banner
banner

بررسی Phemex Exchange: یک راهنمای کامل

برای مبادلات جدید ارزهای رمزنگاری شده ، بازی بسیار سخت تر شده است: صرافی های قدیمی و کاملاً ثابت توسط کاربران و عموم افراد در صنعت بسیار مورد توجه قرار می گیرند ، در حالی که کسانی که از پشتوانه نهادی برخوردارند ، از نظر تازه واردین به فضا مشروع ترند . با این حال ، این برگزار نشده است پیمکس در کمتر از نیم سال از آغاز به کار خود شکوفا شد.

از رویکرد هزینه صفر تا نوآوری مداوم ، این صرافی تمام تلاش خود را می کند تا جایی را برای خود رقم بزند – و اگر عملکرد گذشته نشانه ای از آینده باشد ، Phemex مطمئناً به یک نام مشهور در رمزنگاری تبدیل خواهد شد جامعه در سالهای آینده.

تبادل Phemex

هزینه های صفر مبادله Phemex برای معاملات نقطه ای

بسیاری از مبادلات برای یافتن چیزی که آنها را از دیگران متمایز کند تلاش می کنند تا بتوانند جایگاه خود را پیدا کنند. Phemex به روشی واضح ، اما بی سابقه به این مسئله نزدیک می شود: آنها معاملات نقطه ای بدون هزینه را در یک مدل عضویت برتر ، چه در بستر وب و چه در برنامه بومی آن ، ارائه می دهند. در حالی که برخی از بهترین صرافی های ارز رمزپایه هزینه های رقابتی را ارائه می دهند و بسیاری از آنها فقط هزینه نمادین دریافت می کنند ، Phemex این را به سطح جدیدی رسانده است.

هزینه های Phemex

روش های مختلفی وجود دارد که کاربر می تواند برای دسترسی به هیچ حق الزحمه و مزایای دیگری به عضویت حق بیمه برسد ، مانند سفارشات مشروط ، به خصوص برای بازرگانان باسابقه که طرحی برای نحوه دسترسی به معاملات خود دارند ، و همچنین محدودیتی در برداشت وجود ندارد. می تواند به صورت ساعتی انجام شود. برای مبتدیان ، می توانید ببینید که آیا حق بیمه در وهله اول با داشتن یک دوست ، که از قبل یک کاربر Premium است ، برای شما از طریق گزینه “Gift” یک ویژگی آزمایشی را ارائه می دهد. گزینه دیگر پیروی از این مراحل برای دریافت یک آزمایش 30 روزه است:

  • دعوت از یک دوست به صرافی از طریق کد ارجاع خود
  • سپرده گذاری از 0.02 BTC یا بیشتر ، و
  • معامله BTC / USD به ارزش 1000 دلار یا بیشتر را انجام دهید.

نکته قابل توجه این است که دوره آزمایشی همه گزینه هایی را که اشتراک پرمیوم کامل ارائه می دهد مانند برداشت ساعتی و عدم محدودیت برداشت و همچنین سفارشات مشروط ارائه نمی دهد. با این وجود ، این هنوز یک گام قابل توجه در مقایسه با نمایه معاملات استاندارد است ، اما به هیچ وجه معاملات محلی را ارائه نمی دهد – فقط معاملات قراردادی است که برخی کارمزد ها را می گیرد (0.075٪ Taker و 0.025٪ هزینه سازنده).

برای کسانی که دوستانی ندارند که به آنها آزمایش آزمایشی دهند و / یا نمی خواهند مراحل ذکر شده در بالا را طی کنند ، هنوز گزینه خرید عضویت Premium وجود دارد. با پرداخت USDT ، عضویت یک ماهه شما 9.99 USDT هزینه دارد ، 90 روز USD 19.99 در دسترس است و دسترسی شما به مدت 69.99 USDT در طول سال خواهد بود. این همچنین به س questionsالاتی که Phemex قادر به ارائه معاملات spot با کارمزد صفر است پاسخ می دهد: برخلاف بسیاری از مبادلات دیگر ، هزینه ها به سادگی اکثر مدل تجاری آنها را تشکیل نمی دهند. در حالی که همه معامله گران از بورس استقبال می کنند ، بیشتر معاملات معامله گران باتجربه ای هستند که می دانند چه چیزی نیاز دارند و متوجه می شوند که مزایای پرداخت قیمت نسبتاً پایین برای دسترسی به همه گزینه های Phemex چیست..

