banner
banner

7 دلیل برتر داشتن کیف پول لجر

لجر نانو یک کیف پول سخت افزاری / سردخانه و یکی از بهترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده است که برای ذخیره سکه استفاده می شود. گذشته از ذخیره ارزهای دیجیتال خود روی کیف پول کاغذی ، کیف پول سخت افزاری به دلیل ویژگی های امنیتی مورد بعدی خواهد بود. دلیل اصلی استفاده مردم از کیف پول های سخت افزاری مانند کیف پول Ledger این است که کلیدهای شخصی خود را که دروازه ورود ارزهای رمزپایه شما است ، ایمن کنید. با وجود دستگاهی که ممکن است یک کلید خصوصی روی آن تولید شده باشد ، از طریق هر کانال دیگری مانند کیف پول رومیزی ، کیف پول موبایل یا تبادل قابل دسترسی است که به همه امکان می دهد با استفاده از کلیدهای خصوصی خود به سکه های خود دسترسی داشته باشند.

تنها راه ایمنی این است که مطمئن شوید کلیدهای خصوصی شما در جایی پنهان شده است که هیچ کس نمی تواند آنها را ببیند و همچنین در دستگاههای متصل به اینترنت نیست و همچنین نباید آنها را از طریق آدرس ایمیل در دسترس قرار دهید..

اگر امنیت برای شما ضروری است ، پس می خواهید دلایل اصلی را بدانید که چرا باید صاحب a شوید کیف پول سخت افزاری لجر نانو که در حال حاضر بی خطرترین و ارزانترین است که می توانید در بازار پیدا کنید.

امنیت

از آنجا که ارائه دهندگان خدمات اینترنتی شما می توانند به راحتی هک شده و اطلاعات را به سرقت ببرند ، این امر باعث می شود سیستم های واحد کوچک و دستگاه های تلفن همراه ما نیز آسیب پذیر باشند. مهمترین نکته در مورد کیف پول شما کلید دانه / کلید خصوصی / کلید بازیابی است. بنابراین نمی خواهید این دستگاه در دستگاهی تولید شود یا ذخیره شود که به راحتی هک شود.

با لجر نانو کیف پول, کلیدهای خصوصی شما به تنهایی از طریق صفحه OLED دستگاه مشاهده می شوند. از طریق رایانه شخصی شما قابل دسترسی نیست و کپی نیز نمی شود. این باعث می شود که کلیدهای خصوصی شما دقیقاً روی دستگاه ایمن باشند تا چشم شما فقط آنها را ببیند.

با تنظیم رمز عبور برای دستگاه ، سطح دیگری از امنیت همراه است. اگر آن را گم کنید یا به سرقت برود ، کسی که آن را ببیند فایده ای ندارد مگر اینکه شخص در 3 آزمایش بتواند کد پین شما را تشخیص دهد. عدم انجام این کار ، دستگاه را به حالت کارخانه بازمی گرداند و مجدداً به کلیدهای خصوصی شما احتیاج دارید.

بنابراین ، ذخیره ارزهای مجازی در کیف پول سخت افزاری مانند Ledger Nano یکی از بهترین تصمیماتی است که یک سرمایه گذار می تواند در صورت داشتن تعداد زیادی ارز مجازی از آن استفاده کند ، در صورتی که از طریق صرافی متمرکز وجوه خود را اداره می کند.

پشتیبانی از ارزهای رمزپایه

داشتن Ledger Nano Wallet شما را مجبور به بارگیری و نصب کیف پول های مختلف برای همه ارزهای رمزپایه قابل توجه می کند. با Ledger Wallet, شما می توانید Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Dogecoin ، ZCash ، Dash ، Stratis ، Ripple ، Bitcoin Cash ، Ethereum Classic و بسیاری دیگر را ذخیره کنید. این فرصت را برای شما فراهم می کند تا تمام دارایی های خود را در یک مکان ذخیره کنید.

این کیف پول سخت افزاری از تعداد زیادی ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد تمام دارایی های دیجیتالی خود را در این دستگاه ذخیره کنند. این کار سرمایه گذاران را که نمونه کار متنوعی دارند و مجبور نیستند ارزهای مجازی خود را با استفاده از کیف پول های جداگانه نگه دارند ، راحت تر می کند.

علاوه بر آن ، کاربران می توانند ارزهای دیجیتالی خود را به روشی آسان و سریع ، تحت همان کیف پول ارسال ، دریافت و مبادله کنند.

آسان برای استفاده

صفحه OLED و پسوندهای مرورگر برای Ledger Nano ، لازم نیست که یک متخصص فن آوری باشید تا آن را کشف کنید. راه اندازی دستگاه بسیار آسان است تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که جهت ذخیره کلیدهای خصوصی خود با نوشتن کلیدهای شخصی نمایش داده شده و همچنین تنظیم کیف پول های مختلف ارز رمزنگاری شده با فشار دادن دکمه های روی صفحه برای تغییر صفحه نمایش و همچنین برای انتخاب نویسه و اعداد.

با وجود کیف پول سخت افزاری ، اگر دانش قبلی در مورد ارزهای مجازی داشته باشید و با آدرس ها ، کلیدهای خصوصی و روش های مختلف ذخیره ارزهای رمزپایه آشنایی داشته باشید ، استفاده از آن پیچیده نیست..

