banner
banner

Tradelize Ecosystem: پاسخگویی به تمام نیازهای بازرگانان حرفه ای Crypto

هرچه اکوسیستم ارز رمزنگاری شده با گذشت زمان حرفه ای تر و بزرگتر می شود ، بازرگانان در جستجوی ابزارهای جدیدی هستند که به آنها در بهبود استراتژی ها و عملکرد تجاری خود کمک کند. اگرچه سیستم عامل های زیادی در فضا وجود دارد ، اما همه آنها قادر به پاسخگویی به نیاز بازرگانان و کاربران سخت گیر نیستند.

اینجاست که اکوسیستم Tradelize ظاهر می شود. این اکوسیستم معاملات ارزهای رمزنگاری شده به منظور پاسخگویی به تمام نیازهای بازرگانان حرفه ای تصور شده است. کاربران می توانند از طیف گسترده ای از ابزارها که به سه جز اصلی تقسیم می شوند استفاده کنند: شبکه Tradelize Traders ، ترمینال رمزنگاری Tradelize و برنامه موبایل Tradelize.  

کاربران دریافتند که کل اکوسیستم کاملاً قابل تنظیم است و به آنها امکان می دهد استراتژی های تجاری خود را بهبود ببخشند. تازه واردان می توانند با استفاده از حساب های آزمایشی به راحتی شروع به یادگیری و بهبود استراتژی های خود کنند. 

Tradelize توسط تیمی از متخصصان با ده سال تجربه ایجاد شده است که می خواست یک کل اکوسیستم ایجاد کند تا به سرمایه گذاران در بازار کمک کند تا بهترین تجربه ممکن را در هنگام کار با ارزهای رمزپایه داشته باشند. این امر باعث می شود آنها با آخرین روندهای بازار سازگار شوند و در خط مقدم صنعت باقی بمانند. 

ترمینال Tradelize شامل 9 ابزار اصلی برای معامله گران حرفه ای ، طرح بندی های سفارشی ، دسترسی از هر دستگاه ، سفارشی سازی ، ابزار ردیابی چند مبادله ای و موارد دیگر است. در واقع ، کاربران می توانند مشخصات تجاری ، نمایه های زیر حساب و حساب های آزمایشی داشته باشند. در آینده انتظار می رود این شرکت معاملات آتی و حاشیه را نیز آغاز کند. 

بخش آربیتراژ ارائه شده توسط Tradelize به کاربران در جستجوی فرصت های جدید برای انجام معاملات در تعداد زیادی صرافی در صنعت کمک خواهد کرد. در حالی که انجام آربیتراژ بدون داشتن داده های زنده از مبادلات به نوعی مشکل است ، Tradelize آن را برای کاربران ساده کرده و به آنها کمک می کند تا با تمام بازرگانانی که به آنها نیاز دارند به روشی سودآور برخورد کنند.. 

اساساً ، Tradelize یک اکوسیستم برای بازرگانان است تا بتوانند سریعتر وجوه خود را کنترل کنند و آنها را به روشی هوشمندانه سرمایه گذاری کنند. پس از فعالیت در سالهای گذشته ، Tradelize امروزه بستر مورد علاقه متخصصان برای دستیابی به ابزارهای بازارهای حرفه ای ، دریافت اطلاعات مورد نیاز در مورد مبادلات و دارایی های دیجیتال و ارتباط با کل اکوسیستم است.. 

شبکه اجتماعی ایجاد شده توسط Tradelize به معامله گران امکان یادگیری و توسعه استراتژی های معاملات رمزنگاری خود را می دهد. این مطمئناً برای بازار ارزهای رمزپایه و کاربرانی که هم اکنون در این صنعت تجارت می کنند مثبت است. 

با استفاده از این سیستم عامل ، معامله گران و علاقه مندان به رمزنگاری امکان یادگیری ، معاشرت و همچنین کسب درآمد پس از حرکت معامله گران حرفه ای در فضای رمزنگاری را خواهند داشت. این نه تنها به تازه واردان کمک می کند بلکه در معامله گران حرفه ای که می خواهند درآمد اضافی بگیرند یا استراتژی های تجاری خود را که در بازار اجرا می شود گسترش دهند ، تأثیر مثبتی خواهد داشت.. 

یکی از ویژگی های اصلی این پلتفرم امکان ایجاد کانال های پولی برای معامله گران است که به راحتی به آنها امکان می دهد دانش خود را در مورد ارزهای مجازی و دارایی های دیجیتال گسترش دهند. این بدان معناست که کاربران این فرصت را خواهند داشت که معاملات خود را جریان دهند و به علاقه مندان دیگر کمک کنند تا ایده های جدیدی در مورد نحوه انجام معاملات ، ورود به بازار یا ترک آن در لحظه صحیح بدست آورند.. 

