سهام 5G برای خرید در سال 2020

شبکه های بی سیم 5G امسال برای زمان نخست آماده هستند. طبق پیش بینی ها ، هزینه های زیرساخت بی سیم 5G در سال 2020 به حدود 4.2 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت ، در حالی که سال گذشته 2.2 میلیارد دلار است ، زیرا کشورهای بیشتری از این فن آوری جدید استفاده می کنند. 

بعلاوه ، این جدیدترین نوآوری در مخابرات یک تغییر عمده در صنعت را نشان می دهد. بازیکنان و دولت های بزرگ برای ادغام 5G تلاش کرده اند. این فناوری باعث شکوفایی سایر فناوری ها می شود. به عبارت دیگر ، این یک ضرب نیرو است ، نیرویی که فقط هر چند سال یک بار وجود دارد. به همین ترتیب ، بازار مخابرات و همه دولت ها به احتمال زیاد این فن آوری جدید را در پیش خواهند گرفت و شرکت هایی که از این مزیت استفاده می کنند رشد فوق العاده ای را تجربه خواهند کرد. 

در زیر دو سهام 5G عالی وجود دارد که باید در سال 2020 مراقب آنها باشید. 

Resonant Inc. (NASDAQ: RESN)

Resonant Inc. در Goleta ، کالیفرنیا مستقر است و عمدتا در طراحی فیلترهای الکترونیکی فرکانس رادیویی مورد استفاده در تلفن های هوشمند نقش دارد. با 80 میلیون دلار سقف بازار ، این شرکت هنوز سودآور نیست ، و همچنین جریان نقدی آزاد نیست. با این حال ، هنگامی که شرکت برای تأمین نیازهای 5G در بازار فیلتر RF حرکت می کند که می تواند تا سال 2025 به 28 میلیارد دلار فروش سالانه برسد ، می تواند تقریباً دو کیف باشد. 

افزایش تقاضا برای “پخش جریانی ویدئو و افزایش نیاز به پهنای باند” باعث رشد بیشتر در این مورد خواهد شد ، زیرا 5G برای ارائه خدمات مشابه به فناوری بهتر نیاز دارد. علاوه بر این ، 5 تحلیلگر مختلف که 12 ماه پیش بینی قیمت این سهام را ارائه می دهند ، هدف متوسط ​​4.50 با برآورد زیاد 7.00 و تخمین پایین 3.50 هستند. این برآورد افزایش 63.64٪ + نسبت به قیمت قبلی را نشان می دهد. 

علاوه بر این ، سهام 5G در کوتاه مدت در میانه یک روند صعودی گسترده قرار دارد و بنابراین انتظار می رود در 12 هفته آینده 15.17 درصد و با احتمال 90 درصد رشد کند. Stockinvest.us اظهار داشت كه Resonant Inc. چندین سیگنال مثبت را در اختیار دارد و باید آن را یك كاندیدای جسور و انباشته در نظر گرفت.. 

با این وجود ، سرمایه گذاران هنوز نباید 4G را فراموش کنند زیرا همچنان به عنوان یک بازیگر اصلی در این بخش شناخته می شود. دلیل اصلی این است که 5G همه جا نخواهد بود و حتی سرعت واقعی نیز بلافاصله تجربه نخواهد شد و سرمایه گذاران باید انتظار داشته باشند که 4G یک پشتوانه برای سوراخ های پوشش 5G فراهم کند. 

به طور کلی ، Resonant Inc این فرصت را دارد که با بهره گیری از انقلاب ، به یک بازیکن اصلی در این بخش تبدیل شود تا RESN را به یکی از بهترین سهام برای خرید در سال 2020 تبدیل کند..

CCI – سهام فناوری 5G

با 5G عرضه به زودی ، احساس در صنعت ارتباطات بی سیم این است که سهام مخابرات در روند صعودی است. 

شرکتهای برج سازی ، تراشه و تجهیزات دیگر که زیرساختهایی را ایجاد می کنند که به عنوان ستون فقرات این شبکه پیشرفته پرسرعت عمل می کنند ، روزهای پر تلاطمی را در پیش می گیرند زیرا برای پذیرش فناوری داغ داغ تلاش می کنند. 

با در نظر گرفتن این موضوع ، زمان بهتری نیست که برخی سهام مخابراتی را با قیمت های نسبتاً پایین محروم کنید و رشد آنها را برای ثروتمند کردن تماشا کنید.

در این بخش ، ما می خواهیم نگاهی بیندازیم به یک سهام فن آوری داغ که همه علاقمندان به صنعت باید آن را داشته باشند. سهام CCI. 

