بهترین کیف پول Tezos (XTZ) برای ذخیره نشانه های XTZ در سال 2019

قبل از شروع انتخاب از بین بسیاری از کیف پول های Tezos در بازار ، بهتر است ابتدا نحوه کار بلاک چین Tezos را بشناسید – مشکلاتی که هدف آن حل و راه حل هایی است که ارائه می دهد.

شبکه Tezos برای حل برخی از مشکلاتی که فناوری بلاکچین هنگام کار در شبکه Ethereum با آن روبرو شده بود ، تأسیس شد. به همین ترتیب ، به میزان زیادی از بلاکچین Ethereum وام می گیرد اما ویژگی های متمایز خاصی را به همراه دارد.

امروز علامت های تجاری را در Binance معامله کنید!

زنجیره بلوک Tezos از پروتکل “اجماع جامعه” استقبال می کند که دارندگان را قادر می سازد تا از طریق رای گیری بدون قطع عملکرد شبکه ، تصمیم گیری کنند. علاوه بر این ، تزوس سازوکار “حاکمیت زنجیره ای” را پشتیبانی می کند ، که تیم خود را قادر می سازد تصمیمات و اصلاحات دموکراتیک را اتخاذ کند. نقطه کانونی حاکمیت زنجیره ای مربوط به تغییرات پروتکل در شبکه است. با استفاده از این مکانیزم ، دارندگان می توانند اصلاحاتی را در پروتکل ها پیشنهاد دهند. روند رای گیری توسط دارندگان Tezos به دنبال این پیشنهاد است. اگر دارندگان این پیشنهاد را بپذیرند ، برای پیاده سازی در سیستم ادامه می یابد. در عوض ، سازندگان برای پذیرفتن پیشنهاد خود غرامت دریافت می کنند.

از زمان راه اندازی ، Tezos بر چالش های فضای رمزنگاری غلبه کرده است و اکنون آماده توسعه بهتر محصول پس از راه اندازی شبکه اصلی خود در سپتامبر 2018 است. این بدان معنی است که رمزهای Tezos (XTZ) اکنون در صرافی های مختلف قابل تجارت هستند.

با توجه به این ، این راهنما لیستی جامع از بهترین کیف پول های Tezos را ارائه می دهد که می توانید برای ذخیره ایمن نشانه های XTZ خود در نظر بگیرید.

کیف پول Tezos

منبع: tokenclub.co

لجر نانو اس

Ledger Nano S Wallet سایت اینترنتی:https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

لجر نانو اس کیف پول نوع: سخت افزار

راحتی در استفاده: آسان برای استفاده

بی خطر: بسیار ایمن

هزینه: پرداخت شده

اگر قصد دارید چندین ارز را در یک محیط امن و مطمئن ذخیره کنید ، کیف پول Ledger Nano S ایده آل ترین است. این کیف پول دارای بیش از 700 دارایی دیجیتال ، شامل XTZ است و امن ترین کیف پول سخت افزاری رمزنگاری موجود است.


این محصول دارای طرحی مشابه USB است که دسترسی به کیف پول رومیزی را از طریق فناوری Ledger Live آسان می کند. با استفاده از Ledger Live ، می توانید به راحتی برنامه Tezos را بر روی دستگاه خود نصب کرده و برای مدیریت وجوه Tezos خود آن را به رابط کاربری گرافیکی شخص ثالث متصل کنید. یک مثال از رابط کاربری گرافیکی شخص ثالث TezBox است. با استفاده از کیف پول Nano S و TezBox می توانید شرط بندی کنید که وجوه XTZ شما ایمن است و می توانید وجوه خود را از طریق کیف پول اختصاص دهید. از آنجا که این کیف پول پولی است ، قبل از خرید باید قیمت را در وب سایت رسمی آنها تأیید کنید. به یاد داشته باشید که همیشه محصولات معتبر و اصلی را خریداری کنید.

هنگام خرید محصول Nano S ، به یاد داشته باشید که جدیدترین سیستم عامل را روی دستگاه خود نصب کنید. با این کار از هرگونه نفوذ غیر مجاز که ممکن است امنیت وجوه شما را به خطر بیندازد ، جلوگیری می شود. با طراحی باریک ، رابط کاربری بصری و عملکرد آسان ، کیف پول Ledger Nano S با پشتیبانی Tezos قطعاً یکی از بهترین کیف پول های Tezos است.

