banner
banner

13 بهترین تجمع اخبار Cryptocurrency

با ادامه رشد بازار ارزهای رمزنگاری شده ، سرمایه گذاران رمزنگاری ، علاقه مندان و بازرگانان باید تقریباً در زمان واقعی با آنچه در بازار اتفاق می افتد همگام شوند. مطمئن ترین راه برای دستیابی به این هدف ، نگه داشتن برگه هایی با اخبار ارزهای رمزپایه است.

اما صدها فعالیت ارز رمزنگاری شده در یک دوره 24 ساعته گزارش شده است. از مقررات ، کلاهبرداری ، فرصت های سرمایه گذاری ، سکه های رمزنگاری جدید و غیره. برای کمک به فیلتر کردن ، تجمع اخبار ارزهای رمزپایه ارائه شده است. اینها وب سایتها یا پلتفرمهایی هستند که عناوین آنچه در جهان رمزنگاری اتفاق می افتد را به علاوه پیوندهایی به مقالات خبری واقعی در وب سایتهای شخص ثالث لیست می کنند..

در زیر قصد داریم 14 مورد از بهترین تجمع اخبار ارزهای رمزنگاری شده را بررسی کنیم.

1. CryptoPanic

به سادگی بهترین جمع کننده ای که در بازار پیدا کرده ایم این است CryptoPanic. در یک صفحه ، بازدید کنندگان می توانند اخبار از سراسر رمزنگاری و میزان جدید بودن این خبر را مشاهده کنند.

بر CryptoPanic, خوانندگان می توانند برای دیدن اخبار مثبت از سکه ها و پروژه های رمزنگاری ، اخبار را در دسته هایی مانند “صعودی” یا “افزایش” مرتب کنند. کاربران همچنین می توانند برای مرتب سازی اخبار براساس سکه هایی که “هودلینگ” می کنند – یا پروژه هایی که به آنها علاقه دارند ، ثبت نام کرده و نمونه کارها را پر کنند..

Cryptopanic دارای بسیاری از ویژگی های دیگر از جمله یک نوار جستجوی قدرتمند ، یک ویژگی در نظرسنجی ها و یک نوار کناری است که شامل تمام قیمت ها و حرکات عمده سکه است.

بررسی می کنیم CryptoPanic روزانه برای درک آنچه در این اکوسیستم اتفاق می افتد. هر سرمایه گذار جدی رمزنگاری CryptoPanic را علامت گذاری کرده است و حداقل چند بار در روز برمی گردد تا ببیند چه اتفاقی می افتد.

لوگوی هراس رمزنگاری

2. CryptoGoat

این وب سایت یک بستر آسان و تمیز برای کسانی که قصد دارند از آنچه در محافل ارز رمزپایه و بلاکچین اتفاق می افتد مطلع شوند ، فراهم می کند. برای اطمینان از اینکه فقط اخبار با کیفیت و قابل اعتماد به کاربر می رسند, CryptoGoat فقط ناشران برتر را نشان می دهد. آنها شامل AMBcrypto ، blokt ، chepicap ، CoinDesk ، NewsBTC ، Zycrypto ، Finance Magnates و دیگر سایت های خبری رمزپایه / بلاکچین برجسته هستند..

این پلتفرم از اخبار خبری سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند Reddit یا Twitter برخوردار نیست. برای آنها ، این یک تکرار است زیرا آنها معتقدند ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به عنوان جمع کننده اخبار عمل می کنند.

علاوه بر این ، CryptoGoat فرصتی برای فیلتر کردن اخبار بسته به سکه یا دسته بندی و غیره ارائه نمی دهد. مخلوط کردن منابع خبری بهترین راه برای کمک به کاربر برای داشتن یک نمای کلی از آنچه در رمزنگاری اتفاق می افتد است..

CryptoGoat برای داشتن موقعیتی بی طرف در هنگام جمع آوری اخبار ، هیچ توصیه ای در هیچ سایت خبری برجسته ارائه نمی دهد و محتوای خود را به صورت رایگان یا پولی ارائه نمی دهد.

3. کوینا

این یکی دیگر از پلت فرم های بزرگ تجمع اخبار رمزنگاری شده است. این اخبار را از منابع خبری مستقر در ارزهای مجازی جمع آوری می کند و پیوندها را در یک نقطه مرکزی نمایش می دهد. برخی از مکانهایی که این پلتفرم اخبار خود را دریافت می کند شامل Bitsonline ، CoinCodex ، Finance Magnates و سایر ناشران برتر است..

