banner
banner

راهنمای بیت کوین: بررسی کامل نحوه عملکرد بیت کوین

همه چیز با بیت کوین ، ارز رمزنگاری شده (₿TC) مبتنی بر فناوری دفتر کل توزیع شده بلاکچین (DLT) شروع می شود..

اولین شبکه پرداخت غیرمتمرکز ، تمام عناصر نجیب پول نقد الکترونیکی منبع باز را بهم ریخته است.

از 31 اکتبر 2008 (ساتوشی ناکاموتو) کاغذ سفید تاریخ انتشار) تا 3 ژانویه 2009 (راه اندازی سیستم نرم افزاری بیت کوین) ، به مدت یک دهه بعلاوه و شمارش در اواخر سال 2019 (ارزش بالای ارز 19 دلار ، 893 BTC / USD) bitcoin-bit (ارز BTC $) و big-b Bitcoin (پروتکل شبکه) روزانه قویتر می شوند. هدف این راهنمای بیت کوین ساده است. آموزش کاربران (از طریق آگاهی) و اطلاع سرمایه گذاران * (با بینش).

MTC در حال ساخت بهترین بلوک های ساختمانی دانش بنیان برای اکوسیستم نوظهور عصر بیت کوین است.

دو بزرگترین س questionsال Master Crypto در مورد رمزنگاری P2P بدون حاشیه ، بدون اجازه وجود دارد:

1) بیت کوین چیست?

1a) نحوه کار بیت کوین?

و بله ، البته تأیید صحیح سوال مبتنی بر واقعیت در زمان واقعی 24/7/365:

2) قیمت بیت کوین چقدر است? (به پیش بینی ها + تاریخ مراجعه کنید)

وقت آن است که این س quالات مهم را تجزیه کنیم تا واقعیت را از داستان (حتی ^ فولکلور ^) جدا کنیم.

هوپلا ، اعتیاد به مواد مخدره و هیستری زیادی در اطراف یک رمزنگار متراکم وجود دارد ، گم شدن آسان است.

بیایید بررسی کنیم که بیت کوین به غیر از ETH ، LTC و پسر عموی نشانه خود ، BCH ، “دو هزینه” خودش را دارد..

هضم یک تکه کامل از مواد پای پای BTC پخته شده با اصول اولیه بسیار ارزشمند خواهد بود.

بیت کوین ممکن است در یک بطری رعد و برق باشد ، اما دسته بندی ایجاد سکه رمزنگاری در هسته اصلی خود نیاز به پذیرش کاربر دارد.

بررسی قابل توجه پرچمدار MTC در بیت کوین شامل پنج جنبه و فاکتور مختلف برای فشار دادن بازی است.

 • پول چیست (دوام ، قابل قبول بودن ، قابل تقسیم بودن ، قابلیت حمل ، عرضه محدود و یکنواخت بیت کوین)
 • اقتصاد بیت کوین (چه کسی ، چه ، کی ، کجا ، چرا و چگونه در بیت کوین) [*اینجا]
 • نحوه کار قیمت بیت کوین (نیروهای محرک تعیین کننده مقدار BTC) [*اینجا]
 • نصف شدن بیت کوین (تاریخ نمودار پاداش بلوک معدنکاری BTC در مه 2020) [*اینجا]
 • بعدی بیت کوین چیست؟ امیدوار کننده پیش بینی های قیمت بیت کوین یا می میرد؟ [*اینجا]

پیش بینی های بایگانی شده بایگانی به همراه بسیاری دیگر از م relevantلفه های مرتبط با ارز رمزپایه پیشرو ، همه در مرورهای کلی دیگر ذخیره می شود. خرید بیت کوین و حضانت هوشمند باید دست به دست هم دهند ، با این حال ، هدف این است که همه متخصصان رمزنگاری با دانستن بیش از آنچه شما در حال حاضر انجام می دهید ، دور شوند..

بسیاری تعجب می کنند که آیا بیت کوین در اثر سقوط حماسی و سقوط می میرد یا به زودی حباب را می بیند؟ یا دوباره btc برمیگرده؟ این پیش بینی ها در مورد اینکه آیا بیت کوین یک اتفاق عجیب است یا خیر ، مربوط به زمان و مکان دیگری است ، در حال حاضر قبل از تبدیل شدن به یک بیت کوین کننده بونافید (و مiمن) به اصول اولیه طرح بیت کوین برای یک روز بازمی گردد..

در حال حاضر ، بیت کوین سزاوار یک داستان داستانی قبل از خواب است که چه کسی برای چه چیزی است. هرگونه سرمایه گذاری رمزنگاری شده یک قمار است ، اما نقطه شروع یک استاد واقعی این است که برای صرفه جویی در آینده مالی بیت کوین وقت بگذارید.

Contents

پول: قبل از بیت کوین ، چگونه همه چیز شروع شد?

طلوع جدید فریب پول قابل برنامه ریزی و دردسر B.T.C. از مدل فناوری بلاکچین “عصر جدید” تخم ریزی می کند.

بیت کوین ، تحت پوشش فناوری دفتر حساب توزیع شده غیر قابل اعتماد – از یک بذر (کاغذ سفید) ، به یک جوانه (نرم افزار) – به عنوان یک دارایی رمزنگاری کامل چهار و پنج رقمی که مسئول یک صنعت 200 میلیارد دلاری است ، به یک کلاس دارایی جدید در حال ظهور سکسی تبدیل شده است. امروز (به بیش از 820 میلیارد دلار) اما قبل از این که بتوانیم اکوسیستم بیت کوین را تقویت کنیم و در مورد استخراج برای جوایز بلوک یا مطالعه تجزیه و تحلیل نمودار بازار رمزنگاری هر هفته ، روز ، ساعت ، دقیقه و حتی ثانیه برای برخی صحبت کنیم – وقت آن است که ریشه های پول را جستجو کنیم و درک درستی از آن ایجاد کنیم معنای آن و پذیرش استفاده گسترده. قبل از هر نوع کانکس hodl banding یا فروشگاه ارزش دیجیتال طلای 2.0 ، از یک شروع می شود.

پول 101: روزهای اولیه مبادله ارزش

برای درک اهمیت ارزهای دیجیتال ، ابتدا باید بررسی کنیم که پول در طول سالها چگونه تکامل یافته است. از لحاظ تاریخی ، استفاده از ارز فیزیکی کاملاً پدیده ای اخیر است – عمدتاً به این دلیل که اولین معاملات پولی بین انسان ها صرفاً با مبالغی انجام می شد. به عنوان مثال ، چند هزار سال پیش ، برجسته ترین واسطه های مبادله شامل مواردی مانند صدف حلزونی (حلزون دریایی) ، مهره ها و غیره بود. در واقع ، شواهد ثبت شده از روز گذشته نشان می دهد کشورهایی مانند هند ، چین و آفریقا بازارهای تجاری قوی که در آن مردم مرتباً با یکدیگر مبادله کالا می کردند.

همانطور که مردم در سراسر جهان طلوع عصر مفرغ را مشاهده می کنند ، بیشتر و بیشتر از فلزات برای ایجاد ارز استفاده می شود. دلیل این امر این بود که فلزات در مقایسه با صدف های دریایی و سایر محیط های مشابه تبادل ، دوام ، قابل حمل ، قابل اشتعال و قابل تقسیم تری هستند. با این اوصاف ، استفاده از سکه های فلزی یک ضرر جدی دارد – یعنی وزن آنها. قرن ها پیش ، هنگامی که بازرگانان مجبور بودند کالاهای خود را در نیمه راه جهان حمل کنند ، مجبور شدند بارهای عظیم سکه های فلزی را بر روی قاطرهای خود حمل کنند و بدین ترتیب روند تسهیل هزینه خرید و فروش کالا را بسیار گران ، غیر عملی و وقت گیر کنند. برای اصلاح این مشکل ، حاکمان چینی از قرن یازدهم شروع به انتشار اسکناس کردند تا معاملات داخلی و جهانی را آسان کنند. این ایده سپس مورد توجه بسیاری از امپراطورهای خارجی ، به ویژه در اروپا قرار گرفت – و بدین ترتیب دوران جدید مالی آغاز می شود.

سپس این سناریو برای قرنها ثابت ماند تا اینکه در اوایل دهه 1970 که رئیس جمهور رونال رایگان استاندارد طلا را لغو کرد. در این زمینه ، لازم به ذکر است که در بیشتر تاریخ آنها ، اسکناس های کاغذی به طور مستقیم برای فلزات گرانبها مانند طلا قابل بازخرید است. طبق استاندارد طلا ، واحدهای پولی تجارت که در سراسر کره زمین استفاده می شود ، می توانند برای مقدار مشخصی از طلا بازخرید شوند. هدف این سیستم این بود که اساساً قدرت دولت ها را با کنترل سطح تورم کنترل کنیم ، اما از آنجا که لغو این استاندارد ، ارزهای فیات مدرن اساساً چیزی بیش از اعتماد شخص به دولت محلی خود پشتیبانی نمی کند. به گفته رئیس سابق فدرال رزرو ، آلن گرینسپن:

“در غیاب استاندارد طلا ، هیچ راهی برای محافظت از پس انداز در برابر مصادره از طریق تورم وجود ندارد. هیچ ذخیره امن با ارزش وجود ندارد. “

به بیان ساده ، اگر استاندارد طلا امروز همچنان برقرار بود ، احتمالاً نیاز به بیت کوین بوجود نمی آمد. برای کسانی که علاقه مند به یادگیری نحوه کارکرد سیستم های پولی متمرکز – که در بیش از 97 درصد از کل ملت های جهان در حال حاضر وجود دارد – هستند ، می تواند مفید باشد که یک مقاله نوشته شده توسط نیک سابو جایی که وی مجموعه ای از چنین موضوعات مرتبط را پوشش می دهد. چیزی که باید در مکالمه درباره بیت کوین و تیراندازی بیت کوین برای ستاره کلیک کنید این است که تمام “ویژگی های اصلی” پول (محدودیت عرضه ، قابلیت حمل ، تقسیم پذیری ، دوام ، یکنواختی و مقبولیت) به سبک بزرگ (طلایی) و مالی برآورده شوند روش.

