Cryptocurrency و Blockchain Digibyte: تحلیل سکه DGB

بررسی digibyte

ارز رمزنگاری غیرمتمرکز Digibyte در امنیت فناوری بلاکچین مبتنی بر دارایی دیجیتال با توان عملیاتی حجم بالا از طریق رمز DGB $ خود تخصص دارد.

جارد تیت ، خالق بلاکچین Digibyte ، نویسنده Blockchain 2035 (اولین کتاب نوشته شده توسط بنیانگذار بلاکچین) ، رهبر پروژه دوستدار توسعه جامعه محور است که یک شاخه از کد منبع بیت کوین است ، نه خود بلاکچین BTC ، که متخصص امنیت دارایی های دیجیتال توزیع شده است.

مشابه روشی که Satoshi از نرم افزار پروتکل بیت کوین در تاریخ 3 ژانویه 2009 با پیامی از روزنامه منتشر کرد ، مخترع جارد تیت نیز با Digibyte پنج سال و یک هفته بعد در 10 ژانویه 2014 همین کار را با پیامی از USA Today’s 1 انجام داد / 10/2014 با عنوان “هدف: داده های به سرقت رفته از حداکثر 110 میلیون مشتری”. همچنین مانند بیت کوین ، هیچ راه اندازی قبلی یا ICO وجود نداشت و این پیام در اولین بلوک بلاکچین $ DBG بود.

فناوری DigiByte Blockchain تغییرات زیادی از کد منبع اصلی بیت کوین و کاغذ سفید دارد. ما این موارد را مانند 21 میلیارد سکه صادر شده در 21 سال (1٪ کاهش تدریجی ماهانه در مقایسه با 4 سال عمده) یا 40 برابر سریعتر از بیت کوین با بارهای بلوک 15 ثانیه ای (در مقابل 10 دقیقه) و انجام 560 تراکنش در ثانیه ، پوشش خواهیم داد. در مقابل فقط 7 برای BTC.

 • نام: Digibyte
 • نماد: $ DGB
 • تاریخ راه اندازی: 10 ژانویه 2014
 • وب سایت رسمی: digibyte.io
 • همیشه قیمت بالا: 0.128895 دلار ارزش دلار مبادله دلار DBG / USD در 6 ژانویه 2018
 • محصولات برنامه: DigiAssets ، MultiAlgo ، MultiShield ، DigiSpeed ​​، SegWit ، DiguSign ، Digi-ID
 • خالق: جارد تیت (جوزیا اسپاكمن سفیر و عضو بنیاد)
 • تیم اصلی: گری مککی ، نوح سیدمن ، GTO90 ، یوشی جاگر ، پلون ، رودی بومن
 • Whitepaper: نه [“ما می خواهیم عمل كنیم. نه پمپاژهای کاغذ سفید ، برای کم قول دادن و تحویل بیش از حد. “]
 • ویژگی ها: اولین رمز ارز altcoin برای استفاده از SegWit ، تنظیم مشکل در زمان واقعی
 • توابع: زنجیره بلوک Digibyte دارای سه لایه است. یک لایه پروتکل اصلی ، لایه دارایی رقمی و لایه برنامه ها
 • موارد اضافی: Explorer را مسدود کنید, انجمن BitcoinTalk
 • رویدادها: اجلاس جهانی DigiByte (نوزدهم آوریل 2019) https://digibytesummit.io/
 • پروفایل های رسانه های اجتماعی: توییتر, تلگرام, Reddit, GitHub
 • کتاب: Blockchain 2035: DNA دیجیتال اینترنت 3.0
 • خدمات روابط عمومی: خدمات کاسیوپیا
 • تماس با پشتیبانی: فرم تماس با وب سایت رسمی

بیایید فناوری سکه رمز ارز و بلاکچین Digibyte را مرور کنیم تا ببینیم چگونه این سیستم ارتباطی غیرمتمرکز منحصر به فرد کار می کند و همچنین چگونه لایه امیدوار کننده DigiAssets برای کمک به صدور دارایی های دیجیتال ، توکن ها ، هویت دیجیتال ، قراردادهای هوشمند و موارد دیگر کار می کند..

