banner
banner

xCoins Exchange: استاد راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در مبادله xCoins

xCoins که به صورت آنلاین در xCoins.io یافت می شود ، یک سیستم وام و خرید بیت کوین است. در بررسی و راهنمای کاربر xCoins بدانید که آیا xCoins امروزه قانونی است یا خیر ، ببینید آیا این یک روش ایمن و موثر برای گرفتن فورا بیت کوین است یا خیر..

امکانات

 • بلافاصله بیت کوین قرض بگیرید
 • برای کسب سود ، بیت کوین وام دهید
 • از سال 2016 به راحتی کار می کند

روش های سپرده گذاری

 • کارت های بدهی
 • نقل و انتقالات بانکی (ACH)
 • بررسی های الکترونیکی
 • اعتبار پی پال
 • موجودی پی پال
 • کارت های اعتباری (ویزا و مسترکارت)

طرفداران

 • با مانده PayPal یا اعتبارات PayPal بیت کوین بخرید
 • با استفاده از تمام کارتهای اعتباری اصلی ، بیت کوین بخرید
 • ضمانت 50 درصدی سود برای وام دهندگان

منفی ها

 • کارمزد 15 تا 20 درصد برای وام گیرندگان (شامل نرخ بهره)
 • شفافیت محدود برای شرکت
 • ممکن است همیشه نتواند با وام دهنده ارتباط برقرار کند

معرفی

xCoins.io ، نباید با Xcoins.com اشتباه گرفته شود ، یک سیستم وام بیت کوین است که به شما امکان می دهد بیت کوین را قرض کنید یا وام دهید. این پلتفرم امکان استفاده سریع از بیت کوین را با استفاده از کارتهای اعتباری و سایر روشهای پرداخت متداول آسان می کند.    xcoins-review

از آنجا که xCoins یک بستر وام امن است ، وام گیرندگان موظفند چیزی را به عنوان وثیقه وام تعهد کنند. درست مانند وام رهنی یا وام خودرو ، وام گیرنده در تمام مدت وام ، نوعی وثیقه به وام دهنده می دهد. در این حالت ، وام گیرنده در ازای دریافت BTC به وام دهنده USD می دهد.

یکی از موارد منحصر به فرد در مورد xCoins این است که می توانید با PayPal بیت کوین بخرید. در سال 2016 ، xCoins یکی از معدود سیستم عامل هایی بود که می توانستید با استفاده از PayPal بیت کوین بخرید. xCoins همچنین از همه کارتهای اعتباری اصلی و سایر روشهای پرداخت مناسب پشتیبانی می کند.

به طور معمول ، خرید بیت کوین با PayPal به دلیل وجود امکان بازگشت هزینه ، چالش برانگیز است. با این وجود xCoins راهی برای این موضوع پیدا کرده است ، زیرا این شرکت از نظر فنی به شما بیت کوین نمی فروشد: فقط به شما بیت کوین وام می دهد. شما با یک وام دهنده ارتباط برقرار می کنید ، برای PayPal به آن وام دهنده پول می فرستید و سپس وام دهنده برای شما بیت کوین می فرستد.

چگونه-xcoins کار می کند

روند وام xCoins چیزی بین فروش و وام است. برای شروع ، خریدار بیان می کند که چه تعداد بیت کوین خریداری کند. خریدار مراحل تأیید شناسه را به اتمام می رساند ، سپس معادل دلار دلار وام را واریز می کند. همچنین خریدار باید کارت اعتباری یا هزینه پردازش PayPal و مقدار مشخصی پول را که به عنوان سود وام عمل می کند اضافه کند..

به دلیل این ساختار وام منحصر به فرد ، xCoins از نظر فنی سود مداوم وام را دریافت نمی کند. این سود قبلاً به عنوان یک بار پرداخت در نظر گرفته شده است. با این حال ، کل هزینه های خرید بیت کوین با xCoins بیش از 20٪ افزایش می یابد ، بنابراین مطمئناً برای xCoins حق بیمه پرداخت می کنید بدون در نظر گرفتن.