کیف پول Tezos

منبع: chrome.google.com (برنامه)

Tezbox Wallet | کیف پول Tezos

Tezbox Wallet سایت اینترنتی: https://texbox.com/

Tezbox کیف پول نوع: موبایل / دسک تاپ

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

TezBox یکی از قدیمی ترین کیف پول های GUI Tezos است که توسط جامعه Tezos طراحی شده است. هم به عنوان کیف پول موبایل و هم رومیزی عمل می کند و از سیستم عامل های Mac و Windows پشتیبانی می کند.

TezBox با در نظر گرفتن امنیت طراحی شده است و دارای یک رابط بصری برای اطمینان از امنیت وجوه XTZ شما در همه زمان ها است. داده های شما را جمع نمی کند ، زیرا کلید خصوصی شما در دستگاه شما ایمن است. به عنوان یک لایه امنیتی دیگر ، کیف پول با کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger Nano S و Trezor ادغام می شود. در واقع ، این اولین کیف پول است که چنین نوع ادغامی را انجام می دهد. همچنین ادغام dApps از طریق TezBox آسان است زیرا دارای رابط کاربری دوستانه ای است.

ویژگی های اصلی کیف پول TezBox شامل موارد زیر است:

  • حاکمیت روی زنجیره: حاکمیت زنجیره ای یکی از ملفه های اصلی پروتکل Tezos است. این یک فرایند رسمی را فراهم می کند که از طریق آن ذینفعان می توانند به طور موثر بر سیستم عامل حاکم شوند و نوآوری های جدید را پیاده سازی کنند.
  • امنیت: هدف زنجیره بلوک Tezos تسهیل راستی آزمایی رسمی است که به ایمن سازی قراردادهای هوشمند کمک می کند تا از بروز هرگونه اشکال در سیستم جلوگیری کند.
  • اثبات سهام: Tezos از الگوریتم اجماع PoS استفاده می کند ، که به توسعه دهندگان اجازه می دهد در اعتبار سنجی معاملات در بلاک چین Tezos شرکت کنند. در پایان ، آنها برای این کار از پروتکل غرامت دریافت می کنند.

کیف پول Tezos

منبع: themoneymongers.com

کیف پول گاردا

وب سایت کیف پول گاردا: https://guarda.co/

نوع کیف پول گاردا: دسک تاپ ، موبایل ، وب

راحتی در استفاده: آسان برای استفاده

بی خطر: بی خطر

هزینه: رایگان

اگر شما یک سرمایه گذار ارز رمزنگاری شده هستید که ارزهای مجازی مختلفی از جمله Tezos را در اختیار دارید ، Guarda می تواند یک راه حل خوب برای شما باشد. کیف پول پشتیبانی از چند ارز برای تعداد زیادی از دارایی های دیجیتال را ارائه می دهد. برخی از این ارزهای مجازی شامل Tron (TRX) ، Stellar (XLM) ، XRP ، NEO ، Litecoin (LTC) ، بیت کوین (BTC) و Monero (XMR) هستند.. 

در عین حال دارندگان XTZ قادر خواهند بود در بسیاری از سیستم عامل های مختلف با وجوه خود معامله کنند. Guarda کیف پول های رومیزی ، موبایل و وب را به کاربران ارائه می دهد. هدف این است که بیشترین تعداد کاربر را تا حد ممکن جذب کنیم. 

به این ترتیب ، مهم نیست که چگونه دارایی های دیجیتالی خود را کنترل می کنید یا ارزهای رمزپایه ای را که در اختیار دارید ، هر یک از خدمات متناسب با تمام نیازهای شما را انتخاب کنید. ذخیره ارزهای مجازی در مبادله رمزنگاری بسیار ایمن نیست. این سیستم عامل ها بارها تحت تأثیر هک و حملات قرار گرفته اند. 

Guarda نه تنها طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد ، بلکه دارای پشتیبانی مشتری نیز می باشد که به صورت 24 ساعته و 7 ساعته در دسترس است تا همه مواردی را که مشتریان می توانند با آن روبرو شوند حل کند. با Guarda ، کاربران این امکان را دارند که تمام ارزهای دیجیتال خود ، از جمله XTZ را فقط در یک کیف پول در بسیاری از دستگاه های مختلف نگه دارند. 

اگرچه این کیف پول سخت افزاری نیست ، اما امنیت و همچنین رابط کاربری بسیار ساده ای برای کاربران برای مقابله با ارزهای مجازی خود فراهم می کند.

