banner
banner

2 تجارت را بیاموزید – سیگنالهای خودکار فارکس در زمان واقعی

صنعت تجارت فارکس یک فضای چند تریلیونی دلاری است و بانک های بزرگ به صورت 24/7 ارز مبادله می کنند. با این اوصاف ، تجارت فارکس در فضای تجارت خرده فروشی نیز تجارت بزرگی است ، هزاران سیستم عامل به شما امکان خرید و فروش ارز را با کلیک یک دکمه می دهند..

کسانی که در عرصه فارکس موفق هستند از اهمیت تجزیه و تحلیل فنی اطلاع دارند. اینجاست که شما باید تحقیق عمیقی در مورد الگوهای نمودار تاریخی انجام دهید – و اینکه چگونه این الگوها ممکن است بر قیمت آینده جفت ارز تأثیر بگذارد.

با این وجود ، توانایی تجزیه و تحلیل دهها جفت ارزی در هر زمان خاص کار ساده ای نیست. حتی اگر بتوانید زمان لازم را برای نظارت بر انبوه جفتها به طور همزمان انجام دهید ، تحقیقات شما احتمالاً نتایج بی نتیجه خواهد داشت.

به همین ترتیب ، ارزش یک سرویس سیگنال فارکس را دارد. ارائه دهندگانی مانند Learn 2 Trade در صورت بروز فرصت تجاری ، اعلان های بی درنگ را تسهیل می کنند – طبق فناوری خودکار که هزاران پتانسیل قیمت گذاری را ثانیه به ثانیه اسکن می کند.

سیگنال های فارکس چگونه کار می کنند?

به طور خلاصه ، سیگنالهای فارکس پیشنهادات تجاری در مورد طیف وسیعی از جفتهای ارزی را ارائه می دهند. در حالی که برخی منحصراً در رشته های اصلی متمرکز هستند ، برخی دیگر افراد خردسال و خارج از کشور را نیز کشف خواهند کرد. مفهوم اصلی این است که سرویس سیگنال های فارکس به دنبال اسکن هزاران سناریوی تجاری بالقوه به صورت رول است.

این کار را با استفاده از طیف وسیعی از شاخص های فنی انجام می دهد ، با توجه به تجزیه و تحلیل چگونگی ارتباط الگوهای نمودار تاریخی با قیمت فعلی بازار دارایی. در اکثریت قریب به اتفاق موارد – از جمله در مورد تجارت 2 تجارت ، فناوری اساسی خودکار است.

این اطمینان می دهد که الگوریتم سیگنال قادر به انجام تحقیقاتی بسیار فراتر از آنچه یک بازرگان انسانی می تواند داشته باشد ، است. هنگامی که پروتکل خودکار یک فرصت تجارت بالقوه را شناسایی کرد ، سپس آن را به مشترکان خود اطلاع می دهد. هر سیگنال شامل اطلاعات لازم برای معامله گر است تا سپس سفارش دهد و امیدوارم – سود کسب کند.

2 سرویس سیگنال تجاری را بیاموزید

سرویس سیگنال تجارت 2 یادگیری پنج اطلاعات کلیدی را به کسانی که مشترک شده اند ارائه می دهد. در راس این جفت ارزی قرار دارد که سیگنال به آن مرتبط است – مانند GBP / USD و دلیل معامله. به عنوان مثال ، اگر الگوریتم تشخیص داده باشد که GBP / USD بیش از حد خریداری شده است و به دلیل اینکه با اصلاح بازار روبرو شده است ، مشترکان Learn 2 Trade از این موضوع آگاه خواهند شد.

هشدارهای سیگنال تجاری 2 را بیاموزید همچنین دارای قیمت ورودی و خروجی مورد نیاز است. این شامل:

 • قیمت ورودی

  این قیمتی است که معامله گر باید سفارش را در آن باز کند. به عنوان مثال ، ممکن است این سیگنال بیان کند که مشترک باید در GBP / USD 1.3145 سفارش فروش دهد

 • سفارش توقف ضرر

  اگرچه تاکنون سرویس سیگنال های فارکس Learn 2 Trade نتایج چشمگیری داشته است ، اما همیشه زمانی فرا می رسد که معاملات به نفع شما نیست..

  به همین ترتیب ، این سیستم قیمت سفارش ضرر ضرر را فراهم می کند. این اطمینان می دهد که در صورت حرکت نامطلوب بازار ، ضرر و زیان شما به حداقل ممکن رسیده است.

 • سفارش سود بگیرید

مشترکان Learn 2 Trade همچنین قیمت سفارش سود را که باید در تجارت اجرا شود دریافت می کنند. این بسیار مهم است ، زیرا این اطمینان را می دهد که شما می توانید سود خود را قفل کنید حتی اگر از دستگاه خود دور باشید – یا نقطه تحریک خارج از ساعات روز فعال شود. به هر حال ، معاملات فارکس یک میدان جنگ 24/7 است.

همانطور که از موارد بالا مشاهده می کنید ، مشترکان Learn 2 Trade تمام نقاط ورود و خروج مورد نیاز را برای انجام معامله در پشت پیشنهاد دارند. نکته کلیدی در اینجا این است که پس از اعمال سیگنال ، تاجر نیازی به کار دیگری ندارد. این به این دلیل است که عوامل محرک ضرر و سود هر دو تنظیم شده اند ، بنابراین نتیجه تجارت کاملاً خودکار است.

بسته های سیگنال فارکس

تجارت 2 بدانید که تجارت سیگنال های فارکس رایگان ارائه نمی دهد – و این دلیل خوبی دارد. اگرچه برای یافتن یک گزینه جایگزین رایگان در جاهای دیگر تلاش نخواهید کرد ، این موارد اغلب با نتایج محدودی همراه هستند.

بسیار مهم ، رایگان سیگنال های تجاری معمولاً بدون نقطه قیمت ورودی وارد می شوند ، که اساساً سیگنال را بی ارزش می کند. در نتیجه ، یادگیری تجارت 2 سه بسته ساده پرداخت شده را ارائه می دهد – همه آنها دارای دو ورودی و خروجی هستند.

 • بسته 1 ماهه: 25 دلار
 • بسته 3 ماهه: 55 دلار (هر ماه 18.33 دلار)
 • بسته 6 ماهه: 85 دلار (هر ماه 14.16 دلار)

هر سه بسته شامل سه سیگنال فارکس در روز است. از همه بهتر ، یادگیری تجارت 2 برای کسانی که تغییر عقیده دارند ، 100٪ ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

حکم?

سیگنال های تجارت فارکس مانند علائم ارائه شده توسط Learn 2 Trade ابزاری مهم برای در اختیار داشتن همه معامله گران آنلاین است. آنها به شما امکان می دهند بدون نیاز به تجزیه و تحلیل همزمان ده ها ارز ، از پیشنهادات معاملات در زمان واقعی بهره مند شوید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me