banner
banner

Nucleus Vision (NCASH) چیست؟ همه ی چیزهایی که لازم است بدانی

هسته بینایی, معروف به n پول نقد در سال 2014 آغاز شد. ایده پشت هسته بینایی سیستم عامل این است که خرید را با استفاده از سوابق مشتری آسان تر می کند تا تصمیمات دقیق در مورد تنظیمات محصول را با استفاده از اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) بدون استفاده از WiFi یا بلوتوث اتخاذ کنید..

این فناوری در حال حاضر توسط ده فروشگاه خرده فروشی در هند استفاده می شود و همچنین توسط شرکت های مربوطه در ارزهای رمزپایه و خرده فروشی کالاها پشتیبانی می شود..

تیم دراپر, که یکی از اولین سرمایه گذاران هسته بینایی پروژه و همچنین درگیر شدن با شرکتهایی مانند اسکایپ و هاتمیل, او قصد دارد با پروژه چشم انداز هسته ای بار دیگر انقلابی در صنعت فناوری ایجاد کند.

آنچه در مورد چشم انداز هسته ای خاص است?

بسیاری از فن آوری های روزانه در حال راه اندازی است ، و تشخیص اینکه در چه مواردی باید سرمایه گذاری شود بسیار دشوارتر از همیشه است..

برای هسته بینایی, این تمایل دارد که به طور کامل نحوه تعامل بازرگانان با مشتری / مشتری در فروشگاه های فیزیکی را با استفاده از تغییر دهد اینترنت اشیا فن آوری.

این پلت فرم همچنین یک روش سریعتر و سریعتر برای انجام معاملات مالی برای یک تجربه خرده فروشی مدرن با n رمز نقدی.

چگونه کار می کند

روند کار در 5 مرحله آسان توضیح داده شده است:

 • دستگاه حسگر ION در محل فروش خرده فروش نصب شده است.
 • مشتریان از طریق سنسور در فاصله 200 متری محل خروجی دستگاه نصب می شوند.
 • یک لایه مدار امن از داده های منتقل شده بین حسگر ION و دستگاه مشتری محافظت می کند.
 • جزئیات مشتری در زمان واقعی پس از تأیید ، با فروشگاه در اشتراک گذاشته می شود.
 • مشتریان پیشنهادات و تخفیف های پیشنهادی را به عنوان اعلان دریافت می کنند.

با پلت فرم Nucleus Vision, دارندگان فروشگاه می توانند آنچه را که نامیده می شود تنظیم کنند یون در فروشگاههایشان این دستگاه کاملاً منحصر به فرد است. این دستگاه می تواند هویت افراد را با استفاده از سیگنال های تلفنی منحصر به فرد هنگام نزدیک شدن ، در فاصله 200 متری دستگاه بدون نیاز به بلوتوث ، فای یا تشخیص چهره ، از بین ببرد.

هنگام خرید مشتریان ، اطلاعات مربوط به تجربه خرید آنها در اکوسیستم جهانی موسوم به “” تهیه و ثبت می شود نورون. داده های جمع آوری شده توسط دستگاه های ION جمع آوری شده و می توانند برای اهداف خاص در سیستم عامل به اشخاص ثالث فروخته شوند. در مورد حریم خصوصی ، هر مشتری انتخاب می کند که اطلاعات خود را به اشتراک بگذارد یا خیر که در ادامه روند تسویه حساب خود را ادامه می دهد – در صورت تمایل می تواند ناشناس باقی بماند. مزیت این پلتفرم برای مشتریان این است که به دلیل به اشتراک گذاشتن تجارب خریدشان ، در نشان های nCash جایزه می گیرند. هنگامی که مشتری از فروشگاه 200 متر فاصله داشت ، کاربران قطع می شوند زیرا دستگاه افراد از نظر جغرافیایی ردیابی نمی کند.

