banner
banner

A Beginner’s Guide to Wanchain

حتی اگر تصویب جریان اصلی هنوز انجام نشده است ، پروژه های فعال بلاکچین هیچ کمبودی ندارند. هم اکنون ، 2081 ارز رمزپایه موجود در CoinMarketCap وجود دارد. و این فقط با در نظر گرفتن پروژه هایی با ارز رمزنگاری شده خودشان است.

عدم همکاری بین همه این شبکه های مختلف در نهایت به عنوان یک سد راه شناخته خواهد شد. این سد راه ممکن است در مسیر رسیدن زنجیره بلوکی به توده مردم باشد. این همان چیزی است که Wanchain به دنبال پرداختن به آن است و دلیل هیجان انگیز بودن این پروژه نیز بسیار زیاد است.

Wanchain ، متراکم

پس Wanchain چیست؟ تصور کنید شبکه هایی مانند بیت کوین و اتریوم جزایر خصوصی خودشان هستند. Wanchain پل ارتباطی بین این جزایر است.

اگر مدت زمان طولانی به رمزنگاری و زنجیره بلوک مشغول بوده اید ، ممکن است تجربه کنید که منظره چقدر پراکنده است. شما به دوازده کیف پول مختلف احتیاج دارید و باید از چند تبادل مختلف استفاده کنید. استفاده عملی از ارز رمزنگاری شده ، چه به عنوان نشانه های سودمند و چه برای خریدهای عادی ، حتی یک مشکل بزرگتر است.

Wanchain راهی برای انجام نقل و انتقال بین بلاکچین های مختلف یا دفترهای توزیع شده ارائه می دهد. در استخوانهای برهنه آن ، یک پروتکل DEX (مبادله غیرمتمرکز) است. روشی برای کسی که بتواند بیت کوین را با Ethereum عوض کند ، بدون اینکه نیازی به یافتن شخصی باشد که بخواهد Ethereum خود را با بیت کوین شما عوض کند.

ارزش پیشنهادی Wanchain مبادله های رمزنگاری گذشته را گسترش می دهد. همچنین برای سهولت در تبادل داده ها بین دفترهای مختلف طراحی شده است. این پیامدهای قابل توجه دیگری را برای آنچه Wanchain می تواند انجام دهد ایجاد می کند.

در صورت موفقیت (آنها باید قادر به حل مشکلات قدیمی مقیاس پذیری / امنیت / حریم خصوصی باشند) ، می تواند به برنامه ها یا برنامه های ساخته شده بر روی بلاکچین های مختلف اجازه دهد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. نتیجه یک اکوسیستم بلاکچین است که به جای اینکه در قطعات مختلف وجود داشته باشد ، همه به گونه ای به هم پیوند خورده اند که پذیرش آن را برای دنیا آسان می کند.

پیش زمینه ای برای Wanchain

این پروژه توسط شرکت فناوری چینی Wanglu Tech ایجاد شده است. اکنون توسط بنیاد غیرانتفاعی Wanchain اداره می شود. این شبکه خود یک شاخه از کد Ethereum است.

این بنیاد ICO را اجرا کرد که در اکتبر 2017 تکمیل شد و بیش از 120،000 ETH جمع کرد. آنها شبکه اصلی Wanchain را در آغاز سال 2018 راه اندازی کردند و توکن های ERC-20 توزیع شده در فروش توکن را به توکن های WAN بومی تبدیل کردند..

نقشه راه توسعه Wanchain چندین مرحله دارد. Wanchain 1.0 – نسخه اصلی با نام اصلی – در ژانویه 2018 عرضه شد. Wanchain 2.0 در اواسط سال 2018 فرود آمد و قابلیت کار را بین شبکه Wanchain و Ethereum ایجاد کرد. Wanchain 3.0 همین برنامه را برای بیت کوین در نظر گرفته است.

در سال 2017 ، Wanchain در کنار ICON و Aion به عضویت اتحاد قابلیت همکاری Blockchain درآمد. این گروه تلاشی است برای همبستگی برای ارتقا transactions معاملات بین زنجیره ای و اتصال بین زنجیره های مختلف. هر پروژه با تمرکز Wanchain در بازار چین ، این تمرکز را به منطقه دیگری از جهان می رساند.

