banner
banner

بهترین کیف پول های EOS 2019 | EOS را در کجا ذخیره کنید و بهترین کیف پول های EOS تلفن همراه کدام یک هستند

شبکه EOS پس از راه اندازی Mainnet و خاتمه ICO خود ، دیگر به کیف پول های ERC20 وابسته نیست. این شرکت از بلاکچین Ethereum جدا شد و کیف پول های دیجیتالی خود را معرفی کرد. در عین حال ، همیشه تهیه بهترین کیف پول EOS برای سکه های EOS بسیار مهم است. در اینجا لیستی از کیف پول های EOS برای انتخاب و استفاده ایمن و ذخیره سازی وجود دارد.

شماره 1 کیف پول EOS Infinito

EOS وب سایت کیف پول: https://www.infinitowallet.io/

EOS نوع کیف پول: کیف پول آنلاین جهانی

راحتی در استفاده: استفاده آسان ، در IOS و Android موجود است ، از چندین سکه و رمز پشتیبانی می کند

بی خطر: به اندازه کیف پول آفلاین امن و ایمن نیست

هزینه: پرداخت شده

کیف پول Infinito EOS به دلیل اکوسیستم قوی خدمات بلاکچین ، کاربران را قادر می سازد تا از دارایی های دیجیتال خود بیشترین بهره را ببرند. این به راحتی با راه حل های ID / KYC ، مبادلات رمزنگاری و سایر خدمات مرتبط با بلاک چین ادغام می شود. نکته مهم این است که Infinito به آزمایشگاه Infinity Blockchain مستقر در اروپا متصل است و هدف آن بهترین کیف پول رمزنگاری EOS در سراسر جهان است..

کاربران کیف پول می توانند سکه ها و نشانه های مختلفی را ذخیره کنند. علاوه بر EOS که ارز پایه کیف پول است ، کاربران می توانند رمزهای NEO NEP 5 ، بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش و سایر نشانه های ERC-20 را ذخیره کنند. کیف پول با ویژگی Touch ID طراحی شده است که به آن امکان می دهد سریعتر و راحت کار کند بدون اینکه امنیت دارایی را به خطر بیندازد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم کیف پول Infinito EOS قابلیت پشتیبانی از چندین زبان است. کیف پول از 12 زبان پشتیبانی می کند ، با یک رابط بصری که حتی مبتدیان می توانند به راحتی آن را درک کنند. کاربر با رمزگذاری کامل کلیدهای خصوصی و عبارت عبور ، حافظ کلیدهای خصوصی است.

شماره 2 کیف پول اتمی

کیف پول اتمی

کیف پول اتمی غیر حضوری در سال 2018 راه اندازی شده است ، به عنوان یک راه حل محبوب برای مدیریت شناخته شده است EOS و همچنین بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Polkadot ، Uniswap و سایر سکه های برتر با دارایی 500+. این برنامه برای همه سیستم عامل های دسک تاپ اصلی ، iOS در دسترس است & Android ، و طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که بیش از 500000 کاربر برنامه از آنها استقبال می کنند.

کیف پول غیرمتمرکز ، باعث می شود که بتوانید نمونه کارهای خود را ایمن و مطمئن کنید زیرا فقط شما به منابع مالی خود دسترسی دارید. کلیدهای خصوصی فقط در دستگاه شما رمزگذاری شده اند و هرگز آن را رها نمی کنند. علاوه بر این ، استفاده از اتمی ناشناس است. همه ویژگی های اساسی و تبادل فوری به ایجاد حساب ، گذراندن KYC یا هرگونه تأیید احتیاج ندارند. در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل در مورد کیف پول ، یک سرویس پشتیبانی عالی 24/7 برای شما در دسترس است. 

در مورد ویژگی ها ، شما می توانید 19 دارایی را مستقیماً روی کیف پول با کارت بانکی خود با 17 ارز فیات از جمله دلار آمریکا ، یورو ، تولید ناخالص داخلی و غیره در سراسر جهان خریداری کنید. برای به دست آوردن درآمد منفعل از رمزنگاری ، می توانید سهام غیر متمرکز را بررسی کنید که اکنون برای دارایی های 10 PoS با 5-23٪ APR در دسترس است. 