پس از گرفتن “وام” با xCoins ، می توانید در هر زمان وام را بازپرداخت کنید تا سپرده USD خود را منهای هزینه ها پس بگیرید. شما باید معادل USD بیت کوین وام گرفته شده خود را پس دهید. اگر برای مثال 1 BTC در زمان 10،000 BTC وام گرفتید و سپس BTC به 20،000 دلار رسید ، پس فقط باید 0.5 BTC برگردانید (مبلغ USD همان است).

با استفاده از-xcoins-tips

xCoins همچنین به شما امکان می دهد از طریق سیستم عامل بیت کوین وام دهید. به عنوان وام دهنده ، شما تصمیم می گیرید که چقدر تمایل دارید به دلار آمریکا وام دهید ، سپس این مبلغ را به حساب xCoins خود واریز می کنید. xCoins به طور خودکار شما را با خریداران (وام گیرندگان) جفت می کند و این وام گیرندگان مستقیماً پول را به حساب PayPal شما واریز می کنند.

روشهای پرداخت xcoins

xCoins همچنین یکی از معدود سیستم عامل های وام است که تضمین حاشیه سود را ارائه می دهد. xCoins سود وام دهندگان را تضمین می کند. اگر به هر دلیلی ، حاشیه سود وام دهنده به زیر 50٪ وام برسد ، xCoins تفاوت وام دهنده را بازپرداخت می کند تا حداقل به 50٪ سود برسد.

xcoins-crypto-lending-platform

xCoins یک شرکت خصوصی است که در اول آوریل 2016 ، در سانتا مونیکا ، ایالات متحده تاسیس شد. این شرکت دارای چهار کارمند ثبت شده به سرپرستی بنیانگذار سرگئی نیکیتین است. گذشته از این جزئیات اساسی ، ما اطلاعات محدودی در مورد اینکه چه کسی شرکت را اداره می کند و یا شرکت چگونه فعالیت می کند ، داریم. تعدادی از بیانیه های خبری حمایت مالی بصورت آنلاین منتشر شده است ، اما این در مورد آن است. این شرکت با نام Aspect Intl، Inc فعالیت می کند.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی xCoins عبارتند از:

خرید Bitcoin با PayPal: xCoins یکی از اولین سیستم عامل هایی بود که به شما امکان خرید ایمن و راحت بیت کوین را با PayPal داد. قبل از xCoins ، خرید بیت کوین با PayPal به دلیل احتمال بازگشت هزینه دشوار بود. شما می توانید بیت کوین را از طریق xCoins مستقیماً با اعتبار PayPal یا مانده PayPal خود خریداری کنید.

خرید Bitcoin با کارت های نقدی و نقل و انتقالات بانکی: xCoins از خرید کارت نقدی و نقل و انتقالات بانکی از طریق ACH پشتیبانی می کند.

پرداخت با کارت های اعتباری: xCoins پرداخت کارت اعتباری را از طریق PayPal می پذیرد.

گزینه های xcoins-buy-bitcoin

ساختار هزینه ساده: بسیاری از سیستم عامل های وام دارای ساختار کارمزد پیچیده یا مسخره با نرخ بهره بالا هستند. در عین حال xCoins دارای یک ساختار کارمزد ساده است که مستقیماً در وام ساخته شده است. به راحتی می توانید مبلغی را که برای بیت کوین خریداری شده از قبل پرداخت می کنید ، پرداخت کنید.

از بیت کوین خود درآمد کسب کنید: اگر می خواهید از بیت کوین خود درآمد کسب کنید ، پس می توانید به عنوان وام دهنده در سیستم عامل ثبت نام کنید. مبلغی را که می خواهید وام دهید ، واریز کنید ، سپس منتظر بمانید تا xCoins شما را با خریداران منطبق کند.

خرید بیت کوین در چند دقیقه: بسیاری از مبادلات باعث می شود شما برای تأیید هویت و خرید بیت کوین برای اولین بار روزها صبر کنید. در عین حال xCoins متفاوت عمل می کند و به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه بیت کوین خود را دریافت کنید.

بازار P2P: مشابه LocalBitcoins ، xCoins به شما امکان می دهد در بازار پر از وام دهندگان ارائه دهنده خدمات خود گشت بزنید. بازار وام رقابتی است ، اگرچه هزینه های وام به زیر 15 درصد نمی رسد.

xCoins Wallet: xCoins یک کیف پول داخلی دارد که به شما امکان می دهد سریع بیت کوین دریافت کنید ، سپس آن را مستقیماً از کیف پول خرج کنید.