موارد استفاده از Wanchain

یکی از بزرگترین نکات مثبت در مورد Wanchain این است که تعداد موارد استفاده بالقوه تقریباً بی حد و حصر را ارائه می دهد. به ویژه اینکه فعالیت بین شبکه ها را تحت فشار قرار می دهد ، در مقایسه با هدف قرار دادن یک مورد استفاده ، به ویژه ، توانایی Wanchain به اندازه خود بلاکچین است.

حساب متوسط ​​بنیاد Wanchain چندین مورد استفاده به طور مثال را بیان می کند:

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

ساده ترین راهی که می توانیم Wanchain را مشاهده کنیم این است که امکان معامله بین زنجیره ای و مبادله سکه های مختلف را دارد. اگر استفاده اصلی از ارز رمزنگاری شده افزایش یابد ، ممکن است نیاز به 50 سکه مختلف برای 50 سرویس مختلف وجود داشته باشد. تصور کنید – شما صبح بیرون می روید و هزینه قهوه خود را با بیت کوین پرداخت می کنید. سپس با Litecoin هزینه گاز را پرداخت می کنید. وقتی وقت ناهار است ، شما قبض را با Dash پرداخت می کنید ، و هنگامی که به خانه می رسیدید اجاره خود را با Ethereum پرداخت می کنید. این بدان معناست که شما نیاز به نگه داشتن همه این سکه ها دارید که ایده آل نیست.

Wanchain با اجازه تعویض سکه در زنجیره های مختلف ، این وضعیت را از بین می برد. به عنوان مثال ، شما می توانید Litecoin را در دست بگیرید ، و بدون توجه به اینکه فروشنده کدام ارز را بپذیرد ، همه هزینه های آن را با Litecoin پرداخت کنید.

زنجیره تامین

مشاغل می توانند زنجیره تأمین خود را برای یافتن منبع هرگونه مسئله ، بدون توجه به اینکه طرفین دیگر در زنجیره تأمین از چه زنجیره ای استفاده می کنند ، پیگیری کنند. این دوباره منفی زنجیره های زنجیره ای رقابتی را از بین می برد ، که ممکن است شرکت ها را مجبور کند فقط با تأمین کنندگان یا توزیع کنندگان تجارت کنند که از سیستم های سازگار با خود استفاده می کنند.

پزشکی

در حال حاضر ، اطلاعات پزشکی بیماران به طور ایمن در سوابق یک مرکز نگهداری می شود. این دلیل خوبی دارد ، زیرا داده هایی هستند که باید خصوصی و محرمانه باشند. اگر بیمار بخواهد در مراکز دیگری به درمان بپردازد ، عوارض و تأخیر را به همراه دارد. Wanchain با ارائه کارایی بین دو شبکه به این معنی است که آنها می توانند با سرعت و حفظ حریم خصوصی اطلاعات را در صورت نیاز انتقال دهند.

شناسایی

وقتی مرزهای بین المللی را درگیر می کنید ، شناسایی و تأیید هویت ابری می شود. با اتخاذ بلاک چین برای ثبت هویت ، این امر می تواند تغییر کند ، اما فقط برای کشورهایی که از همان بستر استفاده می کنند. نگرانی های مربوط به حریم خصوصی به این معنی است که در این مورد نمی توان از یک دفتر عمومی استفاده کرد ، بنابراین دسترسی یک کشور به پایگاه داده شناسه کشور دیگر بسیار مشکل است.

Wanchain یک راه حل کارآمد تر برای تأیید هویت مرزی ارائه می دهد. ملت ها می توانند برای اطمینان از معتبر بودن شناسه ها از بلاکچین خصوصی استفاده کنند. شناسه ها می توانند به لطف پروتکل داده های زنجیره ای Wanchain در کشورهای مختلف با سیستم های مختلف معتبر باقی بمانند.

WanLabs

قسمت دیگری از اکوسیستم Wanchain دستگاه جوجه کشی بلاکچین آنهاست, WanLabs. بنیاد Wanchain با برجسته کردن تعداد ICO و استارتاپ های بلاکچین که به طور کامل مبارزه کردند یا مردند ، می خواهد از پروژه های آینده و آینده در فضای بلاکچین پشتیبانی کند.

برای پروژه هایی که مرحله تأیید را پشت سر می گذارند ، بنیاد به مناطقی مانند:

 • مشاوران بلاکچین
 • راهنمای فنی
 • پشتیبانی حقوقی
 • منابع
 • بازار یابی
 • منابع مالی

این همه تحت فرضیه اصلی Wanchain قرار دارد ، که به منظور گسترش بیشتر اکوسیستم بلاکچین گسترده تر است ، نه فقط زنجیره خود آنها..

