banner
banner

لیست آژانس های بازاریابی ارزهای رمزنگاری شده

حوزه ارزهای رمزپایه طی 2 سال گذشته بسیار گسترش یافته است. لیست فزاینده ای از پروژه های جدید وجود دارد که هر روز وارد فضا می شوند و همه آنها به دنبال این هستند که مورد توجه سرمایه گذاران و مردم قرار بگیرند.

راه اندازی ICO خود و کسب شناخت از بازار می تواند در این فضای رقابتی سخت باشد ، بنابراین فعالیت های بازاریابی ضروری است. در مقاله امروز ، لیست خود را با برخی از بهترین آژانس های بازاریابی ارزهای رمزپایه موجود ارائه خواهیم داد.

1. کوینزیلا

نمایندگی کوینزیلا

کوینزیلا یک شبکه و آژانس تبلیغاتی است که به استارتاپ های صنعت رمزنگاری و بلاکچین کمک می کند تا با تبلیغات و هدف قرار دادن تبلیغات به ناشران مرتبط صنعت رمزنگاری ، در معرض ICOs و پروژه های خود قرار بگیرند..

این شرکت دو سال پیش تأسیس شد و در این زمان با موفقیت مدیریت کمپین های تبلیغاتی بیش از 1500 تبلیغ دهنده و 4000 ناشر.

خدمات اصلی Coinzilla شامل تبلیغات بنر ، بازاریابی هدفمند ، توسعه API برای تبلیغات کمپین ، محدود کردن بودجه و بسیاری از ابزارهای دیگر که به ارتقا یک پروژه کمک می کنند.

2. سکه بسته

مقید یک آژانس کامل بازاریابی دیجیتال متمرکز بر رمزنگاری مستقر در NYC و LA است. این شرکت با برخی از بزرگترین نامها در فضا کار کرده است ، از جمله OKEx ، ShapeShift و eToro. این شرکت دارای یک لیست طولانی از مبارزات موفق است و نتایج خارق العاده ای را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است. برخی از این موارد شامل 5 برابر ROAS از PPC ، افزایش 600 درصدی ترافیک ارگانیک از طریق سئو و فعالیت های تأثیرگذار به قدری موفقیت آمیز است که مشتریان مجبور شدند ثبت نام را متوقف کنند. علاوه بر این ، Coinbound یکی از تنها شرکت های موجود در این لیست است که از طریق انجمن هایی مانند 4chan و Reddit رشد ارگانیک را ارائه می دهد. تعداد گزینه های مبارزاتی که می توانید انتخاب کنید همراه با سابقه طولانی موفقیت ، Coinbound را به یکی از آژانس های برتر در لیست ما تبدیل می کند.

3. رمز اولویت

این پلتفرم نه تنها با بازاریابی سروکار دارد ، بلکه کل فرآیند مشاوره ، سرمایه گذاری و تبلیغات ICO را بر عهده دارد. رمز اولویت همچنین به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا با سرمایه گذاری از طریق آنها ریسک را کاهش دهند ، زیرا آنها در هر زمان از خرید ICO در هر زمان قبل از مهلت اعلام شده بازپرداخت می کنند.

آنها ابزارهایی مانند پروژه های ارجاع ، برنامه های فضل (چند توکن) ، مدیریت ICO ، خریدهای گروهی ، انتشار توکن در زمان واقعی و انواع دیگر کمپین های بازاریابی را ارائه می دهند. تیم آنها متشکل از برخی از متخصصان و مشاوران صنعت است که سالها تخصص فنی در سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده دارند.

4. Crynet

دزدگیر در ابتدا به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال کار خود را آغاز کرد اما از آن زمان به یک آژانس بازاریابی با خدمات کامل تبدیل شد. آژانس خدمات گسترده ای را برای بازاریابی ICO و مشاغل مرتبط با بلاکچین ارائه می دهد. اینها شامل دموی ویدئویی ، توسعه بلاکچین و پشتیبانی فنی ، HR بلاکچین ، پشتیبانی مشاور ، SMM در همه رسانه های اجتماعی و تلگرام ، تبلیغات موبایل و وب ، تبلیغات جستجو و روابط عمومی است..

Crynet می تواند به جوامع رمزنگاری آسیا برسد ، زیرا حتی در ژاپن ، کره و چین نیز پوشش دارد.

5. WeRaise

WeRaise یک آژانس بازاریابی است که بیش از 15 سال در بخش تبلیغات دیجیتال فعالیت می کند. آنها با 2 سال تجربه در زمینه راه حل های بلاکچین ، از اولین پلتفرم هایی هستند که در بازاریابی ICO فعالیت می کنند.

آنها با استفاده از تبلیغات بنر ، بیانیه های مطبوعاتی ، خدمات نوشتن مطالب تبلیغاتی ، نوشتن آگهی ، تجزیه و تحلیل تبلیغات و ردیابی 24 ساعته 7 روز و همچنین قرار دادن روابط عمومی هدفمند در طیف وسیعی از سایت ها از جمله Reddit ، TokenData ، CryptoNinjas ، NewsBTC ، مشتریان خود را در معرض دید بسیار قرار می دهند. مرکل ، CoinDesk ، Bitcoinist و بسیاری دیگر.