این سرویس Crypto mirroring نام دارد و به بازرگانان کمک می کند تا معاملات دیگر را به روشی خودکار کپی کنند. این می تواند زمان مورد نیاز کاربران برای سرمایه گذاری در سیستم عامل و ساده سازی کل روند را کاهش دهد. 

سرانجام ، امتیازی که کاربران برای معاملات خود دریافت می کنند بر اساس آمار مبادله واقعی است و باعث می شود کل پلتفرم مورد اعتماد و شفافیت بیشتری قرار گیرد. این امر باعث می شود تا کاربران بتوانند تصمیم بگیرند که بهترین معامله گران کدام یک هستند و کدام یک می توانند بهترین راه حل ها را در اختیار آنها قرار دهند. 

Tradelize Trader’s Network

Portal Investment Tradelize به عنوان یک شبکه اجتماعی کار می کند که مبتنی بر طیف گسترده ای از آمارهای رمزنگاری شده تأیید شده است. این قطعاً در زمانی مفید است که اطلاعات نادرست در سراسر شبکه های اجتماعی پخش می شود و داده ها لزوماً بررسی نمی شوند. تجزیه و تحلیل فنی و بنیادی برای سرمایه گذارانی که در بازار درگیر هستند بسیار مفید است و به طور قطع آمار رمزنگاری شده مورد نیاز است. 

ابزارهای ارائه شده توسط پلت فرم رمزنگاری Tradelize به طور همزمان قابل کنترل هستند و یا می توانند به راحتی در شبکه متصل شوند پایانه تجارت. در حالی که سیستم عامل های دیگر این امکان را مسدود می کنند ، Tradelize بر ارائه بهترین خدمات برای معامله گران برای برآوردن نیازهایشان متمرکز است. 

در واقع ، افرادی که تجربه زیادی در تجارت رمزنگاری و بازارهای مالی ندارند ، می توانند بهترین اطلاعات را از معامله گران حرفه ای دریافت کنند. این به آنها امکان می دهد تا ضمن کسب اطلاعات و دانش ارزشمند از کاربران حرفه ای و بازرگانان از سراسر جهان ، با محیط و اکوسیستم جدید سازگار شوند. 

بسیاری از کاربران این یکی از بهترین سیستم عامل ها را برای معامله گران در نظر می گیرند. در واقع ، کاربران این امکان را دارند که با کسب اطلاعات از بازرگانان حرفه ای بر اساس عملکرد بازار ، استراتژی های خود را ایجاد کنند. 

این یک ابزار عالی برای تجار و سرمایه گذاران است. سازندگان محتوا (معامله گران و تحلیل گران) می توانند نمایه ای حرفه ای بسازند و عملکرد و افکار پشت معاملات انجام شده خود را به اشتراک بگذارند. آنها نه تنها توسط جامعه شناخته می شوند بلکه برای کارهایی که انجام می دهند سود هم خواهند برد. 

برخی از مطالب ارائه شده توسط معامله گران قرار است فقط در اختیار برخی از مشترکین پرداخت شده قرار گیرد و این امر حتی بیشتر از این نیز منحصر به فرد شود. معامله گران همچنین به سایر کاربران امکان می دهند معاملات را در صورت وقوع یا حتی با تأخیر از پیش تعیین شده مشاهده و دنبال کنند. 

علاوه بر این ، برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند بیاموزند چگونه سود خود را به حداکثر برسانند ، Tradelize Trader’s Network به آنها امکان می دهد تجارت های حرفه ای را ردیابی و کپی کنند. برای این کار ، آنها می توانند به راحتی معامله گرانی را که می توانند اطلاعاتی در مورد بازارهایی که باید در آنها متمرکز شوند ، تعداد وجوهی که باید استفاده کنند و زمان ورود یا خروج از بازار را ارائه دهند ، دنبال کنند.. 

نکته خوب برای معامله گرانی که این اطلاعات را ارائه می دهند این است که می توانند از طریق اشتراک یا با تعیین درصد سود سود دریافت کنند. 

ترمینال حرفه ای ایجاد شده توسط و توسط متخصصان

این بستر را می توان با مقایسه کرد پایانه های تجاری برای بازرگانان نهادی. در واقع ، Tradelize برای معامله گران حرفه ای ، شرکت های سازنده ، صندوق ها و سایر سرمایه گذاران بزرگ که می خواهند بهترین تجربه تجارت در بازار رمزنگاری را داشته باشند ، طراحی و ایجاد شده است.. 