نزدیک شدن به بیت کوین در ابتدا کار ترسناکی به نظر می رسد ، خصوصاً کلمه “ارز رمزنگاری شده” فقط دو سال پیش در جریان اصلی قرار گرفت. در این راستا ، برخی از ثروتمندترین افراد جهان داستانهای خود را در مورد چگونگی غربال کردن تمام سر و صدای اطراف این دامنه به اشتراک گذاشته اند. سپس ، با استفاده از یک انقباض انگشت شست برای انجام یک چرخش روشن سوئیچ ، یک نمایه بیت کوین کلیک می کند. این درست است که قدرت اخلال گر در نهایت کشف می شود. در این راهنما ، ما به انبوهی از مفاهیم مربوط به این فضا از جمله بلاکچین ، altcoins خواهیم پرداخت و خواهیم دید که این فناوری ها واقعاً چقدر انقلابی هستند..

تلاش برای درک بی حد و حصر بیت کوین از نقطه نظر کاملا فنی می تواند یک کار دشوار باشد ، بنابراین بهتر است از نظر کاربرد و اهمیت آن به اصطلاح “ارز دیجیتال” نگاه کنیم. برای مبتدیان ، افرادی که می توانند اصول BTC را درک کنند در حال حاضر هستند پیش از منحنی وقتی با بیشتر مردم مقایسه می شود در گذشته حتی سرمایه گذاران فصلی مانند وارن بافت و مارک کوبان نیز بدون درک واقعی آنچه تیک دارایی دیجیتال را می فهمد ، BTC را کاهش داده اند. در واقع بوفه ، بیت کوین را به “سم موش صحرایی” تشبیه کرده است ، بنابراین نوع این ایده می دهد که بازیکنان سنتی چگونه این بازار را مشاهده می کنند.

بیت کوین چیست؟ ارز ایده آل برای دنیای امروز:

قبل از اینکه به آنچه بیت کوین ارائه می دهد بیشتر بپردازیم ، می تواند برای خوانندگان ما بسیار مفید باشد که تصور می کنند یک ارز ایده آل برای دنیای امروز چگونه است. به عنوان مثال ، در حالی که فناوری نحوه تعامل ما با یکدیگر (تلفن های هوشمند و غیره) را شکل داده است ، اما نتوانسته است یک بستر اقتصادی در اختیار ما قرار دهد که پرداخت ها و نقل و انتقالات بین المللی را واقعاً ساده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه سازد. در این راستا ذکر این نکته ضروری است که مبلغ 1000 دلار در Paypal می تواند هزینه ای بین 70 تا 75 دلار به علاوه هزینه تبدیل برای کاربران داشته باشد..

آیا ایده ارز جهانی امکان پذیر است?

افرادی که به خارج از کشور سفر کرده اند از این واقعیت آگاه هستند که دارایی های فیات محلی آنها به قدری متحمل هزینه های تبادلات جانبی می شوند که در نهایت بسیاری از پولهای سخت خود را در این راه از دست می دهند – اعم از نرخ تبدیل کارت اعتباری ، tx هزینه ها ، مالیات بر ارزش افزوده و غیره. علاوه بر این ، در شرایط موجود ، در مجموع 21 کشور (از جمله استرالیا ، ایالات متحده آمریکا و کانادا) وجود دارند که از دلار استفاده می کنند. با این حال ، همه این دارایی های مختلف (USD ، AUD ، SGD) مستقل از یکدیگر هستند و نمی توانند به جای یکدیگر استفاده شوند. به عبارت دقیق تر ، ارزهای جداگانه ای که در سراسر جهان وجود دارند – که بیش از 180 واحد پول در آنها وجود دارد – از نظر ارزش نسبت به یکدیگر نوسان دارند و در نتیجه امکان انجام رایگان تبدیل ها وجود ندارد..

با این اوصاف ، دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین این امکان را فراهم می کند که در آن مردم بتوانند از یک ارز واحد برای پرداخت های خود در سراسر جهان به صورت کاملاً بدون دردسر و ساده استفاده کنند. علاوه بر این ، ارزهای رمزپایه چندین هزینه محیطی را که باید در فرودگاه ها و مراکز شهر با آن روبرو شوید ، از بین می برند – جایی که نرخ ارز ارز بسیار دور از ارزش واقعی دارایی به مشتریان ارائه می شود.

سیستم های حواله امروز چقدر کارآمد هستند?

هنگام تحلیل سیستم عامل های حواله امروز ، می توانیم می بینیم که این روزها کارگران مهاجر هر ساله حدود 574 میلیارد دلار به خانواده هایشان باز می گردند. نه تنها این ، پیش بینی می شود که این بازار همچنان ادامه یابد و روندهای شهرنشینی شکوفا شود. با این حال ، اکثر این سیستم عامل ها کاملاً کاربر پسند نیستند و هزینه های مربوط به تسهیل چنین tx ها می تواند از 10٪ کل ارزش انتقال یافته فراتر رود – در حالی که زمان پردازش در هر بازه زمانی بین 1-4 روز است.

اکنون ، از متن رمزنگاری ، می توان دریافت که با استفاده از دارایی های دیجیتال ، کارگران مهاجر می توانند در عرض چند ثانیه همان مقدار پول را برای عزیزانشان بفرستند ، آن هم با هزینه کل tx کمتر از 2٪ از ارزش کل معامله بنابراین ، وقتی همه گفته و انجام شد ، به نظر می رسد که داشتن یک ارز جهانی باعث می شود سفرهای بین المللی و پرداخت های میان ارز به طور قابل توجهی برای همه آسان تر باشد.

چگونه ارزهای دیجیتال با همه اینها متناسب هستند?

در عصر امروز ، اکثر مردم به طور فعال از سیستم عامل های پرداخت دیجیتال مانند Venmo ، Apple Pay ، Paypal برای ارسال و دریافت پول استفاده می کنند. حتی در کشورهایی که دیجیتالی شدن هنوز به کندی اتفاق می افتد ، مردم مزایای عدم نیاز به حمل دارایی های فیزیکی خود را به هرجایی که می روند ، مشاهده می کنند. نظر سنجی از روزنامه اقتصادی تایمز به وضوح نشان می دهد که تقریباً 92٪ از کل ذخایر ارزی جهانی صرفاً به شکل دیجیتالی وجود دارد. این تعداد با انتقال به آینده به احتمال زیاد همچنان رشد خواهند کرد.

همچنین ، اگر یک ارز دیجیتال جهانی وارد این تصویر شود ، دولتهای سراسر جهان توانایی اجرای قدرتهای انبساطی یا نسوز را بسیار کاهش می دهند. و گرچه در شرایط خاص ، می توان ادعا کرد که ارزهای متمرکز مزایای خود را دارند (مانند کاهش احتمال رکود) ، اما به طور کلی ، این استدلال ها با اختلاف زیاد بیشتر از همه موافقان هستند. در این زمینه می توان اشاره کرد مثال ها مانند ونزوئلا که واحد پول محلی شاهد تورم بیش از حد نسبتاً دیوانه واری بود که در عرض یک دهه تقریباً بی ارزش شد (حداقل برای اهداف تجارت روزانه).

“قدرت تمایل به فساد دارد و قدرت مطلق فساد مطلق دارد.”

هنگامی که یک دولت یا هر نهاد متمرکز دیگری (فکر می کنیم بانک های بزرگ مانند JP Morgan ، Goldman Sachs و غیره) می توانند پول را از هوای مطبوع چاپ کنند ، باید به فکر همه دیوانگی های احتمالی باشد که می تواند در پی داشته باشد. به عنوان مثال ، در سال 2008 ، بانکداران توانستند میلیاردها دلار پول در بیاورند دلار پول مودیان به عنوان “پاداش” برای اساساً ایجاد بحران مسکن که باعث شد بسیاری از افراد سخت کوش (در سراسر جهان) در طی 12 تا 18 ماه تمام پول خود را از دست بدهند.

در مورد این موضوع ، به نقل از آقای گرینسپن:

“به طور دوره ای ، در نتیجه گسترش سریع اعتبار ، بانک ها تا سقف ذخایر طلای خود وام گرفتند ، نرخ بهره به شدت افزایش یافت ، اعتبار جدید قطع شد و اقتصاد به رکود شدید ، اما کوتاه مدت انجامید … ذخایر محدودی از طلا بود که گسترش نامتعادل فعالیت های تجاری را قبل از اینکه به نوع فاجعه بعد از جنگ جهانی اول تبدیل شوند ، متوقف کرد. “

با بستن این بخش ، می توان گفت که اگر تقریباً غیرممکن است که به استاندارد طلایی که در گذشته داشتیم برگردیم ، اما هنوز خیلی دیر نیست که نیاز به اشخاص ثالث را از صحنه حذف کنیم.

بیت کوین به نجات

با جزئیات زیادی در مورد تاریخچه پول ، اکنون می توانیم گزارشی را که بیت کوین روی میز می گذارد بررسی کنیم. در ابتدایی ترین مفهوم آن ، می توان BTC را به عنوان یک راه حل فراگیر در نظر گرفت که بسیاری از مشکلاتی را که با ارزهای فیات ذاتی همراه است ، برطرف می کند. برای شروع ، این می تواند هم به عنوان طلای دیجیتال و هم به عنوان یک رسانه پول نقد الکترونیکی عمل کند. اگر این کافی نبود ، دارایی دیجیتال کاملاً قابل اعتماد نیست و توسط هیچ شخص یا شخص ثالثی کنترل نمی شود. این سه ویژگی به خودی خود باعث می شود که بیت کوین وسیله نقلیه مالی بهتری در مقایسه با سایر ارزهای موجود در بازار امروز باشد.

با بازگشت به چگونگی کارکرد پول فیات امروزی ، می بینیم که به دنبال لغو استاندارد طلا در قرن گذشته ، به تأسیسات آتی دولت ها در سراسر جهان قدرت کامل برای چاپ پول به صورت کاملا تصادفی و کنترل نشده داده شد. با این وجود ، در اینجا جلب عظیمی اتفاق می افتد ، یعنی بانک های مرکزی لزوما اسکناس های ارزی جدیدی را برای ایجاد پول چاپ نمی کنند ، بلکه نرخ بهره را دستکاری می کنند تا بر فعالیت اقتصادی تأثیر بگذارد و تورم را کنترل کند.

بنابراین به عنوان مثال ، اگر یک بانک مرکزی نرخ بهره را کاهش دهد ، انگیزه اقتصادی عظیمی در اختیار مردم قرار می گیرد تا از موسسات مختلف بانکی وام بگیرند و پول خرج کنند. به طور خلاصه ، این نیز دلیل اصلی رکود اقتصادی سال 2008 بود که جهان را به شدت لرزاند. به همین ترتیب ، وقتی نرخ بهره افزایش می یابد ، مردم معمولاً از سرمایه گذاری اجتناب می کنند و معمولاً به دنبال کاهش مصرف پولی خود هستند.

