banner
banner

راهنمای رمزنگاری 101: انتخاب بهترین ارز مبادله ای

این مقاله نگاهی به عوامل مهمی دارد که شما باید قبل از انتخاب بهترین ارز مبادله ای رمزنگاری کنید. ما لیستی از مبادلات را برای شما ارائه داده ایم.

لیست مبادلات

صرافی های زیادی در دسترس است که می توانید ارزهای رمزپایه را از آنها بخرید و پیمایش در صرافی های صحیح نیز دشوار است. تعدادی از فاکتورها وجود دارد که باید اطمینان حاصل کنید که مبادله صحیح را بر اساس انتظارات ، نیازها و بهترین شرایط برای شما باز کرده اید. اکثر مبادلات فقط سکه های برتر را ارائه می دهند که معمولاً از بیت کوین و اتریوم تشکیل می شود. (همچنین نگاه کنید به: سکه ها ، نشانه ها & Altcoins: تفاوت چیست؟)

این راهنما به شما کمک می کند تا آگاهانه در مورد مبادلات موجود که باید انتخاب کنید و فاکتورهایی که هنگام باز کردن حساب رمزنگاری در صرافی باید در نظر گرفت تصمیم گیری کنید..

تبدیل پول به سکه

اگر تازه وارد ارزهای رمزپایه هستید ، اولین قدم شما پیدا کردن صرافی است که به شما امکان واریز پول را بدهد. به دلیل مقررات ، کلیه مبادلات از شما می خواهند قبل از واریز وجوه خود ، از طریق ارائه مدارک هویتی و سایر اطلاعات شخصی ، حساب خود را تأیید کنید. از این رو ، ابتدا باید مبادله ای را در کشور داخلی خود پیدا کنید تا پول حساب بانکی خود را به بیت کوین تبدیل کنید.

توجه به این نکته مهم است که همه مبادلات رمزنگاری پول فیات را قبول نمی کنند. برخی از صرافی ها فقط به شما امکان می دهند سکه (معمولاً بیت کوین) را برای خرید سکه های جایگزین دیگر واریز کنید. بیت کوین محبوب ترین رمزنگاری است که تقریباً در همه صرافی های رمزنگاری ارائه می شود و دروازه خرید سکه های دیگر است. به عبارت دیگر ، اگر می خواهید سکه دیگری خریداری کنید ، باید موارد زیر را انجام دهید:

مرحله 1: صرافی ارز رمزنگاری داخلی را در کشور خود باز کنید و حساب خود را تأیید کنید (ارائه مدارک هویت)

گام 2: وجوه خود را از حساب بانکی خود به حساب صرافی رمزنگاری خود واریز کنید و خرید بیت کوین را شروع کنید

مرحله 3: یک حساب مبادله رمزنگاری باز کنید که انواع سکه های دیگر را ارائه می دهد. معمولاً این صرافی ها سپرده های فیات را قبول نمی کنند و فقط اجازه سپرده های سکه ای را می دهند

مرحله 4: پس از تأیید حساب خود ، بیت کوینی را که از صرافی محلی خود خریده اید به صرافی رمزنگاری جدید خود منتقل کنید و می توانید سکه های دیگر را با بیت کوین خود شروع کنید

(همچنین بخوانید: 4 دلیل اینکه چرا اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه است)

انتخاب بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده

یادداشت مهم: هزینه های معاملات با افزایش حجم کمتر می شود. موارد ذکر شده در جدول حداکثر دامنه است * (سازنده هزینه های پرداخت شده هنگامی که نقدینگی را به کتاب سفارشات ما اضافه می کنید با قرار دادن یک سفارش محدود در زیر قیمت تیک برای خرید و بالاتر از قیمت تیک برای فروش. تیکر هزینه ها هنگامی پرداخت می شود که نقدینگی را از طریق دفتر سفارش ما با قرار دادن هر سفارشی که بر خلاف یک دستور از دفتر سفارش انجام شده ، حذف کنید.)

پس از باز کردن یک حساب مبادله ای که امکان واریز فیات را فراهم می کند ، می توانید حساب بانکی شخصی خود را با حساب صرافی رمزنگاری خود پیوند دهید و شروع به واریز وجه برای خرید بیت کوین کنید.