کنترل نوسانات قیمت: اگر قیمت BTC در هنگام وام بالا یا پایین شود چه اتفاقی می افتد؟ وام ها همیشه به دلار آمریکا ارائه می شوند. اگر 1 BTC را با 10،000 دلار وام گرفتید ، اما قیمت بیت کوین اکنون 20،000 دلار است ، پس فقط باید معادل دلار BTC را که 0/5 BTC (10 هزار دلار) است ، پس دهید.

سیستم خودکار: وب سایت های قابل مقایسه ای مانند LocalBitcoins خریداران و فروشندگان را ملزم به انجام دستی تجارت با استفاده از روش های مختلف (تنظیم شده توسط خریدار یا فروشنده) می کنند. با استفاده از xCoins ، این فرآیند خودکار است. xCoins پرداخت های کاربر را ردیابی می کند و بیت کوین را برای خریدار / وام گیرنده آزاد می کند.

به اندازه 20 دلار بیت کوین وام دهید: xCoins به شما امکان می دهد با کمترین هزینه 20 دلار شروع کنید. برای شروع کسب درآمد در دارایی های رمزنگاری خود ، نیازی به پرداخت مبلغ قابل توجهی نیست.

ضمانت حاشیه سود: xCoins ضمانت حاشیه سود دارد. xCoins ادعا می کند تنها بستر سرمایه گذاری است که سود را تضمین می کند. اگر حاشیه سود برای وام دهندگان به زیر 50٪ برسد ، xCoins تفاوت را جبران می کند تا حداقل 50٪ حاشیه سود شما را برگرداند..

بازپرداخت آسان وام: xCoins بازپرداخت وام را آسان می کند. هر زمان که آماده بازپرداخت وام هستید ، فقط با وام دهنده تماس بگیرید. سپس ، مقدار بیت کوین را به کیف پول بیت کوین وی برگردانید. سپس ، وام دهنده به حساب PayPal شما پرداخت می کند. وام گیرنده ملزم به پرداخت کلیه هزینه های پردازش و هزینه های انتقال بانکی است.

25000+ مشتری: از زمان تاسیس در سال 2016 ، xCoins به بیش از 25000 مشتری در بیش از 40 کشور در سراسر جهان خدمات ارائه داده است.

xCoins ارز و جفت

xCoins فقط با بیت کوین (BTC) و دلار آمریکا (USD) معامله می کند. هیچ ارز فیات یا ارز رمزنگاری شده دیگری در این سیستم عامل پشتیبانی نمی شود.

روش های سپرده و برداشت پشتیبان xCoins

xCoins از کارتهای نقدی ، کارتهای اعتباری ، PayPal و نقل و انتقالات بانکی (از طریق ACH) پشتیبانی می کند. بیشتر نقل و انتقالات با استفاده از PayPal (از جمله اعتبارات PayPal یا مانده PayPal شما) انجام می شود. شما با این روش ها مستقیماً وام را به وام دهنده منتقل می کنید. در همین حال وام دهنده ، BTC را به xCoins واریز می کند. xCoins USD ندارد.

فرآیند ثبت نام و ورود xCoins

xCoins یک فرایند ثبت نام و ورود به سیستم ساده دارد. کاربران باید تأیید اعتبار اولیه را برای گرفتن وام یا وام از طریق سیستم عامل انجام دهند ، از جمله بارگذاری عکس شما در دست داشتن شناسه عکس صادر شده توسط دولت و یک قطعه کاغذ با تاریخ امروز و “XCOINS” نوشته شده بر روی آن.

تجارت xCoins

xCoins یک بستر وام بیت کوین است که وام دهندگان را با وام گیرندگان ارتباط می دهد. تمام معاملات با BTC و USD انجام می شود.

هزینه های xCoins

برای خرید یا قرض گرفتن بیت کوین با xCoins هزینه های متوسط ​​15 تا 20 درصد پرداخت خواهید کرد.

xCoins تبلیغات برجسته خود را “هزینه های رقابتی” ، ادعا می کند که وام دهندگان در برابر یکدیگر رقابت می کنند تا از لحاظ تئوری بهترین نرخ بهره ممکن را به شما بدهند. در واقع ، xCoins به وام دهندگان اجازه نمی دهد که هزینه را زیر 15٪ تعیین کنند. این هزینه بالاتر از متوسط ​​مبادله بیت کوین است.