نکته دیگری که باید در اینجا برجسته شود این است که وقتی فدرال رزرو (یا هر بانک مرکزی دیگر) نرخ بهره را کاهش می دهد ، عرضه پول خیلی سریع افزایش می یابد در حالی که عرضه کالاها و خدمات رشد کندتری دارد.

در اینجا جایی است که ابزار واقعی بیت کوین برجسته و درخشان می شود زیرا برخلاف سایر دارایی های فیات موجود ، BTC دارای یک منبع ثابت است – یعنی فقط 21 میلیون BTC وجود دارد. این دارایی رمزنگاری برتر را به کالای کمیاب (تقریباً شبیه طلا) تبدیل می کند و همچنین آن را در برابر بسیاری از مسائل نسوز و تورم مصون می کند. همچنین ، هنگامی که تهیه یک دارایی خاص دشوار است ، مردم تمایل به ارزش گذاری دارند آن بیشتر این تفکر را می توان با تفکر در مورد نقاشی های هنرمندانی مانند مونه ، دالی ، موندی که اغلب به صدها میلیون دلار فروخته می شود ، برجسته تر کرد – در درجه اول به این دلیل که فقط یک نسخه از آثار هنری اصلی وجود دارد.

Bitcoin’s Utility as Electronic Cash توضیح داده شده است

در حالی که طلا و سایر فلزات گرانبها از نظر SOV خوب هستند ، اما برای تسهیل معاملات روزانه کاملاً غیر عملی هستند. جابجایی آنها نه تنها سنگین و دشوار است بلکه برای استفاده در زندگی روزمره نیز بسیار ناخوشایند است (زیرا به راحتی قابل تقسیم نیستند). در این راستا ، بیت کوین مزایای انبوهی را به کاربران خود ارائه می دهد از جمله:

 • دارایی رمزنگاری قابل تقسیم است و می تواند در چندین سیستم دیجیتال مانند درایو فلش ، لپ تاپ ، کیف پول سرد یا حتی یک قطعه کاغذ ذخیره شود..
 • طی چند لحظه می تواند به هر جای دنیا منتقل شود.
 • این یک محیط tx بسیار ایمن است و توسط عوامل شخص ثالث شیطانی به راحتی قابل ردیابی نیست.
 • غیرقابل پیش بینی است و اولین ارز کمیاب است که وارد جریان اصلی می شود (از آنجایی که ما استاندارد طلا را در دهه 1930 کنار گذاشتیم.)
 • کاملاً قابل انتقال است.

بیت کوین بی اعتماد است

همانطور که قبلا ذکر شد ، یکی از بزرگترین مزایای استفاده از بیت کوین این واقعیت است که ارز کاملا غیرمتمرکز است و بنابراین بی اعتماد است. این به معنای ساده این است که در حالی که شبکه BTC موجودی حساب و tx را به همان روشی که بانک ها و سایر موسسات مالی مشابه انجام می دهند ، کنترل می کند ، به هر کسی اجازه می دهد تا مشارکت داشته و قدرت محاسباتی شبکه را تأمین کند – در نتیجه امکان افزایش امنیت و معاملات سریعتر.

برای اینکه حتی دقیق تر ، اکوسیستم BTC از یک سیستم معماری طاقچه استفاده می کند که به هر کسی که در شبکه مشارکت می کند انگیزه می دهد. در نتیجه این ، شرکت کنندگانی که صادقانه عمل می کنند و طبق قانون عمل می کنند ، می توانند درآمد زیادی کسب کنند. با این حال ، این توضیح بسیار ساده است و اگر کسی تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی BTC داشته باشد ، خواندن مقاله ای که چند سال پیش توسط آندریاس آنتونوپلوس منتشر شد.

نکاتی کلیدی که باید در ذهن داشته باشید

 • لباس های قدیمی تقریباً همانند بیت کوین کار می کنند و این واقعیت را که از رویکردی بسته استفاده می کنند ، منع می کند. معنی این امر این است که آنها به کاربران اجازه نمی دهند معاملات / معاملات خود را تأیید و تأیید کنند. نه تنها این ، بلکه آنها همچنین قادر به مسدود کردن کامل یک فرد و امتناع اگر اتفاقاً نمره اعتباری ضعیفی دارند (یا حتی اگر کار اشتباهی انجام نداده باشند) به آنها سرویس دهید.
 • با توجه به مدل وام های کسری که در بیشتر ممنوعیت های ذخیره جهانی استفاده می شود ، پول شخص متوقف می شود تا وقتی که آن را به یک بانک واریز کنند ، پول او باشد..

برخی از موارد منفی مرتبط با بیت کوین

حتی اگر روی چارچوب بیت کوین روی کاغذ بسیار بی عیب و نقص بنظر می رسد ، در زندگی واقعی این ارز محدودیت های معقولی دارد. به عنوان مثال ، برای ایجاد امنیت کامل در شبکه BTC ، مخترع آن Satoshi Nakamoto مجبور شد جنبه های خاصی مانند توان بالای tx و مقیاس پذیری را فدا کند. برای توضیح بیشتر در این مورد ، می توان دریافت که وقتی با راه حل های پرداخت قدیمی (مانند Visa ، Mastercard و غیره) مقایسه می شود ، TPS Bitcoin (معاملات در ثانیه) بسیار ضعیف است. به همین ترتیب ، به دلیل برخی از مسائل مقیاس پذیری ، اگر بسیاری از مردم برای استفاده از پول دیجیتال گل سرسبد برای اهداف مختلف پرداخت استفاده کنند ، شبکه ممکن است تحت فشار قرار بگیرد و برخی از مسائل فنی را به نمایش بگذارد.

پتانسیل بیت کوین بی حد و مرز است

ممکن است بسیاری از خوانندگان عادی ما به یاد بیاورند که در دهه 90 ، بسیاری تصور می کردند اینترنت فقط یک مد است و در چند سال آینده این فناوری کاملاً از ذهن مردم محو خواهد شد. در این رابطه ، باید اشاره کرد که در سال 1995 ، یک نیوزویک مقاله شامل خطوط زیر بود:

“چشم اندازان آینده کارگران دورکاری ، کتابخانه های تعاملی و کلاس های چندرسانه ای را می بینند. آنها از جلسات شهر الکترونیکی و اجتماعات مجازی صحبت می کنند. تجارت و تجارت از دفاتر و مراکز تجاری به شبکه ها و مودم ها تغییر مسیر می دهد. و آزادی شبکه های دیجیتال باعث دموکراتیک تر شدن دولت ها خواهد شد.

بالنی. آیا متخصصان رایانه ما فاقد همه عقل سلیم هستند؟ حقیقت در هیچ پایگاه داده آنلاین جایگزین روزنامه روزانه شما نمی شود ، هیچ CD-ROM نمی تواند جای معلم شایسته ای را بگیرد و هیچ شبکه رایانه ای نحوه کار دولت را تغییر نمی دهد. “

با در نظر داشتن این کلمات ، باید این نکته را برجسته کرد که گرچه شبکه BTC در حال حاضر سهم مناسبی از مسائل مربوط به مقیاس بندی را دارد ، اما این بدان معنا نیست که در آینده این مشکلات به طور کامل اصلاح نمی شوند. به عنوان مثال ، چیزی در حال حاضر به نام Lightning Network (LN) وجود دارد ، یک پروتکل لایه دوم که به کاربران امکان می دهد هزاران تراکنش BTC را در ثانیه پردازش کنند. نه تنها این ، بلکه این فناوری همچنین اجازه می دهد تا معاملات تقریباً به صورت لحظه ای پردازش شوند (در حالی که هزینه های پردازشی را تقریباً بدون هزینه از کاربران دریافت می کنید).

در آینده ، بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند ممکن است سیستمی داشته باشیم که افراد را فقط با تلفن های هوشمند خود به شبکه LN متصل کند. اگر این چشم انداز محقق شود ، خرده فروشان در سراسر کره زمین می توانند در هزینه های سالانه زیادی صرفه جویی کنند که در حال حاضر مجبورند به ارائه دهندگان خدمات پرداخت مختلف پرداخت کنند.

با بستن این بخش ، باید اشاره کنیم که در حال حاضر برخی مشکلات فنی با LN وجود دارد که باعث می شود آن برای استفاده تجاری کاملاً آماده نباشد..

قبل از خرید بیت کوین این را بجوید

در بستن این بخش ، باید روشن باشیم که گرچه BTC به عنوان گزینه سرمایه گذاری مالی بسیار اغواکننده است ، اما با عدم اطمینان اقتصادی سهم خوبی دارد. بنابراین ، هنگام تصمیم به خرید بیت کوین ، چند سوال وجود دارد که باید آنها را بخاطر بسپارید تا بتوانید در ذهنیت یک سرمایه گذار با تجربه قرار بگیرید..

 • گزینه های ارزی متوقف شوند یا به طور مداوم با پیشرفت های فنی در اطراف آنها (در طول تاریخ) سازگار هستند?
 • چرا انسان ها در مقایسه با کالاهایی که نیستند ، تمایل دارند کالاهایی که کمیاب هستند کمی بیشتر ارزش داشته باشند?
 • چه کسی خیرخواه واقعی هنگام محبوب شدن یک پیشنهاد مالی است: اولین سرمایه گذاران یا افرادی که وقتی دیگران نیز از این سرگرمی استفاده می کردند پول نقد می کردند?
 • کدام مدل ارزی برای قرن بیست و یکم مناسب تر است: مدلی که توسط اشخاص ثالث کنترل می شود یا دیگری که توسط صدها همتای محلی اداره می شود?
 • آیا نخبگان مالی جهان حداقل کسری از ثروت خود را در دارایی مانند بیت کوین ذخیره خواهند کرد؟ آنها چه انگیزه ای برای انجام چنین کاری دارند?
 • آیا صاحبان مشاغل احتمالاً در آینده شروع به استفاده از ارزهای رمزپایه می کنند؟ اگر چنین است ، چرا آنها چنین کاری می کنند؟?
 • اینترنت یک شبه به یک جریان اصلی تبدیل نشده است ، بنابراین چه کسی می گوید که بیت کوین هیچ پتانسیل آینده ای ندارد?
 • فقط 21 میلیون BTC در جهان و بیش از 8 میلیارد نفر وجود دارد ، بنابراین چه کسری از BTC می تواند از نظر تئوری هر کس در جهان داشته باشد?

