نحوه خرید کاردانو (ADA) از Binance

ADA – رمز ارز رمزپایه بلوک زنجیره ای Cardano – که از دسامبر 2017 در 10 سرمایه اصلی ارز رمزنگاری شده اصلی است ، آماده است تا رهبران بازار را تحت تأثیر قرار دهد. نسل بعدی فناوری بلاکچین افراد زیادی را از رشد بالقوه آن طی چند سال آینده هیجان زده کرده است. حتی بعضی ها پیش بینی می کنند که آن را زودتر از دیرتر از اتریوم پشت سر بگذارند.

برای ورود قبل از اجرای گاو بعدی ، می خواهید بدانید که چگونه می توانید نشانه های ADA را بگیرید. این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهید ، بنابراین می توانید تجارت خود را در یک صرافی معروف مانند بینانس.

کاردانو چیست?

Cardano که بخشی از “Blockchain 3.0” لقب گرفته است ، یک بستر قرارداد هوشمند است که هدف آن گسترش کار Ethereum است. این پلتفرم توسط چارلز هوسکینسون ، یکی از تیم اصلی هسته ای Ethereum تاسیس شد.

کاردانو از مکانیزم اجماع اثبات سهام استفاده می کند ، جایگزینی برای سیستم های اثبات کار گرسنه قدرت که توسط تکرارهای قبلی بلاکچین استفاده می شود. این لایه از دو لایه تشکیل شده است – لایه محاسباتی Cardano (CCL) ، که بر روی آنها قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز اجرا می شود. و لایه تسویه حساب کاردانو (CSL) ، یک لایه حسابداری که ADA را برای ارائه برنامه های پیچیده مالی به کار می گیرد.

دامنه کاری که هوسکینسون و تیمش در تلاشند با کاردانو انجام دهند این است که چرا این همه تبلیغات گسترده ایجاد کرده است. آنها نه تنها در تلاشند تا یک سیستم محاسباتی غیرمتمرکز و خود پایدار ایجاد کنند. ADA و لایه تسویه حساب بر روی آوردن خدمات مالی به میلیاردها نفر در سراسر جهان است که در بازارهای نوظهور زندگی می کنند و دسترسی کمی به سیستم های بانکی قابل اعتماد دارند.

طبق IOHK ، شرکتی که پشت کاردانو کار می کند ، توضیح می دهد که این پروژه یک پلت فرم بلاکچین با ویژگی های پیشرفته است که هدف آن حل بسیاری از مشکلات دیگر شبکه های بلاکچین ، از جمله Ethereum (ETH) است..

حال بیایید ببینیم چگونه اولین نشانه های ADA خود را دریافت کرده و تجارت خود را آغاز می کنیم.

Cardano Wallets

نگه داشتن رمزنگاری در صرافی خطرناک است. به همین دلیل ، برای نگهداری سکه های خود در حالی که معامله نمی کنید ، می خواهید یک کیف پول امن تهیه کنید که از ADA پشتیبانی می کند.

کیف پول Daedalus در حال حاضر تنها کیف پول است که به طور رسمی Cardano را پشتیبانی می کند. Daedalus توسط خود تیم Cardano توسعه یافته است ، یک کیف پول رومیزی منبع باز است. نقشه راه آینده Daedalus خواستار اضافه شدن نسخه های Android و iOS و پشتیبانی از سکه های بیشتری مانند Bitcoin و Ethereum است. در نهایت به فروشگاه برنامه ای برای برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بلاک چین Cardano تبدیل خواهد شد.

برای تهیه کیف پول Daedalus ، به سراغ آنها بروید سایت اینترنتی و آن را به صورت رایگان بارگیری کنید. احراز هویت ایمن و عبارت بازیابی خود را تنظیم کنید و پس از همگام سازی کیف پول با زنجیره بلوک Cardano ، آماده کار خواهید بود.