از دیگر مزایای آن می توان به شرکت در برنامه عضویت کیف پول اتمی اشاره کرد. برای استفاده از سرویس مبادله ناشناس داخلی ، هر بار با پول نقد Atomic Wallet token AWC دریافت خواهید کرد.

شماره 3 GreyMass EOS کیف پول رأی دهنده

EOS وب سایت کیف پول: https://eosvoter.eosphere.io/vote

EOS نوع کیف پول: وب (پسوند پراکنده)

راحتی در استفاده: رابط کاربری بصری

بی خطر: امنیت بالا با اعتبار اضافی گواهی SSL

هزینه: پرداخت شده

کیف پول رای دهنده GreyMass EOS به دنبال ایجاد ابزاری است که درک بهتری از شبکه EOS را فراهم می کند و سهولت استفاده را برای عموم مردم بهبود می بخشد. این نرم افزار منبع باز به عنوان پایه کیف پول سبک GUI کامل عمل می کند.

بهترین قسمت کیف پول رای دهنده GreyMass EOS این است که همراه با رمزگذاری کامل AES-256 است. این بدان معنی است که کیف پول دارای امنیت اضافی است به طوری که اگر بخواهید کیف پول را ترک کنید ، کلیدهای خصوصی شما در دستگاه شما دست نخورده باقی می مانند. علاوه بر این ، شما آزاد هستید که به یک گره API انتخاب کنید ، که امن تر از رای گیری از طریق رابط وب است. در پایان ، می توانید از سکه های EOS خود پشتیبانی کرده و به تولیدکنندگانی که از همان دستگاه استفاده می کنند رأی دهید. این به کاربران امکان می دهد تا شبکه اصلی EOS را به طور ایمن راه اندازی و تأیید کنند.

شماره 4 کیف پول رمزنگاری Lumi

EOS وب سایت کیف پول: https://lumiwallet.com/

EOS نوع کیف پول: کیف پول رومیزی / موبایل

راحتی در استفاده: استفاده آسان ، موجود در iOS و Android ، از سکه ها و نشانه های مختلفی پشتیبانی می کند

بی خطر: به اندازه کیف پول آفلاین امن و ایمن نیست

هزینه: رایگان

این کیف پول ارز رمزنگاری شده به منظور ارائه راهکارهایی به کاربران رمزنگاری و دارندگان EOS که می خواهند به راحتی وجوه خود را ذخیره و مدیریت کنند ، ایجاد شده است.. 

این کیف پول با توجه به خواسته های کاربران مبتدی و پیشرفته تولید شده است. افراد تنها مالک عبارات یادداشتی خود و افرادی هستند که وجوه را کنترل می کنند. 

برخی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی شده توسط این کیف پول شامل Bitcoin (BTC) ، Bitcoin Cash (BCH) و Ethereum (ETH) است. در همان زمان ، کاربران می توانند بیش از 1200 نشانه ERC-20 را بر اساس Etheruem نیز مدیریت کنند. 

تیم پشتیبان کیف پول لومی همیشه در تلاشند تا راه حل ها و خدمات جدیدی را به جامعه ارزهای رمزپایه ارائه دهند. در عین حال ، آنها بسیار کاربر محور هستند و سعی می کنند همیشه مطابق با انتظاراتی باشند که پیروان و کاربران دارند. 

علاوه بر این ، تیم Lumi در حال توسعه برچسب سفید است ، به این معنی که اگر توسعه دهندگانی وجود دارند که در ساخت و طراحی کیف پول ارز رمزنگاری شده کار می کنند ، آنها همیشه می توانند هر گونه مشکل یا مشکلی را با تیم در میان بگذارند.

