banner
banner

راهنما: نحوه خرید NEO در Bittrex

اگر اینجا هستید ، احتمالاً به دنبال خرید نئو در صرافی Bittrex هستید. NEO توسط بسیاری به عنوان “Ethereum چینی” نامگذاری شده است. و با تلاش Ethereum در بازار خرس های اخیر ، ممکن است NEO بتواند برای تبدیل شدن به # 1 پلت فرم قرارداد هوشمند در حوزه بلاکچین اقداماتی انجام دهد. یا حداقل ارزشمندترین ارز رمزنگاری شده برای قرارداد هوشمند.

NEO با وجود مشخصات بالا و پایه هجومی خود ، به اندازه سایر سکه های کلاه بزرگ در دسترس نیست. اگر می دانید کجا بروید این امکان وجود دارد. این راهنما قصد دارد مرحله به مرحله خرید NEO را به شما ارائه دهد صرافی Bittrex.

NEO چیست?

NEO یک بستر قرارداد هوشمند است ، دقیقاً مانند Ethereum ، EOS یا Cardano. ایده آنها این است که مردم را قادر به ساختن برنامه های غیرمتمرکز ، حمایت از مناطقی مانند هویت دیجیتال و کاربردهای صنعتی بلاکچین کنند. در حال حاضر تعدادی ICO موفق و پروژه های بلاکچین ساخته شده بر روی شبکه NEO ساخته شده است ، توسط یک پایگاه پرشور توسعه دهندگان NEO.

بزرگترین نقطه تفاوت NEO نسبت به سایر سیستم عامل ها مدل رمزگذاری آن است. برای شروع ، رمز NEO قابل تقسیم نیست. این بدان معناست که شما فقط می توانید کل توکن ها را معامله کنید – به عنوان مثال نمی توان توکن ها را به 0.5 یا 0.25 NEO تقسیم کرد ، همانطور که می توانید با توکن هایی مانند Bitcoin و Ethereum.

برای فعال کردن تراکنش های خرد در بستر NEO ، رمز ثانویه ای به نام GAS دارد که برای پرداخت هزینه هایی مانند هزینه استفاده (مانند ETH روی Ethereum) استفاده می شود. افرادی که NEO دارند به طور مداوم متناسب با دارایی های NEO خود GAS کسب می کنند ، همچنین با سرمایه گذاری NEO راهی برای کسب درآمد منفعل رمزنگاری.

به جای یک منبع توکن که همیشه در حال افزایش است ، مانند ارزهای استخراج مانند بیت کوین ، NEO دارای 100 میلیون توکن ثابت است. از این رو ، با رشد شبکه و استفاده بیشتر از آن ، طبیعتاً به دلیل کمبود ، ارزش رمز افزایش می یابد.

اکنون ، بیایید ببینیم چگونه سرمایه گذاری در NEO را شروع کنیم.

مرحله 1: در Bittrex ثبت نام کنید

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باید برای یک حساب Bittrex ثبت نام کنید. برای شروع “ثبت نام” را در صفحه اصلی آنها کلیک کنید.

bittrex 1

مرحله 2: حساب خود را تأیید کنید

قبل از شروع تجارت ، Bittrex از شما می خواهد حساب خود را تأیید کنید.

شما باید یک نمایه ایجاد کنید ، از جمله نام ، تاریخ تولد و آدرس محل اقامت خود. همچنین باید یک فرم شناسایی (گذرنامه ، گواهینامه رانندگی یا شناسه ملی) و یک عکس سلفی فعلی ارائه دهید.

روند کار معمولاً بسیار کوتاه است و تأیید موفقیت آمیز آن ممکن است در عرض چند دقیقه طول بکشد. اگرچه سایت می گوید در بعضی موارد ممکن است 24 ساعت طول بکشد.

مرحله 3: سپرده گذاری بیت کوین یا Ethereum

تعداد کمی از مکان ها به شما امکان می دهد NEO را با ارزهای فیات مانند USD یا EUR خریداری کنید و این شامل Bittrex است. بنابراین ابتدا باید بیت کوین یا Ethereum بخرید و سپس در Bittrex با NEO معامله کنید.

اگر هیچ یک از این سکه ها را ندارید ، مردم از اکثر نقاط جهان می توانند با کارت اعتباری یا نقدی خرید کنند کویناما, تغییر یا Coinbase.

هنگامی که Bitcoin یا Ethereum دارید ، باید سکه های خود را به حساب Bittrex خود منتقل کنید. برای این کار ، روی “Wallets” در نوار پیمایش بالا کلیک کنید.

صفحه بعدی تمام موجودی کیف پول فردی شما را در Bittrex نشان می دهد. سکه مورد نظر برای واریز را جستجو کنید (به عنوان مثال BTC). برای واریز روی نماد سبز رنگ کنار سکه کلیک کنید.

bittrex 2

اگر اولین بار است که این نوع سکه را واریز می کنید ، باید آدرس کیف پول ایجاد کنید. روی «آدرس جدید» کلیک کنید و چند لحظه صبر کنید چون Bittrex کیف پول جدیدی برای شما ایجاد می کند. پس از اتمام ، آدرس کیف پول را به عنوان آدرس ارسال کننده Bitcoin / Ethereum خود کپی کنید.

bittrex 3

بسته به بار شبکه ، ممکن است چند لحظه صبر کنید تا سکه های موجود در کیف پول Bittrex خود را ببینید.

مرحله 4: جفت BTC یا ETH برای NEO را در Bittrex Exchange پیدا کنید

پس از اتمام سپرده خود ، می توانید با NEO در صرافی Bittrex معامله کنید.