درمورد کل موضوع ، سرمایه گذار معروف John Pfeffer مقاله ای نوشت قطعه چاپ شده زمانی که از او نقل شده است که گفته است:

“… … ارزش بالقوه یک پروتکل ذخیره ارزش پولی برنده را می توان در رابطه با ارزش کل شمش طلا و ذخایر خارجی اندازه گیری کرد ، که نشان می دهد یک ارزش بالقوه در محدوده 4.7–14.6 تریلیون دلار است. اگر بیت کوین به آن ذخیره پولی با ارزش تبدیل می شد (و در حال حاضر به نظر می رسد قوی ترین مدعی باشد) ، ارزش آن می تواند 260،000-800،000 دلار برای هر BTC باشد ، یعنی 20-60 برابر ارزش فعلی آن. اگر شانس موفقیت بیت کوین در این راه بالاتر از 5٪ باشد ، این یک سرمایه گذاری منطقی و جذاب برای یک سرمایه گذار بلند مدت است قبل از در نظر گرفتن سایر مزایای احتمالی ناشی از پرداخت ها و ابزار واحد حساب. “

در حالی که نقل قول فوق در زمانی نوشته شد که قیمت تک بیت کوین در نزدیکی مارک 20k معلق بود ، اگر به عنوان مثال ، بیت کوین واقعاً به یک فروشگاه اصلی با ارزش تبدیل شود ، دیدن ارزش افزایش دارایی جای تعجب نخواهد داشت در هر کجا بین 70–230 بار. بنابراین ، برای دارایی با چنین صعودی مالی دیوانه وار ، چقدر شخصی باید به طور ایده آل در چنین کالایی سرمایه گذاری کند ، کاملاً به خود او بستگی دارد. Pfeffer در مقاله خود اشاره کرد که اگر BTC بیش از 1.4 درصد شانس تبدیل شدن به یک SOV بلند مدت را دارد ، باید مستقیماً پیش بروید و بخشی از نمونه کارها را در پیشنهاد برتر رمزگذاری سرمایه گذاری کنید.

ارزش بیت کوین چگونه کار می کند: عوامل اقتصادی

پیش بینی آینده بیت کوین برای دلالان و اقتصاددانان در سراسر جهان کاری ترسناک بوده است. علی رغم اینکه افراد با انواع تکنیک های تحلیلی منحصر به فرد برای ارزیابی دقیق آینده مالی Cryptocoin پرچمدار روبرو می شوند ، حداقل بقیه چیزهایی که در مورد بیت کوین به عنوان یک وسیله سرمایه گذاری بحث برانگیز باقی مانده است.

در این بخش ، ما به بررسی عوامل عمیق مختلفی می پردازیم که در تعیین قیمت BTC نقش زیادی دارند و همچنین روش های خاصی را یاد می گیریم که می توانند به سرمایه گذاران در هنگام سرمایه گذاری بزرگ در رمزنگاری برتری داشته باشند. علاوه بر این ، ما همچنین به مفاهیم اصلی اقتصاد رمزنگاری و تاریخچه مختصری از رفتارهای بیت کوین در دهه گذشته یا حدود نگاه خواهیم کرد..

چرا بیت کوین بسیار بی ثبات است?

هر زمان مکالمه ای در مورد بیت کوین ظاهر می شود ، ما اغلب می بینیم اصطلاح نوسان بیش از حد معمول ظاهر می شود. از یک دیدگاه کاملاً فنی ، می توان دریافت که نوسانات اقتصادی “شدت تغییرات امنیتی در یک بازه زمانی مشخص” را اندازه گیری می کند. از نظر عوام ، هرچه دارایی خاص بی ثبات تر باشد ، سرعت آن در یک بازه زمانی مشخص با سرعت بیشتری تغییر می کند. برای جزئیات بیشتر در مورد این نکته ، می بینیم که در تاریخ 15 نوامبر سال گذشته ، قیمت هر بیت کوین در حدود مارک 6300 دلار بود ، با این حال ، فقط در عرض 10 روز ، ارزش دارایی تقریبا 40٪ کاهش یافت (به حدود 3،700 دلار ) چنین افتی برای یک دارایی سنتی تصادف محسوب می شود اما در مورد BTC ، نوسان چیزی غیرعادی تلقی نمی شود.

همچنین ، لازم به یادآوری است که گرچه افراد تمایل دارند نوسانات یک دارایی را با سطح ریسک مربوط به آن مرتبط کنند ، اما این طرز تفکر کمی ناقص است زیرا فقط بر جنبه های منفی نوسان تمرکز دارد. و حتی اگر با داشتن مقدار نسبتاً زیادی از یک امنیت بسیار ناپایدار ، یک فرد ممکن است خودش را در معرض نوسانات هنگفتی قرار دهد. ما باید درک کنیم که خریدهای رمزنگاری شده باید به عنوان سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر گرفته شوند و بنابراین فراز و نشیب های موقت بخشی از بازی هستند.

روش دیگر برای بررسی وضعیت می تواند این باشد که با داشتن یک پیشنهاد امنیتی ناپایدار ، فرد می تواند پاداش های هنگفتی کسب کند (با توجه به اینکه یک معامله گر می تواند رویدادهای اطراف یک بازار خاص را به طور دقیق بخواند)

در دهه گذشته ، بیت کوین علائمی از نوسانات بالا را به نمایش گذاشته است ، در نتیجه ارزش دارایی بیشتر بر اساس حدس و گمان پیرامون پتانسیل بسیار زیاد آینده آن است. با این حال ، اکنون که ما 10 سال سابقه tx برای کار داریم ، می توانیم ببینیم که بسیاری از نوسانات BTC که شاهد آن بوده ایم (در گذشته) با شروع تجزیه و تحلیل تمام حوادثی که مستقیماً ارز را تحت تأثیر قرار داده اند ، منطقی تر است. گذشته.

برخی از رویدادهای تاریخی پیرامون بیت کوین

برای درک بهتر آنچه تیک بیت کوین را نشان می دهد ، می تواند برای ما مفید باشد که به یک تاریخچه مختصر از دارایی رمزگذار برتر نگاه کنیم.

BTC در سال 2009 به وجود آمد ، زمانی که ارزش یک سکه در حدود مارک 0.0001 دلار بود. از آن زمان به بعد ، Cryptocoin بالاترین قیمت دیوانه وار را دیده است – حتی با قیمت حتی آستانه 20000 دلار – و در نتیجه بهترین دارایی مالی دهه گذشته است. با این حال ، اولین باری که BTC توجه اصلی را جلب کرد ، در سال 2013 بود ، زمانی که بحران بانکی قبرس به پایان رسیده بود. در طی همان سال ، برخی از سرمایه گذاران چینی سرمایه زیادی را برای این پیشنهاد صرف کردند و در نتیجه مجبور شدند ارزش آن بیش از 1000 درصد افزایش یابد. این دویدن طلایی مدت زیادی دوام نیاورد زیرا چند ماه بعد ، جهان شاهد شهادت کوه بود. رسوایی هک Gox – رویدادی که اشرار شخص ثالث را با مبلغ زیادی از BTC به سرقت رفته راه می اندازد (ارزش صدها میلیون دلار اعلام می شود).

به منظور چشم انداز قرار دادن مسائل ، در سال 2013 ، Mt Gox مسئول تسهیل حدود 70٪ از معاملات جهانی بیت کوین در جهان بود و در نتیجه هک ، کل بازار رمزنگاری شدیداً مورد ضرب و شتم قرار گرفت – و کل بازار این فضا کاهش یافت. بیش از 40٪. پس از این سواری غلتکی ، بازار برای چند سال سرد ماند تا اینکه یک بار دیگر صعود مالی خود را به طور مرتب آغاز کند. در پایان سال آینده ، نه تنها بازار رمزنگاری سطح بی نظیری از سرمایه گذار را تجربه کرد ، حتی سایر محصولات مرتبط مانند ICO (پیشنهادات اولیه سکه) نیز جنبش زیادی پیدا کردند. اوضاع برای اندکی دیوانه بود به طوری که حتی استارت آپ های بلاکچین که هیچ تجربه ای نداشتند توانستند طی چند روز میلیون ها دلار جمع کنند.

همانطور که بازار بیشتر و بیشتر به بازار می آید ، برخی از مسائل مقیاس پذیری مربوط به BTC به طور فزاینده ای برجسته می شوند. به عنوان مثال ، مردم مجبور به پرداخت هزینه های معاملاتی افزایش یافته و همچنین با زمان انتظار دیوانه کننده ای روبرو می شوند. این عوامل سرانجام به سقوط دارایی منجر شد ، و باعث سقوط بیت کوین از یک قیمت قیمتی کمتر از 20 هزار دلار به کمی بیش از 3400 دلار در بازه زمانی 16 ماهه شد. اگر این کافی نبود ، ICO ها نیز شاهد کاهش چشمگیر سطح محبوبیت خود بودند – روش جمع آوری کمک مالی اساساً طی چند سال از چهره این سیاره ناپدید شد.

هدف از یادگیری در مورد این رویدادهای مهم درک روند طولانی مدت مرتبط با BTC و چگونگی استفاده از برخی عوامل برای کسب اهرم نیرو در این بخش بازار در حال رشد است..

مکانیک همه اینها

درک این نکته مهم است که نوسانات و سایر رویدادهای مرتبط با بیت کوین باید به عنوان تأثیرات غیرمستقیم به جای ویژگی های اصلی ارز مورد توجه قرار گیرند. برای توضیح بیشتر در مورد این موضوع ، می توان دریافت که سازوکارهای واقعی که ارزش BTC را تعیین می کنند ، توسط اکثریت قریب به اتفاق همه رسانه های جریان اصلی به ندرت مورد بحث قرار می گیرند..

در بطن امور ، می توان BTC را به عنوان یک بخشنده مستقیم از مدل عرضه / تقاضا در نظر گرفت – یک اصل اساسی اقتصاد که به وضوح بیان می کند که ارزش یک کالا با دو ویژگی اصلی آن ارتباط مستقیم دارد:

 • مقدار کالایی که در گردش وجود دارد.
 • تقاضا برای آن کالای خاص

بنابراین ، هنگامی که تقاضا برای یک دارایی خاص بیشتر از عرضه آن در بازار باشد ، قیمت آن شروع به افزایش می کند. برعکس ، وقتی عرضه بیش از تقاضای موجود باشد ، قیمت دارایی شروع به پایین آمدن می کند. برای اهداف تجسم ، می توانیم مثال زیر را در نظر بگیریم.