شماره 5 آزادگان

EOS وب سایت کیف پول: https://freewallet.org/eos-wallet

EOS نوع کیف پول: چنذ ارزی؛ از هر دو دستگاه تلفن همراه و نسخه وب پشتیبانی می کند

راحتی در استفاده: رابط کاربری ساده و بصری

بی خطر: بسیار ایمن

هزینه: پرداخت شده

Freewallet به عنوان یک سیستم پشتیبان برای کاربرانی طراحی شده است که عبارت عبور یا کلیدهای خصوصی خود را به خاطر نمی آورند. کیف پول بسیار ایمن است و به کاربران امکان می دهد حساب های خود را مسدود کرده و به دستگاه های دیگر دسترسی داشته باشند. با استفاده از Freewallet ، کاربران می توانند ارزهای دیجیتالی خود را به صورت ایمن ذخیره کرده و حتی از طریق پست الکترونیکی یا تأیید شماره تلفن همراه ، یک لایه امنیتی اضافی اضافه کنند. بر اساس ویژگی های خود ، Freewallet یکی از بهترین کیف پول های EOS است.

در مقایسه با سایر کیف پول های EOS ، Freewallet کاربران را قادر می سازد تا یک حساب EOS رایگان ایجاد کنند در حالی که سایر کیف پول های EOS به راحتی گزینه واردات کیف پول را در اختیار کاربران قرار می دهند. تنها نکته منفی Freewallet پشتیبانی از سرویس کیف پول متولی است ، به این معنی که کاربران این کیف پول هیچ فرصتی برای دسترسی به کلیدهای خصوصی کیف پول ندارند..

شماره 6 کیف پول گاردا

EOS وب سایت کیف پول: https://guarda.com/

EOS نوع کیف پول: چنذ ارزی؛ هر دو سکه و رمز را پشتیبانی می کند

راحتی در استفاده: رابط کاربری ساده و بصری

بی خطر: کیف پول رمزنگاری بسیار امن EOS

هزینه: پرداخت شده

این کیف پول چند ارزه هم برای سکه های EOS و هم برای سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، اتریوم ، اتریوم کلاسیک ، ZCash ، ریپل و دش ایده آل است. کیف پول Guarda بسیار مطمئن ، ایمن است و به راحتی توسط هر دستگاهی اداره می شود. در مقایسه با کیف پول های دیگر ، Guarda جزئیات مشتری ، از جمله کلیدهای خصوصی یا داده های کیف پول را ذخیره نمی کند.

کلید خصوصی در حافظه امن دستگاه باقی می ماند ، جایی که به محض خارج شدن از کیف پول خود را پاک می کند. با استفاده از این ویژگی ، Guarda یکی از کیف پول های EOS بسیار توصیه شده است. نکته مهم ، کاربران می توانند دارایی های دیجیتال خود را بدون در نظر گرفتن روش های پیچیده تأیید ، محدودیت یا ثبت نام ، از یک سکه به سکه دیگر منتقل کنند..

شماره 7 کیف پول SimplEOS

EOS وب سایت کیف پول: https://eosrio.io/simpleos/

EOS نوع کیف پول: فقط برای شبکه EOS ؛ از ویندوز ، لینوکس و مک پشتیبانی می کند

راحتی در استفاده: رابط کاربری ساده و بصری

بی خطر: بسیار ایمن

هزینه: پرداخت شده

کیف پول SimplEOS فقط از شبکه EOS پشتیبانی می کند. این دستگاه با ویژگی هایی که روی نرم افزار EOS.io کار می کنند یکپارچه شده است. در حالی که فقط برای اکوسیستم EOS کار می کند ، این دستگاه با سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز ، لینوکس و مک سازگار است. همین امر آن را به یکی از بهترین کیف پول های EOS تبدیل کرده است. این کیف پول محصولی از EOS Rio است و هم از شفافیت و هم از امنیت برخوردار است که شرط لازم بیشتر کیف پول ها است..

لازم به ذکر است که SimplEOS عمدتا برای دسک تاپ هایی که کاربران می توانند به راحتی کلیدهای خصوصی EOS Mainnet خود را وارد کنند تا ادعای توکن EOS Mainnet خود را داشته باشند قابل استفاده است. پس از بارگیری کیف پول ، به راحتی می توانید سکه های EOS خود را ذخیره ، ارسال و دریافت کنید. علاوه بر این ، کیف پول ، که به خوبی با airdrops EOS کار می کند ، می تواند چندین حساب را نیز پشتیبانی کند. همچنین دارای یک درگاه رأی گیری است.

