banner
banner

Coinigy Exchange: Master The Crypto User Review Guide

بررسی سکه

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در صرافی Coinigy

Coinigy یک پلتفرم معاملاتی بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک حساب در چندین صرافی تجارت کنید. نحوه عملکرد هوش دارایی دیجیتال Coinigy و نحوه استفاده از آن را امروز در راهنمای ما بیابید.

امکانات

 • تجارت از 12 صرافی با استفاده از یک سیستم عامل
 • تجارت بیش از 4000 جفت ارز رمزنگاری شده و فیات
 • دسترسی API را برای تجارت و ردیابی با بیش از 40 صرافی تنظیم کنید

روشهای سپرده گذاری

 • N / A

طرفداران

 • 30 روز دوره آزمایشی رایگان
 • خرید و فروش آسان از طریق چندین مبادله رمزنگاری
 • از ورود به سیستم های صرافی یا کیف پول جداً خودداری کنید

منفی ها

 • قیمت معامله گران مبتدی با اوراق بهادار کمتر

معرفی

Coinigy یک پلتفرم معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده است که سرویس همه در یک تجارت را به معامله گران مبتدی و پیشرفته ارائه می دهد. به جای تجارت با ورود به سیستم صرافی های مختلف ، می توانید بلافاصله همه سکه ها را از طریق یک داشبورد Coinigy ساده در همه حساب ها معامله کنید.

سکه چیست

Coinigy ابزارهای زیادی دارد که برای کسانی که دارای مجموعه گسترده ارزهای رمزپایه هستند ، از جمله: داده های بازار رمزنگاری در زمان واقعی ، نمودار رمزنگاری چند مبادله ای ، مدیریت نمونه کارها و سیستم تجزیه و تحلیل تجارت که همگی توسط CryptoFeed خود تأمین می شوند. شما می توانید به جای اینکه با پیچیدگی های مبادلات متعدد سرو کار داشته باشید ، نمونه کارها را با یک نگاه مدیریت کنید. می توانید کیف پول سردخانه را با استفاده از آدرس عمومی آنها اضافه کنید. می توانید قیمت های زنده (مانند قیمت بیت کوین) را در بیش از 40 صرافی ردیابی کنید. در کل بیش از 4000 جفت ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می شود.

مزیت اصلی Coinigy این است که شما می توانید در صرافی های مختلف به سادگی با پیوند دادن به هر صرافی از طریق API تجارت کنید. به جای ورود جداگانه به یک صرافی برای تجارت TRON ، به عنوان مثال ، و صرافی دیگری برای تجارت BTC ، می توانید از طریق یک حساب به همه مبادلات خود دسترسی داشته باشید بدون اینکه به صورت جداگانه وارد هر یک شوید..

برخی دیگر از ویژگی های اصلی Coinigy شامل ابزار جامع نمودار ، هشدارهای قیمت و یکپارچه سازی برنامه است.

دفتر مرکزی کوینیگی در میلواکی ، ویسکانسین ، ایالات متحده است. این شرکت در ماه مه سال 2014 توسط رابرت بوردن (مدیر عامل) و ویلیام کهل (رئیس جمهور) تاسیس شد ، که هر دوی آنها امروز نیز در همان نقش ها هستند. Coinigy در مورد آدرس ، عملیات ، بودجه و سایر جزئیات شگفت آور است. ما می دانیم که مقر Coinigy کجاست (310 E Buffalo St، Suite 120، Milwaukee، WI 53202). ما همچنین می دانیم که این شرکت تقریباً 500،000 دلار بودجه در دو مرحله جمع آوری کرده است ، آخرین دور دانه در ژوئیه 2016 برگزار می شود.

چگونه سکه کار می کند

امروز ، Coinigy به معامله گران اجازه می دهد تا به طور یکپارچه در 12 صرافی از یک حساب تجارت کنند ، از جمله صرافی های بزرگ مانند Bitfinex ، Binance ، Bittrex ، Coinbase Pro ، Huobi Pro ، KuCoin ، Kraken و Poloniex.

Coinigy همچنین با استفاده از این مبادلات برای نرخ ارز زنده ، تجسم داده ها و تجزیه و تحلیل بلاکچین ، از جمله سایر توابع ، به 40 مبادله در کل و 4000 بازار مختلف و جفت ارز از طریق API متصل می شود. Coinigy همچنین دارای نمودارهای TradingView است.

شما می توانید از طریق یک سیستم عامل دسک تاپ یا از طریق برنامه های تلفن همراه یا برنامه های مرورگر به Coinigy دسترسی پیدا کنید و از آن به جای CoinMarketCap ، CoinGecko یا Crypto مقایسه استفاده کنید.