بگویید تولید سیب بیش از 50 درصد در طول شب کاهش می یابد ، این امر تأثیر عمده ای در قیمت میوه خواهد داشت – یعنی ارزش یک سیب به طور قابل توجهی افزایش می یابد. نه تنها این ، با افزایش قیمت سیب ، تعداد افرادی که توانایی خرید میوه را دارند همچنان کاهش می یابد. از همین تشبیه در مورد بیت کوین نیز می توان استفاده کرد.

عرضه و تقاضا: بیت کوین

همانطور که در بخش قبلی ذکر شد ، چارچوب تقاضای عرضه فوق الذکر تقریباً در تمام بخشهای خدماتی موجود وجود دارد. اما در مورد بیت کوین ، باید بدانیم که دو ارز مختلف درگیر هستند – یعنی BTC در مقابل USD. برای جزئیات بیشتر در مورد این موضوع ، می بینیم که در یک طرف ما افرادی داریم که سعی می کنند BTC خود را در ازای دریافت دلار آمریکا بارگیری کنند در حالی که در طرف دیگر افرادی داریم که سعی می کنند با استفاده از دلار آمریکا سکه اصلی رمزنگاری را بدست آورند. همچنین ، مبلغ دلاری که خریداران و فروشندگان در آن توافق می کنند معاملات خود را تسهیل کنند ، قیمت بیت کوین را در هر زمان مشخص تعیین می کند.

معنای اساسی همه اینها این است که “حجم سفارشات فروش نسبت به سفارشات خرید” همان چیزی است که کمک می کند ارزش BTC به صورت روزمره هدایت شود. بنابراین اگر حجم فروش بیشتر باشد ، افزایش عرضه وجود خواهد داشت – که در صورت ثابت ماندن تقاضا ، منجر به کاهش قیمت می شود. به همین ترتیب ، تعداد فزاینده ای از سفارشات خرید (در حالی که سفارشات فروش ثابت می مانند) منجر به افزایش قیمت BTC می شود.

بنابراین ، برای اینکه یک فرد ارزش آینده BTC را به طور دقیق پیش بینی کند ، باید از همه عوامل مختلف تأثیرگذار در نسبت عرضه / تقاضا برای دارایی رمزگذاری برجسته آگاه شود – کاری که در زندگی واقعی تقریباً غیرممکن است. با این وجود هنوز بسیاری از محرک ها وجود دارند که سرمایه گذاران می توانند دائماً برگه ای را برای درک واضح تر زنجیره عرضه / تقاضای BTC نگه دارند.

آنچه تقاضا برای بیت کوین در بازار امروز را ایجاد می کند?

برخی از عوامل اصلی تعیین کننده تقاضا برای BTC و همچنین سایر altcoins در بازار عبارتند از:

 • قیمت کالاهای مکمل مانند ارزهای فیات ، فلزات گرانبها و ارزهای دیجیتال.
 • قدرت خرید (و همچنین درآمد متوسط) مشتریانی که در یک بخش خاص از بازار فعالیت می کنند.
 • انتظارات ذهنی افرادی که قصد خرید بیت کوین را دارند – که با گمانه زنی های مربوط به آینده بیت کوین تعیین می شود.
 • انعطاف پذیری تحویل زنجیره تأمین – یعنی اینکه سرعت تأمین BTCs با چه سرعتی تغییر می کند.
 • سودمندی و نیاز بازار ارز.

به عنوان یک قاعده کلی ، منحنی های تقاضا دارای شیب منفی هستند ، این بدان معناست که هرچه قیمت کالای خاصی بیشتر باشد ، تقاضای ذاتی آن نیز کمتر خواهد بود. همچنین می توان دریافت که در بیشتر موارد ، رابطه بین کمیت و قیمت معکوس است.

سرانجام ، دارایی های مالی که عملکرد تقاضا برای آنها مثبت است ، کالاهای Giffen نامیده می شوند. و در حالی که خوانندگان عادی ممکن است BTC را به عنوان یکی از این کالاها دسته بندی کنند – عمدتا به این دلیل که تقاضا برای BTC می تواند با افزایش قیمت دارایی افزایش یابد (همانطور که در جریان افزایش بازار 2017 مشاهده شد) – واقعیت این است که ، کل BTC عرضه می شود و عرضه واقعی آن در کل دو چیز متفاوت است.

کمبود

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، کل توکن بیت کوین (در هر زمان خاص) مربوط به دانش عمومی است – که اساساً بدان معنی است که هر کسی می تواند به اکوسیستم BTC دسترسی پیدا کند تا ببیند تعداد توکن ها در گردش است. نه تنها این ، در کل ، فقط 21 میلیون سکه می تواند وجود داشته باشد ، که در نتیجه آن بیت کوین کمیاب فراموش نشدنی است.

 • در حالی که دولت ها در سراسر جهان قدرت افزایش عرضه فیات خود را دارند (به دلخواه و مناسب) ، وقتی صحبت از بیت کوین می شود نمی توان چنین کاری انجام داد.
 • تعداد کل رمزها در پروتکل بیت کوین از پیش تعیین شده است و بنابراین امکان تغییر این رقم در آینده وجود ندارد.
 • تعداد کل سکه های جدید اضافه شده به زنجیره تأمین BTC را می توان کاملاً دقیق هر کسی پیش بینی کرد.
 • دلیل بی ثبات بودن قیمت بیت کوین این است که نمی توان عرضه آن را بر اساس تقاضای بازار تنظیم کرد – در نتیجه این ، تغییر تقاضا تمایل به نشان دادن تغییرات قیمت دارد.

تأمین BTC: چگونه بر قیمت ارز تأثیر می گذارد

هنگام صحبت در مورد عرضه موجود Bitcoin ، ما به حجم BTC اشاره می کنیم که مردم مایل به تخلیه آن با هر قیمت مشخص هستند. بنابراین ، در اینجا لازم است بین عرضه موجود و ارز در گردش تمایز مشخصی ایجاد شود – در مورد آخر ، اساساً اشاره به مقدار BTC است که قبلا استخراج شده است اما برای خرید تجاری در دسترس نیست.

از نظر ریاضی ، می توانیم با مشاهده معادله زیر ، کل وضعیت را درک کنیم:

منبع موجود = عرضه در گردش – BTC هایی که نگه داشته می شوند یا از بین می روند

به طور خلاصه ، عوامل اصلی که قیمت بیت کوین را تحریک می کنند ، خرید و فروش حجم آن است – یعنی اگر حجم فروش در یک قیمت خاص از حجم خرید بیشتر شود ، ارزش BTC کاهش می یابد. در همین راستا ، اگر حجم خرید ارز از حجم فروش آن بیشتر شود ، ارزش آن بالا می رود.

ارزش سفته و ذاتی: لینک اینجا چیست?

ارزش ذاتی یک دارایی اساساً ارزش واقعی مالی آن است (که توسط بازار نسبت داده می شود). توسط عوامل مختلفی از جمله هزینه تولید ، سودمندی بازار و عملکردها و کمبود تعیین می شود. به عنوان مثال ، در مورد فیات ، ارزش آنها با قراردادهای اجتماعی که دارند ارتباط مستقیم دارد. با این حال ، در مورد BTC ، واحد پول وابسته به هیچ نهاد دولتی نیست و بنابراین بسیاری از افراد به س questionال تکرار می شوند که “آیا بیت کوین ارزش واقعی و ذاتی ارز دارد؟”.

برای اینکه ارز دارای ارزش ذاتی باشد ، باید ارزیابی کنیم که آیا سه عملکرد زیر را برآورده می کند:

 • آیا به عنوان یک وسیله مبادله قانونی عمل می کند؟?
 • آیا می توان از آن به عنوان ذخیره ارزش استفاده کرد?
 • آیا می توان از واحد پولی به عنوان واحد اندازه گیری استفاده کرد?

با در نظر داشتن این اطلاعات ، بگذارید سعی کنیم ببینیم آیا بیت کوین با معیار فوق الذکر مطابقت دارد یا خیر:

 • بیت کوین به عنوان وسیله مبادله: با توجه به وضعیت موجود ، در حال حاضر خرده فروشان / بازرگانان زیادی در سراسر جهان وجود دارند که پرداخت / پاداش را به صورت بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه مشابه قبول می کنند. و در حالی که جنبه مقیاس پذیری BTC هنوز کمی سوال برانگیز است ، چندین توسعه دهنده در حال تلاش برای ایجاد راه حل هایی هستند که به رفع این مشکل کمک کند. به عنوان مثال ، امضاهای Schnoor به گونه ای طراحی شده اند که معاملات متعددی را می توان به صورت یک واحد واحد گروه بندی و پردازش کرد – در نتیجه امکان مبادله ارزشی کارآمدتر فراهم می شود.
 • بیت کوین به عنوان یک SOV طولانی مدت: بسیاری از افراد تمایل دارند که نوسانات BTC را به عنوان یک عامل بازدارنده اصلی در استفاده از آن به عنوان ذخیره ارزش برجسته کنند. با این حال ، از آنجا که دارایی برتر سرمایه از چارچوبی غیرمتمرکز استفاده می کند که توسط کسی کنترل نمی شود ، برای هر شخصی که قصد انتقال ثروت خود را در سطح بین المللی دارد ، گزینه جذابی است..
 • بیت کوین به عنوان یک واحد اندازه گیری: برای اینکه یک دارایی به عنوان یک واحد اندازه گیری عمل کند ، باید پایدار باشد. این تنها ویژگی است که BTC به طور کامل راضی نمی کند.

علاوه بر این ، با افزایش تعداد افرادی که از دارایی استفاده می کنند ، قدرت یک کالای مالی همچنان افزایش می یابد. در همان نفس ، هرچه تعداد بیشتری از مردم به آن کالا اعتماد می کنند ، قدرت یک SOV افزایش می یابد. سرانجام ، مانند هر ارز جدید ، افرادی که ابتدا وارد بازار می شوند معمولاً کسانی هستند که می توانند حداکثر سود را جمع کنند. بنابراین ، برای افرادی که معتقدند بیت کوین برای کارهای بزرگ در چند سال آینده مقصد شده است ، سرمایه گذاری در برخی از پس اندازهای خود در پیشنهاد برتر رمزنگاری ، اقدام بدی نیست..

حالا که ما دوباره سفر به پایین خط حافظه را در تمام نکات تاریخی صحبت در مورد بیت کوین مرور کرده ایم ، بیایید در مورد بزرگترین کاتالیزور آینده صحبت کنیم تا ارزش بیت کوین را به بالاترین زمان برساند.

