banner
banner

چگونه می توان Bitcoin Bitcoin را استخراج کرد

اگر قاطعانه به Bitcoin Cash اعتقاد دارید ، ضمن کسب BCH این فرصت را دارید که از شبکه پشتیبانی کنید. علاوه بر این ، اگر می خواهید Bitcoin بیت کوین را استخراج کنید ، این راهنما به شما در روند کار کمک می کند.

ماینرها در هر ارز دیجیتالی نقشی حیاتی دارند ، زیرا معاملات را تأیید می کنند و رمزهای جدیدی را به گردش می اندازند. آنها پس از حل این معماها پاداش می گیرند. پاداش همچنین شامل هزینه های معامله در داخل بلوک است.

بیایید مراحل نحوه استخراج Bitcoin Cash را طی کنیم.

چرا باید Bitcoin Cash را استخراج کنید

Bitcoin Cash یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه در بازار است و در مقایسه با Ethereum و Litecoin سکه جدیدتری است. با توجه به به روزرسانی های سیستم عامل ، یعنی افزایش اندازه بلوک ، این فرصتی جالب برای هر کسی است که به دنبال تأیید معاملات بیشتر و به نوبه خود ، سود مکرر استخراج ارز رمزنگاری شده است. 

به گفته کارشناسان ، استخراج بیت کوین سخت تر می شود و ارزش آن کمتر است ، که بیت کوین کش را به عنوان گزینه جایگزین بهتری می گذارد.

روند استخراج بیت کوین کش مانند استخراج بیت کوین است. با این حال ، تفاوت های کمی وجود دارد. به عنوان مثال ، محدودیت اندازه بلوک بیت کوین 1 مگابایت است ، در حالی که Bitcoin Cash 8 مگابایت است ، به این معنی که برای استخراج BCH به قدرت محاسباتی و سرمایه بیشتری نیاز خواهید داشت.

با این حال ، بلوک های بزرگتر حاوی هزینه تراکنش بیشتری هستند که به ماینر تعلق می گیرد.

بهترین روش برای استخراج بیت کوین کش

از آنجا که این سکه اثبات کار است ، می توانید Bitcoin Cash را با GPU یا CPU رایانه خود استخراج کنید. با این وجود ، مشکل فعلی شبکه به این معنی است که شما ممکن است از این طریق بازدهی نداشته باشید. برای اطمینان از به دست آوردن سود ، باید یک دکل مخصوص استخراج معدن به نام مدارهای مجتمع مخصوص برنامه (ASIC) در نظر بگیرید. این ماشین ها برای یک کار ، استخراج ساخته شده اند. آنها امروز بهترین روش برای کسب سود در معدن کاری BCH هستند.

معدن Bitcoin Cash

یکی از مزایای این ماشین ها این است که آنها با نرم افزار استخراج از قبل نصب شده خریداری می شوند ، که تهیه آنها را برای استخراج آسان می کند.

یکی دیگر از مواردی که شما باید به طور موثر استخراج کنید ، اتصال به اینترنت پایدار و با تأخیر کم است تا اطمینان حاصل کنید که همیشه به بلاکچین متصل هستید و بلوک های یافت شده را در سریعترین زمان ممکن گزارش می کنید. شما باید ترافیک اینترنت نامحدود را در نظر بگیرید زیرا به طور متوسط ​​، یک ماینر ماهانه 500 مگابایت مصرف می کند.

علاوه بر این ، برای مدیریت سکه های خود باید برق پایدار و کیف پول Bitcoin Cash داشته باشید.

در این مرحله ، شما باید بین استخراج معدن به تنهایی یا پیوستن به استخر استخراج انتخاب کنید.

استخر استخراج از چندین معدنچی تشکیل شده است که توافق کرده اند تلاش و منابع خود را برای افزایش شانس خود در حل معماهای ریاضی ترکیب کنند. هر یک از اعضا در استخر استخراج معمای کوچک و پیچیده تری را برای حل دریافت می کند ، که این باعث افزایش شانس استخر برای حل معماهای بزرگتر و پیچیده تر.

جوایز بر اساس تلاش آنها و منابعی که به آنها کمک می کند ، به طور مساوی بین هر یک از اعضای استخر تقسیم می شود.

از یک طرف ، اگر قادر به استخراج موفقیت آمیز بلوک های BCH باشید ، پاداش کامل دریافت خواهید کرد. با این حال ، شما به یک دکل استخراج بسیار قدرتمند نیاز خواهید داشت ، و این به هزینه زیادی نیاز دارد.