یکی از اشکالات قابل توجه کیف پول SimplEOS عدم توانایی آن در پشتیبانی از چندین سکه و رمز ارز رمزنگاری شده است. در حال حاضر ، کیف پول فقط می تواند از سکه های EOS پشتیبانی کند ، اما در آینده می تواند متنوع شود.

شماره 8 پراکندگی کیف پول EOS

EOS وب سایت کیف پول: https://get-scatter.com/

EOS نوع کیف پول: مبتنی بر وب ؛ سازگار با دسک تاپ دارای پسوند Chrome است

راحتی در استفاده: به نظر کاربران جدید کمی گیج کننده است

بی خطر: بسیار ایمن

هزینه: پرداخت شده

کیف پول Scatter EOS کاربران را قادر می سازد بدون استفاده از کلیدهای خصوصی خود از طریق وب ، در شبکه EOS معاملات انجام دهند. کیف پول آنها را قادر می سازد تا اطلاعات شخصی را به راحتی و فقط در صورت نیاز ارائه دهند. از نظر امنیتی ، کیف پول Scatter EOS از امنیت بالایی برخوردار است و همین امر باعث می شود تا واجد شرایط این لیست باشد. اگر به دنبال بهترین کیف پول EOS هستید ، Scatter قابل تأمل است. این کیف پول همچنین از مدیریت مناسب EOS و بررسی های مثبت کاربران برخوردار است.

این کیف پول افزونه Google Chrome است که برای کمک به کاربران در اتصال به شبکه EOS طراحی شده است. با استفاده از ویژگی Single Sign On (SSO) که از رمزگذاری نامتقارن استفاده می کند ، کاربران می توانند بدون افشای کلید خصوصی یا داده های شخصی خود ، معاملات را انجام دهند و به برنامه ها دسترسی پیدا کنند.

با استفاده از Scatter ، تمام اطلاعات مهم در دستگاه شما باقی مانده و فقط به صورت مخلوط برگشت ناپذیر از اعداد و کاراکترها به بلاک چین دیگری قابل انتقال است. در حال حاضر ، کیف پول از شبکه های EOS و Ethereum پشتیبانی می کند. آنها امیدوارند که در آینده زنجیره های بلوکی بیشتری اضافه کنند.

شماره 9 imToken Wallet

EOS وب سایت کیف پول: https://token.im/

EOS نوع کیف پول: مبتنی بر وب ؛ چنذ ارزی

راحتی در استفاده: آسان برای استفاده

بی خطر: بسیار ایمن

هزینه: رایگان

imToken یک کیف پول چند ارزه است که از EOS ، BTC و ETH پشتیبانی می کند. imToken با فعالیت در بلاکچین Ethereum با نزدیک به شش میلیون کاربر بزرگترین کیف پول Ethereum در سراسر جهان است. با استفاده از این کیف پول EOS ، کاربران امکان معامله و ذخیره چندین ارز را دارند. کسانی که قبلاً کیف پول دیجیتال دارند می توانند کیف پول imToken را به راحتی وارد کنند. گزینه دیگر ایجاد کیف پول EOS از وب سایت آنها است. در این صورت ، شما باید ETH را به عنوان هزینه پرداخت کنید.

برای قرار دادن کیف پول های EOS خود ، EOS بخرید

علاقه مند به سرمایه گذاری در EOS هستید؟ شما می خواهید با مقاله پیش بینی قیمت EOS ما شروع کنید – از جمله چشم اندازهای کوتاه مدت و بلند مدت. (همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و سلب مسئولیت سایت را بخوانید)).

بهترین مکان برای خرید EOS با استفاده از است بینانس. این راهنمای خرید ، هر مرحله را که برای انجام صحیح آن نیاز دارید ، ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me