banner
banner

Bitcoin خصوصی چیست – همه آنچه شما باید بدانید

واضح است که هسته اصلی پروتکل بیت کوین فاقد حریم خصوصی و گمنامی است. اگرچه دولت دوست دارد از بیت کوین به عنوان ناشناس یاد کند ، اما دور از آن است. تا حدی ، کاربران هنگام استفاده از شناسه های مبدل هستند بیت کوین. پیشنهاداتی از سوی توسعه دهندگان مختلف برای وام گرفتن عناصر از پروتکل Monero برای دستیابی به یک سیستم عامل کاملا غیرقابل ردیابی در آینده ارائه شده است. تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، احتمالاً چنگال های بیشتری وجود دارد که از نظر امنیت و به صورت ناشناس ، نسخه های جدیدتری را ارائه می دهند.

Bitcoin Private چیست؟?

بیت کوین خصوصی (BTCP) ، یک بیت کوین محرمانه است که یک چنگال است ZClassic (ZCL) ، ترکیبی از خروجی معامله مصرف نشده (UXTO) ZCL با بیت کوین (BTC).

بیت کوین خصوصی فورک شده از بیت کوین در 28 فوریه 2018. دارندگان ZClassic و Bitcoin بیت کوین خصوصی را برای سکه هایی که قبل از عکس گرفته شده اند دریافت می کنند. کسانی که حق ادعای سکه های خصوصی بیت کوین را دارند کسانی هستند که ZClassic را در a نگه داشته اند کیف پول ZClassic.

Bitcoin Private به معنای خدمت است نظیر به نظیر شکلی از ارز دیجیتال که هیچ شخص ثالثی در آن درگیر نباشد. معاملات قبل از اینکه برای تأیید به ماینرها منتقل شوند ، توسط گره ها پخش و تأیید می شوند. Bitcoin Block دارای اندازه بلوک قابل توجه تری در مقایسه با است بیت کوین؛ بدون شک این مورد علاقه کاربران در سراسر جهان است ، زیرا این ترجمه به زمان تأیید معاملات کمتر منجر می شود.

درباره چنگال

در 28 فوریه, عکس فوری بلاکچین ZClassic و Bitcoin گرفته شد و دارندگان هر ارز رمزپایه واجد شرایط ارزهای رمزپایه Bitcoin Private (BTCP) هستند. توزیع در نسبت 1: 1 است ، به این معنی که دارندگان ZCL و BTC به ازای هر 1 رمز ZCL یا BTC 1 BTCP دریافت می کنند. شبکه اصلی BTCP تقریباً دو روز پس از گرفتن عکس فوری راه اندازی شد. در مجموع 21 میلیون سکه در نتیجه ترکیب منبع گردش BTC و ZCL ایجاد می شود.

در اعلامیه بیت کوین خصوصی چنگال در پایان سال 2017 ، باعث افزایش قیمت سکه های ZCL از حدود 4 دلار به بیش از 90 دلار در چند هفته.

نحوه کار خصوصی بیت کوین?

بیت کوین خصوصی زمان انسداد کوتاهتر از پروتکل کمتر از 3 دقیقه و بلوک بندی بسیار گسترده تر از 2 بایت بیت کوین است. اثبات الگوریتم کار آن مقاوم در برابر ASIC است ، اما GPU برای استخراج مناسب است.

به طور کلی ، یکی از مزایای Bitcoin Private نسبت به سایر نسخه ها / فورک ها ، حفظ حریم خصوصی آن است. این همان فناوری است که برای ZClassic ، zk-snarks (علامت گذاری دانش صفر) استفاده می شود. پرداخت های منتشر شده در این فناوری برای شفافیت از طریق زنجیره بلوکی عمومی انجام می شود ، اما جزئیات هر معامله شامل گیرنده ، فرستنده معامله پنهان و غیر قابل ردیابی است.

مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده ، ماهیت غیرمتمرکز Bitcoin Private مزیت دیگری مانند Bitcoin را فراهم می کند. معاملات در شبکه بدون نیاز به درج واسطه انجام می شود. گره های شبکه با استفاده از رمزنگاری تراکنش های موجود در بلاک چین خود را بررسی می کنند و در دفتر عمومی ثبت می شوند. از طرف دیگر ، اندازه بلوک کمی بزرگتر آن باعث می شود سرعت و امنیت بیشتری نسبت به نسخه های مختلف بیت کوین فراهم شود.

نحوه ادعای ارزهای رمزپایه خصوصی بیت کوین

توجه داشته باشید که فقط کسانی که دارند بیت کوین یا ZClassic ارزهای رمزنگاری شده ذخیره شده در کیف پول قبل از عکس فوری بلاک چین واجد شرایط ادعای سکه های BTCP هستند.

ادعای خود را BTCP همچنین به کیف پول مورد استفاده شما بستگی دارد. تیم خصوصی بیت کوین توصیه می کند قبل از اینکه از کلیدهای خصوصی برای ادعای نشانه های چنگال به دلایل امنیتی استفاده کنید ، سکه های BTC یا ZCL به آدرس جدید منتقل شوند.

استفاده از کیف پول الکتروم

تو می توانی دانلود, Electrum قابل اجرا را بر روی رایانه شخصی خود استخراج و اجرا کنید. سپس کیف پول جدیدی ایجاد کنید. کلیدهای کیف پول و خصوصی را وارد کنید ، سپس بر روی دکمه جارو کلیک کنید. درخواستی برای وارد کردن کلیدهای خصوصی شما و سپس جابجایی سکه های Bitcoin خصوصی به آدرس جدید شما وجود دارد.

