banner
banner

3 بستر Blockchain برای فریلنسرها

فناوری بلاکچین لوازم زیادی در زمینه های مختلف دارد و به نظر می رسد بازار آزاد نیز توجه به کاربردهای آن را آغاز کرده است. با قطع واسطه ، این نحوه تغییر کار در افراد و همچنین انعطاف پذیری برنامه کاری آنها تغییر خواهد کرد.

در اینجا سه ​​پروژه امیدوار کننده زنجیره بلوکی آورده شده است که قرار است انقلابی در صنعت کار برای فریلنسرها ایجاد کند:

1. اخلاقی

اخلاقی بستری است که از نظر مفهوم مشابه کاری است که Freelancer.com یا Upwork.com انجام می دهند ، اما بدون هزینه. بازار آن با هزینه صفر بر روی بلاکچین Ethereum کار می کند ، توزیع پرونده های جلویی آن توسط IPFS ، پروتکل وب غیرمتمرکز انجام می شود.

خوش اخلاقی

منبع: https://steemit.com

این سیستم بر روی یک سیستم بی اعتماد کار می کند و در نتیجه هیچ هزینه ای لازم نیست. Ethlance یک رکورد آینده در بازار آزاد است به این معنی که رقابت در حال حاضر در سطح پایین است و به فریلنسرها شانس بیشتری برای یافتن پروژه در مقایسه با Freelancer یا Upwork که شبکه بیش از حد اشباع شده است ، می دهد..

Ethlance با ساخته شدن بر روی بلاک چین Ethereum قادر به اجرای ویژگی های قرارداد هوشمند است که از طریق آن کارفرمایان می توانند هزینه های مستقل خود را بدون پرداخت هیچ نوع هزینه برای سیستم عامل پرداخت کنند..

“ما هیچ معامله ای بین مشاغل آزاد و کارفرمایان قطع نمی کنیم و همچنین هزینه ای برای عضویت وجود ندارد. این هرگز تغییر نخواهد کرد. این چیزی است که یک رویکرد متمرکز با پول فیات هرگز قادر به انجام آن در مقیاس وسیع نیست. “- گفت Matus Lestan ، توسعه دهنده Ethlance.

فقط “هزینه های بنزین” که شبکه Ethereum برای پردازش معاملات نیاز دارد ، از پرداخت ها گرفته می شود. اینها در مقایسه با هزینه هایی که توسط بازارهای سنتی آزاد انجام می شود ، که می تواند تا 20 درصد از مبلغ فریلنسر را پرداخت کند ، به طور قابل توجهی پایین تر است..

فریلنسرها می توانند با تایپ خدمات موجود در نوار جستجو به دنبال شغل باشند و با انتخاب رتبه کارفرما ، نوع پرداخت پیشنهادی ، سطح تجربه ، طول پروژه ، بودجه و در دسترس بودن ، جستجو می تواند محدود شود..

در حال حاضر ، Ethlance گزینه ای برای جستجوی متن کامل را ارائه نمی دهد ، اما ورودی های مشاغل را می توان براساس 4،700 مهارت از پیش تعریف شده که پس از تایپ مهارت در نوار جستجو ، در یک منوی کشویی مرتب می شوند ، مرتب کرد..

در عوض کارفرمایان می توانند با توجه به مهارت ها ، رتبه بندی ، نرخ ساعتی ، کشور ، زبان و بازخوردی که از پروفایل های خود دارند به دنبال فریلنسر برای استخدام باشند..

برای پیوستن به سیستم عامل Ethlance ، برای دسترسی کاربران به خدمات آن ، نصب یکی از دو ابزار Ethereum ضروری است. افزونه هایی که باید نصب شوند یا MetaMask یا Ethereum’s Mist مرورگر هستند.

2. Bounty0x

Bounty0x یک شبکه شکار غیرمعمول فضل است که از یک سیستم بررسی مبتنی بر نشانه گذاری های سوزاندن و سوزش استفاده می کند. با استفاده از فناوری بلاکچین ، Bounty0x راه حل هایی برای بازاریابی آنلاین ، مشاوره ، توسعه نرم افزار و همچنین تحقیق ارائه می دهد..

bounty0x

منبع: https://cryptominded.com

این پلت فرم به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با ارسال نظرات و پرداخت در هنگام شناسایی خطاها ، اشکالات موجود در کد خود را به طور کارآمد شناسایی کنند..

Bounty0x همچنین می تواند با در دسترس قرار دادن آخرین روند صنعت از طریق آموزش های تخصصی در سطح جهانی ، بر صنعت مشاوره تأثیر بگذارد. در نتیجه صنعت غیرمتمرکز خواهد شد و این امکان را برای بیشتر افراد علاقه مند فراهم می کند.

