banner
banner

SiaCoin (SC) چیست – همه آنچه شما باید بدانید

SIACOIN چیست?

ارزهای رمزپایه روزانه به سرعت محبوب می شوند. دلیل رشد بسیار زیاد دور از ذهن نیست و تا حد زیادی انتظار می رود ، حتی با پیشرفت مداوم فناوری جدید. در حال حاضر, بیش از 1500 ارز رمزنگاری شده وجود دارد در بازار ، و تعداد آنها در حال افزایش است. در همین حال ، ارزهای رمزپایه همه ارزش سرمایه گذاری را ندارند زیرا اکثر آنها آزمون زمان را ندارند. این می تواند به یک دلیل یا دلیل دیگر باشد زیرا عوامل مختلفی بقای یک سکه را تحت تأثیر قرار می دهند ، به عنوان مثال. با توجه به این ، ما با انجام کارهای ضروری ، ما به شما ارائه می دهیم, SiaCoin، SC که ارزش سرمایه گذاری در آن را دارد و بیشتر به دلیل پیشنهاداتش قابل توجه است.

SiaCoin یک سکوی ذخیره سازی ابر توزیع شده است که فضای ذخیره سازی استفاده نشده را آزاد می کند. این با رقبای متمرکز میراث مانند رقابت می کند دراپ باکس, آمازون, سیب, و مایکروسافت. این یک پلت فرم ذخیره سازی غیرمتمرکز است که توسط فناوری بلاکچین امن شده است. سیستم عامل ذخیره سازی از ظرفیت کم استفاده شده از هارد دیسک در سراسر جهان برای ایجاد یک بازار ذخیره اطلاعات استفاده می کند که قابل اطمینان تر و با هزینه کمتری نسبت به ارائه دهندگان ذخیره سازی سنتی موجود است. ایده SiaCoin به هر کسی در سراسر دنیا اجازه می دهد تا فضای ذخیره سازی خود را اجاره کرده و در ازای آن به خاطر کمک خود پاداش دهد. علاوه بر این ، سرویس های ذخیره سازی سرد در حال حاضر غیرمتمرکز هستند و داده ها در سرور شخص ثالث ذخیره می شوند. SiaCoin اجازه می دهد تا فضای ذخیره سازی غیر متمرکز شود زیرا همه کاربران از همه منابع کمک می کنند. استفاده از SiaCoin پرونده های شما را کاملاً خصوصی می کند زیرا Sia پرونده ها را در یک سیستم غیرمتمرکز رمزگذاری و توزیع می کند. در واقع ، همه کاربران می توانند کلیدهای رمزگذاری خصوصی خود را کنترل کنند ، و آنها مالک داده های خود هستند.

SIA چگونه کار می کند

همانطور که قبلا ذکر شد ، Sia یک سیستم عامل ذخیره سازی ابری مانند Google Drive ، Dropbox و Amazon Cloud است. آنچه Sia را از دیگر ارائه دهندگان سنتی ذخیره سازی ابر متمایز می کند این است که این یک سیستم ذخیره سازی ابری غیر متمرکز و مبتنی بر بلاکچین و منبع باز است. Sia اکوسیستم ذخیره سازی نظیر به نظیر را به کاربران ارائه می دهد که به هر کسی در سراسر دنیا امکان اجاره یا استفاده از فضای اضافی هارد دیسک را می دهد. Sia به هر کسی در شبکه با SiaCoin پاداش می دهد ، و این چیزی است که حداقل باید از آن لبخند زد. کلیه معاملات در شبکه از طریق ثبت پرونده ها و مدارک اثبات ذخیره سازی ایمن می شوند. همچنین ، سیا پرداخت از مشتریان را قبول نمی کند بلکه اجازه می دهد پرداخت در سیستم عامل آن انجام شود. این می تواند آغاز میزبانی آینده ای باشد که در آن دیگر فقط مبتنی بر سرورهای مرکزی نیست.

اکسیستم ذخیره سازی

اکوسیستم امکان ذخیره سازی انعطاف پذیر را فراهم می کند. مشتریان و ارائه دهندگان معاملات را در سیستم انجام می دهند. ارائه دهندگان همچنین به عنوان میزبان شناخته می شوند که فضای ذخیره سازی برای مشتریان فراهم می کنند و در Sia حقوق دریافت می کنند. ارائه دهندگان می توانند قیمت ، تبلیغات و استانداردهای مجازات ها را تعیین کنند. مشتریان همچنین می توانند استانداردهای خود را تعیین کنند و می توانند بر اساس کیفیت خدمات ارائه شده مشوق هایی را برای ارائه دهندگان انتخاب کنند..

