banner
banner

بیت کوین چه مدت طول می کشد تا از طریق صرافی ها ارسال شود؟

پاسخ به س “ال “ارسال بیت کوین چه مدت طول می کشد” آسان نیست. فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر زمان انتقال هنگام ارسال یا خرید بیت کوین تأثیر می گذارد. ما باید مبادله ای را که استفاده می کنیم ، ازدحام شبکه و هزینه های پرداخت شده را در نظر بگیریم. اگر ایده روشنی از این پارامترها داشته باشیم ، می توانیم به سوال فوق الذکر پاسخ دهیم. 

این راهنما در حال مرور همه این پارامترها خواهد بود. اگرچه برآورد مشخصی در مورد مدت زمان ارسال بیت کوین وجود ندارد ، اما این یک تقریب روشن از این زمان است. 

ارسال بیت کوین چقدر طول می کشد?

شبکه بیت کوین (BTC) در حال حاضر بزرگترین شبکه در جهان است. با استفاده از آن ، کاربران می توانند BTC را بفرستند و به اینترنت متصل شوند. هیچ مرجع متمرکز کنترل کننده معاملات انجام شده یا نبودن در این شبکه وجود ندارد. به همین دلیل است که ما بیت کوین را بلاکچین غیرمتمرکز می دانیم. 

برای پاسخ به این سوال که ارسال بیت کوین چه مدت طول می کشد ، باید بر روی پارامترهای مختلف تمرکز کنیم که باید آنها را درک کنیم. این پارامترها مقادیر کلیدی هستند که به ما امکان می دهد سطح ازدحام شبکه را درک کنیم. در بخشهای بعدی ، هر یک از این عوامل و چگونگی تأثیر آن بر زمان معاملات را تحلیل خواهیم کرد. 

برای پذیرش انتقال BTC ، هر تبادل نیاز به تأیید معاملات مختلف دارد. به همین دلیل است که پاسخ به بستر مورد استفاده ما بستگی دارد نه به ویژگی شبکه بیت کوین. 

ازدحام شبکه بیت کوین

ازدحام شبکه بیت کوین عامل اصلی در نظر گرفتن برای درک مدت زمان ارسال بیت کوین است. برای درک ازدحام بیت کوین ، باید بدانیم که استخراج بیت کوین چگونه کار می کند.

درک اثبات کار (استخراج)

شبکه بیت کوین با الگوریتم Proof-of-Work (PoW) کار می کند. این الگوریتم PoW برای پردازش و تأیید معاملات BTC به ماینرهای مستقر در سراسر جهان نیاز دارد. تأیید معاملات وظیفه ای است که تأثیر واضحی در مدت زمان ارسال بیت کوین دارد. 

ماینرها باید پازل های پیچیده ریاضی را از طریق دستگاه های سخت افزاری تخصصی موسوم به ASIC پردازش کنند. دستگاه های ASIC بسیار گران هستند و مصرف برق زیادی دارند. استخراج کنندگان سپس با BTC تازه ایجاد شده و کارمزدی که از معاملات دریافت می کنند پاداش می گیرند. 

معاملات در بلوکها دسته بندی می شوند. اندازه این بلوک ها در شبکه BTC 1 مگابایت است که می توان اطلاعات مربوط به انتقال ها را در آنها ذخیره کرد. پردازش هر بلاک بیت کوین توسط معدنچیان در سراسر جهان 10 دقیقه طول می کشد. 

وقتی بلوک ها پر می شوند ، ماینرها اولویت بندی معاملات را شروع می کنند که هزینه های بالاتری را پرداخت می کنند. هر معامله ای که در شبکه BTC انجام می شود ، کاربران را مجبور به پرداخت هزینه می کند. وقتی بلوک ها به مرز 1 مگابایت می رسند ، ماینرها معاملات را با هزینه های بیشتری پردازش می کنند. این انگیزه ای برای ماینرها برای ادامه پردازش معاملات است. 

در برخی از کیف پول ها ، می توانید درباره میزان هزینه پرداختی تصمیم بگیرید. در برخی از مبادلات ، هزینه ها محاسبات استانداردی است که توسط سیستم عامل انجام می شود. بیایید نگاهی دقیق به هزینه های بیت کوین و تأثیر آنها در مدت زمان ارسال بیت کوین داشته باشیم. 