این برنامه ها با یک دوره آزمایشی 30 روزه همراه با اشتراک ماهانه از 19 دلار تا 100 دلار در هر ماه ارائه می شوند. هنگام انجام معاملات از طریق Coinigy ، شما همچنان هزینه هایی را که صرافی ارز رمزنگاری شده شما پرداخت می کند ، پرداخت خواهید کرد. با این حال ، Coinigy هیچ هزینه اضافی برای هر تجارت دریافت نمی کند.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی Coinigy عبارتند از:

تجارت در چندین مبادله از یک حساب: Coinigy به شما امکان می دهد 12 حساب صرافی جداگانه را به حساب Coinigy خود متصل کنید ، سپس در هر صرافی از یک رابط ساده معاملات انجام دهید. کافیست دسترسی API را با هر حساب صرافی تنظیم کنید. سپس ، دیگر لازم نیست دوباره وارد هر حساب شخصی شوید.

12 صرافی پشتیبانی شده برای تجارت: Coinigy به شما امکان می دهد از طریق یک حساب Coinigy ، از جمله Binance ، Bitfinex ، Bitstamp ، Bittrex ، CCEx ، CEX.io ، Coinbase Pro ، Huobi Pro ، Kraken ، KuCoin ، Poloniex و Vaultoro در 12 صرافی تجارت کنید..

70+ شاخص فنی: Coinigy از بیش از 70 شاخص فنی پشتیبانی می کند.

سایر ابزارهای تجزیه و تحلیل: کاربران Coinigy از فیدهای داده های زنده ، ابزارهای نمودار گسترده ، نرخ ارز زنده و ابزارهای تجارت با فرکانس بالا بهره مند می شوند.

پشتیبانی از دسک تاپ و موبایل: Coinigy از طریق هر مرورگری برای کاربران دسک تاپ در دسترس است. برنامه های تلفن همراه همچنین برای iOS و Android در دسترس هستند.

پشتیبانی برنامه شخص ثالث و بومی: Coinigy به طور مستقیم نه برنامه شخص ثالث و بومی را از جمله ArbMatrix ، BlockExplorer ، ChartScanner ، CryptoTicker ، GoogleSheets ، MarketWatch ، NewsWire ، SocialScanner و هشدارهای پیام کوتاه به طور مستقیم در سیستم عامل خود ادغام می کند..

بررسی سکه ای

4000 جفت و سکه معاملاتی: Coinigy در کل از بیش از 4000 جفت معاملاتی و ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند.

به 40 صرافی متصل می شود: Coinigy به کاربران امکان می دهد از 12 صرافی پشتیبانی شده معامله کنند. با این حال ، Coinigy رسماً به بیش از 40 صرافی متصل می شود و به کاربران امکان می دهد قیمت سکه را در سبد سهام صرافی ردیابی کنند ، موجودی ها را کنترل کنند یا ارزش سکه را به نمودارها اضافه کنند.

پشتیبانی TradingView: Coinigy شامل نمودارهای TradingView است ، به شما اجازه می دهد تا کاربران به راحتی داده ها و حرکت قیمت ها را از سراسر صنعت رمزنگاری در انواع نمودارهای TradingView تجسم کنند..

میزبان در Google: Coinigy به صورت جهانی در مراکز داده Google میزبانی می شود. Coinigy همچنین از چارچوب SocketCluster برای برنامه ها و سرویس های خرد استفاده می کند.

رمزگذاری: همه درخواست های Coinigy از طریق SSL تأیید شده و ایمن (ORG) انجام می شوند. به علاوه ، تمام داده های کاربر با رمزگذاری 256 بیتی AES رمزگذاری می شوند.

شگفت آور شفاف: ما عادت داریم که مبادلات رمزنگاری شده و سیستم عامل های تجاری از افشای اطلاعات زیادی درباره خود خودداری کنیم. Coinigy ، اما ، به طرز شگفت آوری در مورد تیم خود ، محل استقرار ، بودجه و سایر اطلاعات شفاف است. هنگام ارسال پول به شخصی برای اشتراک به صورت آنلاین ، داشتن این شفافیت بسیار خوب است.

خدمات مشتری قوی: ما همچنین قدردانی می کنیم که Coinigy خدمات قوی به مشتری دارد. می توانید برای مثال از طریق تلفن یا از طریق گپ زنده در وب سایت رسمی با این شرکت تماس بگیرید. این شرکت در شبکه های اجتماعی فعال و قابل دسترسی است. با این وجود می خواهید با Coinigy تماس بگیرید ، مشکلی برای رسیدن به آنها ندارید.

ارزهای کوینجی و جفت ها

Coinigy از بیش از 4000 جفت ارز رمزپایه پشتیبانی می کند. Coinigy به بیش از 40 مبادله متصل می شود ، داده های زنده را برای همه این 4000+ جفت جمع آوری می کند. می توانید نمونه کارهای مبادله خود را از طریق دسترسی API به صورت خودکار به Coinigy اضافه کنید. یا می توانید آدرس کیف پول عمومی را وارد کنید تا سکه های نگهداری شده در سردخانه را به نمونه کارهای خود اضافه کنید.