قراردادهای پرونده

هنگامی که یک معامله تجاری بین مشتری و ارائه دهنده انجام می شود ، قرارداد ثبت شده توسط هر دو طرف نوشته می شود و این در بلاک چین Sia ذخیره می شود. این مجازات می تواند در صورت پیش فرض هر یک از طرفین مجازات شود. قراردادهای پرونده نه تنها سطح امنیت در شبکه را تضمین می کند. هنگامی که یک قرارداد ثبت شده توسط مشتری ایجاد می شود ، او موجودی SiaCoin را در قرارداد واریز می کند که بعداً هنگام انجام معامله استفاده می شود. این قراردادهای پرونده در بلاک چین سیا اطمینان حاصل می کند که میزبان و کاربران هر دو راضی هستند.

اثبات ذخیره سازی

از اقدامات جعلی در اکوسیستم جلوگیری می شود زیرا اثبات اجباری ذخیره سازی توسط ارائه دهنده وجود دارد. اثبات ذخیره سازی باید قبل از دریافت پرداخت توسط ارائه دهنده ارائه شود و این بدان معنی است که اگر ارائه دهنده اثبات ذخیره سازی را برای مدت زمانی ارائه ندهد ، قرارداد فسخ می شود.

مزایای SIA

در مقایسه با سیستم ذخیره سازی سنتی ، SiaCoin دارای مزایای زیر است:

حریم خصوصی: تمام داده های پردازش شده در شبکه Sia ایمن هستند و ارائه دهنده نمی تواند به آنها دسترسی پیدا کند. فقط یک کلید خصوصی برای کاربر شناخته شده است که برای دسترسی به فضای ذخیره سازی مورد نیاز است. این بسیار بهتر از مدل سنتی است زیرا شرکت های ذخیره سازی ابر میزبان به پرونده ها دسترسی دارند.

امنیت: Sia از داده های مشتری محافظت می کند و این از طریق یک سیستم غیرمتمرکز امکان پذیر است که اسناد آپلود شده را بین ارائه دهندگان مختلف تقسیم می کند.

مقرون به صرفه: قیمت گذاری در Sia انعطاف پذیر است و بازار را هدایت می کند. حتی اگر قیمت آن در مقایسه با مدل های سنتی بسیار پایین باشد ، مشتری ها فضای ذخیره سازی را پیشنهاد می دهند که منجر به پایین ترین قیمت ممکن می شود و آنها با SiaCoin که می تواند استخراج یا معامله شود ، هزینه پرداخت می کنند..

تاریخچه تجارت

Sia در 7 ژوئن 2015 به فضای Cryptocurrency راه اندازی شد و معاملات آن با قیمت 0.000046 دلار برای هر SiaCoin آغاز شد. با این حال ، سیاكوین بین نوامبر – دسامبر 2017 با قیمتی در حدود 0.09 دلار دچار انفجار شد. در حال حاضر با قیمت 0.017 دلار معامله می شود و در رده 37 ام قرار دارد مسکوک.

SIACOIN را از کجا بخرید و ذخیره کنید

SiaCoin را می توانید از اینجا خریداری کنید Bittrex, اوبیت یا پولونیکس با هر کدام بیت کوین یا اتریوم. Bittrex و اوبیت دارای درصد بالاتری از SC نسبت به پولونیکس. Upbit و Bittrex هر دو بیت کوین و اتریوم می گیرند در حالی که Poloniex فقط بیت کوین می گیرد. برای خرید SiaCoin ، باید بیت کوین یا ethereum داشته باشید ، پس از آن می توانید بیت کوین یا Ethereum خود را به Siacoin در هر صرافی مبادله کنید. مرحله بعدی ذخیره SiaCoin خود در کیف پول Sia است. Sia فقط از کیف پول های دسک تاپ در سیستم عامل های Linux ، Mac و Windows پشتیبانی می کند.

نقشه راه و چه چیزی برای آمدن است

خدمات در Sia به طور مداوم بهبود می یابد. آنها قصد دارند جریان ویدئو را اجرا کنند ، خدمات را برای پشتیبانی از پرونده های بیش از 10 ترابایت در یک زمان مقیاس بندی کنند ، به کاربران امکان می دهند فایل ها را با سیستم عامل های خارج از Sia به اشتراک بگذارند و پشتیبانی از مشتری و تلفن همراه سبک را اجرا می کنند ، با سیستم عامل های ذخیره سازی ابر مانند Dropbox ، Google رقابت می کنند درایو ، و OneDrive. در آینده یک پد دو طرفه برای اتصال مالی بلاک چین بیت کوین و SiaCoin اجرا می شود.

در فضای بلاکچین ، رقبای مستقیم Sia Storj و MaidSafe هستند ، اما Sia ادعا می کند که با رمزگذاری و عدم تمرکز بهتر است. در حال حاضر نیاز به امنیت داده ها ، حریم خصوصی و تمرکززدایی بسیار زیاد است و می توان گفت Sia در مناسب ترین زمان به وجود آمده است. آینده در واقع امیدوارکننده SiaCoin است!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me