با رشد سهم کاردانو در بازار ، ممکن است کاردانو بیشتر شود. لجر نانو اس, یکی از محبوب ترین کیف پول های سخت افزاری امروز ، برنامه ای برای افزودن Cardano را اعلام کرده است ، اگرچه از زمان نوشتن این تاریخ هیچ تاریخی مشخص نشده است.

کیف پول های کاردانو دیگری نیز در بازار وجود دارد که توسط بسیاری از شرکت ها تولید شده اند. برخی از آنها شامل کیف پول ADA Lite ، کیف پول Infinito ، Yoroi و Trezor Wallet هستند. بهترین کار این است که همیشه ارزهای مجازی را در کیف پول های سخت افزاری ذخیره کنید. 

نحوه خرید کاردانو


در حالی که رمز ADA مانند سایر Large Caps (به ویژه بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش) قابل دسترسی نیست ، اما هنوز هم می توانید خیلی راحت دست روی آن بگذارید. بهترین روش بستگی به این دارد که بخواهید خرید کنید (پرداخت هزینه ADA با فیات ، مانند دلار یا یورو) ، یا اینکه قبلاً رمزنگاری کرده اید و می خواهید سکه های موجود خود را به کاردانو معامله کنید.

من قبلا رمزنگاری کردم

اگر قبلاً در ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده اید و به دنبال تجارت یا انتقال برخی از نمونه کارهای خود به ADA هستید ، به مبادله ای نیاز دارید که ADA را در آن لیست کنید. اگرچه همه صرافی ها از تجارت کاردانو پشتیبانی نمی کنند ، اما قطعاً تعدادی مبادله با حجم بالا انجام می شود. هووبی و Bittrex بزرگترین تبادل رمزنگاری در جهان دو نمونه است, بینانس.

Binance مکانی عالی برای تجارت رمزنگاری است ، زیرا آنها تقریباً برای هر سکه ای که ارزش دانستن آن را دارد تجارت بین Bitcoin یا Ethereum را ارائه می دهند..

اگر هنوز وارد سیستم نشده اید ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

Binance یکی از بهترین سیستم عامل ها برای خرید ارزهای دیجیتال است زیرا یکی از بزرگترین صرافی های بازار است. صدها جفت تجاری مختلف وجود دارد و کاردانو نقدینگی زیادی در این بورس دارد. Cardano را می توان با Binance با ADA / BNB ، ADA / BTC ، ADA / ETH ، ADA / PAX ، ADA / TUSD ، ADA / USDC و ADA / USDT مبادله کرد.. 

این صرافی ارز رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته 698 میلیون دلار حجم معاملات را به ثبت رسانده است که با توجه به داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap ، آن را به نهمین ارز بزرگ از نظر حجم معاملات تبدیل می کند..

ثبت نام binance

ثبت نام فرآیندی مشابه هر سیستم عامل رمزنگاری است. مشخصات خود را وارد کنید ، اقدامات امنیتی و احراز هویت خود را تنظیم کنید (احراز هویت 2 عاملی همیشه برای بیشترین امنیت توصیه می شود) و چندین سند KYC را ارائه دهید.

پس از ورود به سیستم و تأیید حساب خود ، باید در Binance سپرده گذاری کنید. از آنجا که Binance خرید رمزگذاری با فیات را ارائه نمی دهد ، باید رمز را به سیستم عامل واریز کنید. بیت کوین یا اتریوم بهترین است ، زیرا این سکه ها به راحتی می توانند مستقیماً با altcoin دلخواه شما مبادله شوند. شما می توانید altcoins را نیز سپرده گذاری کنید ، اما قبل از خرید Cardano باید به سکه ای مانند Bitcoin یا Ethereum تبدیل شود.

سپرده binance btc

Binance به شما آدرس می دهد تا هر رمزنگاری را که می خواهید واریز کنید ارسال کنید. قبل از ارسال حتماً صحت آدرس را بررسی کنید و مطمئن شوید که فقط سکه مشخص شده را ارسال کرده اید. اگر شما در بیت کوین واریز می کنید ، فقط بیت کوین را به آن آدرس ارسال کنید ، نه چیز دیگری.