برای نجات خواننده از شتاب گرفتن آخرین اخبار ، این پلتفرم تم سیاه و سفید دارد. از جمله ویژگی های برتر کوینا بخش اخبار پیش فرض است که اخبار را هنگام ورود به صفحه نمایش می دهد. پست های قدیمی با ارسال پست های جدید در موقعیت برتر به پایین صف رانده می شوند.

این همچنین دارای فیلترهایی است که به خواننده کمک می کند بین موضوعاتی مانند بیت کوین ، بلاکچین ، استخراج رمزنگاری ، سکه های منفرد و غیره انتخاب کند..

این وب سایت بخشی را به تجارت یا سایر جنبه های ارز رمزنگاری شده / بلاکچین اختصاص داده است که بصورت آموزش بسته بندی شده است. با این حال ، مقالات مربوط به این بخش از وب سایت های معتبر رمزنگاری / بلاکچین ارائه می شوند.

Coinna دارای یک بخش فقط Coinbase است که هر آنچه مربوط به Coinbase است ، یک تبادل رمزپایه و کیف پول پیشرو در ایالات متحده را در خود جای داده است..

بخش قابل توجه دیگر در این وب سایت بخشی است که اطلاعات مربوط به پیشنهادات اولیه سکه و استارت آپ هایی را که آماده می کنند یا اخیراً خدمات یا محصولی را در دنیای رمزنگاری معرفی کرده اند جمع می کند..

4. FAWS

این یک تجمع خبری منحصر به فرد ارز رمزنگاری شده است. بیشتر از جمع آوری آنچه در اطراف ارزهای رمزپایه اتفاق می افتد ، همچنین یک هشدار قیمت سکه ، نمونه کارها و بررسی قیمت سکه را فراهم می کند.

این امر آن را به یک بستر یک مرحله ای برای همه ارزهای رمزپایه تبدیل می کند. به غیر از وب سایت های رمزنگاری CoinDesk ، CoinTelegraph و Bitcoin.com, FAWS اخبار خود را از 37 منبع برتر دیگر تهیه می کند.

در هنگام بازدید از سیستم عامل ، ابتدا صفحه اخبار را ملاقات خواهید کرد. از صفحه می توانید هر آنچه را که می خواهید برای روشن نگه داشتن برگه ها جستجو کنید. این می تواند از ارزهای رمزپایه منفرد تا انتشارات مطبوعاتی باشد. برای بخش سکه ها ، FAWs قیمت سکه را از صرافی های ارز رمزپایه مانند Gemini و Poloniex جمع می کند. همچنین اطلاعات خود را از CoinMarketCap ، پلت فرم اصلی تجمع قیمت های رمزنگاری ، می گیرد.

FAWS درک می کند که یک نمونه کارها شامل سکه های دیجیتال مختلف است ، به همین ترتیب ، دارای بخش نمونه کارها است که در آن کاربران می توانند تمام دارایی های خود را بیاورند و سیستم عامل به آنها تخمین می زند که از نظر ثروت دیجیتال خود چه مقدار ارزش دارند.

5. CoinSpectator

در اینجا ، سرمایه گذاران و معامله گران خوشحال هستند که اطلاعات مربوط به قیمت رمزنگاری و اخبار را نگه دارند. این پلتفرم اطلاعات خود را از وب سایت های دیگر با ارزهای رمزپایه پر پرواز دریافت می کند.

برای قیمت ارزهای رمزنگاری شده, CoinSpectator فقط ویژگی شانزده سکه برتر را بر اساس ارزش بازار دارند.

علاوه بر این ، وب سایت اطلاعاتی در مورد پروژه های رمزنگاری ارائه می دهد که در آینده نزدیک راه اندازی می شوند. برخلاف سایر سیستم عامل های گردآوری اخبار ، CoinSpeaker از اخبار اخبار مربوط به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به عنوان مثال Twiter برخوردار است. این برنامه همچنین دارای اطلاعات مربوط به ICOs است که در حال حاضر در حال اجرا هستند یا به زودی راه اندازی می شوند.

برای کمک به شما در به روز نگه داشتن شما در حین حرکت ، این پلتفرم به شما این امکان را می دهد تا لیستی به روز شده از آنچه را که مستقیماً در صندوق ورودی شما اتفاق می افتد را دریافت کنید.

