banner
banner

راهنمای کامل Bitcoin Mempool

اگر مدتی در بازار ارزهای رمزنگاری شده باشید ، ممکن است نام یادداشت بیت کوین را شنیده باشید. این به وضوح قسمت مهمی از بیت کوین (BTC) است که به شما کمک می کند نحوه کار شبکه را درک کنید.

در این راهنما ، ما می خواهیم تمام اطلاعاتی را که در مورد یادداشت بیت کوین نیاز دارید با شما به اشتراک بگذاریم. نه تنها این ، شما اطلاعاتی در مورد چگونگی تجزیه و تحلیل آن ، محل جستجوی آن و بسیاری موارد دیگر خواهید گرفت. اگر تحلیل گر ارزهای رمزنگاری شده هستید یا فقط علاقه مند هستید ، این یک ابزار مهم برای شما خواهد بود.

Bitcoin Mempool چیست؟?

این سوال اساسی است که همه ما مطرح می کنیم: “یادداشت بیت کوین چیست?” پاسخ یکی است و بسیار ساده: یادداشت بیت کوین اطلاعات مربوط به تمام معاملات انجام شده در انتظار تایید در شبکه بیت کوین را نشان می دهد.

این معاملات در انتظار هستند و باید هرچه سریعتر در بلاک بعدی بیت کوین وارد شوند. هرچه اندازه یادبود بیت کوین بیشتر باشد ، تعداد تراکنش هایی که هنوز تأیید نشده اند بیشتر است.

یادداشت بیت کوین را می توان از طریق طیف گسترده ای از معیارها مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. مهمترین آنها موارد زیر است:

  • تعداد معاملات تأیید نشده (این مقدار بیت کوین Mempool است)
  • هزینه معاملات معلق (هزینه هایی که به ماینرها تعلق می گیرد)
  • اندازه Mempool (بلاک فروشی بیت کوین mempool چقدر بزرگ است)

این اطلاعات در مورد یادبود بیت کوین مطمئناً گسترده است و می تواند بسیار مفید باشد. ما می توانیم ازدحام شبکه را در زمان های مشخصی درک کنیم. سپس می توان این فاکتور را با عوامل دیگری که در بیت کوین و شبکه آن اتفاق می افتد مرتبط دانست. شما می توانید نمودار یادبود بیت کوین را در زیر مشاهده کنید.

نمودار یادبود بیت کوین

وقتی معامله ای را با استفاده از بیت کوین ارسال می کنیم ، لازم است توسط معدنچیان پردازش شود. ماینرها کاربرانی هستند که مسئولیت تأیید معاملات BTC را بر عهده دارند. با استفاده از دستگاه های سخت افزاری تخصصی ، استخراج کنندگان قادر به پردازش معاملات و افزودن آنها به یک بلوک هستند.

هر بلاک Bitcoin هر 10 دقیقه پردازش می شود و اندازه آن 1 مگابایت است. این اجازه می دهد تا بیش از 500 تراکنش به طور متوسط ​​در هر بلوک پردازش شود. محدودیت تراکنش های BTC در هر ثانیه در حال حاضر بین 2 تا 7 است. این بدان معناست که بلوک ها می توانند تا 4200 تراکنش را پشتیبانی کنند..

استخراج کنندگان برای پردازش این معاملات پاداش می گیرند. برای پاداش دادن به معدنکاران دو روش وجود دارد:

  • هزینه های معامله
  • جوایز را مسدود کنید

در حال حاضر ، بیشتر جوایز دریافت شده توسط ماینرها از پاداش های بلوکی حاصل می شود. هزینه معاملات هنوز برای معدنچیان بسیار ناچیز است تا آنها را منبع مهم درآمد بدانند. هر بلوک به ماینرها با 6.25 BTC پاداش می دهد. ماینرها بدون جوایز بلوکی نمی توانند کار کنند. در عوض ، استخراج کنندگان Ethereum (ETH) بعضی اوقات پول بیشتری از معاملات از پاداش بلوکی دریافت می کنند.

در بخش های بعدی ، ما قصد داریم اطلاعاتی را در مورد نحوه کار با memcoin بیت کوین با شما به اشتراک بگذاریم. علاوه بر این ، شما یاد خواهید گرفت که چطور معاملات را اولویت بندی کنید و کجا می توانید به صورت زنده بیت کوین را بررسی کنید.

