banner
banner

سهام اینترنت اشیا 2020 2020

ما در زمانی زندگی می کنیم که تقریباً همه چیز می تواند از لامپ گرفته تا ماشین ، تلویزیون و غیره به اینترنت متصل شود. اندازه و مقیاس دستگاه های اینترنت اشیا invest سرمایه گذاری در سهام اینترنت اشیا را بسیار پیچیده می کند. با این حال ، یک راه ساده برای سرمایه گذاری در این سهام با هدف قرار دادن شرکت های بزرگ سرمایه گذاری وجود دارد که واحدهای تجاری اینترنت اشیا را به خوبی مشخص کرده اند و قرار است با رشد جنبش رشد کنند. در زیر نگاهی خواهیم انداخت به دو سهام اینترنت اشیا که باید در سال 2020 به آنها توجه کنیم.

سیستم های سیسکو (NASDAQ: CSCO) – سهام قدیمی و جدید اینترنت اشیا

سیسکو سیستم ، وارز یک شرکت فناوری آمریکایی است که در سال 1984 توسط لئونارد بوساک و سندی لرنر تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در سن خوزه ، کالیفرنیا قرار دارد و بیش از 74200 کارگر در آن مشغول به کار هستند.

در بخش راه حل های شبکه ، سیسکو بزرگترین تامین کننده سخت افزار و نرم افزار در جهان است. بستر زیربنایی آن متشکل از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری برای مسیریابی ، برنامه های بی سیم ، سوئیچینگ و مراکز داده است.

بستر برنامه های کاربردی آن شامل تجزیه و تحلیل ، همکاری و محصولات اینترنت اشیا (IoT) است.

سپس بخش امنیتی شامل دیوار آتش شرکت و محصولات امنیتی تعریف شده توسط نرم افزار است. سیسکو همچنین خدمات پیشرفته و پشتیبانی فنی را به عنوان بخشی از خدمات خود ارائه می دهد. 

مجموعه گسترده ای از محصولات سخت افزاری سیسکو با راه حل های شبکه تعریف شده توسط نرم افزار ، شبکه مبتنی بر قصد و تجزیه و تحلیل تکمیل می شود. 

علاوه بر نرم افزارها و خدمات در حال رشد ، مدل درآمد شرکت بر افزایش اشتراک ها و فروش مکرر متمرکز است.

چرا CSCO یکی از سهام اینترنت اشیا است که در سال 2020 خریداری می شود

سال گذشته برای سیسکو سیستمز سال خوبی نبود زیرا سهام این شرکت تقریباً از جایی که در سال 2018 بود متوقف شده بود. 

جالب اینجاست که طی شش ماه گذشته سهام CSCO (NASDAQ: CSCO) از بالاترین 50 دلار به حدود 47 دلار که در حال حاضر مستقر هستند سقوط کرده است.. 

عملکرد ناخوشایند دیده شده است که برخی از تحلیلگران برای هشدار دادن به سرمایه گذاران درباره روزهای تاریک پیش رو ، پرش کرده اند ، در حالی که برخی توصیه ها باید با احتیاط انجام شود. 

دیگران حتی فکر کرده اند که آیا سیسکو سیستم IBM بعدی است (NYSE: IBM) ، یک شرکت فناوری قدیمی است که پشت سر گذاشته شده است. 

بخشی از نگرانی ها ناشی از این واقعیت است که اخیراً سیسکو جای خود را از دست داد بر 

“چهارم جادویی” گارتنر به Aruba Networks ، یک شرکت خصوصی.

با این حال ، با چندین خرید تحت کمربند خود و آمدن 5G ، Cisco به نظر می رسد آماده گزاف گویی است ، و آن را به یک سهام فناوری جذاب برای خرید تبدیل کرده است..