آرم تماشاچی

6. کاکول

Ccowl یک وب سایت کاملاً شفاف است که به خواننده کمک می کند تا به راحتی از اخبار رمزنگاری به قیمت ها و قیمت های دیگر بازگردد. برای اخبار ، این پلتفرم اخبار خود را فقط از بهترین وب سایت خبری رمزنگاری دریافت می کند. مثلاً در کاکول, شما اخبار CoinDesk ، NewsBTC ، CCN ، Bitcoin.com و سایر موارد را پیدا خواهید کرد.

این وب سایت شاخص ارز رمزنگاری شده خود را ارائه می دهد که به ارائه یک مرور کلی از سرمایه بازار ترکیبی 50 ارز رمزپایه کمک می کند. با این حال ، برای بازبینی صادقانه ، این شاخص رمز ارز برتر ، بیت کوین را ندارد. این به خواننده کمک می کند تا دانش بی طرفانه ای راجع به عملکرد بازار ارزهای رمزنگاری شده در هر لحظه و با یک نگاه داشته باشد..

این سیستم عامل دارای هشدار تغییر رتبه است که نشان می دهد ارز رمزپایه رتبه خود را تغییر داده است یا خیر. در اینجا ، بیست و پنج ارز رمزنگاری شده کنترل می شود. قیمت ارزهای رمزنگاری شده مختلفی که از طریق سیستم عامل کنترل می شوند از Kraken ، HitBTC ، Binance ، Bittrex ، Poloniex و Bitfinex دریافت می کنند که همگی از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده قابل احترام هستند..

برای سرمایه گذاری کلی در بازار ، Ccowl از CoinMarketCap استفاده می کند تا عرضه کلیه سکه های ذکر شده را به دست آورد و در نرخ های ارائه شده توسط صرافی ها ضرب کند..

7. CryptoCoin

این یکی دیگر از اخبار معتبر رمزنگاری اخبار است که از اواخر سال 2014 موجود است. این وب سایت به روزرسانی اخبار را از سیستم عامل های مختلف اخبار ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. همچنین برای علاقه مندان به فناوری زیربنای ارزهای رمزپایه ، بلاکچین مناسب است.

CryptoCoin قابلیت جستجو و بخشی را برای سکه اولیه ارائه می دهد که در حال حاضر برای سرمایه گذاران به علاوه سکه های جدید در بازار آزاد است. برای بخش اخبار ، این پلتفرم به کاربر امکان می دهد تا با استفاده از پارامترهایی مانند سکه خاص ، سال ، ماه و غیره فیلتر کند.

برخلاف سیستم عامل های دیگر که ما تاکنون در مورد آنها بحث کردیم ، CryptoCoin دارای یک بخش اختصاصی برای کتابهای الکترونیکی مرتبط با رمزنگاری و بلاکچین به علاوه یک گزینه بارگیری است.

برای جلب توجه کاربران ، این بخش دارای بخش “آیا می دانید؟” در آن حقایق جالب اما آموزنده ای درباره ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. همچنین کاربران می توانند در بخش “سquالات متداول (سQالات متداول)” س questionsال کنند یا پاسخ س quالات خود را پیدا کنند.

CryptoCoin برای پیشبرد تعامل بیشتر کاربران ، به کاربران اجازه می دهد ارز مجازی را به سیستم عامل اضافه کنند.

8. CoinLive

این پلتفرم هنگام جستجوی یک لیست جمع آوری شده از تجزیه و تحلیل و اخبار بازار ارزهای رمزنگاری شده ، خود را به عنوان وب سایت معروف معرفی می کند. از وب سایت آن, CoinLive سرمایه گذاری عمیقی در ارائه بیشتر از اخبار ارز مجازی دارد. استفاده از بخش اخبار ارزهای رمزپایه آسان است. این شامل اخبار از برترین سیستم عامل های رمزنگاری و شامل ICO هایی است که اخیراً راه اندازی شده اند یا قصد دارند در آینده نزدیک راه اندازی شوند.

در این سیستم عامل ، مصاحبه های ویدئویی و تجزیه و تحلیل دقیق و حرفه ای بازار و نظرسنجی ها را مشاهده خواهید کرد. این پلتفرم از مشارکت بازرگانان در قالب بینش ، تحلیل یا پایان نامه استقبال می کند. این کار با پیوستن به جنبش تأمین منابع مالی پلت فرم انجام می شود.

با چنین رویکردی ، این پلتفرم در تلاش است تا با ارائه اخبار ، تجزیه و تحلیل بازار و مشارکت بازرگانانی که دست اول رمزنگاری را تجربه کرده اند ، ارز رمزنگاری شده را به کار گیرد. با انجام این کار ، فردی که در حال آزمایش آبهای ارز رمزنگاری شده است ، بازار را بهتر درک می کند.