6. بیزانس

بیزانس توسط تیمی متشکل از افراد متبحر در فناوری بلاکچین ، سرمایه گذاری ، روابط عمومی و بازاریابی اداره می شود. تمرکز آنها روی کمک به شرکت های نوپا در یافتن مخاطبان مورد نظر و جمع آوری سرمایه های سرمایه گذاری خود در اسرع وقت است.

آنها پروژه ها را ارزیابی می کنند تا نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنند ، به نوشتن مقاله سفید کمک کنند ، استراتژی های راه اندازی ICO و مدل های توزیع ، محاسبه بودجه و نقشه راه پروژه را توسعه دهند..

بیزانس

منبع: bzntm.com

7. گروه عناصر

گروه المنت خود را چیزی فراتر از یک آژانس بازاریابی ، نماینده خود به عنوان یک شرکت فروش توکن دیجیتال ، می داند. این شرکت مشاوره ، استراتژی بازاریابی ICO ، مدیریت سرمایه و دارایی ، تحقیقات بازار ، فناوری و خدمات مدیریت دارایی را ارائه می دهد.

8. ایجاد جمعیت

شلوغ کردن یک آژانس بازاریابی مستقر در لس آنجلس است که با کانالهای بازاریابی رمزنگاری سرو کار دارد. آنها بر روی مارک تجاری ، طراحی و تولید فیلم ، مدیریت رسانه ، بازاریابی اینفلوئنسر و روابط عمومی تمرکز دارند.

خدمات آنها دارای رتبه بالایی هستند ، زیرا آنها با اجرای رویکرد داده محور برای هر کمپین با موفقیت به بیش از 40 کمپین سرمایه گذاری جمعی در جمع آوری بیش از 10 میلیون دلار در 3 سال کمک کرده اند.ایجاد جمعیت

منبع: crowdcreate.us

9. TSM Global

TSM Global موفق شده است نزدیک به 300 میلیون دلار برای مشتریان خود جمع آوری کند و اکنون از سرمایه گذاران که به دنبال بازده بالا بلکه امنیت هستند نیز پذیرایی می کند. TSM نه تنها بر ICO تمرکز دارد بلکه بر STO (پیشنهادات رمز امنیتی) و DSO (ارائه خدمات با تخفیف) نیز تمرکز دارد..

این شرکت ثبت شده در لندن خدمات مشاوره ای ، توسعه ورقه ها ، ایجاد محتوا ، مدیریت جامعه ، مدیریت تبلیغات ، بازاریابی ویروسی ، رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد & پشتیبانی از چت ، رمزنگاری روابط عمومی و مرسوم ، بازاریابی ارجاعی از جمله خدمات دیگر. TSM Global واقعاً جهانی است و می تواند مشتریانی را که به زبانهای انگلیسی ، ژاپنی ، چینی ، قرآن ، روسی ، آلمانی و سایر زبانها صحبت می کنند پشتیبانی کند.

10. کاربرد

کاربرد دارای تعداد زیادی استراتژی تبلیغاتی است که کارآیی خود را در کمپین های بازاریابی ICO نشان داده اند. این آژانس توسعه بلاکچین با مرور مدل های تجاری آنها و تنظیم آنها در اکوسیستم بلاکچین همیشه در حال تغییر ، به پروژه های صنعت رمزنگاری کمک می کند..

اپلیکیشن از متخصصانی استفاده می کند که خدمات مشاوره ای و فنی در مورد فروش گسترده ارائه می دهند. آنها علاوه بر مدیریت جامعه و بازاریابی رسانه های اجتماعی ، شامل گسترده ای از خدمات توسعه مسدود کردن سفارشی به مشتریان خود ، که شامل رسانه های جمعی ، ایجاد و تبلیغ ویدئو ، ملاقات ها ، وبینارها ، تولید ترافیک و غیره است.

کاربرد

منبع: Applicature.com

11. زنجیر چرخ

Sparkchain آژانسی است که از طریق روابط عمومی و برنامه های بازاریابی یکپارچه به استارتاپ ها و شرکت های فناوری کمک می کند تا برند خود را بسازند. این آژانس خدمات گسترده ای را شامل می شود که شامل توسعه محتوا و اجتماعی ، توزیع برنامه ای و سایر روش های رسانه ای پولی و همچنین بینش داده محور مورد استفاده در برنامه ریزی استراتژیک است. این پلت فرم با استفاده از ارتباطات استراتژیک جامع و خدمات بازاریابی به پروژه های جدید و شرکت های تاسیس شده کمک کرده است.

این پلت فرم با موفقیت شرکت ها را در مرحله قبل و بعد از ICO خود مدیریت کرده و به آنها کمک می کند تا رشد کنند و به رسمیت شناختن بازار برای نام تجاری خود دست یابند. با توجه به نتایج آنها ، در مبارزات بازاریابی خود به شریک انتخاب بسیاری از پروژه ها و مشاغل تبدیل شده اند.

حکم

با این کار ، ما لیست برترین آژانس های بازاریابی خود را که تمرکز خود را بر مشاغل رمزپایه و استارتاپ ها می گذارند ، به پایان می رسانیم. اگر شرکتی هستید که در حال آماده سازی برای راه اندازی ICO خود است ، یا می خواهید بیشتر در معرض پروژه یا رمز ارز خود باشید ، انتخاب خدمات یکی از این نمایندگی ها به شما کمک زیادی می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me