به خاطر داشته باشید که xCoins هزینه مداوم بهره را دریافت نمی کند ، بنابراین این هزینه 15٪ تا 20٪ تنها هزینه ای است که سیستم عامل صرف نظر از دوره استقراض ، از آن استفاده می کند.

xCoins مسائل امنیتی و زمان خرابی

xCoins فقط چند ماه پس از راه اندازی بحث و جدال ایجاد کرد. در دسامبر 2016 ، سیستم عامل هک شد, و کاربران مقدار قابل توجهی بیت کوین را از کیف پول های xCoins خود از دست دادند. هرگز مشخص نشد که هک یک کار داخلی است یا یک حمله خارجی. با این حال ، به نظر می رسد xCoins به طور کامل هزینه همه کاربران هک بیت کوین را جبران کرده است.

xCoins سهولت استفاده

استفاده از xCoins ساده است. xCoins روند وام را به طور خودکار انجام می دهد ، اگرچه این وام گیرندگان هستند که هر زمان آماده بازپرداخت وام هستند با وام دهندگان تماس بگیرند.

اعتماد و حریم خصوصی xCoins

xCoins هیچ نقض امنیتی ، آشکار و آشکار امنیتی عمومی یا نشت داده ای را تجربه نکرده است. این شرکت اطلاعات زیادی درباره خود یا افرادی که با این شرکت درگیر هستند را فاش نمی کند ، و به طور کلی در مورد xCoins شفافیت محدودی وجود دارد.

خدمات مشتری xCoins

xCoins در مورد اطلاعات شرکت خود خیلی شفاف نیست. با این حال ، این شرکت شماره خدمات مشتری ، آدرس ایمیل و آدرس فیزیکی را منتشر می کند:

 • پست الکترونیک: [email protected]
 • تلفن: +3 310-589-4556 یا +1 310-589-4556
 • نشانی: 1541 Ocean Ave.، Suite 200، Santa Monica، CA 90401

xCoins همچنین به استثنای تعطیلات رسمی از دوشنبه تا جمعه یک میز کمک از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر PST در دسترس است. علی رغم عدم شفافیت شرکت در کل ، به نظر می رسد این شرکت از خدمات مناسب مشتری برخوردار است.

راهنمای کاربر xCoins: نحوه راه اندازی و استفاده از xCoins

راه اندازی و استفاده از xCoins مشابه ثبت نام در هر سیستم عامل تبادل رمزنگاری یا وام رمزنگاری است. شما حساب خود را ایجاد می کنید ، ایمیل خود را تأیید می کنید ، سپس تأیید هویت را کامل می کنید.

1. ثبت نام کنید

به xCoins.io مراجعه کنید ، سپس بر روی دکمه “ثبت نام” در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید.

ثبت نام-حساب-xcoins

نام ، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد کنید. ایمیل شما ورود xCoins شما خواهد بود.

join-xcoins

2. تأیید صحت

یک آدرس ایمیل با کد تأیید دریافت خواهید کرد. آن کد را کپی کرده و سپس در پنجره xCoins جای گذاری کنید.

در این مرحله ، می توانید یک کد تبلیغاتی را نیز وارد کنید یا آن را خالی بگذارید.

xcoins-promo-code

سپس ، از شما خواسته می شود گذرواژه وارد کنید و کشور خود را انتخاب کنید.

3. احراز هویت دو عامل

برای تأیید حساب خود از طریق پیام کوتاه یا صوتی ، باید شماره تلفنی وارد کنید. شماره تلفن خود را وارد کنید ، سپس روی “تأیید” کلیک کنید. تماس یا پیامک همراه با کد دریافت خواهید کرد.