روش های سپرده گذاری و برداشت Coinigy

Coinigy به طور مستقیم ارز رمزنگاری شده یا پول را اداره نمی کند. کلیه وجوه از طریق صرافی های متصل یا کیف پول مدیریت می شود. با استفاده از هرگونه کارت اعتباری عمده می توانید هزینه اشتراک Coinigy خود را پرداخت کنید.

مراحل ثبت نام و ورود Coinigy

Coinigy روند ثبت نام و ورود آسان دارد. 30 روز استفاده آزمایشی رایگان ، درک عملکرد پلتفرم و ویژگی های آن را آسان می کند. پس از رضایت ، می توانید با توجه به نیازهای تجاری خود ، برای یک حساب کامل با هزینه 20 تا 100 دلار در ماه ثبت نام کنید.

تجارت Coinigy

انجام معاملات از طریق Coinigy به راحتی انجام معاملات از طریق هر مبادله ای است. می توانید معاملات خود را از طریق بیش از 12 صرافی متصل انجام دهید بدون اینکه به صورت جداگانه وارد هر صرافی شوید. فقط به داشبورد Coinigy خود سر بزنید ، جفت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس معامله کنید. خودشه.

هزینه های Coinigy

شما برای اشتراک Coinigy خود سالانه هزینه پرداخت می کنید. شما همچنین هرگونه معامله را که توسط صرافی های خود دریافت می کنید ، پرداخت خواهید کرد ، اگرچه Coinigy هیچ هزینه تجارت اضافی را از خود دریافت نمی کند.هزینه های سکه

Coinigy دارای سه گزینه حساب است ، از جمله گزینه Free Trial ، Pro Trader و API Developer Pro.

30 روز آزمایشی (رایگان)

 • تجارت نامحدود و بدون هزینه اضافی
 • 24/7 مدیریت نمونه کارها
 • برنامه های تلفن همراه
 • نمودار با کیفیت بالا
 • بیش از 75 شاخص فنی
 • 24/7/365 امنیت و ثبات
 • حسابهای API محدود برای تجارت
 • طرح بندی نمودار محدود

Pro Trader (18.66 دلار در هر ماه هنگام خرید سالانه)

 • تجارت نامحدود و بدون هزینه اضافی
 • 24/7 مدیریت نمونه کارها
 • برنامه های تلفن همراه
 • نمودار با کیفیت بالا
 • بیش از 75 شاخص فنی
 • 24/7/365 امنیت و ثبات
 • حساب های API نامحدود برای تجارت
 • طرح بندی نامحدود نمودارها
 • انواع سفارش پیشرفته
 • ایمیل پشتیبانی مشتری
 • برنامه ArbMatrix ، طول جلسه نامحدود

API Developer Pro (99.99 دلار در هر ماه هنگام خرید سالانه)

 • Coinigy CryptoFeed و دسترسی به API سازمانی
 • تجارت نامحدود و بدون هزینه اضافی
 • 24/7 مدیریت نمونه کارها
 • برنامه های تلفن همراه
 • نمودار با کیفیت بالا
 • بیش از 75 شاخص فنی
 • 24/7/365 امنیت و ثبات
 • حسابهای نامحدود API
 • طرح بندی نامحدود نمودارها
 • انواع سفارش پیشرفته
 • پشتیبانی از مشتری اولویت دار
 • برنامه ArbMatrix ، طول جلسه نامحدود

مسائل امنیتی Coinigy و زمان خرابی

Coinigy رسماً 24/7/365 افزایش یافته است. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، این شرکت هرگز دوره های طولانی و طولانی مدت خرابی را تجربه نکرده است. Coinigy نیز هرگز هک نشده است. با این حال ، Coinigy هیچ مبلغی برای کاربران در نظر نمی گیرد: این به راحتی دسترسی به صرافی ها و کیف پول هایی را که کاربران در آن پول نگه می دارند فراهم می کند..

Coinigy سهولت استفاده

استفاده از Coinigy به آسانی هر صرافی ارز رمزنگاری شده سنتی است. اگر قبلاً از صرافی ارز رمزنگاری شده استفاده کرده اید ، رابط Coinigy برای شما آشنا خواهد بود. نمودارها ، ابزارهای ردیابی جفت و فیدهای داده ای را که با تبادل سنتی مشاهده می کنید ، مشاهده خواهید کرد. البته مزیت اصلی رابط کاربری Coinigy این است که شما می توانید با استفاده از یک رابط ساده از 12 صرافی تجارت کنید..