قبل از انتخاب استخر استخراج ، اطمینان حاصل کنید که فاکتورهایی از قبیل ، استخر بزرگ ، تعداد دفعاتی که آنها بلوک پیدا می کنند ، ساختار پرداخت آنها ، هزینه هایی که از آنها می گیرند و همچنین نوع آماری که برای اعضای استخر ارائه می دهند را در نظر بگیرید..

تنظیم برای استخراج Bitcoin Cash

ابتدا ASIC را به واحد منبع تغذیه آن متصل کرده و روشن کنید. سپس ASIC را از طریق کابل اترنت متصل به روتر خود به اینترنت وصل کنید.

دوم ، کیف پول BCH را بارگیری و نصب کنید.

سوم ، استخر استخراج معادن مناسب خود را انتخاب کنید. بیشتر استخرهای استخراج ، درآمد شما را صاف می کنند و ناشناس هستند. بنابراین ، لازم نیست اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید.

در بیشتر موارد ، کیف پول BCH تمام چیزی است که شما برای استفاده از استخر استخراج نیاز دارید.

چهارم ، آدرس IP ASIC rig را پیدا کنید. برای دسترسی به نرم افزار پیکربندی ماینینگ به این مورد احتیاج دارید. اگر از Antiminer استفاده می کنید ، بلافاصله پس از اتصال آن به اینترنت ، آدرس IP به طور خودکار ارائه می شود. همچنین ، اسناد را بخوانید تا راهنمایی در مورد نحوه به دست آوردن آدرس IP پیدا کنید.

پنجم ، به رابط وب miner وارد شوید. یک مرورگر ، آدرس IP را تایپ کنید. صفحه ورود به سیستم به شما ارائه می شود. برای ASIC ، اسناد را بخوانید تا شناسه کاربری و رمزعبور را پیدا کنید. با این حال ، برای Antminers ، شناسه کاربری پیش فرض “root” و رمز عبور پیش فرض “root” است.

آیا می توانید Bitcoin Cash را استخراج کنید

پس از ورود به ASIC ، روی پیکربندی Miner صفحه برای تنظیم تایمر. این مکانی است که شما اطلاعات استخر استخراج خود را ارائه می دهید. پس از ارائه این اطلاعات ، کلیک کنید صرفه جویی & درخواست دادن. ماینر دوباره راه اندازی می شود و می توانید استخراج BCH را شروع کنید.

نرم افزار مورد نیاز برای استخراج Bitcoin Cash

چندین برنامه در دسترس است که برای استخراج BCH استفاده می شود ، اما شاید دو محبوب ترین مورد باشد BFGminer و CGminer, و آنها برنامه های خط فرمان هستند.

اگر نمی توانید یک رابط خط فرمان را کنترل کنید ، می توانید استفاده کنید EasyMiner که برای استخراج معدن استفاده می شود.

سخت افزاری که انتخاب می کنید نرم افزاری را که استفاده خواهید کرد تعیین می کند. به همین ترتیب ، شما باید برنامه هایی را انتخاب کنید که با miner شما سازگار باشد.

استخرهای استخراج Bitcoin Cash

استخرهای استخراج روشی برای تلفیق تلاش ها و منابع برای داشتن شانس بیشتری برای کسب جایزه استخراج است.

این مانند یک برچسب جنگ است ، در یک طرف 5 نفر و دیگری 10،000 نفر است. در این حالت ، بدیهی است که طرفی با 10 هزار نفر برنده خواهد شد. این دلیل اصلی بزرگ بودن استخرهای استخراج است!

با این وجود به خاطر داشته باشید که این استخرها کنترل زیادی دارند. اگرچه منابع خود را تأمین می کنید ، هر مجموعه شرایط و ضوابط کنترل خود را دارد. معنی این امر این است که آنها صلاحیت افزایش حق عضویت یا کاهش پاداش های داده شده به هر یک از اعضا را دارند.

نمونه ای از استخر استخراج معادن است آنتپول.

قبل از عضویت در استخر استخراج ، فاکتورهای ذکر شده در بالا را در نظر بگیرید.

افکار نهایی

روزهای استخراج سکه های معروف با استفاده از دستگاه های اصلی CPU گذشته است. در آن زمان ، هر کسی می توانست درگیر معدن شود. با این وجود ، تنها فرصتی که در حال حاضر دارید سرمایه گذاری مقدار زیادی در سخت افزار استخراج یا عضویت در استخر استخراج است.

باید دید آیا جامعه BCH تغییری در کد ایجاد می کند که اتصال دستگاه های ASIC به شبکه را ممنوع می کند. تا آن زمان ، توانایی پیروزی در اختیار چند شرکت معدنکاری است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me