این اطلاعات فقط برای ارزهای دیجیتال اثبات کار مانند بیت کوین یا Litecoin (LTC) معتبر است. با این وجود ، تفاوت هایی بین بیت کوین و سایر شبکه های بلاک چین PoW وجود دارد. بنابراین ، زمان معاملات و کارمزد ممکن است بسته به ارز مجازی مورد استفاده متفاوت باشد. 

برخی از افراد تمایل دارند از LTC یا XRP برای انتقال استفاده کنند و پس از رسیدن وجوه به سیستم عامل دیگر ، سکه ها را به بیت کوین مبادله کنند. این به کاربران کمک می کند تا زمان انتظار را کاهش دهند و همچنین هزینه های کمتری را برای انتقال هزینه کنند. با این وجود ، این سطح امنیتی مشابه مدیریت BTC را ارائه نمی دهد و همچنین یک خطر قیمت نیز وجود دارد. 

هزینه های بیت کوین

هزینه بیت کوین یکی از اصلی ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود تا بفهمید چه مدت بیت کوین ارسال می شود. هنگام انتقال Bitcoin ، می توانید هزینه هایی را که می خواهید پرداخت کنید انتخاب کنید. اگر از مبادله رمزنگاری یا کیف پول استفاده می کنید ، رابط کاربری از شما می خواهد هزینه هایی را که می خواهید پرداخت کنید انتخاب کنید.

هرچه هزینه بیشتری بپردازید ، پردازش سریعتر معامله انجام می شود. اگر معامله در بلوک زیر گنجانده شده باشد ، تأیید یک ماینر ممکن است 10 دقیقه طول بکشد. اگر در عوض ، معامله کمترین هزینه معامله را داشته باشد (یعنی 1 ساتوشی) ، قطعاً باید صبر کنید تا پردازش انجام شود تا بلوک ها شروع به خالی شدن کنند. 

هزینه معامله متوسط ​​بیت کوین

اگر تصمیم دارید برای کمترین هزینه شبکه پرداخت کنید ، ممکن است در صورت تراکم شبکه ، پردازش BTC خود را طی ساعتها یا حتی چند روز مشاهده نکنید. به همین دلیل است که درک تأثیر هزینه ها در زمان پردازش مهم است. 

این بدان معنا نیست که ما باید بالاترین هزینه را پرداخت کنیم. به عنوان مثال ، در طول بازار گاو نر 2017 ، متوسط ​​هزینه معاملات BTC به 55 دلار رسید. بنابراین ، ارسال یک معامله سریع بیت کوین برای یک کاربر خرده فروشی بسیار گران است. 

بیشتر معاملات آن زمان با استفاده از هزینه انتقال استاندارد طی چند روز انجام شد. موارد معاملات روزها گیر کرده نیز گزارش شده است. 

در نتیجه ، اگر می خواهید معامله شما سریعاً پردازش شود (به زودی در بلوک بعدی) ، باید بالاترین هزینه ممکن را پرداخت کنید. اما محتاط باشید ، اگر شبکه متراکم است ، هزینه انتقال برای انتقال ساده بسیار زیاد می شود. با این وجود ، اگر از کمترین هزینه استفاده می کنید ، ممکن است طی روزها به هیچ وجه پردازش نشود. 

تأییدیه های تبادل

تأییدیه های ارز و کیف پول نیز نکته مهمی برای تجزیه و تحلیل و درک مدت زمان ارسال بیت کوین است. به این دلیل که هر یک از این صرافی ها و کیف پول ها برای تأیید BTC و سایر دارایی های دیجیتال به چندین تأیید بلاکچین (به طور کلی بین 1 تا 6) نیاز دارند.. 

اگر می خواهید بدانید که ارسال بیت کوین از Coinbase چه مدت طول می کشد ، پاسخ شما را ملزم به تجزیه و تحلیل هزینه های پرداختی (کم ، استاندارد ، زیاد) و تأییدات شبکه مورد نیاز در صرافی دریافتی می کند. 