Coinigy اعتماد و حریم خصوصی

Coinigy یکی از شفاف ترین شرکت ها در فضای تبادل رمزنگاری است. این شرکت آدرس ، اطلاعات تماس ، بودجه و اطلاعات تیم خود را بصورت آنلاین فاش می کند. این سطحی از شفافیت است که از بسیاری از سیستم عامل های تبادل رمزنگاری به دست نمی آوریم. به طور کلی ، کوینیگی یک شرکت معتبر و مستقر در ایالات متحده است.

خدمات مشتری Coinigy

Coinigy خدمات مشتری قوی دارد. این شرکت اجازه می دهد تا همه کاربران از طریق ایمیل به پشتیبانی مشتری دسترسی داشته باشند ، در حالی که مشترکین API Developer Pro به پشتیبانی مشتری اولویت دسترسی دارند. کوینیگی شماره تلفن خود را به صورت آنلاین منتشر می کند. این شرکت همچنین در شبکه های اجتماعی فعال است و تماس با Coinigy را به روش های مختلف برای انواع سالات آسان می کند.

راهنمای کاربر Coinigy: نحوه تنظیم و استفاده از Coinigy

کوینیگی برای اولین بار راه اندازی ساده است. برای شروع به Coinigy.com مراجعه کنید و مراحل زیر را انجام دهید:

1. ثبت نام کنید

با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز ورود خود ثبت نام کنید.

2. تأیید صحت

روی پیوند موجود در ایمیل تأیید خود کلیک کنید ، سپس برای دسترسی به حساب خود وارد شوید.

پیوستن به سکه

Coinigy با یک آموزش برجسته کردن ویژگی های سیستم عامل و نحوه کار همه چیز ، از شما استقبال می کند. برای ادامه آموزش ، روی next کلیک کنید. یا ، برای رد کردن همه موارد ، روی “کلیک” کلیک کنید.

ویژگی های سکه

3. پیوند حسابهای تبادل

می توانید بلافاصله پیوند دادن حساب های صرافی را شروع کنید. فقط روی دکمه “حساب ها” در بالای صفحه کلیک کنید. می توانید از طیف وسیعی از مبادلات انتخاب کنید ، سپس حسابهای خود را از طریق API به Coinigy متصل کنید.

حساب های مبادله ای سکه ای

برای انتخاب مبادلات دلخواه خود ، روی دکمه “افزودن حساب جدید مبادله جدید” کلیک کنید.

مزایای سکه

پس از انتخاب مبادله ، باید اطلاعات اصلی API خود را وارد کنید ، سپس “تأیید” را فشار دهید. برای دریافت کلید API خود ، باید به حساب صرافی خود وارد شوید و از بخش API حساب خود بازدید کنید.

مبادلات سکه ای

از همین صفحه می توانید آدرس کیف پول خود را نیز ردیابی کنید. فقط کلید آدرس عمومی را اضافه کنید. سپس ، سکه های موجود در آن آدرس به عنوان بخشی از نمونه کارها ردیابی می شوند. به عنوان مثال اگر بیت کوین در سردخانه دارید (در Trezor یا Ledger) ، اما هنوز می خواهید ارزش آن را ردیابی کنید ، ممکن است بخواهید کیف پول خود را اضافه کنید.

4. ردیابی و معامله ارزهای رمزپایه

هنگامی که دسترسی صرافی و کیف پول خود را تنظیم کردید ، می توانید ردیابی و معامله ارزهای رمزپایه را شروع کنید. برای ترسیم و ردیابی بیش از 4000 جفت معاملاتی از بیش از 40 صرافی پشتیبانی شده ، به داشبورد Coinigy بروید.

ردیابی تجارت-ارز-رمزنگاری

رابط Coinigy را می توانید هر طور که دوست دارید شخصی سازی کنید. شما می توانید بیش از 70 شاخص فنی را مشاهده کنید ، به عنوان مثال نمودارهای TradingView را تنظیم کرده و ارزهای مختلف یا جفت های دیگری را اضافه کنید.

حرف آخر

Coinigy یک پلت فرم منحصر به فرد تبادل رمزنگاری است. Coinigy به جای ارائه مستقیم خدمات مبادله ، به بیش از 12 صرافی متصل می شود ، به شما امکان می دهد از طریق یک حساب راحت در هر یک از این صرافی ها معامله کنید. برای انجام معاملات شخصی دیگر نیازی به ورود به هر صرافی شخصی نیست.

Coinigy همچنین از 40+ مبادله برای ردیابی نمونه کارها پشتیبانی می کند ، ردیابی نمونه کارها سکه شما بدون توجه به اینکه از وب سایت های مبادله ای که استفاده می کنید آسان است..

اگر مرتباً از طریق چندین صرافی تجارت می کنید ، Coinigy می تواند یک سرویس بسیار ارزشمند باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me