banner
banner

A History of Verge – درک جهش قیمت Verge

سابقه Verge

لبه یک ارز رمزپایه محرمانه است که در ابتدا با نام DogeCoinDark در اکتبر 2014 راه اندازی شد. این پروژه برای ناشناس نگه داشتن معاملات و غیرقابل ردیابی ایجاد شده است.

برخلاف اکثر همتایان خود ، Verge چندان از رمزنگاری استفاده نمی کند. درعوض ، با استفاده از Tor – که آدرس IP شما را با رمزگذاری ترافیک شما و ارسال آن از طریق زنجیره ای از کامپیوترها در سراسر جهان – آدرس IP شما را مخفی می کند) و L2P که مسیریابی نظیر به نظیر را ارائه می دهد ، ناشناس بودن خود را ارائه می دهد. کاربران Verge با استفاده از پروتکل Wraith خود می توانند معاملات بلاکچین عمومی یا خصوصی را انجام دهند.

حتی اگر نام اولیه آن باعث شود شما اعتقاد داشته باشید که Verge یک چنگال Dogecoin است ، در واقع یک بلاکچین کاملاً متفاوت است که از ترکیبی بین پروتکل اثبات سهام و اثبات کار استفاده می کند.

وقتی عنوان موضوعی زیر را اعلام کرد ، بحث و جدال زیادی ایجاد کرد:

“[ANN] [DOGED] DogeCoinDark [POD] – Scrypt – Darknet جهانی زنده است! قابل پیگیری نیست! “

گرچه حریم خصوصی یک ویژگی عالی است ، اما این نوع تبلیغات که به پرداخت های غیرقانونی در بازار اشاره دارد ، بسیار مناسب نبود.

اولین 450 بلوک سریع استخراج شد و سپس DogeCoinDark توسط یک سرویس معروف معروف به نام Proof of Developer بررسی شد و کشف کرد که بنیانگذار تنها شخصی در پشت پروژه است.

تغییر نام تجاری

در فوریه 2016 ، DogeCoinDark که می خواست خود را از انجمن های تجاری Doge و مرجع “تاریک” جدا کند ، به Verge تغییر نام داد. از آن زمان ، این پروژه به مشروعیت و تصویب توسط عموم مردم اختصاص یافته است. پس از بازسازی نام تجاری فوریه 2016 ، این پروژه به ارز 1.5 میلیارد دلاری تبدیل شده است.

تیم

لبهتوسعه دهنده اصلی جاستین اریک والو معروف به جاستین وندتا یا سانروک است.

مانند اکثر بازار رمزنگاری ، Verge یک پروژه منبع باز است ، به این معنی که هیچ شرکتی در پشت Verge نیست. سکه توسط انجمن پشتیبانی می شود ، به این معنی که هیچ تیم پایدار ، تمام وقت و هیچ مرکز فیزیکی ای وجود ندارد که پروژه ها فعالیت خود را از آنجا انجام دهند..

در اینجا مزیت این است که هرکسی می تواند تغییرات یا بهبودهایی را در بلاکچین پیشنهاد کند ، و اگر پیشنهاد توسط اکثریت مردم رأی داده شود ، تغییرات اعمال می شود.

نکته منفی این ترتیب این خواهد بود که اعضای تیم نمی توانند برای همیشه ناشناس بمانند ، که منجر به یک صفحه بدون شرح تیم می شود که دائما تغییر می کند.

پروتکل Wraith

پروتکل غضب چیست?

پروتکل Wraith یک فناوری است که برای ایجاد امکان کاربر در تعویض آسان بین دفترهای عمومی و خصوصی در Verge Blockchain طراحی شده است..

پروتکل Wraith در اوایل سپتامبر 2017 اعلام شد و برنامه ریزی شده بود که در ماه بعد انجام شود. از آنجا که Verge همیشه به عنوان یک ارز خصوصی کار می کرد ، پروتکل برای افزودن ویژگی های اضافی ایجاد شد که کاربران می توانند هر زمان که بخواهند فعال کنند.

راه اندازی پروتکل مهلت اولیه خود را از دست داد و سه بار دیگر به تأخیر افتاد ، حتی مهلت نهایی ، 31 دسامبر 2017 ، از قلم افتاد. این باعث می شود بسیاری از معامله گران جامعه Verge نسبت به فروش دارایی های خود وحشت کنند که به نوبه خود باعث افت قیمت عمده ای از 0.129 دلار تا 0.096 دلار شد..

این ویژگی رسماً در ژانویه برگزار شد ، اما به دلیل تأخیرهای فراوان و “عدم اصالت و کاربردی بودن” به سرعت مورد انتقاد قرار گرفت. این انتشار یک اقدام قیمتی عظیم ایجاد کرد ، ارزش همیشه در حدود 0.11 دلار بود.