کیف پول CorTEZ | کیف پول Tezos

کیف پول CorTEZ سایت اینترنتی: https://gitlab.com/tezos/cortez-android

CorTEZ کیف پول نوع: سیار

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

CorTEZ Wallet توسط انجمن Tezos توسعه یافته است و برای کاربران Android است. کیف پول اندروید محصولی از آزمایشگاه های Nomadic در پاریس است و هدف آن افزایش امنیت و القای بهترین تجربه کاربر از طریق سیستم عامل اندروید است..

کیف پول CorTEZ صرفاً یک کیف پول رمزنگاری منبع باز است و یک عبارت 24 کلمه ای در زمان راه اندازی به کاربران ارائه می دهد. به یاد داشته باشید که برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز ، mnemonic را ایمن و مخفی نگه دارید زیرا دسترسی مستقیم به وجوه Tezos شما را فراهم می کند.

برای ارتقا the امنیت وجوه شما ، کیف پول CorTEZ شما باید دارای یک رمزعبور اصلی باشد که آن را هنگام دریافت کیف پول برای اولین بار تنظیم می کنید. هنگامی که کیف پول شما فعال شد ، می توانید از رمز عبور اصلی برای محافظت از کلیدهای خصوصی خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، برای ارسال وجوه XTZ به یک آدرس داده شده ، باید رمز عبور را وارد کنید. همچنین می توانید از گزینه اثر انگشت استفاده کنید.

از ویژگی های برتر کیف پول CorTEZ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

· شما قادر به ایجاد و بازیابی کیف پول Tezos هستید.

· می توانید هش کلیدهای عمومی را در یک کتاب آدرس ساده کنترل کنید.

· می توانید Tezos را دریافت یا ارسال کنید.

· شما می توانید تاریخچه عملیات خود را دوباره مشاهده کنید.

با این ویژگی ها ، کیف پول یکی از بهترین کیف پول های Tezos است که باید در نظر گرفته شود.

تصویر 0 26 جایگذاری شده است

منبع: مشغول.org

Tezos.Blet Wallet | کیف پول Tezos

Tezos. کیف پول آبی سایت اینترنتی: https://tezos.blue/

Tezos.Blue کیف پول نوع: سیار

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

Tezos.blue یک کیف پول بدون حضانت است که برای دستگاه های Android طراحی شده است. اگر به دنبال بهترین کیف پول ارز رمزنگاری شده موبایل هستید می توانید این مورد را در نظر بگیرید. با استفاده از آن می توانید از نشانه های Tezos خود بدون هیچ مشکلی محافظت کنید. کیف پول سبک فوق العاده سریع شما را قادر می سازد تا نشانه های خود را به صورت ناشناس و ایمن بر روی بلاکچین Tezos نگه دارید.

در حال حاضر ، کیف پول رمزنگاری موبایل برای بارگیری در Google Play برای کاربران Android و App Store برای کاربران iOS در دسترس است. همچنین می توانید آن را از Microsoft دریافت کنید. Tezos.blue به شما امکان می دهد تا یک حساب کاربری کارآمد ایجاد کنید و پس از فعال سازی ، می توانید وجوه Tezos خود را با اطمینان تفویض ، ارسال ، دریافت یا ذخیره کنید.

ویژگی های برتر کیف پول Tezos.blue:

· رمزگذاری چند سطحی کلیدها در حافظه و حافظه داخلی دستگاه

· اتصال همزمان و دو طرفه به بلاکچین Tezos

· کاملاً متن باز

· حداقل استفاده از منابع و ترافیک بهینه داده

شروع کار با کیف پول Tezos.blue آسان است ، زیرا دیگر نیازی به چک کردن KYC یا استفاده از ایمیل خود برای ورود به سیستم نیست. در عوض ، کیف پول بلافاصله قابل بارگیری است و می توانید از آن استفاده کنید. در مورد مسائل امنیتی ، نیازی نیست خیلی نگران باشید زیرا شما تنها حافظ کیف پول خود هستید. این امر با رمزگذاری چند سطحی کلیدهای شما هم در دستگاه و هم در حافظه امکان پذیر است.