بررسی Digibyte: سکه DGB چگونه کار می کند

 • DigiByte چیست?
 • DigiByte Blockchain – DigiByte DGB
 • توسعه DigiByte
 • بقیه تیم
 • فناوری DigiByte
 • 5 الگوریتم استخراج
 • تاریخچه قیمت: DigiByte’s Spike’s and Crashes
 • آینده DigiByte
 • دلایل سرمایه گذاری در DigiByte
 • خرید و ذخیره DigiByte
 • خرید DigiByte
 • ذخیره DigiByte
 • نحوه دریافت کیف پول DigiByte
 • خلاصه

صنعت ارزهای رمزنگاری شده با راه اندازی بیت کوین بیش از یک دهه پیش شروع به کار کرد و بیت کوین موفق به مدیریت بلاکچین شد تا زمانی که دارایی های دیجیتال جدید به نام “altcoins” ظاهر شود. این altcoins طی سالها اغلب سیر Bitcoin را دنبال کرده اند ، اما دارایی های زیادی وجود دارد که توانسته اند در دارایی های برتر آویزان شوند زیرا ارزش خود را ثابت کرده اند.

DigiByte چیست?

DigiByte DGB چیست

قبل از غوطه ور شدن به طور کامل در هر کاری که DigiByte می تواند انجام دهد ، مهمترین قطعه این معماست که می فهمید دقیقاً چیست. DigiByte یکی از اولین altcoin ها در کل جهان بود که در سال 2014 ایجاد شد. با این حال ، آن سال بیشتر از آن خود بود و فروش اولیه توکن را آغاز کرد و تبلیغات زیادی در آن زمان نداشت..

DigiByte طی چند سال گذشته طرفداران زیادی را جمع آوری کرده و طرفداران این توکن می گویند که مقیاس پذیری و امنیت آن از سایر ارزهای رمزپایه موجود در بازار بیشتر است. همین حامیان معتقدند که این یک رقیب قوی در برابر بیت کوین ، Litecoin و سایر گزینه های برتر در بازار است و در حال حاضر حدود 100000 گره در سراسر جهان دارد. با این حال ، دقیقاً مانند بیت کوین ، DigiByte با حداکثر عرضه 21 میلیارد دسی بل ایجاد می شود. با این محدودیت ، دیگر هیچ DGB نمی تواند ایجاد شود. ارز رمزنگاری شده دارایی دیجیتال دارای نسبت 1000: 1 نسبت به BTC است و طی 21 سال استخراج خواهد شد (2014-2035).

با وجود محبوبیت در میان کاربران آن ، پذیرش توکن بسیار کند بوده است و هنوز هم در مقایسه با رقبای توکن مبهم به نظر می رسد. با عملکرد طولانی مدت DigiByte ، تعجب آور نیست که این شرکت بلاکچین خود را نیز ایجاد کرده است – DigiByte DGB.

DigiByte Blockchain – DigiByte DGB

زنجیره بلوک DigiByte

راه اندازی با دارایی رمزنگاری DigiByte زنجیره بلوک بود و آن را به طولانی ترین بلاکچین در کل جهان تبدیل کرد. ویژگی های بسیاری وجود دارد که باعث می شود سرعت بالقوه بیشتری نسبت به بقیه داشته باشد ، اما در آن سال فقط چند پروژه بلاکچین عمومی دیگر در آن زمان معرفی شده بود. این بلاکچین دارای یک جامعه فعال است ، هرچند ممکن است هرگز به محبوبیتی که بیت کوین کسب کرده است نرسد.


دیجی بایت-سکه-مزایا

بررسی های DigiByte بیان می کند که بلاکچین در واقع با سرعتی بسیار سریعتر از بیت کوین پردازش می کند و این سرعت در حال افزایش است. بر اساس پیش بینی های شرکت ، بلاکچین باید بتواند 2000 تراکنش در ثانیه را تا سال 2020 مدیریت کند.

توسعه DigiByte

مزایای digibyte

DigiByte توسط شخصی به نام جارد تیت در سال 2013 ایجاد شد ، که بلوک پیدایش ارز رمزنگاری شده را در ژانویه 2014 راه اندازی کرد. پس از آغاز راه اندازی ، تیت تصمیم گرفت تمام وقت خود را به توسعه پروژه اختصاص دهد و پروژه را با کمک مالی بنیاد DigiByte. در بیانیه های CoinCentral.com آمده است که به دلیل فرآیندهای استخراج مورد نیاز برای دارایی ، ممکن است تیم درگیر با این توکن مقدار زیادی DGB را در خود داشته باشند.

رودی بوومن دبیر و نایب رئیس بنیاد DigiByte است ، اگرچه طبق مشخصات LinkedIn وی فقط در نوامبر 2019 به آن سمت منصوب شد. پیش از آن ، او مدیر CMO و بنیانگذار تیم آگاهی DigiByte بود.