مجوزهای امنیتی xcoins

4. تأیید هویت

xCoins به کاربران احتیاج دارد تا اعتبار خود را در زمینه استقراض یا وام بیت کوین در سیستم عامل تأیید کنند. روند تأیید کمی شدیدتر از آن است که با یک مبادله معمولی انجام شود:

مرحله 1) اما بیش از نام خود در گوشه بالا سمت راست صفحه ، سپس روی “تأیید ID” کلیک کنید

گام 2) کلمه XCOINS و تاریخ امروز را روی یک کاغذ یا یادداشت بنویسید

مرحله 3) شناسه و یادداشت خود را با هم نگه دارید ، سپس با استفاده از وب کم یا تلفن هوشمند خود سلفی بگیرید

مرحله 4) پرونده عکس را بارگذاری کنید

نام موجود در شناسه عکس باید با نام شخص پرداخت کننده مطابقت داشته باشد.

تأیید اعتبار کاربر xcoins

فرم های قابل قبول شناسنامه شامل کارت شناسایی فدرال یا ایالتی ، گواهینامه رانندگی ، گذرنامه یا سایر اسناد صادر شده توسط دولت با نام و عکس شما است

5. روش پرداخت

پس از تأیید هویت ، می توانید پول را به کیف پول xCoins خود واریز کنید.

xcoins-lend-bitcoin-wallet

اگر قصد وام دادن بیت کوین از طریق xCoins را دارید ، می توانید BTC را به کیف پول بیت کوین xCoins خود واریز کنید. قبل از اتصال با وام گیرنده باید این کار را انجام دهید.

اگر قصد خرید / استقراض بیت کوین از طریق xCoins را دارید ، می توانید USD را با استفاده از PayPal ، انتقال بانکی ، کارت های اعتباری یا کارت های نقدی انتقال دهید. شما فقط پس از تطبیق با وام دهنده پول واریز خواهید کرد.

برای مدیریت دارایی های خود در هر زمان ، روی “کیف پول من” از بنر بالا کلیک کنید.

6. وام گرفتن یا وام بیت کوین

پس از واریز بیت کوین به کیف پول xCoins ، می توانید به وام گیرندگان احتمالی بیت کوین وام دهید. xCoins پیشنهاد شما را با یک وام گیرنده نیازمند مطابقت داده و سپس معامله را برای شما انجام می دهد. برای شروع روند وام دهی ، فقط از منوی بالا روی “Lend Bitcoin” کلیک کنید.

اگر بیت کوین قرض می گیرید ، برای شروع می توانید از نوار منوی بالا روی “دریافت بیت کوین” کلیک کنید. لیستی از پیشنهادات وام بیت کوین موجود را مشاهده خواهید کرد که شامل کل قیمتی است که می توانید برای هر یک بپردازید و همچنین حداقل و حداکثر مبلغ موجود.

7. برداشت

برای برداشتن بیت کوین خود از xCoins در هر زمان ، به “کیف پول من” در بالا بروید ، سپس روی “برداشت Bitcoin” کلیک کنید.

متناوباً ، می توانید بیت کوین خود را با ارز رمزنگاری شده دیگر با کلیک روی دکمه “تجارت رمز ارزها” مبادله کنید. برای تکمیل معامله به صرافی شخص ثالثی به نام Bitior هدایت خواهید شد.

حرف آخر

xCoins یک پلتفرم وام و وام بیت کوین است که به نظر می رسد رقبای برتر مانند BlockFi و Nexo را رقیب خود کند. وام گیرندگان می توانند با استفاده از گزینه های منحصر به فرد پرداخت مانند PayPal ، کارت های نقدی ، کارت های اعتباری و نقل و انتقالات بانکی ، بیت کوین را خریداری کنند ، در حالی که برای هر مدت زمان بیت کوین را قرض می گیرند ، هزینه های کل آنها را از 15 تا 20 درصد پرداخت می کنند..

در همین حال وام دهندگان می توانند سود سهام بیت کوین خود را کسب کنند. فقط بیت کوین را به xCoins واریز کنید ، سپس وقتی xCoins شما را با وام گیرنده مطابقت داد ، سود کسب کنید.

xCoins از سال 2016 به راحتی کار می کند. این سایت دارای یک مدل تجاری منحصر به فرد (به ویژه با ضمانت سود خود برای وام دهندگان) است ، اما به نظر می رسد یک روش قانونی برای تعامل وام دهندگان و وام دهندگان با یکدیگر باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me