حادثه مک آفی

در تاریخ 13 دسامبر ، به نظر می رسید مک آفی طرفدار سرسخت Verge و سایر سکه های حفظ حریم خصوصی Monero و ZCash در مجموعه توییت های ساخته شده از حساب توییتر خود است. او اولویت خود را برای سکه تکرار کرد و حتی هدف افزایش 150،000٪ را در یک DM با یک پیرو به اشتراک گذاشت. تأثیر مک آفی با صحبت در مورد پتانسیل آن ، به افزایش قیمت XVG کمک کرد.

من غرق افرادی هستم که از من در مورد ارزهای رمزپایه توصیه می کنند. اگر از سر خود استفاده کنید می فهمید که سکه های حریم خصوصی (معاملات ناشناس) بیشترین آینده را دارند. سکه هایی مانند Monero (XMR) ، Verge (XVG) یا Zcash (ZEC) نمی توانند از دست بدهند.

– جان مک آفی (officialmcafee) 13 دسامبر 2017

در حالی که قیمت فقط در عرض چند روز رشد از 0.01 به 0.15 دلار را تجربه کرد ، سپس مک آفی 180 چرخش انجام داد و پیش بینی 15 دلار خود را رد کرد و ادعا کرد که حساب توییتر او هک شده است.

من گفتم که XVG ممکن است از 0.01 دلار در آن زمان به 0.15 دلار افزایش یابد ، اما به خاطر خدا – هرگز 15 دلار.

– جان مک آفی (officialmcafee) 27 دسامبر 2017

باور برخی از جانبازان امنیت سایبری برای خود سخت است زیرا خودش قربانی هک می شود. اعضای انجمن ادعا می کنند که وی همچنین از Verge در سایر حساب های اجتماعی پشتیبانی کرده و باعث سردرگمی بیشتر موضوع شده است. علاوه بر این ، او شروع به بی اعتبار کردن ارز و تمسخر پروتکل Wraith در آغاز سال 2018 کرد.

یکی دیگر از تأثیرگذاران Verge ، XVGWhale ، یک سری پیام ها را بین خود و McAfee بر روی تلفن خود به اشتراک گذاشت ، که در آن دومی ادعا می کند که وی به تنهایی کلاه بازار Verge را افزایش داده و بیش از 1 میلیون دلار به عنوان غرامت برای کمک خود درخواست کرده است. دو روز بعد ، XVGWhale ادعا کرد که حساب توییتر او نیز هک شده است.

هک

در مورد حادثه نوامبر 2017, CoinPouch, کیف پول مورد تأیید تیم Verge ، حدود 125 میلیون XVG را در یک هک از دست داد. هیچ کس واقعاً نمی داند چه اتفاقی افتاده است ، زیرا هیچ یک از طرفین نمی خواهند مسئولیت خود را به عهده بگیرند و حسابی که سکه ها به آنجا منتقل شده اند نشان می دهد که هکرها ممکن است آنها را از طریق صرافی فروخته باشند.

بیانیه و به روز رسانی کامل را می توان در اینجا یافت:https://t.co/FVrcFQc0tt

با کسب اطلاعات بیشتر ، ما به روز رسانی انجمن را ادامه خواهیم داد.

– CoinPouch (coinpouchapp) 22 نوامبر 2017

این آدرس همچنان یکی از 100 کیف پول برتر Verge است که با هم 96٪ از کل عرضه را در اختیار دارند و بیشتر آنها از قبل استخراج شده اند. از زمان حادثه فقط 6،000،000 XVG از کیف پول منتقل شده است.

چنگال سخت

در تاریخ 4 آوریل 2018 ، Verge اعلام کرد که یک حمله هش جزئی را تجربه کرده است اما مشکلات حل شده است. با این حال ، به نظر می رسید که این مشکل نه حل شده و نه جزئی است.

ما امروز یک حمله هش کوچک داشتیم که صبح امروز حدود 3 ساعت به طول انجامید ، اکنون این مشکل برطرف شده است. ما در آینده حتی موارد اضافی بررسی موارد اضافی را نیز انجام خواهیم داد! XVG دلار #vergefam

– نرخ ارز (vergecurrency) 4 آوریل 2018

یک ماینر XVG نشان داد که هر زمان که بخواهید می توانید سکه ها را با استفاده از مهر تایم جعلی در بلوک های جدید ضرب کنید. و شخصی قبلاً تقریباً 13 ساعت هر ثانیه این کار را انجام داده بود. برای حل این مشکل ، والو کد جدیدی را اجرا کرد ، که برای جلوگیری از تقلب ، رانش ساعت را تغییر داد.

اما اگرچه این مشکل را برطرف کرد ، اما باعث سخت شدن زنجیره ای شد و همه کیف پولها و مشتریان به روز را غیر قابل استفاده کرد.

همه چیز از آن زمان برطرف شده است ، اما این رویداد موج منفی در جامعه ایجاد کرده و از تخصص فنی تیم و روش آنها برای مدیریت چنین شرایطی انتقاد می کند.

ذکر این نکته مهم است که جاستین از اجتناب ناپذیری یک چنگال سخت می دانسته است ، که این یک امر منطقی است هنگام تغییر در رانش در کد کد.