Bitcoin Mempool چگونه کار می کند?

mempool Bitcoin به روشی بسیار ساده کار می کند. این فقط تعداد تراکنش های شبکه بیت کوین را که هنوز معلق هستند به ما گزارش می دهد. معلق بودن به این معنی است که آنها هنوز منتظر تایید کارگران معدن هستند.

معدنچیان ، مطمئناً برخی معاملات را بر معاملات دیگر اولویت خواهند داشت. اما چگونه آنها می توانند تصمیم بگیرند کدام معاملات را باید در اولویت قرار دهند؟ این به هزینه هر معامله بستگی دارد. این را می توان در هزینه های معاملات معلق در نمودار زیر مشاهده کرد.

هزینه های بیت کوین Mempool

این تصویر هزینه هایی را نشان می دهد که هنوز در شبکه BTC معلق هستند. اگر ماینرها تصمیم بگیرند معاملات را در اولویت قرار دهند ، مطمئناً این کار را با کسانی انجام می دهند که بالاترین هزینه ها را دارند. این در نمودارها با رنگ قرمز نشان داده شده است.

در حالی که در بیشتر معاملات هزینه انتقال بین 0 تا 10 ساتوشی به ازای هر بایت (آبی رنگ) پرداخت می شود ، اما فقط بخش کوچکی از معاملات بیش از 140 ساتوشی به ازای هر بایت پرداخت می کند. با این وجود ، در نمودار دوم ، می بینیم که بیشتر پاداش کارمزد معاملات به ماینرها از کمترین تعداد معاملات است..

به طور کلی ، معاملات بیت کوین 250 بایت بزرگ است. این بدان معناست که کسانی که حداقل 140 ساتوشی به ازای هر بایت پرداخت می کنند ، با قیمت های فعلی بیش از 6.78 دلار برای هر انتقال پرداخت می کنند. این برابر با 35000 ساتوشی (0.00035 BTC) است. اگرچه به نظر می رسد این یک قیمت بزرگ است ، در مقایسه با سایر معاملات رمزنگاری ، بیت کوین امن ترین شبکه بلاک چین است.

این انتقال ها مربوط به کاربران بزرگی است که شاید هزاران دلار برای آنها ارسال شود. بیت کوین غیر مجاز ، غیرمتمرکز و ایمن است. به همین دلیل کاربران آماده اند تا مبالغ بیشتری را برای دریافت وجوه خود بپردازند. استفاده از راهکارهای سنتی مالی مزایایی مانند بیت کوین برای کاربران نخواهد داشت. همچنین لازم به ذکر است که مهم نیست که معامله هر چه بزرگ باشد ، هزینه ها توسط فرستنده انتخاب می شود. البته مطمئناً اولویت بندی معاملات بزرگ مهم است. این بدان معنی است که اگر مقادیر زیادی BTC ارسال می کنید ، باید هزینه های بیشتری پرداخت کنید. با این کار مطمئن می شوید که وجه در کوتاه ترین مدت ممکن به کیف پول گیرنده می رسد.

کارگران معدن مطمئناً نقل و انتقالات را که بیشترین میزان هزینه را برای آنها فراهم می کند ، در اولویت قرار خواهند داد. بنابراین ، معاملات قرمز ابتدا تحت فشار قرار می گیرند و معاملات آبی و سبز باید مدت بیشتری منتظر بمانند.

Bitcoin Mempool کجاست?

Bitcoin mempool تراکنش هایی را که هنوز پردازش نشده اند ذخیره می کند. این اجازه می دهد تا اطلاعات ارزشمندی توسط تحلیلگران و کاربران شبکه بیت کوین استفاده شود. تمام تراکنش هایی که در mempool نشان داده شده اند هنوز در یک بخش قرار نگرفته اند.

گره های شبکه بیت کوین اعتبار معاملات را بررسی می کنند. اگر تمام داده های ارائه شده توسط این انتقال ها صحیح باشد ، سپس آنها به یادگاری اضافه می شوند.

لازم به ذکر است که یک استخر جهانی وجود ندارد. چه مفهومی داره؟ این بدان معنی است که هر گره در زمان های مختلف تراکنش دریافت می کند. به همین دلیل است که آنها افرادی را که بالاترین هزینه را دارند پردازش می کنند.