هرچه تأییدات شبکه بزرگتر باشد ، مدت زمان بیشتری برای پردازش معامله طول می کشد. Coinbase برای انتقال بیت کوین به سیستم عامل خود به 3 تأیید نیاز دارد. سایر مبادلات به تعداد بیشتری تأیید احتیاج دارند. این بدان معنی است که پاسخ به ارسال بیت کوین چقدر طول می کشد ما را ملزم می کند که زمان تأیید را برای هر مبادله بدانیم. 

ارسال بیت کوین به Coinbase چه مدت طول می کشد

اگر صرافی شما این اطلاعات را به اشتراک نمی گذارد ، ممکن است نتوانید زمان تقریبی ورود را محاسبه کنید. با این وجود ، شما همیشه می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در مورد تعداد تأییدهای مورد نیاز خود دریافت کنید. 

تعداد تأییدها از نظر امنیتی مطمئناً مهم است. تأییدهای بلاکچین به شبکه اجازه می دهد تا معامله قانونی و معتبر را تأیید و تأیید کند. این روشی است که Satoshi Nakamoto به منظور ایمن و غیرمتمرکز نگه داشتن شبکه بیت کوین ابداع کرده است. 

اگر یک معامله بیت کوین به دلیل معتبر نبودن آن رد شود ، توسط شبکه پردازش نمی شود. بعلاوه ، هرچه تعداد تأییدها بیشتر باشد ، وجوه تراکنش نیز از امنیت بیشتری برخوردار می شوند. 

با 0 تأیید بیت کوین ، وجوه قابل برگشت است. این فوق العاده مهم است. اگر می خواهید مطمئن شوید که بودجه پردازش می شود ، باید همیشه منتظر حداقل یک تأیید بلاکچین باشید. 

برای کاربرانی که مقادیر کمی را اداره می کنند ، یک تأیید کافی است تا تقریباً از رسیدن وجوه مطمئن باشند. با افزودن تأییدیه های جدید ، امنیت انتقال افزایش می یابد. به عنوان مثال ، با 6 تأیید بلاکچین ، اکثر سرویس ها و سیستم عامل های رمزنگاری انتقال پردازش شده را در نظر می گیرند. 

با بیش از 60 تأیید ، مسئله ای در مورد وجوه منتقل شده به معنای واقعی کلمه بسیار دشوار است. همانطور که قبلاً ذکر کردیم ، اکثر مبادلات برای معتبر دانستن وجوه نیاز به بین 1 تا 6 معامله دارند. 

Bitcoin از و به Coinbase منتقل می شود

انتقال بیت کوین از و به Coinbase مانند هر انتقال BTC دیگری که می توانید با استفاده از بیت کوین انجام دهید کار می کند. با این وجود ، باید زمان رسیدن BTC به سیستم عامل یا کیف پول دیگر را نیز در نظر بگیرید.. 

نشان سکه

کاربران Coinbase به طور کلی می پرسند که ارسال بیت کوین چه مدت طول می کشد. با کمال تعجب ، پاسخ به Coinbase بستگی ندارد بلکه به مبادلات دیگر و ازدحام شبکه در آن زمان بستگی دارد. در واقع ، Coinbase بلافاصله پس از اجرای برداشت خود ، وجوه را آزاد می کند. 

Coinbase برای ارسال بیت کوین چقدر طول می کشد?

به محض پردازش معامله BTC در بستر Coinbase ، بلافاصله سکه ها ارسال می شوند. این بدان معناست که برای انتقال BTC از Coinbase به سیستم عامل دیگر تأخیر در برداشت وجود ندارد. باید انتظار داشته باشید که به محض پردازش معامله توسط معدنچیان وجوه شما به کیف پول شما برسد. 

این ما را به این س bringsال سوق می دهد: چه مدت طول می کشد تا Coinbase بیت کوین ارسال کند؟ پاسخ بسیار ساده است: فقط چند ثانیه طول می کشد تا BTC از صرافی Coinbase خارج شود. همانطور که اشاره کردیم ، ما باید تعداد تأییدهای مورد نیاز سایر صرافی ها را به جای Coinbase مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم. 