برخلاف بسیاری دیگر از اختراعات بلاکچین برای صنعت محصولات خرده فروشی ، هسته بینایی پروژه از قبل دارای یک محصول کاربردی است و در حال حاضر در 10 فروشگاه خرده فروشی مورد استفاده قرار گرفته است. تیم مایل به تبلیغات است و امیدوار است که بتواند 250 دستگاه خود را در فروشگاه های بیشتری مستقر کند و اطلاعات مربوط به بیش از 250 هزار خریدار را تا پایان سه ماهه دوم جمع آوری کنند. تا پایان سال ، هدف وجود 5000 دستگاه ION فعال در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان است.

نحوه تعامل دستگاه با مشتریان

 • دستگاه حسگر ION فروشگاه مشتریان را در محدوده از پیش تعیین شده تشخیص می دهد.
 • این سنسور شناسه مشتری را به اکوسیستم هسته می دهد.
 • متنی ارسال شده است همچنین می تواند یک اعلان برای کاربران گوشی های هوشمند با پیشنهادی برای nCash برای تأیید داده های آنها باشد.
 • پس از تأیید ، رمزهای از پیش تعیین شده در حساب nCash به مشتریان تعلق می گیرد. nCash به نوبه خود می تواند به هر کیف پول سازگار با ERC20 منتقل شود.
 • Nucleus Vision با اطمینان خرید داده های شخصی و خرید مشتری را به بلاکچین منتقل می کند.
 • سپس این پلتفرم از داده های منتقل شده برای شناسایی رویدادهای مرتبط در آینده استفاده می کند.
 • اگر سابقه قبلی مشتری در خرده فروشی وجود نداشته باشد ، صاحبان مغازه ها می توانند اطلاعات بیشتری را در شبکه درخواست کنند ، به خرده فروشان این امتیاز را می دهند که خریدهای قبلی را در فروشگاه های دیگر مشاهده کنند.
 • سرانجام ، صاحبان فروشگاه ها این امکان را دارند که nCash را برای بازدیدهای مکرر از فروشگاه خود به مشتریان ارائه دهند.

لغو ICO

تیم Nucleus Vision پیشنهاد اولیه سکه را لغو کرد n پول نقد طبق برنامه قبلی این به دلیل قیمت آن بود نشانه های Ethereum به هنگام. برای شفافیت ، آنها ICO را فراخوانده و به اعضای جامعه منتقل شدند.

گرچه این یک تصمیم صادقانه بود ، اما احتمالاً تصمیمی آسان بود. Nucleus Vision پیش از فروش عمومی بیش از 40 میلیون دلار از سرمایه گذاران اولیه جمع آوری کرده بود.

از کجا و چگونه می توان نشانه های nCash را خریداری کرد

nCash به تازگی در صرافی ها لیست شده است و از زمان ورود به بازار عملکرد خوبی داشته است.

در زمان نوشتن مقاله ، nCash فقط در دو سیستم عامل ارز رمزنگاری شده قابل خریداری است. بینانس و IDEX.

تنها ابزار موجود برای از بین بردن برخی از توکن های nCash ، جدا از مراجعه به فروشگاه های موجود در حال استفاده از این فناوری یا تهیه برخی از آنها n رمز نقدی توسط گلدان هوا مبادله برخی است بیت کوین, اترها, یا نشانه های binance (در بستر تبادل Binance) برای آن.

چندین سیستم عامل وجود دارد که به شما امکان می دهد سکه های nCash را خریداری کنید. یکی از آنها Huobi Global ، از طریق دو جفت تجاری مختلف ، از جمله NCASH / BTC و NCASH / ETH است. این دو جفت معاملاتی بیش از 54٪ از کل معاملات این دارایی دیجیتال را نشان می دهد. 

Binance همچنین دارای سه جفت معاملاتی مختلف برای nCash شامل NCASH / ETH ، NCASH / BTC و NCASH / BNB است. این سه جفت معاملاتی 23٪ از کل معاملات این ارز رمزپایه را تشکیل می دهند. Binance ، Huobi Global و MXC تقریبا 99٪ از حجم کل معاملات این ارز دیجیتال را تشکیل می دهند ، علی رغم وجود بیش از 20 جفت معاملاتی در بازار و صرافی های مختلف از آن پشتیبانی می کنند.. 