آرم جمع کننده coinlive

9. CoinLib

CoinLib فراتر از اخبار تازه ارز دیجیتال ، هشدارها ، نمودارها ، داده های سکه منفرد و نمونه کارها را ارائه می دهد. همه اینها به صورت بلادرنگ واکشی و نمایش داده می شوند و به صورت رایگان در دسترس هستند.

CoinLib با اجازه دادن به کاربر برای جمع آوری نمونه کارهایی که می توانند ردیابی کنند ، خود را از سایر سایت های جمع آوری اخبار ارزهای رمزپایه جدا می کند. این نمونه کارها همچنین می تواند ارز رمزنگاری شده ای باشد که شما در اختیار ندارید اما علاقه مند هستید بدانید که در بین همتایان خود چگونه کار می کند.

وب سایت بخشی را ارائه می دهد که کاربر می تواند نگاهی به رتبه های اشغال شده توسط ارزهای رمزپایه مختلف داشته باشد و از تغییر در صورت قرار گرفتن یک ارز رمزنگاری شده بر جای دیگر ، مطلع می شود. علاوه بر این ، CoinLib به کاربر اجازه می دهد تا “حالت شب” را فعال کند که در یک موضوع تاریک باعث افزایش دید محتوای سایت می شود.

با CoinLib می توانید یک ارز رمزنگاری شده و پیشاهنگی را برای بهترین قیمت در بازار انتخاب کنید. این امر توسط ابزار Explorer بهترین قیمت که در وب سایت تعبیه شده تسهیل می شود.

10. فلیپ بورد

این وب سایت در سال 2018 متولد شده است و ترکیبی از اخبار ارزهای رمزپایه و سایر اخبار مربوط به فناوری را ارائه می دهد. Flipboard یک رویکرد منحصر به فرد را در نظر می گیرد به این دلیل که پادکست ها ، پیشرفت ها ، نظرات ، نظرات کارشناسان و تعداد زیادی دیگر از اخبار مربوط به امور مالی را در خود جای داده است..

Flipboard همچنین توصیه هایی در زمینه کتاب در زمینه های مختلف ارائه می دهد. همچنین ، با فلیپ بورد, یک قسمت اختصاصی وجود دارد که در آن هم تیمی های شما می توانند به محتوا و اقدامات دسترسی پیدا کنند و به اشتراک بگذارند. این پلتفرم هم از طریق دسک تاپ و هم از طریق تلفن های همراه قابل دسترسی است. با این حال ، برای مشاهده بهتر اخبار ارزهای رمزپایه که در بخش فناوری قرار دارند ، نسخه دسکتاپ این پلتفرم بهترین است.

اگر نمی خواهید به طور مداوم در سیستم عامل آخرین اخبار رمزنگاری باشید ، اما همچنان باید به روز شوید ، Flipboard به کاربران اجازه می دهد تا ثبت نام کنند و به روزرسانی های روزانه اخبار به صندوق ورودی آنها تحویل داده می شود. به جای اخبار عمومی ، این پلتفرم به کاربر این امکان را می دهد تا نوع اخبار مورد نظر خود را به صورت روزانه در صندوق ورودی خود انتخاب کند.

آرم رمزنگاری جمع کننده اخبار flipboard

11. اخبار رمزنگاری

این یکی دیگر از پلتفرم های بزرگ جمع آوری اخبار است. اخبار رمزنگاری تمرکز بر استخراج رمزنگاری ، عرضه اولیه سکه ، بلاکچین و اخبار ارزهای رمزپایه عمومی است. این پلت فرم به صورت یک برنامه اندرویدی بسته بندی شده است. این بدان معناست که این سیستم عامل فقط از طریق دستگاه های تلفن همراه مجهز به Android قابل دسترسی است.

Forklog ، CoinDesk ، Bit Media و CoinTelegraph از جمله منابع برتر آن در زمینه اخبار ارزهای رمزپایه است. این پلت فرم همچنین گاه به گاه منابع دیگری را نیز اضافه می کند.

اخبار Crypto اخبار ارزهای رمزنگاری شده مربوط به تجزیه و تحلیل بازار ، پیش بینی ها و نظرات را ارائه می دهد. نرخ های مختلف ارز ارائه شده توسط تعداد معینی از ارزهای رمزنگاری شده. پیش بینی های آینده فناوری دفتر توزیع شده ؛ چشم اندازهای معاملات ارزهای رمزنگاری شده ؛ آخرین روند فعالیت های استخراج ارز رمزنگاری شده ، به علاوه اخبار مربوط به استخراج ارز دیجیتال و وضعیت عرضه اولیه سکه.