عوامل مهمی که باید در نظر گرفت:

1. جفت سکه موجود است

بسیاری از صرافی ها فقط تعداد اندکی سکه ارائه می دهند. مشهورترین آنها بیت کوین و اتریوم است. صرافی های انگشت شماری وجود دارد که طیف گسترده تری از سکه ها را ارائه می دهند. گزینه متنوع تری از سکه های موجود بهتر است زیرا گزینه های بیشتری برای خرید سکه به شما می دهد. (همچنین نگاه کنید به: سکه ها ، نشانه ها & Altcoins: تفاوت چیست؟)

2. نقدینگی

نقدینگی به سهولت خرید / فروش در بازار اشاره دارد. نقدینگی زیاد به این معنی است که تعداد زیادی خریدار / فروشنده وجود دارد. نقدینگی بالا خوب است زیرا منجر به کشف بهتر قیمت می شود و به شما امکان می دهد سریعتر معامله کنید.

3. امنیت

سطح و نوع مکانیسم های امنیتی مورد استفاده صرافی برای اطمینان از ایمن بودن سکه های شما حیاتی است. نمونه هایی از اقدامات امنیتی خوب که توسط صرافی ها انجام می شود عبارتند از:

الف) نگه داشتن سپرده ها در سردخانه؛ این بدان معناست که سکه های شما با خیال راحت و به صورت آفلاین دور از دسترس هکرها جمع می شوند

ب) در دسترس بودن احراز هویت 2 عاملی (2FA) گزینه؛ 2FA امنیت حساب شما را افزایش می دهد

ج) رمزگذاری و تأیید ایمیل؛ برای هر تراکنش ایمیلی برای تأیید معامله به حساب شما ارسال می شود

(همچنین بخوانید: راهنمای امنیت رمزنگاری: فعال کردن 2FA)

4. کیفیت پشتیبانی مشتری

داشتن پشتیبانی مشتری پاسخگو باعث صرفه جویی در وقت و اضطراب شما می شود ، خصوصاً در یک محیط سریع. مشکلات مربوط به روند تأیید ، سپرده / برداشت ، بازتاب وجوه و دستورات معاملاتی باید به سرعت توسط صرافی ها حل شود ، در غیر این صورت ممکن است هزینه ، وقت ، پول و رفاه شما را به خطر بیندازد.

5. هزینه های تجارت

هزینه معاملات کم در خرید و فروش به طور نسبی مانع از بین رفتن حاشیه شما می شود ، به خصوص اگر تاجر ثابت باشید. مهم است که به هزینه های مبادله خود نگاه کنید ، تا ببینید که آیا آن قابل مقایسه با سایر مبادلات است.

6. سهولت استفاده

رابط کاربری مبادله باید آسان و تمیز باشد تا از سردرگمی جلوگیری شود. داشتن نشانگرهای لازم در نوک انگشتان و سهولت پیمایش در سیستم عامل ، استفاده از رابط کاربری را برای همه آسان می کند. (همچنین بخوانید: راهنمای اصطلاحات رایج رمزنگاری)

در مجموع

انتخاب صرافی دروازه ورود به دنیای رمزنگاری است. فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در چه زمانی بررسی شود انتخاب بهترین تبادل, و عوامل ذکر شده باید به عنوان یک راهنما عمل کنند. در صورت تمایل می توانید هر سوالی را بپرسید و ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد!

(بیشتر ببینید: راهنمای کیف پول Cryptocurrency: چرا به کیف پول نیاز دارید؟)

اکنون در وبینار ارز رمزنگاری شده رایگان ثبت نام کنید تا هر آنچه را که باید در مورد سرمایه گذاری رمزنگاری بدانید ، بیاموزید.

دریافت ما کتاب الکترونیکی اختصاصی که شما را در مراحل گام به گام راهنمایی می کند تا با درآمدزایی از طریق سرمایه گذاری Cryptocurrency شروع به کار کنید! 

شما همچنین می توانید به گروه فیس بوک ما در Master The Crypto: دانش پیشرفته رمزنگاری برای پرسیدن هرگونه سوال در مورد رمزنگاری ها!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me