الاستیک (NYSE: ESTC) – سهام اینترنت اشیا 

هفته گذشته ، تعدادی از موسسات حقوقی اعلام کردند که آنها از طرف سهامداران متضرر در مورد نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار فدرال ، از Elastic N.V تحقیق خواهند کرد. قیمت سهام آن قبل از افت قیمت در سال 2019 به بالاترین حد خود رسیده است. همانطور که دیگر بازیگران اصلی اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) برای افزایش میلیارد ها میلیارد دلار به بازارهای خود (مانند مایکروسافت) ظهور کرده اند ، الاستیک یک بازار کوچکتر بوده است. 

در تاریخ 4 دسامبر ، این شرکت رشد بسیار کمتر از حد انتظار صورتحساب را 41 درصد نسبت به سال گذشته اعلام کرده بود ، در حالی که 51 درصد آن در سه ماهه قبلی اعلام شده بود. مدیر ارشد مالی الاستیک گفته بود که این شرکت “با تاخیر در تجارت دولت فدرال ما ، به دلیل انتقال برخی معاملات از ماه اکتبر ، دچار برخی تأخیرها شده است.”

میزان این معاملات که جابجا شده اند در کنفرانس کنفرانس درآمد مشخص نشده است ، اما گفته می شود که آنقدر بزرگ بوده که بتواند بر صورت حساب ها تأثیر منفی بگذارد. این امر منجر به افت 19 درصدی قیمت سهام شد.

قبل از افت ، الاستیک موفقیت آمیز بود که آن را در لیست تماشای بسیاری از سهام اینترنت اشیا قرار داد و همچنین یک سهام فناوری با صعود بالا. این سیستم کمی شوکه کننده بود ، اما بازار جدید است. محصولات IOT رشد بالایی داشته اند اما حفظ آن همیشه آسان نیست. الاستیک نیاز به نوآوری دارد و همچنان فن آوری های نوظهور خود را به جلو سوق داده و به بازار جهانی تشنه راه حل های جدید اینترنت اشیا وارد می کند. اینترنت چیزها برای ماندن است ، ما فقط باید ببینیم که از چه راه هایی به یک پول ساز قانونی تبدیل می شود.

هنگام سرمایه گذاری در یک سهام فناوری ، هدف یافتن سهامی است که با فناوری منطبق باشد که بتواند رشد و درآمد بازار بیشتری را تحمل کند. با آمدن 5G به ارائه دهندگان اصلی سلول ، و رشد هوش مصنوعی در میان بازیکنان ، که در آن ماشین ها می توانند با یکدیگر صحبت کنند ، فضای اینترنت (IoT) همچنان گرم است. اینترنت اشیا I اینترنت اشیا can می تواند به خانه ، مشاغل کمک کند یا دستگاه ها و فناوری های مختلف را به هم متصل کند. هر پیشنهاد اینترنت اشیا different متفاوت است اما با استفاده از فناوری و شرکتهای اینترنتی که برای تأمین ارزش مصرف کننده جستجو می کنند ، اینترنت اشیا باعث می شود که ترکیبی از محصولات و خدمات بتواند خریداران شرکتی و شخصی را مجبور کند..

محصولات اینترنت اشیا as با توجه به ارتباط بیشتر دنیا ، سهام فن آوری جالب توجهی را برای خرید ایجاد می کنند. همزمان با پیوستن بازارهای نوظهور به دنیای مدرن ، الاستیک یکی از معدود سهام جالب برای تماشا و سهام فناوری با رشد صعودی در بازار جهانی را نشان می دهد. راه حل های Iot همچنان تقاضا می کنند زیرا هوش مصنوعی و سایر فن آوری های نوظهور قرن بیست و یکم بازار پیدا می کنند. خرید سهام اینترنت اشیا represents راهی برای استفاده شما از این فرصت جدید است.

همانطور که قبلاً شروع شد ، هنگام تحقیق درباره سهام برای خرید ، مطمئن شوید که تمام خطرات مرتبط با اوراق بهادار را درک کرده اید. حتی سهام فناوری مانند Elastic که خود را در صنعت خود ثابت کرده است ، یک خطر مالی در خرید است. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me