاهی 114،368،529 MTC را به طور ماهانه در طی مدت دو سال بین دارندگان خود توزیع خواهد کرد. عکس موجودی کیف پول در تاریخ 31 ژوئیه در ساعت 18:00 به وقت گرینویچ گرفته می شود.

مبلغی که هر یک از شرکت کنندگان دریافت می کند ، بر اساس میزان مالکیت MTC آنها در مقابل کل MTC موجود است. قیمت MTC در حال حاضر 0.28412055 دلار است. کسانی که می خواهند شرکت کنند باید نشانه های خود را در کیف پول های سازگار با ERC-20 مانند MEW ، Metamask یا کیف پول های سخت افزاری نگهداری کنند.

Aion Airdrop

Aion قرارداد TRS (برنامه انتشار Token) خود را در ماه دسامبر منتشر کرد و از آن زمان برنامه تخصیص پاداش را برای مشارکت کنندگان اولیه خود آغاز کرد. برنامه آنها بسته به تعداد نشانگرهای AION که دارنده آن دارد ، ماهانه قطره های هوایی را تشکیل می دهد که شامل 6،25٪ پاداش می شود. AION 1 دلار ارزش گذاری شده است.

عکس فوری در تاریخ 12 ژوئیه گرفته خواهد شد. این رویداد فقط برای کسانی که شرکت کرده اند در دسترس است

در برنامه انتشار Token AION.

پیش بررسی Airdrop

پروژه پیش جستجو یک موتور جستجوی غیرمتمرکز است که به دلیل استفاده و ارتقا the سیستم عامل ، به کاربران با رمز اصلی خود (PRE) پاداش می دهد. Presearch با هدف دستیابی به استراتژی ، هدف قرار دادن بیشترین کاربران جستجوی وب برای دستیابی به پذیرش زودرس است. Presearch (PRE) ، یک رمز Ethereum ERC20 ، با استفاده از ارزهای رمزپایه BTC و ETH قابل خریداری است.

دریافت رمزهای رایگان Presearch آسان و ساده است. کلیک این لینک برای ثبت نام در سایت. بلافاصله 25 علامت PRE رایگان دریافت خواهید کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر ، در کادر ارائه شده جستجو کنید. هر بار که این کار را انجام می دهید ، نشانه های PRE رایگان دریافت می کنید. برای دریافت نشانه های خود باید 60 روز فعال باشید.

PCHAIN ​​Airdrop

پروژه PChain ادعا می کند اولین سیستم چند زنجیره ای است که از ماشین مجازی Ethereum (EVM) در سطح جهانی پشتیبانی می کند و ساخت داپ های بزرگ scall را امکان پذیر کرده است. PChain 326000 نشانه PAI را برای اعضای انجمن خود هدایت می کند. برای اینکه بخشی از آن باشید ، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. اینجا کلیک کنید برای بازدید از صفحه ثبت نام airdrop و ثبت نام کنید.

2. نامه خود را تأیید کنید و وارد شوید.

3. به این بپیوندید گروه تلگرام و “Airdrop” را به عنوان پیام ارسال کنید.

4- در توییتر دنبال کنید و بازتوییت کنید این.

5. دنبال کنید اینجا در Reddit.

6. همچنین می توانید برای به دست آوردن رمزهای PAI بیشتر به دوستان خود مراجعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me