برای راه اندازی آن ، فقط باید از دستورالعمل های ظاهر شده روی صفحه پیروی کنید. Ledger Nano S محبوب ترین و رایج ترین کیف پول سخت افزاری است که دارای دو دکمه است و به شما امکان می دهد به راحتی اطلاعات نمایش داده شده را کنترل کنید.

در عین حال ، با اپلیکیشنی که لجر برای تلفن های همراه و کاربران دسک تاپ ایجاد کرده ، کار را برای کسانی که دارایی های دیجیتالی دارند آسان می کند. علاوه بر این ، می توان آن را با تعداد زیادی از برنامه های نرم افزاری شخص ثالث دیگر نیز ادغام کرد. بعداً درباره این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تأیید معاملات ایمن

با تأیید یک لایه اضافی ، مطمئن باشید هیچ کس نمی تواند هیچ دارایی شما را بدون دسترسی به خود دستگاه ارسال کند. در موردی که هکرها می توانند از راه دور رایانه شخصی شما را کنترل کنند حتی وقتی دستگاه Ledger Nano شما به درگاه USB وصل است ، آنها می توانند به غیر از ارسال رمزنگاری های شما ، کارهای دیگر را انجام دهند. به این دلیل که دستگاه را با خود دارید و تنها می توانید با پایین نگه داشتن دکمه های دستگاه ، معامله را مجاز کنید. تا آن زمان معامله پردازش و معامله تأیید می شود. تا زمانی که این کار را انجام ندهید ، دیگر جای نگرانی نیست.

همانطور که قبلاً گفته شد ، این دستگاه ایمن است زیرا به اینترنت متصل نیست و طول عمر آن از یک کیف پول کاغذی سنتی بیشتر است. اگر دستگاه خود را گم کنید ، همیشه می توانید وجوه خود را با استفاده از عبارت بازیابی ارائه شده توسط کیف پول هنگام راه اندازی آن ، بازیابی کنید. درصورتی که به دستگاه کیف پول Ledger دسترسی ندارید ، کار با وجه خود را برای شما آسان می کند.

Ledger Nano S - کیف پول سخت افزاری ایمن

طراحی براق

با طراحی جمع و جور خود ، می تواند به آرامی وارد حلقه کلید یا زنجیر گردن شود تا به عنوان آویز عمل کند. اما مطمئناً ، شما نمی خواهید آن را با خود به همه جا حمل کنید تا از دست بدهید.

یکپارچه سازی نرم افزار

لجر نانو دستگاه ساخته نشده است تا فقط با پسوندهای ساخته شده برای آن کار کند. همچنین می تواند با انواع برنامه های نرم افزاری شخص ثالث مانند Electrum ، MyCellium (فقط با Legacy ، Not Segwit) ، GreenBits ، Bitgo ، MyEtherWallet و Copay کار کند. این گزینه های زیادی برای دسترسی به ارزهای رمزپایه شده به شما ارائه می دهد.

قیمت

لجر نانو ارزانترین در میان جفتهای خود در بازار است. چه تازه وارد ارزهای رمزپایه شده باشید و چه مدت طولانی در آنجا بوده اید یا ممکن است از سکه های خود برای معاملات روزمره استفاده کنید یا فقط یک سرمایه گذار بلند مدت باشید ، کیف پول Ledger ارزان تر و مطمئن تر به شما می دهد راه ایمن نگه داشتن سرمایه گذاری های شما.

چه اتفاقی می افتد که دستگاه Ledger Nano از Cryptocurrency جدید پشتیبانی کند?

لازم نیست هر بار که ارز رمزنگاری شده دیگری به کیف پول Ledger اضافه می شود ، دستگاه جدیدی خریداری کنید. راهنمای ساده شما را از طریق دسترسی به آدرس کیف پول خود برای آن رمزنگاری هدایت می کند.

نتیجه

به دلیل تعداد زیادی هک و حمله که صرافی های مختلف ارزهای رمزنگاری شده را تحت تأثیر قرار می دهد ، بهترین راه برای نگه داشتن ارزهای رمزپایه این کار از طریق کیف پول سخت افزاری است و کیف پول Ledger یکی از شناخته شده ترین شرکت هایی است که چنین کاری انجام می دهد.

لجر نانو ایمن است ، طراحی آینده نگرانه ای دارد ، برای افرادی که دانش قبلی آنها درباره ارزهای مجازی است آسان است و به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا با استفاده از یک دستگاه با تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده مقابله کنند. علاوه بر این ، این کیف پول همچنین با سایر خدمات شخص ثالث سازگار است و تجربه کاربری بسیار بهتری را ایجاد می کند.

در حال حاضر ، دو کیف پول سخت افزاری اصلی وجود دارد که لجر برای کاربران رمزنگاری خرده فروشی می فروشد ، از جمله Ledger Nano S و Ledger Nano X. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در سایت رسمی Ledger’s بخوانید.

سرانجام ، کیف پول Ledger همچنین یک تیم عالی دارد که آماده ارائه پشتیبانی در مورد نیازهای شما و چگونگی حل مشکلاتی هستند که می توانند بر استفاده عادی از کیف پول تأثیر بگذارند. اگرچه کیف پول رایگان نیست ، اما حفظ امنیت در برابر هک ها ، حملات و کلاهبرداران همیشه مهم است.

منبع تصویر: HardwareWallets.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me