بقیه تیم

در حالی که در وب سایت رسمی DigiByte تیمی مشخص نشده است ، اما LinkedIn چند توسعه دهنده را نشان می دهد که آنها درگیر پروژه هستند. به نظر می رسد تیم به همراه تیت و بوومن از این افراد تشکیل شده است:

digibyte-team-influencers-community

 • محمد رشاد ، معدنچی از ژانویه 2017
 • گلن گریدر ، عضو اصلی در رابط و تحقیقات مبادلات از آوریل 2016
 • Nana Esi Hammah ، اقتصاددان و کارمند ارتباطات از ماه مه 2018
 • میشل دوگرتی ، یکی از اعضای DigiByte Blockchain Awareness از مارس 2019
 • Suhas Hegde ، معمار بلاکچین از فوریه 2016

کارمندان اضافی برای کمتر از 30 نفر در DigiByte ذکر شده اند ، گرچه نام آنها در حال حاضر در دسترس نیست.

فناوری DigiByte

فناوری رمزنگاری digibyte

وب سایت DigiByte با اطلاعات زیادی در مورد بازاریابی پر شده است ، اما جزئیات مربوط به قسمت فنی کمی دشوار است. این دارایی به عنوان ارز رمزپایه مبتنی بر UTXO در نظر گرفته می شود ، به این معنی که هر معامله جدید شامل یک شناسه مشخص در هر سکه است. هر زمان که سکه وارد کیف پول کاربر می شود ، در دسته “بدون مصرف” قرار می گیرد و ارسال آن سکه به شخص دیگر باعث می شود که “خرج شود” ، ذاتاً جلوگیری از استفاده از ارز دیجیتال و حل سایر مسائل امنیتی.

رمز DigiByte در همان Bitcoin استخراج شد – با الگوریتم استخراج Proof-of-Work. با این حال ، بر خلاف بیت کوین ، این سیستم عامل از پنج الگوریتم استخراج مختلف – Qubit ، Skein ، Groestl ، Scrypt و SHA256 استفاده می کند..

سه لایه مرتبط با زیرساخت نرم افزار ارز رمزنگاری شده DigiByte وجود دارد. این سه لایه شامل موارد زیر است:

 • ارتباطات اصلی و شبکه جهانی
 • یک دفتر عمومی و دارایی های دیجیتال
 • برنامه های کاربردی

5 الگوریتم استخراج

با در نظر گرفتن پنج الگوریتم استخراج ، این شرکت فرصتی بهتر برای تمرکز زدایی در استخراج از آنچه که سایر ارزهای رمزپایه ASIC دوست انجام می دهند ، ایجاد می کند. الگوریتم SHA256 توسط بیت کوین و الگوریتم Scrypt توسط Litecoin و Dogecoin استفاده می شود. هر 15 تا 18 ثانیه ، یک بلاک جدید استخراج می شود ، با استفاده از الگوریتم های مختلف ، بنابراین هر یک از پنج الگوریتم هر 1.5 دقیقه یک بلوک استخراج می کند.

DigiByte مسئول معرفی فناوری Segregated Witness ، کوچک نگه داشتن بلاکچین و مقیاس پذیر بودن آن با اندازه معاملات محدود است. با توجه به این اندازه های کوچک و سابقه پنج ساله ، بلاکچین موجود در پروژه طولانی ترین موجود است ، حتی بالاتر از بیت کوین.

هر DigiByte با استفاده از استخراج وارد گردش می شود ، اگرچه استخراج کنندگان برای پردازش این تراکنش ها باید از قدرت محاسباتی خود استفاده کنند و بلوک هایی را به شبکه اضافه کنند. برای انجام این کار CPU ، CPU یا ASIC مورد نیاز است که به نرم افزار استخراج تخصصی و کیف پول DigiByte نیاز دارد. مصرف کنندگان می توانند به تنهایی استخراج کنند یا می توانند به یک استخر استخراج بپیوندند ، که وقتی چندین معدنچی منابع خود را با هم جمع می کنند تا قدرت پردازش خود را تقسیم کنند ، ایجاد می شود. اعضای یک استخر معادن پاداش تلاش خود را به همان اندازه تقسیم کردند. بسیاری از مصرف کنندگان در نهایت استخراج را در استخر انتخاب می کنند ، زیرا استخراج انفرادی با نرخ هش پایین احتمال حل یک بلوک را کاهش می دهد.