به طور خلاصه ، ما به تاریخچه شرکت پشت سهام نگاه خواهیم کرد ، و چند دلیل که معتقدیم این سهام در راه است.


تاریخچه مختصری از Crown Castle International Corp. 

Crown Castle International با بیش از 40،000 برج سلولی بزرگترین تأمین کننده زیرساخت ارتباطی مشترک در آمریکا است. 

از مارس سال گذشته ، این شرکت همچنین بیش از 70،000 مسیر مایل فیبر داشت که از سلولهای کوچک و محلول های فیبر در سراسر بازارهای اصلی ایالات متحده پشتیبانی می کرد.. 

قلعه تاج در سال 1994 در تگزاس تاسیس شد. با بیش از 100 دفتر در ایالات متحده ، این شرکت بیش از 5000 کارگر استخدام می کند. 

این نیز یک S است&شرکت P 500 که با نام تجاری CCI با ارزش شرکت بیش از 70 میلیارد دلار در NYSE ذکر شده است.

دلایلی که باید مالک برخی از سهام CCI باشید

سهام قلعه تاج اخیراً عملکرد خوبی داشته است. طی هفت ماه گذشته ، سهام CCI با بیش از 9 درصد تجمع ، موفق به رشد بهتر صنعت بی سیم 4.7٪ شده است.

پیش بینی می شود که این تجمع در کوتاه مدت به دلیل چندین فاکتور مطلوب ادامه یابد. 

اخیراً ، این شرکت در تلاش است تا رد پای فیبر خود را گسترش دهد ، که با خرید چندین شرکت استقرار سلول های کوچک و اپراتورهای فیبر بر روی فرصت سلول کوچک متمرکز شده است. 

این قلعه تاج را در موقعیت استراتژیک قرار می دهد تا به نیازهای فعلی 4G و استقرارهای 5G آینده و همچنین تقاضای شرکت برای فیبر پاسخ دهد..

نتایج مالی سه ماهه سوم این شرکت نیز چشمگیر بوده است. شرکت مخابرات گزارش وجوه تعدیل شده از عملیات (AFFO) را برای هر سهم 1.55 دلار اعلام کرد – طبق برآورد اجماع Zacks ، این رقم از حد 1.48 دلار فراتر رفت.

درآمد خالص 1.51 میلیارد دلار بود که نشان دهنده رشد 10.1 درصدی نسبت به سال دیگر است. این نشان دهنده تقاضای بالای شرکت برای زیرساخت ها ، نمونه کارها برج گسترده و فعالیت لیزینگ سالم است. 

برای کسانی که هنوز سهام CCI را ندارند ، ما فکر می کنیم زمان آن است که از این سهام رشد بهره ببریم ، زیرا برای افزایش ارزش آماده است.

عوامل محرک رشد سهام CCI

عوامل موثر در رشد سهام CCI عبارتند از: بازده بالای سهام (ROE). 

ROE این شرکت 8٪ است که به طور قابل توجهی بالاتر از متوسط ​​صنعت 4.54٪ است. 

نشانه ای واضح از استفاده بهینه از حقوق صاحبان سهام. این یک عامل کلیدی است که احتمالاً اعتماد سرمایه گذاران را به سهام مخابرات افزایش می دهد.

رشد FFO جامد – طی سال آینده ، FFO این شرکت برای هر سهم بیش از 8.9 درصد رشد تخمین زده می شود. به طور باورنکردنی پیش بینی می شود طی پنج سال آینده FFO برای هر سهم بیش از 15 درصد افزایش یابد. 

Crown Castle بر اساس تقاضای زیاد برای دارایی های برج و الیاف خود ، FFO را بین 2539 تا 2584 میلیون دلار پیش بینی می کند.

سرانجام ، تقاضای فزاینده دارایی های کوچک سلول و برج های شرکت توسط حامل های بی سیم افزایش می یابد ، زیرا آنها سعی می کنند حجم روزافزون داده های حمل شده توسط شبکه های بی سیم و سیمی را کنترل کنند. 

انتظار می رود 5G در سال آینده روانه بازار شود و از آنجا که این فناوری دامنه بسیار محدودی دارد ، برای انتقال آن در مناطق وسیع ، سلولهای کوچک زیادی مورد نیاز خواهد بود. 

و از آنجا که Crown Castle سلطان محدوده سلولهای کوچک است ، یک چیزی که انتظار داریم ببینیم عملکرد CCI حتی بهتر از آنچه در حال حاضر انجام می شود ، است. احساسات ما CCI است که قطعاً یک سهام برای خرید است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map