سایر ویژگی های قابل توجه Phemex

همانطور که در بالا ذکر شد, پیمکس برخی از هزینه ها را می گیرد – هزینه سازنده و گیرنده (به ترتیب 0.025 0.0 و 0.075،) که در هر بورس یافت می شود. دلیل هزینه بالاتر گیرنده این است که Phemex به دنبال تشویق کاربران برای پر کردن کتاب سفارشات ، اطمینان از نقدینگی بیشتر برای مبادله است.

هزینه مهم دیگر اصطلاحاً “هزینه بودجه پویا” است – هزینه ای نسبتاً رایج در تعدادی از مبادلات مشتقات رمزنگاری ، اما لزوماً برای همه شرکت کنندگان قابل درک نیست. دارندگان موقعیت های بلند یا کوتاه (به ترتیب کسانی که امیدوارند ارزش دارایی آنها افزایش یابد یا کسانی که به عکس امیدوارند) مستقیماً “نرخ بودجه” به آنها پرداخت می شود که از نظر ارزش می تواند مثبت یا منفی باشد ، به این معنی که هر دو می توانند کسب کنند یا ضرر کنید. صرافی این هزینه را هر هشت ساعت شارژ می کند. این بدان معناست که هر هشت ساعت ، به عنوان مثال نرخ منفی تأمین مالی ، دارندگان قراردادهای کوتاه مدت درصد مشخصی از موقعیت خود را به دارندگان قراردادهای طولانی پرداخت می کنند..

حساب های فرعی نیز بخشی از سیستم عامل است که اجازه می دهد استراتژی های مختلف تجارت توسط یک معامله گر جدا شود. شما می توانید وجوه خود را به طور آزاد بین حساب های فرعی منتقل کنید ، و حتی می توانید ربات های معاملاتی را در محدوده خاصی به کار گیرید ، و این روش کمتری را برای سرمایه گذاری فراهم می کند.

آخرین و نه مهمترین ، Phemex همچنین یک جایزه خوشامدگویی تا 72 دلار به عنوان صندوق پاداش ارائه می دهد که می تواند برای فعالیتهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این پاداش به سه قسمت تقسیم می شود: 2 دلار که هنگام ثبت نام دریافت می کنید ، 10 دلار پس از تکمیل نیازهای خود در شبکه های اجتماعی (مانند دنبال کردن در توییتر و بازتوییت مجدد) و 60 دلار دیگر پاداش بودجه که پس از ارسال 0.2 BTC یا 1500 دلار در یک واریز به حساب جدید شما.

رشد مداوم نمایش کیفیت مداوم

اما این تبادل از کجا ناشی می شود؟ اگر در حدود نیم سال گذشته اخبار مربوط به ارزهای رمزپایه را دنبال نکرده باشید ، ممکن است وجود آنها را کاملاً از دست داده باشید. Phemex در 25 نوامبر 2019 در سنگاپور راه اندازی شد و از شش زبان مختلف انگلیسی ، روسی ، اسپانیایی ، ژاپنی ، کره ای و چینی پشتیبانی می کند. این نام خود بندری از Pheme ، الهه شهرت و شهرت یونان ، و MEX یا تجارت تجاری است.

با بیش از 40 سال تجربه ترکیبی در ارائه فناوری با فرکانس بالا ، توسط هشت مدیر سابق مورگان استنلی هدایت می شود. مدیر عامل آنها ، جک تائو ، قبلاً تیم استراتژی های اجرای معیار Morgan Stanley (BXS) را رهبری می کرد ، مسئول ساخت و استقرار استراتژی های تجارت الکترونیکی برای چندین کلاس دارایی در سطح جهان. معمار سیستم تجارت یانگ دو قبلاً معمار سیستم صرافی ها و پاکسازی هنگ کنگ بود ، در حالی که رئیس بازاریابی شرکت ، سسیلیا وانگ ، به عنوان مدیر عامل J.C.Moritz ، یک شرکت مشاور سرمایه گذاری ، به مدت هفت سال خدمت کرد.