کاربران می توانند از طریق سایت های مختلفی که اطلاعات مربوط به آن را ارائه می دهند ، به یادگاری بیت کوین دسترسی پیدا کنند. Blockchain.com اطلاعات بسیار جالبی را در مورد Mempool به اشتراک می گذارد. می توانید چندین معیار مربوط به آن را بررسی کنید. این شامل تعداد معاملات Mempool ، رشد اندازه ممپول ، اندازه ممپول (در بایت) و بسیاری موارد دیگر است.

وب سایت دیگری که قصد دارد اطلاعات ارزشمندی در مورد Mempool ارائه دهد این است jochen-hoenicke.de. این سایت بسیار ساده است ، اما در عین حال ، حاوی تمام اطلاعاتی است که باید در مورد آن به اشتراک گذاشته شود. شما تمام داده های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل بیت کوین را پیدا خواهید کرد.

این سایت همچنین قصد دارد به صورت زنده Bitcoin bitcoin را با شما به اشتراک بگذارد. همه داده ها در آنجا به اشتراک گذاشته می شوند و نشان داده می شوند. همچنین می توانید دوره زمانی را برای دیدن داده ها انتخاب کنید. یک روش اضافی برای به دست آوردن زنده یادبود بیت کوین ، اجرای گره خودتان است. ما در بخشهای بعدی اطلاعات بیشتری در مورد آن به اشتراک خواهیم گذاشت.

اولویت Mempool چیست?

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، هر بلاک بیت کوین می تواند مقدار محدودی از نقل و انتقالات را پردازش کند. هنگامی که تعداد نقل و انتقالات از تعداد تراکنش هایی که یک بلوک می تواند تحمل کند ، پیشی بگیرد ، پس از آن بکاپ بک کوین ممپلو رشد می کند.

هنگامی که تعداد بکاپ بک بیت کوین افزایش می یابد ، ماینرها اولویت بندی انتقال ها را با بالاترین هزینه ها آغاز می کنند. هرچه هزینه بالاتر باشد ، انتقال شما سریعتر انجام می شود. هرچه هزینه ای که پرداخت می کنید کمتر باشد ، پردازش مدت زمان انتقال نیز بیشتر می شود.

اولویت برای آن دسته از کاربرانی است که هزینه های بیشتری را پرداخت می کنند. در سال 2017 ، هزینه های معاملات BTC از 50 دلار فراتر رفت. در آن زمان ، انتقال در شبکه بیت کوین به قدری زیاد بود که فقط کسانی که بالاترین هزینه را داشتند پردازش می شدند.

هزینه های معامله بیت کوین

نموداری که در بالا به اشتراک گذاشته ایم می تواند اطلاعات ارزشمندی در مورد بک گراند بیت کوین ممپول به ما ارائه دهد. وقتی هزینه ها بیشتر است ، باید فکر کنیم که اولویت بندی توسط کارگران معدن مشکل است. این بدان معناست که یک معضل عقب مانده وجود دارد که در حال افزودن به بیت کوین است.

در این نمودار memcoin بیت کوین ، می بینیم که چهار دوره اصلی ازدحام در شبکه وجود دارد. اولین سنبله ها نشان دهنده گسترش بازار گاو بیت کوین در سال 2017 است. اوج سوم مربوط به دوره صعودی است که در اواسط سال 2019 تجربه شده است. جدیدترین افزایش در بک لاگ بیت کوین ممپول اکنون به عملکرد اخیر قیمت BTC مرتبط است. همانطور که مشاهده می کنید ، بین هزینه های بیت کوین و بکاپ بیت کوین ممپول نیز رابطه وجود دارد.

بیت کوین ممپول

اندازه بیت کوین ممپول وقتی که بازار صعودی است تمایل به رشد دارد. وقتی بیت کوین و ارزهای رمزپایه بالاتر می روند معامله گران ، سرمایه گذاران و کاربران خرده فروشی معاملات را انجام می دهند. در عوض ، وقتی بازار روند نزولی دارد ، علاقه کمتری به BTC و پردازش نقل و انتقالات وجود دارد. بنابراین انتظار می رود که اندازه mempool بیت کوین کوچکتر باشد.