Binance یکی از شناخته شده ترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده برای معامله گران ارزهای رمزپایه است. به طور کلی ، Binance نقدینگی زیادی نه تنها برای ارزهای اصلی اصلی که در بازار معامله می شود ، بلکه برای آلت کوین ها نیز دارد. با این وجود ، nCash نشان دهنده 0.01٪ از کل حجم معاملات در Binance است. 

برای خرید nCash از طریق Binance ، کاربران باید ETH ، BTC یا BNB را از طریق صرافی دیگری به Binance ارسال کنند. این امر به نوعی برای بسیاری از کاربران ناراحت کننده است زیرا این امر مستلزم داشتن افراد ثبت نام شده در سیستم عامل های دیگر است. با این حال ، مبادله ارز رمزنگاری شده Binance سیستم جدیدی را پیاده سازی کرده است که به کاربران امکان می دهد با استفاده از کارت اعتباری دارایی های دیجیتالی را خریداری یا بفروشند. اگرچه همه ارزهای مجازی در آن گنجانده نشده است ، کاربران می توانند به سادگی BTC ، ETH یا BNB را خریداری کرده و به محض واریز وجه به حساب های خود ، آنها را با nCash مبادله کنند. 

همانطور که قبلاً گفته شد ، هرچه نقدینگی در یک سیستم تبادل بزرگتر باشد ، برای معامله با altcoins بهتر است. پس از خرید nCash ، بهترین کار ذخیره سازی این وجوه در خارج از صرافی ارز رمزنگاری شده است. 

اگر می خواهید بدانید که چگونه برخی از اترها را با nCash معامله کنید ، راهنمای گام به گام خرید nCash در Binance Exchange را بخوانید.

رمز nCash و کیف پول های سازگار آن

NCASH هست یک رمز ERC-20 که به عنوان نشانه رسمی در خدمت می کند Nucleus Vision’s بلاکچین به عنوان انگیزه ای برای مشتریان و همچنین وسیله ای برای خرید اطلاعات ارزشمند در مورد اکوسیستم.

NCASH که یک رمز ERC-20 است ، با تمام کیف پول های سازگار با رمز ERC-20 سازگار است.

اگر پول اضافی برای پس انداز دارید ، از کیف پول های سخت افزاری مانند آن استفاده کنید ترزور یا دفتر کل گزینه بهتری خواهد بود.

صرافی های رمزنگاری شده همیشه به کاربران امکان می دهند دارایی های دیجیتالی خود را روی آن ذخیره کنند. اگرچه این مورد برای کسانی که از معاملات معمول خود در بازار استفاده می کنند ، نکته مثبتی است ، اما نگه داشتن ارزهای رمزپایه در صرافی ها ایمن نیست. چرا؟ به دو دلیل عمده. 

اولین دلیل ذخیره نشدن ارزهای رمزپایه در صرافی مربوط به این واقعیت است که آنها معمولاً توسط طرف های مخرب هک و مورد حمله قرار می گیرند. اگر حمله ای م effectiveثر باشد ، در نهایت می تواند منجر به از دست دادن میلیون ها دلار از دارایی های دیجیتالی کاربران شود. این اتفاق در گذشته با کوه اتفاق افتاده بود. Gox ، Coincheck یا حتی Binance که اوایل امسال 7000 BTC را پس از هک از دست داد. 

دلیل دوم عدم اعتماد کاربران به مبادلات این است که این سیستم عامل ها تملک دارایی شما را دارند. این بدان معناست که شما مالک واقعی این ارزهای مجازی نیستید. اگر مالک کلیدهای خصوصی خود نیستید ، مالک واقعی دارایی های دیجیتال خود نیستید. در واقع ، یک سیستم عامل رمزنگاری می تواند به راحتی وجوه شما را مسدود کند و اگر فکر کنند شما از شرایط و ضوابط پیروی نکرده اید ، دیگر هرگز آنها را نخواهید دید. 