با استفاده از کیف پول کامل گره

استفاده از کیف پول کامل گره ای به شما نیاز دارد که java خود را به روز کنید. دانلود, فایل BitcoinPrivateDesktopWallet.jar را از حالت فشرده خارج کرده و اجرا کنید. شروع کنید و اجازه دهید زنجیره بلوک همگام شود. روی «کیف پول» کلیک کنید و سپس «یک کلید خصوصی وارد کنید». هنگامی که از شما خواسته شد جارو شوید ، روی “بله” کلیک کنید و منتظر بارگیری سرصفحه های بلاکچین شوید.

کیف پول برای نگهداری ارزهای رمزپایه خصوصی بیت کوین

برخی از کیف پول ها برای سکه های بیت کوین خصوصی در دسترس است ، با بیشتر و بیشتر فروشندگان کیف پول چند ارز رمزپایه شخص ثالث پشتیبانی از سکه های BTCP را اضافه می کنند.

  • شما می توانید از کیف پول رومیزی Full-Node استفاده کنید که می تواند برای همه نسخه های سیستم عامل موجود از Bitcoin Private بارگیری شود صفحه GitHub.
  • همچنین گزینه استفاده از کیف پول Electrum نیز وجود دارد. این کیف پول نیز موجود است در GitHub بارگیری شد.
  • گزینه ای از کیف پول کاغذی برای افراد راحت در دسترس است. صفحه کیف پول کاغذی توسط تیم Bitcoin Private باعث می شود تا کاربران به راحتی آدرس های کیف پول یک نفره ، چند امضایی و انبوه را ایجاد کنند.
  • همانطور که توسط اعلام شده است کوینومی در مورد حمایت از سکه بیت کوین خصوصی ، آنها از آن زمان این لیست را به لیست سکه های Coinomi اضافه کرده اند. کاربرانی که نسخه های برنامه Coinomi را برای دستگاه های اندرویدی خود به روز کرده اند ، می توانند رمزهای خصوصی Bitcoin را از تلفن همراه خود دریافت و ارسال کنند.

از کجا بخریم BTCP

Bitcoin Private (BTCP) اوایل مارس 2017 در Trade Satoshi ذکر شده است. علاوه بر این ، تجارت نیز به صورت زنده ادامه دارد نانکس, یک تبادل شناخته شده در جامعه NANO. Bitcoin Private همچنین برنامه ای دارد که باید در Binance و HitBTC ذکر شود اعلام کرد که آنها همچنین BTCP را لیست می کنند.

Bitcoin Private در حال حاضر در حال تبادل است TradeSatoshi برای بیت کوین ، Litecoin ، Tether ، Doge و Bitcoin Cash.

آنالیز قیمت

قیمت شروع BTCP در 65.82 دلار بود. کمترین ارزش ثبت شده تاکنون 60.39 دلار و بالاترین رقم 85،68 دلار بود CoinCodex. با توجه به انتظارات جامعه ، قیمت هنوز بسیار پایین است – که امیدوار است 10 صرافی برتر BTCP را لیست کند و آنها می توانند سکه های خود را بدون خطرات عمده تجارت کنند..

معدن خصوصی بیت کوین چگونه کار می کند

استفاده های خصوصی بیت کوین Equihash. این به این معنی است که ماینرها می توانند از هر استخراج کننده Zcash برای استخراج Bitcoin Private استفاده کنند. باید به یاد داشته باشید که آدرس استخر را در کنار شماره درگاه تنظیم کنید.

یک استخر استخراج رسمی نیز وجود دارد که می توانید به آن ملحق شوید. توسط خود توسعه دهندگان بیت کوین خصوصی ساخته و اداره شده است. برخی استخرهای دیگر نیز وجود دارد که می توانید سکه های BTCP را استخراج کنید ، لیست استخرها را می توان در Bitcoin Private’s یافت سایت رسمی.

برای آسان تر کردن انتخاب استخر استخراج ، لیست استخرهای مورد حمایت جامعه را تقسیم می کند که توسط کسانی که هنوز تأیید نشده اند تأیید شده است. مهم است که قبل از عضویت در استخرهای استخراج نشده تایید شده ، محتاط باشید.

تیم پشت سر بیت کوین خصوصی

در پشت پروژه خصوصی بیت کوین تیمی وجود دارد. از آنجا که Bitcoin Private توسط جامعه هدایت می شود ، بیش از 200 مشارکت کننده وجود داشته است و بیش از 20 مهندس در 30 روز به توسعه پروتکل خصوصی Bitcoin پیوستند و با استقبال بیشتر افراد از تیم ، لیست همچنان رشد می کند.

نتیجه

BTCP ترکیبی از بهترین دو پروتکل است. بیت کوین و ZClassic. این ویژگی خصوصیات ZClassic را همزمان با افزایش قابلیت بیت کوین پیاده سازی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه ، به پیوندهای زیر مراجعه کنید:

وب سایت رسمی

کاغذ سفید

صفحه پرسش و پاسخ چنگال

GitHub

توییتر

فیس بوک

Reddit

اختلاف

تلگرام

ویکیپدیا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me