ارسال بیت کوین به Binance چقدر طول می کشد?

جنبه اصلی که برای ارسال وجوه BTC از Coinbase به Binance باید در نظر بگیریم مربوط به تعداد تأییدهایی است که Binance برای پذیرش انتقال نیاز دارد. Binance در حال حاضر برای دریافت وجه نیاز به 1 تأیید بلوک دارد. 

آرم و شعار Binance

این بدان معنی است که به محض ارسال BTC از Coinbase ، آنها باید پس از یک تأیید به صرافی Binance برسند. بسته به سطح کارمزد پرداخت شده و ازدحام شبکه ، می توان تراکنش را بین 10 تا 30 دقیقه پردازش کرد. در برخی موارد ممکن است در صورت ازدحام شبکه BTC چند ساعت طول بکشد. 

با وجود این ، باید در نظر داشت که ارسال BTC به Binance سریعتر از Coinbase است. Binance فقط به یک تأیید شبکه در مقایسه با سه تأیید شبکه از Coinbase نیاز دارد. 

چه مدت طول می کشد تا Bitcoin را از Coinbase به Bittrex ارسال کنید?

Bittrex یکی دیگر از مبادلات ارز رمزنگاری شده است که به کاربران امکان تجارت دارایی های دیجیتال را می دهد. کاربران بیت کوین و بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر را ارسال و دریافت می کنند. همانطور که برای Coinbase و Binance اتفاق افتاد ، برای دانستن اینکه بیت کوین برای ارسال به Bittrex چه مدت زمان می برد ، باید ایده روشنی از تعداد تأییدهای مورد نیاز برای پذیرش BTC در این سیستم عامل داشته باشیم.. 

برای انتقال بیت کوین از Coinbase به Bittrex ، کاربران این کار را می کنند باید صبر کرد برای دو تأیید شبکه این تعداد تأیید بلاکچین است که برای پذیرش سکه های شما به Bittrex نیاز است. بسته به ازدحام شبکه ، ممکن است بین 20 تا چند دقیقه بیشتر طول بکشد. 

سریعتر از Coinbase است اما کندتر از استفاده از Binance برای دریافت BTC است. هرگز فراموش نکنید که تأییدها تنها چیزی نیست که باید مورد توجه قرار گیرد. اگر برای ارسال وجوه خود از Coinbase به Bittrex از هزینه کافی استفاده نکنید ، ممکن است طولانی تر شود. 

شایان ذکر است که معاملات معمولاً پس از انجام و تأیید انتقال ، بلافاصله از هر صرافی ارسال می شوند. بستر دریافت کننده همان کسی است که تعداد تأییدهای مورد نیاز برای معامله را تأیید شده تعیین می کند. 

کلمات نهایی در مورد معاملات بیت کوین

سه چیز اصلی وجود دارد که باید در نظر بگیریم تا بفهمیم چه مدت بیت کوین ارسال می شود: هزینه های معامله ، ازدحام شبکه و تعداد تأییدهای مورد نیاز صرافی ها. 

  • هزینه های معامله
  • ازدحام شبکه
  • شماره تأیید کیف پول و مبادله 

این موارد برای تعیین زمان ارسال بیت کوین به بیت کوین نقش مهمی دارند. هرچه ازدحام بیشتر باشد ، کارمزدی که برای پرداخت یک معامله باید در بلوک بعدی پرداخت کنید ، بالاتر خواهد بود. 

اما حتی اگر معامله شما در بلوک بعدی گنجانده شود ، قبل از اینکه سکه های شما به کیف پول شما واریز شود ، هر یک از مبادلات به تعداد تأیید نیاز دارد. برای Coinbase ، ما فقط سه تأیید را دیده ایم که مورد نیاز است. Bittrex اکنون از کاربران می خواهد منتظر دو تأیید شوند. سرانجام ، Binance فقط با یک تأیید کار می کند. 

این اطلاعات به شما کمک می کند تا بدانید ارسال بیت کوین چه مدت زمان می برد ، شبکه BTC چگونه کار می کند و صرافی هایی که راه حل های بهتری ارائه می دهند. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me