این دو دلیل در مورد nCash نیز صدق می کند. یعنی بهترین راه برای ذخیره nCash در کیف پول ارز رمزنگاری شده ای است که کلیدهای خصوصی از آن متعلق به شماست ، که نشان دهنده مالکیت آن است. یکی از بهترین راه های ذخیره سازی nCash از طریق MyEtherWallet است که یک کیف پول سازگار با ERC-20 است.. 

از طریق MyEtherWallet ، کلیدهای خصوصی خود را در اختیار دارید و به شما این امکان را می دهد که کنترل کامل بودجه خود را داشته باشید. علاوه بر این ، nCash شما در معرض خطر سرقت از صرافی ها نخواهد بود. اگرچه MyEtherWallet مطمئن ترین کیف پول در بازار نیست ، اما به وضوح به شما کمک می کند خطر نگهداری ارزهای مجازی را کاهش دهید. 

اگر می خواهید امنیت بهتری داشته باشید ، می توانید از کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger Nano S. استفاده کنید اگرچه این کیف پول های ارز رمزپایه پرداخت می شوند ، اما بهترین امنیت را در بازار رمزنگاری ها فراهم می کنند. 

اگر می خواهید در مورد این دو کیف پول بیشتر بدانید می توانید راهنمای ما در مورد Trezor و Ledger Nano S را مطالعه کنید. 

گزینه های دیگر برای کیف پول نرم افزار که به شما امکان کنترل کامل بر علائم شما را می دهد MyEtherWallet, MetaMask, غبار, برابری, و اعتماد کنید ERC-20 کیف پول Ethereum.

تیم پشت چشم انداز هسته ای

هسته بینایی توسط مدیر عامل و بنیانگذار اداره می شود, ابیشک پیتی, فارغ التحصیل دانشکده تجارت هاروارد است. همچنین اعضای حیاتی دیگر تیم نیز وجود دارند که شامل آنها می شود آویناش پیتی, CTO کیست, برایان لمستر, توسعه دهنده Block Block’s Lead و بروکس اتوود, مدیر خلاقیت.

آنها همچنین سرمایه گذاران بالایی دارند که مانند این پروژه پشتیبانی می کنند تیم دراپر ، دارشان پاتل, و سریرام ویسواناتان.

شرکت های فناوری که از این پروژه پشتیبانی می کنند نیز شامل این موارد هستند اینتل, شبکه های آلفا, رادیسیس, و وودافون.

نتیجه

با هسته بینایی مبتنی بر اینترنت اشیا ، سیستم شناسایی بدون تماس ، خرده فروشان قادر به ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود و همچنین دریافت اطلاعات مربوط به نیازهای مشتری هستند. Nucleus در حالی که از فناوری بلاکچین Ethereums استفاده می کند ، بین دنیای خرده فروشی آنلاین و آفلاین پل ایجاد می کند.

به عنوان اولین دستگاهی که در بازار جهانی واقعی اجرا می شود و افراد پشت آن ، مطمئناً صنعت خرده فروشی را تغییر می دهد و همچنین تماس بیدار پروژه های دیگر مانند این.

با این وجود ، چون بازار خرس ارزهای رمزپایه بسیار قوی در سال 2018 وجود داشت ، ادامه کار بر روی پروژه و زنده نگه داشتن آن برای توسعه دهندگان و علاقه مندان بسیار مهم خواهد بود. وضعیت مطمئناً می تواند دشوار باشد اما پروژه هایی که به کار خود ادامه می دهند و ایده های آنها را توسعه می دهند ، در آینده افزایش خواهند یافت. 

در حال حاضر ، این ارز مجازی از نظر سقف بازار نزدیک به رتبه 340 در بازار ارزهای رمزنگاری شده است. با داشتن یک تیم از توسعه دهندگان که می دانند چگونه خدمات ارائه دهند ، هدف این است که بالاتر از 300 حرکت کرده و نزدیک به 200 دارایی دیجیتال باقی بمانیم. سقوط در زیر سطح فعلی می تواند برای آینده این پروژه و ارز رمزنگاری فاجعه بار باشد. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me