شماره Crowdfund

در اوایل اکتبر 2017 ، Verge سرمایه گذاری گسترده ای را با هدف 1،000،000 XVG آغاز کرد ، در آن زمان حدود 6،600 دلار. این هدف با بیش از 1.8 میلیون هدیه XVG طی یک هفته محقق شد.

اما آخرین سرمایه گذاری جمعی Verge در ماه مارس به همین راحتی پیش نرفت. هدف تعیین شده 75،000،000 XVG یا 3،000،000 $ پوند بود. والو همچنین قول داد که یک همکاری مهم را اعلام کند ، اما این اعلامیه بارها به تأخیر افتاد.

در آخرین روز قبل از مهلت پیشنهادی ، یکی از شرکای فعلی Verge ، Tokenpay ، 66.5 میلیون XVG ، یا تقریباً 90٪ هدف را اهدا کرد.

در 17 آوریل ، والو فاش کرد که نمی تواند به بودجه خود در Coinbase دسترسی پیدا کند. 1.5 میلیون دلار از کیف پول صندوق ها ناپدید شد و به کیف پول های نگهداری شده توسط اداره دارایی منتقل شد مبادله Binance.

با وجود همه اینها ، قیمت Verge در روزهای قبل از اعلامیه از 0.04 به 0.10 دلار افزایش یافت. وقتی سرانجام مشارکت اعلام شد ، قیمت سکه سر به فلک کشید.

مشارکت Pornhub

در 17 آوریل ، Verge اعلام کرد که با شرکت سرگرمی بزرگسالان MindGeek همکاری می کند ، اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده آن برای محتوای بزرگسالان خود به عنوان گزینه پرداخت در Pornhub استفاده شود.

Pornhub اکنون Verge را می پذیرد! https://t.co/h7u6fBL6q9

– نرخ ارز (vergecurrency) 17 آوریل 2018

“Cryptocurrency Verge با سایت سرگرمی بزرگسالان Pornhub مشارکت کرده است. مشتریان می توانند هزینه خریدهای درخواستی Pornhub را از طریق روش جدید پرداخت کنند – چیزی که طرفداران سایت مدتی است خواهان آن هستند. Pornhub گفت که روش پرداخت رمزنگاری در بالای لیست پیشنهادهای انجمن بازخورد سایت قرار دارد. “

این مشارکت یکی از بزرگترین موارد تصویب ارزهای رمزنگاری شده توسط صنایع کاملاً متفاوت تاکنون در نظر گرفته شده است.

سیستم عامل دیگر MindGeek ، Brazzers ، نیز پذیرش XVG برای پرداخت را آغاز کرد.

با وجود تمام انتقادهایی که شایسته Verge است ، این مورد استفاده بزرگ و قانونی است ، که احتمالاً یک اثر هاله بزرگ برای جامعه رمزنگاری در کل خواهد داشت.

مشارکت بانک آلمان

Verge از طریق مشارکت با پلت فرم پرداخت TokenPay ، معامله ای را در 27 آوریل با بانک آلمانی WEG Bank AG بسته است. این مشارکت به تقاضای زیادی منجر شد و در نتیجه منجر به افزایش 22 درصدی ارزش XVG شد. این مشارکت کارت بدهی بسیار مورد انتظار را منتشر می کند که به صاحبان XVG امکان می دهد از آنها مانند کارت های معمول بانکی استفاده کنند.

لیست Bitfinex

در اول مه ، ارز رایج رمزنگاری شده Bitfinex سکه Verge را در سیستم عامل خود ذکر کرده است و به معامله گران امکان می دهد آن را با BTC ، ETH ، USD ، EUR ، GBP و JPY مبادله کنند. باز هم ، این باعث افزایش عمده سکه ، تا 20٪ ارزش سکه شد ، در حالی که بیشتر بازار ارزهای رمزنگاری شده افت کرد.

ما خوشحالیم که تجارت Verge (XVG) را معرفی می کنیم.https://t.co/ZM1yJwjH8P pic.twitter.com/8JtK6kFx2R

– Bitfinex (bitfinex @) 1 مه 2018

پرداخت های سکه ای

در تاریخ 2 مه ، CoinPayments ، دروازه پرداخت با ارزهای رمزپایه برای اکثر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی ، اعلام کرد که از Verge پشتیبانی خواهد کرد.

CoinPayments مفتخر است که از آن پشتیبانی می کند vergecurrency فرایند پرداخت. استفاده کنید #XVG برای معاملات ایمن و ناشناس.https://t.co/9oFiWvmyxK

– CoinPayments (CoinPaymentsNET) 2 مه 2018

با توجه به مسائل مربوط به آن در گذشته و اینکه چگونه هنوز هم در زمان سقوط بازار توانسته است خود را حفظ کند ، قطعاً می توان گفت که Verge یک سکه بسیار مقاوم است. این ارز رمزپایه به لطف تحولات و مشارکت های فراوان ، احتمالاً در آینده رشد بیشتری خواهد داشت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me