کیف پول Tezos

منبع: medium.com

کیف پول اتمی

اتمی کیف پول سایت اینترنتی: https://atomicwallet.io/tezos

اتمی کیف پول نوع: دسکتاپ

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

کیف پول اتمی یک راه حل چند ارزی نسبتاً جدید است که می توانید از آن برای ذخیره وجوه Tezos خود استفاده کنید. این کیف پول چند رمزی رومیزی از بیش از 300 سکه و رمز دیجیتال پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، پلت فرم هفتگی به روز می شود تا دارایی ها و ویژگی های بیشتری اضافه کند. برنامه دسکتاپ کیف پول اتمی از سیستم عامل های مختلفی از جمله ویندوز ، MacOS ، اوبونتو ، فدورا و دبیان پشتیبانی می کند. از طرف دیگر ، برنامه تلفن همراه از هر دو دستگاه Android و iOS پشتیبانی می کند.

مزایای برتر کیف پول اتمی:

· کلیدهای خصوصی شما روی دستگاه شما باقی مانده و می توانید آنها را از mnemonic تولید کنید

· شما دارای گزینه Buy Crypto با کارت اعتباری داخلی هستید

· به روزرسانی هفتگی با سکه ها ، نشانه ها و ویژگی های مفید جدید

· مبادلات اتمی برای مبادله با کارمزد کاهش یافته

· پشتیبانی فوری و شبانه روزی از مشتری

· ویژگی رمز سفارشی – شما می توانید هر رمز ERC20 را در چند ثانیه اضافه کنید

· ShapeShift و Changelly برای تبادل فوری

این ویژگی ها کیف پول اتمی را به یکی از بهترین کیف پول های دسک تاپ رمزنگاری برای ارسال ، دریافت و ذخیره وجوه Tezos شما تبدیل می کند. به عنوان مثال ، با ادغام Changelly و ShapeShift ، می توانید Tezos خود را به صورت فوری و در همان بستر با ارزهای رمزپایه دیگر مبادله کنید.

تصویر 0 34 جایگذاری شده استتصویر 0 35 جایگذاری شده است

منبع: medium.com

Tezzer Wallet

Tezzer Wallet سایت اینترنتی: https://github.com/Tezzerwallet/tezzer-v1.0.4

تزار کیف پول نوع: دسک تاپ رسمی برای Tezos

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

Tezzer در جولای 2018 منتشر شد و کیف پول رسمی دسکتاپ ارز رمزنگاری شده برای بلاک چین Tezos است. کیف پول ارز رمزنگاری دسک تاپ شما را قادر می سازد تا وجوه Tezos خود را بدون نیاز به اجرای یک گره کامل یا بارگیری کل بلاکچین ذخیره و مدیریت کنید..

در ابتدا فقط توسط جامعه Tezos توسعه یافت ، بعداً توسط بنیاد Tezos برای تقویت اعتماد به محصول و رها کردن آن از هرگونه خطایی که استفاده از آن را به خطر بیندازد ، Tezzer مورد بازبینی قرار گرفت. کیف پول یک دستگاه فقط برای ویندوز است که به شما امکان می دهد کنترل بودجه Tezos خود را حفظ کنید. برای ایمن کردن نشانه های XTZ شما همراه با کلمات seed است.

اساساً ، کیف پول Tezzer تحت بررسی های خارجی با ممیزی امنیتی و مدل تهدید قرار گرفت. این امر منجر به امنیت بالایی برای کاربران شد ، زیرا هر گونه اشکال یا تهدیدی که در هنگام بازبینی مشاهده شد ، حذف شد یا پس از بررسی به مکان مناسب خود ارسال شد.

اگرچه یک محصول فقط برای ویندوز است که می تواند یک عیب برای برخی از کاربران باشد ، اما یکی از بهترین کیف پول های Tezos از نظر امنیت و ایمنی بودجه است.

افکار نهایی

زنجیره بلوک Tezos یک جامعه رو به رشد است که دارای طیف وسیعی از اهداف مانند کاهش هزینه ، صرفه جویی در وقت و تسهیل معاملات است. این پروژه یک زوج جوان در طول عرضه اولیه خود در سال 2017 بالغ بر 232 میلیون دلار درآمد کسب کرد. هرچه افراد بیشتری بلاکچین Tezos را استفاده می کنند ، نیاز به تأمین وجوه و همچنین ذخیره سازی ایمن آنها وجود دارد. با در نظر گرفتن لیست بهترین کیف پول های Tezos ، می توانید اطمینان حاصل کنید که وجوه شما ایمن است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map