برای رفتن به صفحه تبادل ، روی “بازارها” کلیک کنید.

bittrex 5

سکه های دارای جفت دلار در بالا لیست می شوند. به بخش “بازارهای بیت کوین” (یا اگر با Ethereum معامله می کنید) یا “بازارهای Ethereum” به پایین بروید. “NEO” را در نوار جستجو وارد کنید ، و یک جفت برای NEO نشان داده می شود.

bittrex نئو

برای نمایش صفحه سفارش NEO ، روی BTC / NEO یا ETH / NEO کلیک کنید.

مرحله 5: مقدار NEO برای خرید را انتخاب کنید

از صفحه معاملات ، به پایین پیمایش کنید و در آن گزینه خرید یا فروش NEO در Bittrex را نشان دهید. اطمینان حاصل کنید که “خرید” انتخاب شده است.

bittrex neo 2

شما چندین گزینه سفارش خواهید داشت. گزینه پیش فرض “محدود کردن” است – شما مقدار NEO را برای خرید چقدر در نظر می گیرید و Bittrex سعی می کند آن تجارت را انجام دهد. متناوباً ، می توانید سفارش “مشروط” را انتخاب کنید. این بدان معناست که شما چه مقدار NEO برای خرید انتخاب کنید و به Bittrex بگویید که فقط در صورتی معامله را انجام دهد که قیمت کمتر از / بیشتر از قیمت تعیین شده شما باشد.

برای سفارش محدود:

  • مقدار NEO مورد نظر برای خرید را تعیین کنید
  • “قیمت پیشنهادی” خود را تنظیم کنید – هزینه موجود در BTC / ETH که می خواهید در آن بخرید (برای دریافت جدیدترین قیمت “آخرین” را انتخاب کنید)
  • مقدار BTC / ETH هزینه سفارش خود را بررسی کنید (که بودجه کافی برای پوشش سفارش دارید)
  • انتخاب کنید چه مدت می خواهید Bittrex سعی کند و سفارش خود را انجام دهید. آنها فقط در صورتی قادر خواهند بود که تجارت شما را انجام دهند که شخص دیگری در جهت دیگری معامله کند (به عنوان مثال NEO-BTC یا NEO-ETH). گزینه پیش فرض به این معنی است که Bittrex تلاش شما را برای یافتن یک شریک تجاری ادامه می دهد تا زمانی که سفارش شما کامل شود یا سفارش را لغو کنید. در غیر اینصورت ، درصورتی که سفارش فوراً انجام نشود ، می توانید لغو کنید.

سفارشات مشروط به همان روش کار می کنند. تنها تفاوت این است که شرایط خود را انتخاب کنید (بزرگتر یا مساوی یا کمتر یا برابر).

توجه داشته باشید که هزینه برداشت Bittrex 0.025 NEO است. از آنجا که NEO یک ارز رمزپایه غیرقابل تقسیم است ، فقط قادر خواهید بود یک عدد کامل را خارج کنید. به عنوان مثال اگر 100 NEO را در دست داشته باشید ، با هزینه معامله 99.975 NEO می شود که نمی توانید آن را پرداخت کنید.

با توجه به این نکته ، برای اطمینان از اینکه بعداً می توانید کل مبلغ موجود در کیف پول خود را برداشت کنید ، 0.025 را به مقدار NEO که می خواهید خریداری کنید اضافه کنید.

مرحله 6: NEO بخرید!

هنگامی که شرایط تجارت خود را نهایی کردید ، روی “خرید NEO” کلیک کنید. و کار شما تمام شد! هنگامی که تجارت شما با موفقیت انجام شد Bittrex به شما اطلاع می دهد.

مرحله 7: نشانه های NEO خود را به یک کیف پول NEO امن بردارید (و کسب GAS را شروع کنید!)

بهترین روش در رمزنگاری این است که همیشه سکه های خود را در هنگام خرید و فروش در کیف پول ایمن ، خارج از صرافی نگه دارید. این حتی برای NEO از اهمیت بیشتری برخوردار است ، زیرا به شما امکان می دهد GAS (پول رایگان !!!) را فقط از داشتن NEO بدست آورید.

برای برداشت سکه های خود ، به یک کیف پول نیاز دارید که از NEO (و GAS) پشتیبانی کند. امن ترین گزینه کیف پول سخت افزاری مانند لجر نانو اس. یک گزینه ارزان تر است کیف پول نئون, یک کیف پول رومیزی برای ویندوز ، مک و لینوکس ، ساخته شده توسط گروه توسعه دهنده NEO شهر صهیون.

برای برداشت از Bittrex ، روی “Wallets” کلیک کنید. اکنون NEO را جستجو کنید – کیف پول باید تعادل جدیدی را با سکه های NEO تازه خریداری شده شما نشان دهد. برای برداشتن روی نماد قرمز کلیک کنید.

bittrex neo 3

از صفحه بعدی ، مقدار NEO را که می خواهید خارج کنید (به یاد داشته باشید فقط کل واحد است) و آدرس مقصد (از کیف پول NEO خود) قرار دهید. آدرس را صحیح بررسی کنید و برای تکمیل “برداشت NEO” را کلیک کنید.

bittrex neo برداشت

پس همین! اکنون شما می دانید که چگونه NEO را در Bittrex یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه خریداری کنید. اینجا را ببین راهنمای خرید NEO از مبادله Binance.

اندرو نویسنده و بازاریاب دیجیتال از نیوزیلند است که اکنون در جنوب شرق آسیا مستقر است. اندرو در کنار کار خود در بسیاری از زمینه های فضای تجارت الکترونیکی ، علاقه شدیدی به ارز رمزنگاری شده ، به ویژه آلت کوین ها و پروژه های متمرکز بر پذیرش رمزنگاری جریان اصلی دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me