نصف شدن بیت کوین چگونه کار می کند

مه 2020 زمان بندی تخمینی جوایز بلوک استخراج بیت کوین به نصف است. بیایید نحوه کار بیت کوین و پدیده های نصف شدن BTC را بررسی کنیم.

استخراج بیت کوین به زودی نصف می شود ، در اینجا دلیل آن مهم است

به نظر می رسد بهترین رویدادها هر چهار سال یک بار اتفاق می افتد. ما فقط باید به دنیای ورزش نگاه کنیم تا برخی از وصیت نامه ها را به این نتیجه برسانیم. جام جهانی هر چهار سال یکبار برگزار می شود ، همانند بازی های المپیک.

برای دنیای بلاکچین پشت بیت کوین – طرفداران آن چیزی برای انتظار دارند – که نصف پاداش بلوک برای استخراج کنندگان است. این اولین باری نخواهد بود که این اتفاق می افتد. جوایز بلوکی برای اولین بار در اواخر 2012 استهلاک شد ، و از 50 به 25 کاهش یافت ، و سپس دوباره به 12.5 بیت کوین در سال 2016 کاهش یافت. سومین رویداد نصف شدن در حدود 20 مه سال 2020 برگزار می شود.

در این رویداد پاداش بلوک بار دیگر از 12.5 به 6.25 BTC نصف می شود.

باید دید آیا این اتفاق کاملاً تصادفی بوده است ، یا یک انتخاب از قبل مدیتیشن طراحی شده است ، اما دو چرخه قیمت اخیر حول نصف شدن جوایز بلوکی بوده است. بنابراین برای درک بهتر آنچه که ما برای خود ذخیره کرده ایم ، مهم است که نگاهی به دو نیمه گذشته و نوع تأثیری که هر دو در معیارهای عرضه ، تقاضا و قیمت بیت کوین داشته اند ، انجام دهیم..

هدف از این امر ، تدوین توضیحات تجربی بیشتری برای نوع چرخه قیمت است که قبلاً با چرخه قیمت مشاهده کرده بودیم. به ناچار ، هدف ارائه بینش برای سرمایه گذاران کنجکاو در مورد آنچه در آینده قابل پیش بینی اتفاق می افتد.

مرحله اول: نیمه اول سال 2012 و چرخه مرتبط خرده فروشی

پس چرا نام مستعار «چرخه خرده فروشی» را به خود اختصاص داده است؟ دلیل اصلی آن این است که در این زمان ، بیت کوین هنوز در حاشیه واقعی بازار سرمایه گذاری قرار داشت و موفق شد از طریق تصویب آن از فن آوران و سرمایه گذاران خرده فروشی ، اینچ اینچ جذابیت ها را بدست آورد. در ابتدای این چرخه است که کل اقتصاد پشت بیت کوین در ذهن هر سرمایه گذار نسبتاً کوچک باقی می ماند: و به سختی یکی از آنها را فرصت سرمایه گذاری می دانند.

علاوه بر این ، قبل از شروع اولین نصف شدن این چرخه قیمت ، چرخه قبلی با ریزش بیش از 90 درصدی قیمت کل بیت کوین به پایان رسید: سقوط از 31 دلار تا رسیدن به 2 فقط – همه در فضای در طول سال 2011 5 ماه.

خوشبختانه ، قیمت بیت کوین توانست در نوامبر همان سال تا نیمه اول در نوامبر 2012 به حالت اول خود بازگردد و با افزایش قابل توجهی نسبت به سال 2013 به رکورد بیش از 1200 دلار برسد..

اگر نگاهی به برخی از معیارهای شمعدان از 2012 تا نوامبر 2013 بیندازیم – می توان الگوی تقارن چشمگیر عملکرد Bitcoin را مشاهده کرد.

یکی از دلایلی که می بینیم این افزایش قیمت در غیر این صورت چشمگیر است ، به لطف نصف شدن است که اندکی قبل اتفاق افتاد – با بیت کوین که قبل از نصف شدن به 13 دلار افزایش یافت و پس از آن به بالاترین قیمت 1200 دلار رسید..

برای درک بهتر این موضوع ، نوع قدردانی بیت کوین از اواخر سال 2011 تا 2013 ، بسته به قیمت و نقدینگی مورد نظر شما ، افزایش 350 تا 400 برابر بود. همانطور که می بینیم هر ضرب این مقدار عمدتا پس از نصف شدن حاصل می شود.

در حالی که این باعث تعجب دلپذیر سرمایه گذاران و تکنسین هایی شد که به تازگی حق خود را در اختیار گرفتند. به دنبال این تجمع ، یک رکود اقتصادی بسیار شیب دار به وجود آمد که بیش از 14 ماه به طول انجامید. این باعث شد که قیمت اساسی بیت کوین بیش از 80 درصد کاهش یابد ، قبل از اینکه حمایت های شدید پایین را به 200 دلار برساند. از آنجا قیمت بیت کوین توانست در طی 10 ماه آینده در حدود مارک 200-300 تثبیت شود.

چرخه سرمایه گذاری: نصف دوم بیت کوین

این جایی است که بیت کوین برای دنیایی که قبلاً در آخرین چرخه آن را کنار گذاشته بود ، بسیار جالب تر می شود. از این رو ، چرا ما باید از این چرخه به عنوان چرخه سرمایه گذاری یاد کنیم ، غالباً به این دلیل که تعدادی از شرکت های سرمایه گذاری خطرناک همراه هستند. با صندوق پرچین اولین نگاه به چرخه اول شهاب سنگی که بیت کوین از آن لذت می برد ، گرفت.

این منجر به این شد که آنها واقعاً مفهوم پول دیجیتالی / غیرمتمرکز مورد حمایت بیت کوین را خریداری کنند. به این معنی که سرمایه گذاران سوداگرانه بیشتری در این چرخه وارد بازار شده اند.

علاوه بر این سرمایه گذاران منفرد ، تعداد زیادی صندوق پرچین مرتبط با رمزنگاری تأسیس و شروع به کار کردند. و در حالی که تعداد زیادی از اینها در طول این چرخه رونق می گیرند ، تعداد زیادی از آنها قادر به زنده ماندن در سقوط نیستند که پس از مدت کوتاهی پس از آن رخ داد. حتی با سقوط هواپیما ، بیش از 150 مورد وجود داشت که حداقل تا چرخه بعدی ادامه داشت.

بیش از این چرخه است که بیت کوین موفق شد از ابتدای نوامبر 2015 هنگامی که چرخه دوم کاهش قیمت دوم افزایش می یابد ، به طور قابل توجهی افزایش یابد. در همین بازه 8 ماهه است که این تجمع خیلی زودتر از ژوئیه 2016 ، زمانی که نصف شدن اتفاق می افتد ، ادامه داشت.

این چرخه و موج مشابه 24 ماه ادامه داشت ، تقریباً مشابه چرخه قبلی ، تا اینکه بیت کوین توانست در دسامبر 2017 به بالاترین رکورد خود یعنی بیش از 19،892 دلار برسد (منبع قیمت: Coinbase)

سهم شیر از این قدردانی ، حتی با تجمع قبل از ژوئیه 2016 ، پس از واقعه نصف شدن بود. پیش از این ، بیت کوین تنها موفق به رسیدن به 650 دلار شد ، قبل از اینکه موفق شود به قیمت 19000 دلار و بالاتر برسد.

یک بار دیگر ، ارزیابی بیت کوین قبل از اینکه نصف شود ، فقط سه برابر افزایش یافت و اکثریت پس از آن بود.

همانطور که بسیاری از ما تاکنون می دانیم ، این رکود اقتصادی یک ساله به سرعت با رکود اقتصادی یک ساله بیت کوین دنبال شد. این قیمت بیش از 80 درصد سقوط کرد ، قبل از آنکه حمایت 3000 دلار پایین تر داشته باشد. طی چهار ماه آینده ، قیمت بیت کوین در محدوده 3000 تا 4000 دلار ادغام شد.

چرخه نهادی: مرحله نیمه دوم

قیمت بیت کوین با شجاعت به معاملات صعودی خود ادامه داد و در آوریل 2019 به پشتوانه بالای 5000 دلار رسید و از آن زمان تاکنون بیش از 9000 دلار و قله های بیش از 10،000 دلار در آنچه که تقریبا می توان به عنوان آغاز یک چرخه نصف شدن جدید توصیف کرد ، فراتر از این فشار آورد..

یکی از مواردی که این چرخه (جدیدترین) را منحصر به فرد می کند ، نوع رابطه آن با سرمایه گذاران نهادی در مقایسه با چرخه قبلی است. در چرخه های قبلی سرمایه گذاری ، حتی یک نام مهم در آنها شرکت نکرد – تا این یکی. برخی از نمونه های مهم این تغییر چشمگیر از کسب و کارهایی مانند Fidelity ناشی می شود که در آینده با راه حل تجارت رمزنگاری خود ارائه خواهد شد.

جی پی مورگان و مدیرعامل آن ، جیمی دیمون نیز در مورد احتمال درگیری با ارزهای رمزپایه شده مورد “جالب توجهی” قرار گرفته اند. خود دیمون مطمئن شد که هیچ کس از مواضع وی در مورد بیت کوین در 18-2017 مطمئن نیست و در موارد مختلف آن را تقلب خواند. از آن زمان ، JP Morgan شروع به آزمایش آزمایش رمزنگاری خود معروف به JPM Coin کرده است

امثال فیس بوک ، گوگل و توییتر همچنین ممنوعیت تبلیغات ارزهای رمزپایه را در سال 2017/18 ایجاد کرده اند و این خود محوری است. هیچ کس بیشتر از فیس بوک که در حال برنامه ریزی (و تلاش) راه حل پایدار Bitcoin خود – Libra – در رابطه با مقدار قابل توجهی از موسسات پیمایشی جهان است..

در حالی که راه حل های ارائه شده توسط JPM و Libra مستقیماً از بیت کوین پشتیبانی نمی کنند. اینها تغییر در ضرب المثل های ضرب المثلی برای سرمایه گذاری برای ارزهای رمزپایه را نشان می دهد که چند سال قبل از آن در لبه حاشیه سرمایه گذاری قرار داشتند.

با وجود این مجموعه جدید سرمایه گذاران و تنظیم کنندگان نهادی ، در مورد طیف گسترده ای از پروژه ها ، رمزنگاری ها و مشاغل خارج از کشور که به دنبال سرمایه گذاری هستند ، درجه تردید افزایش می یابد. همین سرمایه گذاران احتمالاً وقت می گیرند تا بررسی کنند که آیا آنها باید از ارز غیرمتمرکز یا توزیع شده مانند بیت کوین پشتیبانی کنند یا سرمایه گذاری کنند یا کنترل ارز را به شرکت های بزرگ و موسسات مالی ارائه دهند.