علاوه بر مزایا ، کاربران همچنین می توانند در مورد کارهای انجام شده بازبینی کنند ، تمام پرداخت های خود را مدیریت کنند ، در صورت لزوم کمک شخصی ارائه دهند و در معرض دید گسترده تری از تبلیغات و بازاریابی عمومی قرار بگیرند..

بازار آزاد دارای سیستم عامل های زیادی است که به همین منظور ساخته شده است ، اما Bounty0x اولین کسی است که با توجه به مدیریت فضل ساخته شده است.

نعمت ها در 3 نوع وجود دارد: نعمت های ساده – که به طور خودکار توسط الگوریتم ها و API تأیید می شوند ، کلاهبرداری های کلانتر – که کلانترها را قادر می سازد نشانه هایی را برای انجام تأیید صحیح بدست آورند ، و آخرین ، نه مهمترین ، پاداش های فوق العاده – که نیاز به تأیید مدیر پروژه دارند ، که برای نعمتهای بسیار فنی محفوظ است.

رمز Bounty0x ، BTNY توسط پلتفرم به عنوان پرداختی برای انجام کارهای فضل برای راه اندازی های ICO استفاده خواهد شد.

3. مسدود کننده

مسدود کننده یک پلت فرم مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن ایجاد یک بازار کار مستقل توزیع شده است که در بالای بلاکچین Ethereum ایجاد شده است.

Blocklancer با جرأت ادعا می کند که پلتفرم آن “تمام مشکلات سیستم عامل های فریلنسر فعلی” را حل خواهد کرد. این تضمین می کند که کلیه پرداخت ها از طریق یک سیستم اختلاف اتوماتیک تسویه می شود ، و عدالت را تضمین می کند. همچنین تبلیغ هزینه های کم و سانسور صفر است.

پروژه blockchain blockchain

منبع: https://coinnoob.com

برخلاف سایر سیستم عامل های مستقل که هزینه ای 20 درصدی را دریافت می کنند ، بلاکچنر فقط 3٪ هزینه از فریلنسر خود می خواهد.

این پروژه به بسیاری از مواردی که در حال حاضر جهان آزاد را تحت تأثیر قرار داده است رسیدگی خواهد کرد ، از جمله مواردی مانند بررسی های جعلی ، پرداخت ناعادلانه و تأخیر پرداخت ، عدم انعطاف پذیری برنامه و کنترل کامل یک مرجع مرکزی.

Blocklancer متعلق به هیچ شرکت متمرکز نیست ، در عوض ، برق به دارندگان رمز آن می رسد. دارندگان رمز برای حل اختلاف نیازی به اتکا به یک مرجع واحد ندارند و در عوض از دادگاه های دارنده رمز (THT) استفاده می کنند ، یک سیستم تصمیم گیری که فقط به دارندگان رمز آن بستگی دارد. این سیستم نه تنها انصاف آنها را تضمین می کند بلکه امکان به دست آوردن هزینه های آنها را نیز تضمین می کند.

این بدان معنی است که هیچ تصمیم یک جانبه ای توسط یک مقام جزئی اتخاذ نخواهد شد و هیچ یک از طرفین در یک دادرسی ناعادلانه پول خود را از دست نمی دهند.

این بازار کار مستقل توزیع شده خود تنظیم می شود و یک محیط امن و کارآمد ارائه می دهد که از طریق آن کارفرمایان و مشاغل آزاد می توانند با یکدیگر تماس بگیرند.

فریلنسرها می توانند به راحتی در سیستم عامل شغل پیدا کنند و اعتبار فریلنسر خود را ایجاد کنند ، این باعث می شود مشتریانی که به دنبال مهارت های خود هستند با آنها تماس بگیرند.

از طرف دیگر ، کارفرمایان پیشنهادات شغلی خود را در بستر Blocklancer ارسال می کنند و منتظر درخواست فریلنسرهای علاقه مند برای آنها می شوند. کارفرمایان همچنین این امکان را دارند که مستقیماً با فریلنسرهای معتمد تماس بگیرند.

به عنوان یک کارفرما ، فقط در صورت رضایت کامل از کار ارائه شده یا در صورت اتمام نقاط عطف پروژه ، می توانید پرداخت را انجام دهید..

کول یک نویسنده مستقل است که بر روی ارز رمزنگاری شده و فناوری های نوظهور تمرکز دارد. مقالات قبلی در مورد Masternodes در وب سایت های رمزنگاری برجسته ارائه شده و در Whitepapers نقل شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me