بهترین کار در هنگام انجام انتقال BTC ، تجزیه و تحلیل بقایای بیت کوین ممپول است. این به ما کمک می کند بفهمیم که آیا باید هزینه های بالاتر از حد معمول را پرداخت کنیم یا خیر. ما همچنین باید فکر کنیم که اولویت انتقال ما کدام است. اگر می خواهیم وجوه در بلوک بعدی تحویل داده شود ، پس باید هزینه بیشتری پرداخت کنیم.

اگر مدت زمان ممکن برای تأیید معامله برای ما مهم نباشد ، پس می توانیم هزینه کمتری را پرداخت کنیم. نکته معمول پرداخت هزینه استاندارد برای انتقال است که توسط معدنچیان در اولویت قرار دارد. با این وجود ، یادآوری بیت کوین برای ما بسیار مفید خواهد بود تا درک کنیم که معاملات باقیمانده در شبکه چیست.

نحوه بررسی Bitcoin Mempool?

روش های مختلفی برای بررسی یادداشت بیت کوین وجود دارد. می توانید به سادگی از سایت هایی که قبلاً با شما به اشتراک گذاشته ایم بازدید کنید: jochen-hoenicke.de و Blockchain.com. در عوض ، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد mempool بدانید ، می توانید گره خود را اجرا کرده و اطلاعات به روز شده در شبکه Bitcoin را بدست آورید.

گره های بیت کوین شرکت کنندگان شبکه بیت کوین هستند که اطلاعات مربوط به معاملات را منتقل می کنند. گره های کامل بیت کوین شبکه بیت کوین را ایمن می کند و تراکنش ها و بلوک ها را تأیید می کند. اگر گره بیت کوین خود را اجرا کنید ، می توانید اطلاعات به روز شده درباره یادداشت Bitcoin را بدست آورید.

ممکن است داشتن گره بیت کوین برای کاربرانی که تجهیزات لازم را ندارند بسیار آسان باشد. علاوه بر این ، کاربران همچنین برای مدیریت یک گره بیت کوین به برخی دانش فنی نیز نیاز دارند. استفاده از گره بیت کوین برای بررسی بکارگیری بیت کوین بهترین گزینه است. به جای اعتماد به دیگران ، اطلاعات قابل اعتماد خواهید داشت.

با این حال ، بازار رمزنگاری نیز اطلاعات ارزشمندی را در اختیار کاربران قرار می دهد. Blockchain.com و Jochen-Hoenicke چندین سال است که فعالیت می کنند. داده هایی که آنها ارائه می دهند معمولاً بسیار دقیق هستند و توسط تحلیلگران از سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. این بهترین انتظار از نظر زمان مصرف و استفاده برای بررسی یادداشت Bitcoin است.

در حالی که این دو سایت دارای برخی از داده های گزارش عقب مانده هستند ، اما با استفاده از یک گره بیت کوین به شما امکان می دهد به صورت زنده به وب سایت Bitcoin bitcoin دسترسی داشته باشید. اگر قبلاً گره ای را اجرا می کنید ، می توانید خود این اطلاعات را بررسی کنید. در بازار ارزهای رمزنگاری ، همه چیز در مورد کاهش اعتماد است. “اعتماد نکنید ، تأیید کنید.”

نتیجه گیری Bitcoin Mempool

این راهنما با هدف به اشتراک گذاردن یادداشت بیت کوین ، نحوه کار و موارد دیگر با شما به اشتراک گذاشته شده است. شما یاد گرفته اید که یادبود بیت کوین که اولویت ممبول است و بسیاری موارد دیگر کجاست.

یادداشت بیت کوین قرار است اطلاعات ارزشمندی در مورد وضعیت فعلی شبکه بیت کوین در اختیار شما قرار دهد. این داده ها در مورد استفاده و هزینه ها با کاربران به اشتراک می گذارد. داده ها را می توان با شاخص های دیگر استخراج کرد تا دوره هایی را که در آنها تعداد زیادی انتقال پردازش می شود ، درک کنیم. علاوه بر این ، می توانید در مورد هزینه های BTC اطلاعات بدست آورید و نحوه اولویت بندی نقل و انتقالات خود را بفهمید.

همچنین اکنون می توانید با نحوه بررسی Mempool ، نحوه دسترسی به آن و نحوه مشاهده طیف گسترده ای از نمودارها آشنا شوید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me