با Crix Exchange استراتژی نهایی تجارت را بسازید

تجارت در هر بازاری ممکن است بسیار دشوار باشد ، به ویژه هنگامی که احساسات استراتژی معاملات را در دست بگیرند. ترس از دست دادن (FOMO) یا وحشت زدگی هنگامی که بازار به روشی خاص عمل می کند ، احساسات رایجی است که همه معامله گران تجربه می کنند. این به دانش و شناخت زیادی از بازار نیاز دارد تا اجازه ندهید احساسی پیروز شود ، اما حتی باتجربه ترین معامله گران نیز مرتکب اشتباه می شوند. همچنین اکنون با وجود بازارهای رمزنگاری که 24/7 روز فعال هستند ، همیشه غیرممکن است که همیشه مراقب اقدام قیمت برای آن لحظه مناسب برای خرید باشید.

به همین دلیل است که گاهی اوقات بهتر است از یک برنامه رایانه ای برای تجارت خود استفاده کنید. از طریق برنامه نویسی یک ربات معاملاتی ، معامله گران می توانند برنامه ای را تنظیم کنند که به آنها امکان می دهد اجرای معاملات را در صرافی آنلاین برنامه ریزی کنند ، زمان خرید یا فروش و شرایط را مشخص کنند. بسیاری از برنامه های Trading Bot در بازار وجود دارد ، اما همه آنها به یک مسئله منجر می شوند: همه به آنها دسترسی دارند ، به این معنی که استراتژی تجارت توسط صدها نفر دیگر در بازار استفاده می شود ، و اثربخشی آن را کاهش می دهد.

تبادل CRIX اولین مبادله را با یک الگوریتم تجارت رمزنگاری ارائه می دهد که کاربران را قادر می سازد سیگنالهای خرید و فروش را برنامه ریزی کنند ، به آنها اجازه می دهد قبل از راه اندازی استراتژی را آزمایش کنند ، که به شما اطلاعات مفیدی برای تعیین سود بالقوه و موفقیت استراتژی تجارت در آینده. این ویژگی منحصر به فرد به معامله گران رمزنگاری امکان می دهد تا استراتژی خود را بسازند و آن را آزمایش کنند و قبل از از دست دادن پول ، سوددهی را بیابند. تجارت هوشمند احساس انسان را از بین می برد و به یک برنامه واحد اجازه می دهد تجارت را بدون وحشت کنترل کند. اگرچه ممکن است در ابتدا پیچیده به نظر برسد ، CRIX یک رابط کاربر پسند ایجاد کرده است که به هر کسی اجازه می دهد بدون نیاز به دانستن هرگونه برنامه نویسی ، یک استراتژی تجارت هوشمند را برنامه ریزی کند..

نحوه ساخت و آزمایش الگوریتم معاملات رمزنگاری با استفاده از CRIX

استفاده از ویژگی CRIX Exchange Smart Trading به هر کسی اجازه می دهد تا استراتژی معاملاتی خود را با استفاده از ایده های مختلف ایجاد کند که منجر به ایجاد راه های جدید سود در بازار رمزنگاری می شود. با بیرون کشیدن احساسات ، یک ماشین همه کارها را برای شما انجام می دهد. تنظیم سیگنال های خرید و فروش آسان است. شما به دانش برنامه نویسی نیاز ندارید. شما می توانید بسیاری از استراتژی های مختلف را آزمایش کنید و راهکارهای مناسب شما را پیدا کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، همه رباتهایی که امروز در بازار هستند توسط صدها معامله گر مورد استفاده قرار می گیرند ، و آن استراتژی معاملاتی را به راحتی قابل پیش بینی می کنند و متأسفانه برای بسیاری ، تجارت موفق یافتن فرمول برنده ای است که هیچ کس دیگری ندارد..

برای شروع تنظیم الگوریتم معاملات خود با CRIX Exchange ، کافی است که در آن ثبت نام کنید crix.io. فقط با استفاده از ویژگی برنامه نویسی BOTS در این وب سایت ، می توانید روند کار را شروع کنید. چند الگوریتم وجود دارد که می توانید از همان ابتدا بصورت رایگان استفاده کنید ، مانند “Trend Reversal” یا “MACD Strategy”. این مثالها به شما کمک می کند تا نحوه کار سیستم و برخی ایده ها را برای متغیرها درک کنید. حتی اگر در ابتدا پیچیده به نظر برسد ، این برنامه برنامه نویسی اساسی را برای شما ایجاد می کند. این الگوریتم مبتنی بر Python است که زبان برنامه نویسی شناخته شده ای است که امروزه توسط بسیاری از توسعه دهندگان استفاده می شود. رابط کاربر پسند برنامه ریزی استراتژی های خود را برای کاربران بسیار آسان کرده است ، اساساً به این دلیل که همه برنامه نویسی های اساسی به نوعی از قبل برای شما ساخته شده است.

داده های مورد استفاده برای معامله در حال حاضر از خود صرافی استخراج می شود ، به کاربران اجازه می دهد تا مشخص کنند کدام داده را بطور خاص می خواهند استفاده کنند و ارزهای رمزنگاری شده و پایه سرمایه را در استراتژی تجارت استفاده می کنند. می توانید آن را به هر طریقی که می خواهید تطبیق دهید!

به عنوان مثال ، فرکانس معاملات می تواند متناسب باشد ، که به شما امکان می دهد در مورد زمان معامله تصمیم بگیرید. می تواند به صورت روزانه یا به صورت دقیقه یا دامنه باشد. می توانید انتخاب کنید چه مقدار داده می توانید برای تجارت استفاده کنید. تعریف دارایی که می خواهید معامله کنید نیز به راحتی انجام می شود. برای کاربران پیشرفته ، یادگیری ماشینی نیز وجود دارد که به شما کمک می کند استراتژی های خود را به روشهایی که بدون هوش مصنوعی پیچیده امکان پذیر نیست بیشتر اصلاح کنید.

برای درک اهمیت استخراج اطلاعات زنده از مبادله ، ابتدا باید یک مفهوم اساسی را درک کنید. برای هر نقطه قیمت ، منطقی در پشت آن نهفته است ، هر انتخاب یا پایین آمدن قیمت اطلاعات مهمی را برای تنظیم استراتژی معاملات به شما می دهد. یک استراتژی تجارت موفق مستلزم این است که خرید و فروش برنامه ما در الگوریتم بر اساس آن اطلاعات باشد ، بنابراین با استفاده از الگوهای بالقوه شکل گرفته در بازار که می تواند سودآوری ایجاد کند. تمرکز روی اقدام قیمت ساده ترین راه برای رسیدن به این هدف است.

اگرچه در ابتدا ممکن است طاقت فرسا باشد ، در واقع تنظیم آن بسیار آسان است. در اینجا یک ویدئو که شما را در هر مرحله مورد نیاز برای برنامه ریزی مجدد استراتژی تجارت هوشمند خود رهنمون می کند ، بنابراین می توانید از این ویژگی منحصر به فرد که فقط در CRIX در دسترس است بهره کافی ببرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map