چرخه های نصف سازی معدن: شکل چرخه های نصف شدن

در اینجا برخی از یافته های عمده ای است که ما توانسته ایم از چرخه های قبلی مشاهده کنیم.

نصف اول: (28 نوامبر ، 2012)

افزایش قیمت: قبل از نصف شدن چهار برابر قبل از افزایش ارزش 350-400X

مدت زمان رالی: تجمع 12 ماهه قبل از نصف کردن و افزایش ارزیابی ها 12 ماه بعد (24 ماه)

کاهش تجمع پست: – بله ، بیت کوین قبل از اینکه حدود 10 ماه پس از آن در حدود 200-300 دلار جمع شود ، 0.83 برابر ارزش خود کاهش یافت.

نصف دوم: (9 ژوئیه ، 2016)

رالی قیمت: بیت کوین موفق شد قبل از اینکه نصف شود ، ارزش آن را سه برابر افزایش دهد. بعد از این ، ارزش بیت کوین بیش از 90 برابر شد.

مدت زمان رالی: قدردانی تقریباً 9 ماه قبل از وقوع نصف شدن آغاز شد. پس از نصف شدن ، افزایش قیمت برای 16 ماه پس از آن افزایش یافت.

کاهش تجمع پست: – بله ، بیت کوین در یک بازه 12 ماهه سقوط کرد ، قبل از اینکه در محدوده قوی حدود 3 تا 4000 دلار ادغام شود ، 0.84 برابر ارزش خود را جمع کرد. بیش از 10 برابر انباشت قبلی / آستانه پشتیبانی کمتر.

نصف سوم: (تخمین زده می شود در حدود 20 مه ، 2020 برگزار شود)

در حالی که مقدار مشخصی از این نظریه پردازی باقی مانده است ، در حال حاضر شاهد یک تجمع چشمگیر در طی 13 ماه هستیم. با پشت سر گذاشتن پشتوانه های پایین قبلی خود یعنی 3-4000 ، با پشتیبانی از بالای 10،000 دلار.

اعداد و الگوی های تکراری بسیار جالبی از دوره های نصف شدن وجود دارد که تاکنون مشاهده کرده ایم. اما یک سوال وجود دارد که برجسته ترین آنها باقی مانده است. و به همین دلیل است که اکثریت قریب به اتفاق تجمع ها بعد از نصف شدن بر خلاف گذشته اتفاق افتاد?

این موارد خود به خودی نیستند. اعضای انجمن بیت کوین کاملاً شناخته شده و مورد توجه قرار گرفته اند. در نتیجه ، بازارها سریعاً تأثیر آن را بر عرضه و تقاضا پیش بینی می كنند. اما با این اوصاف ، فکر می کنید که بیت کوین و بازارهای وابسته به آن می توانند مدتها قبل از نصف شدن ادغام شوند. تأثیر آن بسیار بی صدا است.

با این حال ، یکی از پاسخهای واضح تر به سوالات فوق این خواهد بود که با کاهش بلوک پاداش ، سرمایه گذاران این امر را به عنوان زمان خرید مهم می دانند. با تزریق بیت کوین به اکوسیستم با سرعت کم ، این می تواند باعث خرید ارتجاعی شود؟ اما ارزش این را دارد که کمی بیشتر در این مورد کاوش کنید.

تأمین و درآمد ماینر

قیمت هر دارایی ، صرف نظر از نوع بازاری که در آن واقع شده اند ، پس از مدتی به ناچار تعادل و عرضه را تقاضا می کند. همانطور که قبلاً و به طور مختصر در مورد آن بحث شد ، یکی از توضیحات اصلی در مورد اینکه چرا نصف شدن بیت کوین با گذشت زمان بیشتر می شود ، این واقعیت است که طرف عرضه است و به فعالیت های استخراج کننده بستگی دارد.

این ماینرها به دلیل سیستم اجماع اثبات کار که بیت کوین از آن استفاده می کند ، نقش اصلی را بازی می کنند. تأیید معاملات درون شبکه. پس از تایید موفقیت آمیز معاملات ، این ماینرها بخاطر تلاشهایشان با بیت کوین ضرب شده جدید پاداش می گیرند.

این به طور مثر آنها را به تأمین كننده های حاشیه ای تبدیل می كند كه غالباً بیت کوین تازه ضرب شده ای را كه بدست آورده اند نگه داشته یا به فروش می رسانند و در نتیجه آن را به كل عرضه در گردش خود اضافه می كنند. با هر نصف شدن ، مقدار بیت کوین جدیدی که ماینرها به اقتصاد کمک می کنند ، کاهش می یابد. در نتیجه ، کاربران درون جامعه قیمت بالاتری را برای آن طلب می کنند.

این همان نوع منطق موجود در پس تجارت به عنوان یک کل است. اگر یک بیت کوین کوچکتر وجود داشته باشد ، خریداران حتی پول بیشتری را نیز به دست می آورند.

یکی دیگر از م componentsلفه هایی که در معادله عرضه وجود دارد که موضوع بحث زیادی نیست. همین ماینرها در واقع دو نوع درآمد کسب می کنند – بیت کوین جدیدی که آنها “استخراج” می کنند همراه با هزینه هر معامله ای که تأیید کنند.

مورد اخیر در واقع جالب تر است – به خصوص با توجه به این واقعیت که وقتی 21 میلیون بیت کوین استخراج و به گردش درآمد ، هزینه های معامله تنها منبع درآمد این استخراج کنندگان خواهد بود.

در حالی که این هزینه های معامله از معاملات همتا به همتا در عرضه موجود BTC نشات می گیرد ، در واقع هیچ تفاوتی از نظر استخراج کنندگان به عنوان منبع درآمد وجود ندارد. استخراج کنندگان به همان اندازه ممکن است بیت کوین را که به دست می آورند بفروشند تا هزینه های خود را در طول زمان از جمله کارکنان (اگر به اندازه کافی بزرگ باشند) ، برق ، سخت افزار و غیره تأمین کنند..

یکی از معادلاتی که می تواند کمک کند تا در پایین ترین مسئله عرضه حاشیه ای قرار گیرد ، موارد زیر است:

تأمین حاشیه ای = درآمد ماینر = استخراج بیت کوین + هزینه های معامله

میزان روزانه بیت کوین استخراج شده

قبل از اولین حادثه نصف کردن ، روزانه بیش از 7500 بیت کوین حجم استخراج داشت و به طور کلی در گردش عرضه می شد. وقتی اولین نصف شدن اتفاق افتاد ، این مدت در همان مدت به حدود 4000 کاهش یافت. با داشتن سال 2016 ، همین مقدار روزانه به 1900-2000 کاهش یافت. با نصف شدن بعدی ، تقریباً 1000 بیت کوین در روز کاهش می یابد.

اگر از نظر دلار آمریکا به همان نگاه کنیم ، نوع و الگوی کاملاً متفاوتی را می بینیم. هنگامی که اولین نصف شدن اتفاق افتاد ، قیمت بیت کوین تقریباً 13 دلار بود که عرضه روزانه آن به 4000 BTC کاهش یافت. به دلار ، این معادل کاهش عرضه به ارزش 52000 دلار است.

وقتی نیمه دوم اتفاق افتاد ، قیمت بیت کوین 650 دلار بود که اتفاق افتاد. به این معنی که عرضه بیش از 2،000 BTC (1.3 میلیون دلار) کاهش یافت.

بنابراین از نظر فرضی ، اگر قیمت بیت کوین تا آغاز نیمه دوم بعدی نسبتاً ثابت باقی بماند ، به این معنی است که در حدود مارک 10،000 دلار قرار دارد. با این نوع قیمت ، کاهش عرضه روزانه به 1000 BTC می رسد که بالغ بر 10 میلیون دلار است

با استفاده از این نوع اعداد ، میزان عرضه با قیمت تقریبی 300 میلیون دلار کاهش یافته است. و در طول یک سال ، بیش از 3.6 میلیارد دلار است.

کاهش نقدینگی بیت کوین با نصف شدن

این کاهش کلی در عرضه حاشیه ای تأثیر خود را بر نقدینگی اساسی وارد می کند. اما واقعاً چگونه می توانید اندازه گیری کنید؟ بهترین راه از طریق نرخ تورم بیت کوین است ، که به طور مستقیم عرضه تازه وارد شده را با کل عرضه در گردش مقایسه می کند ، اما هنوز معیار معنی داری ارائه نمی دهد.

این عمدتا به این دلیل است که بخش بزرگی از عرضه بیت کوین از نظر فنی مایع نیست – اگر سرمایه گذاران ماه ها ، حتی سال ها ، تعداد آنها را نگه داشته باشند.

یکی از انواع دیگر معیارهایی که می توانیم استفاده کنیم ، مقایسه نقدینگی کاهش یافته ناشی از هر یک از این کاهش ها با ارزش معاملات روزانه ارز است. متأسفانه ، حجم معاملات که توسط صرافی های ارز رمزنگاری شده گزارش می شود بسته به صرافی که به عنوان نقطه مرجع استفاده می کنید ، متغیر است. به این معنی که ذاتاً قابل اعتماد نیستند.

یکی از مطالعات Bitwise برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نشان داد که 95 درصد از حجم معاملات در بورس ها باید تا حدی مشکوک تلقی شود.

با مراجعه به معیارهای CoinMarketCap ، بیش از 2 میلیون معامله مرتبط با بیت کوین در مبادلات رمزنگاری به صورت روزانه انجام می شود. با نرخ پاداش بلوک فعلی که استخراج کنندگان از آن بهره مند می شوند ، معادل 2000 BTC هر روز به حجم مایعات بیت کوین اضافه می شود. با استفاده از این زمان بیشتر – این 60،000 بیت کوین جدید است که ماهانه و تقریباً سه چهارم میلیون نفر وارد مایعات می شوند..

معنای این نیز این است که بازار تمام توانایی جذب بیش از 2.75 میلیون BTC را به عنوان منبع مایعات سالانه خود دارد. با نصف شدن این جوایز بلوکی در سال آینده ، و کاهش این عرضه در گردش به 1000 BTC که روزانه استخراج می شود ، این میزان عرضه را به 2.365 میلیون کاهش می دهد. تقریباً ، این معادل 13 درصد کاهش در عرضه مایعات سالانه است.