می توانید برنامه Crypto News Android و برنامه Crypto News iOS 

12. الگوری

این لیست ما از 11 جمع کننده برتر اخبار رمزنگاری را می بندد. با این حال ، اشتباه نکنید که آخرین رتبه آن در میان جمع کنندگان اخبار است.

این پلتفرم با توجه به معامله گر رمزنگاری روزانه در سال 2018 ساخته شد. الگوری خود را به عنوان بزرگترین تجمع اخبار رمزنگاری در بازار تا به امروز معرفی می کند. Algory علاوه بر جمع آوری اخبار از وب سایت های برتر اخبار ارزهای رمزنگاری شده ، اطلاعات رمزنگاری شده از شرکت های ارائه دهنده محصولات یا خدمات مرتبط با رمز ارز و یا بلاکچین را نیز جمع آوری می کند..

علاوه بر این ، داده های مربوط به ارز مجازی را از توییتر ، Reddit و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی دریافت می کند. با این حال ، داده های جمع آوری شده در این سیستم عامل ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند و تنها در صورتی که بر نوسانات کلی قیمت رمزنگاری تأثیر بگذارد ، به خوراک اضافه می شوند..

در جریان راه اندازی آن در آگوست سال گذشته, الگوری نشان داد که اخبار رمزنگاری / بلاکچین را از نزدیک به 1000 منبع ارائه می دهد.

این پلتفرم دارای فیلترهایی است که به کاربر کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن فقط با دسترسی به مواردی که به آن علاقه دارند از پلتفرم استفاده کند. حتی با وجود تعداد زیادی از منابع خبری ، این پلتفرم در مورد سرعت سازش نمی کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن این است که به کاربران امکان می دهد فضای کاری و اخبار اختصاصی را در قطره های هوا و قفل های سپرده / برداشت ایجاد کنند..

13. Coinjoy

Coinjoy یک اخبار رمزنگاری شده و بلاکچین است که اطلاعاتی درباره بازار و اخبار روزانه در صنعت را ارائه می دهد. این صفحه قبلاً به بزرگترین و محبوب ترین سایتهای خبری رمزنگاری در جهان از جمله UseTheBitcoin پشتیبانی اضافه کرده است..

این سایت دارای یک رابط تاریک است که دیدن و پیگیری آخرین اخبار را برای چشم ما بسیار راحت می کند. در همان زمان ، Coinjoy دارای یک منو با سه بخش مختلف است: منابع ، اخبار و رسانه ها. در صفحه منابع می توانید سایتهایی را که می خواهید از آنها به روزرسانی و اخبار دریافت کنید انتخاب و لغو انتخاب کنید. اگر یکی از این سایت ها را لغو انتخاب کنید ، اطلاعات و اخبار منتشر شده در آن را بیشتر دریافت نخواهید کرد.

علاوه بر این ، این سایت همچنین با قیمت های واقعی ارزهای مجازی در سمت راست صفحه با جامعه به اشتراک می گذارد. این امر باعث می شود که کاربران بتوانند آخرین اطلاعات در مورد بازار رمزنگاری و اینکه آیا آخرین اخبار تأثیر مثبت ، خنثی یا منفی بر بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای مجازی دارند ، بسیار آسان خواهد کرد..

در آینده ، Coinjoy می تواند ویژگی ها و اطلاعات جدیدی در مورد بازار رمزنگاری ، سایت ها و موارد دیگر اضافه کند.

نتیجه

از بحث ما در بالا ، می توانید راحت خود را در جریان آخرین اخبار بازار ارزهای رمزپایه قرار دهید. این از اخبار عمومی تا اطلاعات خاص موثر در مبادلات ارزهای رمزنگاری شده یا شرکت ها یا پروژه های شخصی ارز رمزنگاری شده است.

لیست فوق ما از بهترین تجمع کنندگان اخبار رمزنگاری از سیستم عامل های ساده تا سیستم عامل های پیچیده است که بیش از اخبار ارائه می دهند. این سیستم عامل ها مواردی مانند مصاحبه های ویدئویی باهوش ، کتاب های الکترونیکی رمزنگاری / بلاکچین ، نمونه کارها و بهترین نرخ ارز و راهنماهای رمزنگاری را نشان می دهند..

با آمدن تجمع کنندگان جدید ، این مقاله را برای به روزرسانی بررسی کنید. مطمئناً موارد عالی را که باید بخوانید به شما اطلاع خواهیم داد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me