پس از سپرده گذاری در Binance ، می توانید تجارت خود را شروع کنید.

برای شروع تجارت روی پیوند “Exchange” در عنوان کلیک کنید. این به شما دو گزینه ، نمای اصلی یا نمای پیشرفته را ارائه می دهد. تبادل Basic برای اکثر افراد توصیه می شود.

کاردانو بازار بایننس

پس از ورود به بورس ، در سمت راست بالا «ADA» را جستجو کنید. می توانید با Bitcoin ، Ethereum ، USD Tether یا Binance Coin (رمزنگاری بومی Binance) جفت را جستجو کنید..

هنگامی که اینجا هستید ، چندین نمودار قیمت گذاری دقیق برای زوجی که انتخاب کرده اید ، خواهید داشت. در زیر نمودارها ، شما امکان خرید یا فروش ADA را دارید.

خرید آدا

می توانید میزان خرید خود را انتخاب کنید و معامله طی چند دقیقه انجام می شود. شما همچنین می توانید درصد مشخصی از کیف پول Binance خود را با ADA (25٪ ، 50٪ ، 75٪ یا 100٪) معامله کنید یا یک سفارش Stop-Limit تعیین کنید. سفارش Stop-Limit هنگامی که سکه به قیمتی که شما تعیین کرده اید می رسد ، به طور خودکار معامله ای را برای خرید یا فروش انجام می دهد.

من هیچ رمزنگاری ندارم / می خواهم بیشتر بخرم

در این مرحله ، تعداد بسیار کمی صرافی جفت مستقیم ADA-Fiat را ارائه می دهند ، که می تواند شروع تجارت ADA را برای مبتدیان کمی مشکل کند..

Binance همچنین سرویس جدیدی را منتشر کرده است که خرید برخی ارزهای رمزپایه را با استفاده از کارت اعتباری امکان پذیر می کند. این چیزی شبیه به آنچه Coinbase در حال حاضر به کاربران خود ارائه می دهد است.

کویناما منجی سرمایه گذارانی است که می خواهند از طریق ADA وارد رمزنگاری شوند. کاردانو یکی از 8 سکه ای است که آنها می توانند با کارت اعتباری یا نقدی خریداری کنند. پس از ثبت نام و تکمیل روند KYC ، کاربران Coinmama در تقریباً 200 کشور می توانند بلافاصله رمزنگاری را با دلار یا یورو خریداری کنند..

کویناما آدا

گزینه دیگر خرید سکه ای مانند بیت کوین یا اتریوم در مبادله با جفت های فیات است – مانند این کراکن یا مایع. پس از داشتن BTC یا ETH ، می توانید به Binance سپرده گذاری کنید و تجارت ADA را شروع کنید.

پس از خرید ارزهای دیجیتال برای کاربران بسیار مهم است که وجوه خود را از صرافی دریافت کنند. این بدان معناست که وقتی کاربر رمزهای ADA خود را بدست آورد ، بهترین کار این است که وجه را به یک کیف پول شخصی منتقل کنید. بهترین کار این است که همیشه از کیف پول سخت افزاری مانند Ledger Nano S و Trezor و غیره استفاده کنید.

به طور خلاصه

در زمان نوشتن این مقاله ، کاردانو سیزدهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است و ارزش بازار آن 1.34 میلیارد دلار است. علاوه بر آن ، هر ADA را می توان با 0.0516 دلار خریداری کرد.

همانطور که مبادلات بیشتری جفت های ADA را اضافه می کنند و پلت فرم Cardano با ابتکارات توسعه بیشتری ارائه می شود ، قیمت به خوبی می تواند دوباره به اوج ژانویه 2018 برسد … یا حتی بیشتر. اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در Blockchain 3.0 است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map