Tradelize این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که نمودارهای پیشرفته و لیست گسترده ای از شاخص های معاملاتی برای آنها داشته باشند تا بتوانند به راحتی در بازار ارزهای رمزپایه معامله کنند. در واقع ، کاربران قادر به ترسیم نمودار ، انجام تجزیه و تحلیل فنی و بهبود عملکرد خود خواهند بود. بعلاوه ، مقایسه قیمت یک جفت معاملاتی در تعداد زیادی صرافی نیز امکان پذیر است. 

در سال های گذشته ، تعداد بیشتری از شرکت ها و م firmسسات مالی وارد صنعت شده و به دنبال راه حل هایی برای تجارت ارزهای مجازی هستند. در آینده ، با بزرگتر شدن و حرفه ای شدن فضا ، شرکت ها به سیستم عامل های بهتری احتیاج دارند و Tradelize در حال آماده سازی برای پاسخگویی به نیازهای همه بازرگانان حرفه ای است. 

اگرچه علاقه مندان می توانند از این پلتفرم استفاده کنند ، اما تیم متخصص Tradelize با در نظر گرفتن سهام و بازارهای آتی که راحت ترین راه حل ها را برای حرفه ای ها و تجار متخصص ارائه می دهد ، این بستر را ایجاد کردند.. 

برای معامله گران بیشتر ، سیستم عامل می تواند با چندین مانیتور سازگار باشد تا بیشتر اطلاعات مورد نیاز را در هر زمان بدست آورد. در حالی که سیستم عامل های دیگر می توانند راه حل های مشابهی ارائه دهند ، همه آنها 100٪ قابل تنظیم ، سازگار و حرفه ای نیستند. 

سیستم مدیریت نمونه کارها ایجاد شده توسط Tradelize به کاربران این امکان را می دهد تا بصورت شهودی اوراق بهادار خود را کنترل و ایجاد کنند ، دارایی های مختلف را تبادل کنند و حساب خودکار P را پردازش کنند&محاسبات L. 

در آینده انتظار می رود که این پلتفرم راه حلها و خدمات جدیدی را به شما اضافه کند که حتی برای افراد و بازرگانان نیز پیشرفت بیشتری می کند. 

سیستم عامل موبایل برای Tradelize

امروزه تلفن های همراه و تبلت ها نقش مهمی در زندگی ما دارند. به همین دلیل است که بسیاری از سیستم عامل ها در بازار رمزنگاری نیز راه حل های قابل حمل و قابل حمل را برای کاربران ارائه می دهند. Tradelize با یک اپلیکیشن موبایل این روند را دنبال می کند ، این باعث می شود معامله گران پویا بتوانند وجوه خود را کنترل کنند و در بازار فعالیت کنند. 

اگرچه برخی از صرافی ها دارای سیستم عامل های معاملاتی رمزنگاری هستند که برای تلفن های همراه ایجاد شده اند ، اما بسیاری از سیستم عامل های رمزنگاری مالی ویژه با کاربردی برای تلفن های هوشمند وجود ندارند. این کمک می کند تا افراد و تاجران حتی در صورت دور بودن از دفاتر ، محل کار ، خانه یا رایانه رومیزی خود با بازار و کل جامعه در ارتباط باشند.. 

علاوه بر این ، کاربران این فرصت را خواهند داشت که از معامله گران دیگر تقلید کرده و در بازار سودآور شوند. داشتن این ابزار قدرتمند در تلفن هوشمند و فقط با بارگیری یک برنامه کاربردی ، حضور در بازار را برای شما بسیار آسان می کند. 

علاوه بر این ، کاربران امکان خواندن معامله گران ، انتشار محتوای برتر در یک کانال پولی و مدیریت بسیاری از ابزارهای ارائه شده توسط Tradelize را خواهند داشت.. 

این نرم افزار دسترسی به تجارت سریع و ساده را با سرمایه گذاری در هر مکانی که در اختیار دارید فراهم می کند. علاوه بر این ، معامله گران گزارش های منحصر به فردی با اطلاعات مربوط به کارمزد ، معاملات ، هزینه ها و موارد دیگر دریافت خواهند کرد. 

نتیجه

Tradelize یک اکوسیستم تجارت ارز رمزنگاری شده است که توسط Tradelize تشکیل شده است Trader’s Network, Tradelize Crypto پایانه تجارت و برنامه موبایل. اکوسیستم برای پاسخگویی به نیازهای بامزه ترین بازرگانان در فضای ارزهای رمزپایه ایجاد شده است. اگرچه این اکوسیستم معامله گران حرفه ای را هدف قرار می دهد ، اما همچنین می تواند برای افرادی که یاد می گیرند چگونه تجارت کنند یک ابزار عالی باشد. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me