برعکس ، اگر بخواهیم گزارش های مشکوک 95 درصد از حجم معاملات گزارش شده را در نظر بگیریم ، این حجم واقعی تقریباً به 100000 نزدیک خواهد بود. با کاهش نصف بعدی ، این امر باعث کاهش عرضه سالانه از 830،000 به حدود 465،000 خواهد شد. به معنای کاهش 44 درصدی سالانه مایعات.

هزینه های معامله و تأثیر آن بر عرضه حاشیه ای

بیایید در مورد عنصر دوم درآمد ماینر صحبت کنیم. از سال 2015 ، شبکه همراه بیت کوین مسئولیت پردازش بیش از 100000 تراکنش روزانه را بر عهده دارد. این شبکه در دسامبر 2017 موفق به رسیدن به بالاترین رقم 500،000 تراکنش شد. حجم معاملات پس از رسیدن به این اوج ، به میزان قابل توجهی کاهش یافت ، قبل از اینکه بطور مرتب در طول 2018 و 2019 افزایش یابد..

بین 12 ماه بین 2017 و 2018 که هزینه معاملات در همین مدت منفجر شد ، محاسبه می شود ، نمودار زیر نشان می دهد که خوشبختانه نوع کارمزد معاملات روزانه زیر 200 BTC مانده است. در طول سال 2019 ، هزینه معاملات روزانه به طور متوسط ​​در حدود 70 بیت کوین است.

ما می توانیم نظریه پردازی کنیم که هزینه های معامله نیز در مقایسه با قیمت بیت کوین هر زمان که تجمع می کند ، همبستگی بسیار خوبی را نشان می دهد – این هزینه های معامله (وقتی با اصطلاح BTC اندازه گیری می شوند) با افزایش قیمت بیت کوین موفق شده اند.

هنگام مقایسه مقدار بیت کوین استخراج شده به همراه هزینه های معامله به ما امکان می دهد تا درک بهتری از درآمد ماینر ، همراه با مقدار حداکثر عرضه روزانه آنها به جامعه داشته باشیم..

هر بیت کوین جدیدی که استخراج می شود منبع اصلی درآمد ماینرهایی بوده است که از نظر تاریخی صحبت می کنند. حتی اکنون ، هزینه های معاملاتی که از میانگین حجم معاملات 70 BTC در روز حاصل می شود ، هنوز سیب زمینی کوچک مجازی در مقایسه با 2000 بیت کوین جدید است که به صورت روزانه استخراج می شود.

از طرف دیگر ، با شروع روند صعودی تعداد معاملات ، و پاداش های بلوکی همچنان به نصف کاهش می یابد ، تنها چند سال زمانی را که ماینرها فکر می کنند این هزینه های معامله را به عنوان منبع اصلی درآمد خود دارند ، از هم جدا می کنند..

قیمت ، عرضه و تقاضا

ما قبلاً توانسته ایم در زمینه تأمین تا حد گسترده ای حفاری کنیم. حالا ما پیش خواهیم رفت و همان کار را با تقاضا انجام خواهیم داد.

بیت کوین ، همانطور که معمولاً به عنوان موجود شناخته می شود ، محبوب ترین تکرار یک شبکه پولی دیجیتال ، غیرمتمرکز است. برخلاف هر نوع شبکه اجتماعی دیگر که با منابع درآمد غیرمستقیم (که متداول ترین آنها تبلیغات است) فعالیت می کند – بیت کوین در واقع با استخراج کنندگان خود رابطه مستقیم دارد.

تعداد کاربران در شبکه بیت کوین را می توان با مشاهده تعداد کل فعال شده (که با سرعت شکستن به بیش از 40 میلیون نفر رسید) به راحتی محاسبه کرد ، فقط 8 میلیون کاربر دیگر فقط در این قسمت از سال 2019 اضافه می شوند. از زمان معرفی این شبکه ، بطور چشمگیری منفجر شده است.

طبق قانون متکالف – ارزش یک شبکه در واقع با مربع گره های آن متناسب است.

با توجه به این که عرضه محدودی از این سکه ها وجود دارد ، بسیار ساده است که می بینیم قیمت بیت کوین با نسبیت رشد کل شبکه ادامه خواهد یافت..

هر نوع دارایی که دارای قیمت ثابت باشد به وضوح نشان می دهد که از سودمندی به عنوان وسیله مبادله و غیره برخوردار است. اما با افزایش قیمت یک دارایی کمیاب ، شاهد افزایش علاقه سرمایه گذاران به آن به عنوان ذخیره ارزش هستیم. و این دقیقاً همان چیزی است که منجر به انفجار تقاضا می شود.

از آن زمان شواهد بیشتری در مورد تأثیر تقاضا بر یک قیمت وجود دارد ، با همبستگی هایی به صورت همبستگی با افزایش فعالیت های بلاکچین. فعالیت های معاملاتی در بیت کوین همیشه با الگوهای فرسایش و جریان در ارتباط با قیمت روبرو می شوند.

شایان ذکر است که ما در حال بررسی تعداد معاملات هستیم و نه ارزش دلاری دلخواه همین معاملات.

توضيحات نصف کردن معدن Bitcoin Bitcoin 2020

بنابراین ، بیایید پیش برویم و از نوع شواهدی که تاکنون جمع کرده ایم استفاده کنیم تا نوعی توضیح در مورد این نوع چرخه قیمت ها تدوین کنیم.

با توجه به روایت فزاینده بیت کوین در حالی که نوعی طلای دیجیتال به میزان بیشتری حرکت می کند ، تقاضا برای بیت کوین غیرمنتظره افزایش یافته است. این از افزایش تعداد کیف پول های دیجیتال و فیزیکی ، معاملات ، جستجوها و همچنین پوشش رسانه ای به صورت گسترده تر قابل اثبات است..

با توجه به برخی از تقلیل هایی که از جامعه بیت کوین مشاهده کرده ایم ، این چرخه ها مراحل زیر را طی کرده اند.

 • قبل از نصف شدن – رویداد نصف کاهش قابل ملاحظه ای در عرضه مایعات بیت کوین (به دلیل غیر قابل اعتماد بودن اطلاعات داد و ستد هنوز هم سخت است). قیمت بیت کوین در انتظار یک رویداد پایدار در انتظار وقوع نصف شدن است.
 • بعد از نصف شدن – این افزایش قیمت بیت کوین تقاضای فزاینده ای را از انواع سرمایه گذاران از جمله VC ، خریداران نهادی ، صندوق های سرمایه گذاری و غیره جلب می کند. این افزایش تقاضا بیش از حد انتظار است ، زیرا قیمت پس از نصف شدن همچنان به سمت بالا افزایش می یابد. این افزایش تقاضا ناشی از افزایش قیمت است که در دوره های قبلی به شدت دست کم گرفته شده بود.
 • حباب قیمت گذاری – این افزایش قیمت باعث افزایش ترس از دست رفتن (FOMO) در بین خریداران می شود و حجم بالاتری از گمانه زنی ها را در بین سرمایه گذاران به خود جلب می کند. هنگام رسیدن به بالاترین رکورد ، یک حباب در اطراف مقدار تشکیل می شود. این قیمت های احتکارآمیز از آستانه بین ثبات و ناپایدار عبور می کنند ، و حباب به طور حتمی می ترکد.
 • تصادف – این سقوط قیمت منجر به کاهش تقاضای سرمایه گذاری مربوطه می شود ، همان افزایش قیمت منجر به افزایش تقاضای مربوطه می شود ، با ترک تعدادی از سرمایه گذاران.
 • یک پایگاه جدید – بیت کوین موفق به یافتن یک قیمت ثابت ، ادغام و تعادل در قیمت این عرضه نهایی می شود. سپس یک پایه کاملاً جدید تشکیل می دهد که در غیر این صورت بالاتر از پایه چرخه قبلی است.
 • و بازگشت به مرحله یک

در اینجا مهم است که توضیح دهیم این نوع منطق به تقاضای آشکاری که توسط بیت کوین به عنوان نوعی طلای دیجیتال در ذهن سرمایه گذاران ایجاد می شود و همچنین موقعیت شناخته شده آن به عنوان اولین دارایی رمزنگاری ، وابسته است..

یکی از نکاتی که باید در نظر گرفت عملکرد Litecoin است که مشتق فورک بیت کوین است. نوع نصف شدن آن بسیار جالب است که باید تحت نظر باشید زیرا فاقد روایت و تقاضای عمومی قوی است ، به ویژه در مقایسه با بیت کوین. در نتیجه این ، چرخه های Litecoins از الگوی مشابهی پیروی نکرده اند.

بازارها چیزهایی بسیار تب آور ، فرار و در عین حال بسیار هوشمندانه هستند – آنها یاد می گیرند و تکامل می یابند – با این دو چرخه ، تفاوت های ظریفی بین این دو وجود دارد. چرخه نصف شدن بعدی جالب خواهد بود که تحت نظر باشید.

انقلاب در حال جریان بیت کوین

از طلوع زمان ، پول وسیله ای برای مبادله اقلام و کالاهای با ارزش برای مبلغی استاندارد شده است که در آن دو یا چند نفر توافق می کنند. و برای دو دهه گذشته ، واقعیت pipedream تجارت الکترونیک دیجیتال می تواند مرحله به مرحله رسیده و به وجود جدیدی از تجارت مجازی ارتقا یابد. فقط با یک سفید ، یک نرم افزار و جهان برای استفاده – فقط در یک دهه بیت کوین بازی را تغییر داد و به تغییر استاندارد پولی ادامه خواهد داد. پول قابل برنامه ریزی موج بعدی جنگ برای آینده مالی است.

این راهنمای قابل اعتماد در مورد بیت کوین برای کمک به شما در تسریع در رمزنگاری آغاز بیت کوین ایجاد شده است. از یادگیری اینکه بیت کوین چیست و رمزنگاری آن دارای ارزش اقتصادی است ، تا نکاتی در مورد خرید بیت کوین تا چگونگی قیمت بیت کوین ، هدف اگر یک راهنمای اصلی غیر غنی از علاقه به جلوه درخشش بیت کوین باشد ، اینجا شروع می شود. یادگیری در مورد جدول زمانی تاریخی بیت کوین از وقایع و پیش بینی کاتالیزورهای مرکب از رشد بیت کوین گیلاس در بالا بود ، زیرا ممکن است دشوار باشد که پیش بینی هر یک از پیش بینی های قیمت بیت کوین را انجام دهید ، اما پدیده ارز رمزنگاری شده در میان همه ما است و جهان به دنبال راه های این کار است. بیت کوین.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me