پروژه های WanLabs

با اعلام WanLabs در اوایل سال 2018 ، Wanchain همچنین چندین پروژه را که بخشی از سیستم WanLabs هستند اعلام کرد. این پروژه ها عبارتند از:

 • Freedium: بستری است که از بلاکچین برای باز کردن قفل خدمات مالی برای همه ، به ویژه در کشورهای در حال ظهور استفاده می کند.
 • CryptoCurve: شرکتی ارائه دهنده برنامه های کاربردی بلاکچین و راه حل های توسعه ، با شروع کیف پول منحنی.
 • Theia: یک پلت فرم مدیریت دارایی دیجیتال.
 • BlockMedx: شرکتی است که زیرساخت های مراقبت های بهداشتی و داروسازی را در بلاکچین ایجاد می کند.
 • AllSpark: یک بستر هوشمند تولید و توزیع محتوای مبتنی بر قرارداد.
 • Intellos: یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز و جامعه محور.

تیم Wanchain’s

رئیس بنیاد Wanchain مدیر عامل و بنیانگذار Jack Lu ، همچنین مدیر عامل و بنیانگذار Wanglu Tech است. لو قبل از شروع Wanglu Tech ، یکی از بنیانگذاران و CTO در Factom ، یکی دیگر از استارت آپ های بلاکچین بود. Factom امروز نیز همچنان قدرتمند است و در لیست 80 سرمایه برتر بازار رمزنگاری قرار دارد.

بقیه تیم Wanchain عمدتا در چین مستقر هستند ، اگرچه این پروژه در حال گسترش است تا پوشش بین المللی بیشتری داشته باشد. به ویژه ، آنها پایگاههایی در سنگاپور و آستین ، تگزاس (جایی که دفتر مرکزی WanLabs در آن واقع شده است) دارند.

آینده Wanchain

از Q4 2018 ، Wanchain در نیمه راه مراحل برنامه ریزی شده خود قرار دارد. Wanchain 1.0 و 2.0 منتشر شده است و 3.0 برای اواخر سال 2018 برنامه ریزی شده است. Wanchain 4.0 ، نسخه اصلی که نقشه راه اولیه Wanchain را تکمیل می کند ، برای پایان سال 2019 مشخص شده است. این نسخه شامل قابلیت استفاده با زنجیره های خصوصی است که نکته اصلی در بازی آخر پروژه است. در صورت آزاد شدن 4.0 با کمی سکسکه ، انتظار افزایش چشمگیر ارزش را داشته باشید ، زیرا Wanchain قادر به ارائه برخی موارد استفاده در دنیای واقعی است.

یکی دیگر از برجسته های مهم پیش رو ، طرح تغییر مدل PoS با مدل های مختلف در سال 2019 است. این حرکت برای مدتی برنامه ریزی شده بود ، اما تاکنون جزئیات کمی در دسترس است ، برای برخی از ناآرامی ها در جامعه Wanchain. اگر آنها بتوانند در اوایل سال 2019 تحویل دهند ، این می تواند یک گام مثبت دیگر برای سکه های Wanchain و WAN باشد. PoS Stack و قابلیت همکاری Bitcoin / Ethereum را با موفقیت ترکیب کنید و آینده درخشان به نظر می رسد.

آیا Wanchain شکست می خورد؟ مطمئناً هر پروژه بلاکچین یا رمزنگاری می تواند. و Wanchain در موقعیتی قرار دارد که ارزش آن تقریباً برابر با کل اکوسیستم بلاکچین است. به طور خاص ، پرونده بلاکچین مانند امروز باقی مانده است. اگر بلاکچین به شرکتهای اصلی راه پیدا نکند ، یا یک سیستم عامل برای تسلط بر بازار بلند شود ، ممکن است Wanchain دلیل زیادی برای وجود نداشته باشد.

ما هنوز باید شکل نهایی Wanchain را ببینیم ، تا بدانیم آیا واقعاً یک نیروی مخل در پذیرش بلاکچین تجاری است. با این وجود به نظر می رسد که قطعات کاملاً مشخص و موارد استفاده واضح وجود داشته باشد که به محض تحقق کامل برنامه توسعه ، یکی از بازیگران اصلی بلاکچین باشد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me