با در نظر گرفتن پیشینه چشمگیر تیم ، شاید تعجب آور نباشد که Phemex از نسبت ناشناخته به یکی از 10 صرافی برتر ارز رمزنگاری شده برای مبادلات مشتقات در CoinMarketCap افزایش یافته و همچنین به سرعت در حال رشد سریعترین صرافی سال 2020 است. تیم می داند که آنها مخاطبان هدف ، که سالها در بازارهای مالی سنتی کار کرده اند ، و می داند که چگونه می توان با جلب توجه همه نیازهای آنها ، راه جلب آنها را به خصوص آنهایی که ممکن است از خودشان مطلع نباشند ،.

چگونه Phemex نیازهای کاربران خود را پیش بینی می کند

در حال حاضر ، Phemex شش جفت معاملاتی ارز رمزنگاری شده ارائه می دهد ، که BTC / USD بیشترین حجم آنها را تشکیل می دهد – اگرچه دیگران نیز در بین کاربران آنها ایجاد علاقه می کنند. با این حال ، هنگام مقایسه حجم معاملات در بین جفت های مختلف ، جوانان بورس نیز باید در خاطر داشته باشند: از زمان آغاز به کار خود در اواخر سال 2019 ، زمانی که با سه جفت معاملاتی پشتیبانی شده راه اندازی شد ، جفت های جدیدی را با سرعت حسادتآمیز اضافه کرده است. به علاوه ، این همچنین چیزی را ارائه می دهد که اغلب در دنیای ارزهای رمزپایه دیده نمی شود: یک دارایی غیر رمزنگاری ، جفت تجاری GOLD / USD.

همانطور که از نام آن پیداست ، GOLD / USD به طلا متصل شده و در دلار اسمی تسویه می شود ، قیمت با ترکیبی از چندین شاخص مختلف تعیین می شود. این یک روش دیگر است – جدا از کمبود هزینه – که Phemex به دنبال کاربران خود است ، زیرا آنها این جفت تجاری را به عنوان یک پرچین در برابر نوسانات موجود در فضای ارزهای رمزپایه راه اندازی کردند. این صرافی همچنین وعده های بیشتری برای جفت های معاملاتی غیر رمزپایه فراهم می کند که ترکیبی جالب از دارایی را ایجاد می کند تا رضایت سرمایه گذاران سنتی را که فقط تلاش خود را در معاملات رمزنگاری و معامله گران رمزنگاری شده راضی می کنند ، فراهم کند..

بررسی مقایسه: Phemex در مقابل سایر مبادلات

Phemex در وب سایت خود ادعا می کند دو بزرگترین رقیب خود BitMEX و Bitfinex هستند. در حالی که هزینه های سازنده و گیرنده آنها همانند BitMEX است ، Bitfinex به طور قابل توجهی گران تر از هر دو آنها است. با این حال ، BitMEX برنامه تلفن همراه بومی ندارد ، که هم Phemex و هم Bitfinex انجام می دهند. در مقایسه با Bitfinex یک اشکال قابل توجه برای Phemex و BitMEX وجود دارد: آنها فقط از سپرده های بیت کوین پشتیبانی می کنند ، در حالی که Bitfinex از بیت کوین ، انواع مختلف آلت کوین و همچنین سپرده های فیات پشتیبانی می کند. با این وجود Phemex حل و فصل به دو BTC و USD را ارائه می دهد که BitMEX فقط در BTC و Bitfinex فقط با USDT انجام می دهد. به غیر از این ، سه مبادله بسیار شبیه به یکدیگر هستند – بدون شک اختلافات بین آنها ترجیح شخصی است.

در مجموع ، اگر به دنبال تجارت جدی در طیف حرفه ای ارائه شده توسط بازارهای سنتی ، همراه با سرعت بالا ، امنیت و قابلیت اطمینان هستید ، Phemex مبادله ای برای شماست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me