الگوریتم های مختلف استخراج برای کار با سخت افزارهای مختلف استخراج ساخته شده اند. SHA256 و Scrypt عمدتا توسط استخراج کنندگان ASIC استفاده می شود. در عوض از Skein و Groestl عمدتا با GPU استفاده می شود. با این حال ، Qubit روی ترکیبی از انواع مختلف سخت افزار کار می کند. با توجه به هزینه بالای سخت افزار تخصصی استخراج ، خرید ساده DigiBytes به صورت مستقیم هزینه کمتری دارد ، در صورتی که کاربر سخت افزار محاسباتی مورد نیاز خود را در اختیار ندارد.

با استفاده از الگوریتم های متعدد ، استخراج کنندگان DigiByte نمی توانند 51٪ کنترل داشته باشند ، این بدان معناست که نمی توان مرکزیت را به دست آورد و شبکه در برابر حمله ایمن است.

تاریخچه قیمت: افزایش و خرابی DigiByte

تاریخ قیمت سکه digibyte (DGB)

قیمت DigiByte در تاریخ اخیر بی ثبات بوده و فعالیت نسبتاً ثابت را تا سال 2017 با کمترین رشد ثبت کرده است. با این وجود ، در طول سال های 2017 و 2018 تعداد زیادی جهش و خرابی رخ داده است.

این افزایش در ژوئن 2017 همزمان با اعلام احتمالی بود که قرار بود در توییتر منتشر شود. سرمایه گذاران برای خرید DigiByte که باعث افزایش قیمت شد ، سریع وارد عمل شدند. در حالی که این شرکت به اعلامیه آینده اشاره داشت ، انتشار واقعی این اطلاعیه تا چند روز بعد اعلام نشد که این شرکت در حال راه اندازی کیف پول جدیدی با برخی ویژگی های جدید است. با این حال ، قبل از انتشار حتی اعلامیه ، قیمت قبل از انتشار حتی اشاره به زیر قیمت DigiByte کاهش یافته بود.

اوج بعدی تقریباً همزمان با افزایش بیت کوین اتفاق افتاد که بیت کوین را به نزدیک 20 هزار دلار رساند. از دسامبر 2017 تا ژانویه 2018 ، به دنبال توییت جان مک آفی ، که گفت DigiByte شرکتی است که ارزش دارد آن را تحت نظر داشته باشد ، قیمت افزایش یافت. این افزایش از ابتدای سال 2018 ادامه داشت ، اما اصلاح بازار ارزهای رمزنگاری شده در پایان ژانویه 2018 بیشتر دارایی های رمزنگاری از جمله DigiByte را از بین برد.

تاریخچه قیمت سکه digibyte-dgb

نمودار تاریخچه قیمت Digibyte: بالاترین و پایین ترین میزان ماه به ماه سکه DGB طی دو سال گذشته

به غیر از یک دوره کوتاه در Q3 ، هیچ گونه نوسان واقعی برای ارز رمزپایه در سال 2018 وجود نداشته است. افزایش قیمت در آن زمان تقریباً در همان زمان بود که شرکت اعلام کرد کیف پول های آنها برای iOS و Android در دسترس است. در آن زمان ، فروشگاه اپل اپل همچنین امکان انجام پرداخت در DigiByte را شروع کرد.

از سال 2019 ، ارز رمزنگاری شده با چند افزایش ثابت مانده است – مارس 2019 ، آوریل 2019 و بین اواخر ماه مه و اوایل ژوئیه. با این حال ، از اواسط ماه ژوئن ، ارزش ارز رمزنگاری شده همچنان کاهش می یابد و از 24 نوامبر 2019 از 0.016274 دلار به 0.0065 دلار کاهش می یابد..

آینده DigiByte

آینده سکه digibyte

به نظر می رسد DigiByte با تغییر بسیار اندک در چند سال اخیر ارز رمزنگاری شده ، در صنعت بازی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در پلتفرم دیگری که توسط سازندگان بنام DigiByte Gaming توسعه یافته است ، به گیمرها این فرصت داده می شود که به عنوان پاداش برای اختصاص دادن وقت به بازی های موجود ، DGB را بدست آورند..

مدیرعامل DigiByte – تیت – متعهد شده است که برای تمرکز بیشتر بر بنیاد DigiByte و اطلاع رسانی عمومی تلاش کند. پذیرش DigiByte یکی از دشوارترین چالش هایی است که تیم با آن روبرو شده است ، اگرچه پیشرفت مداوم این دارایی به آن بستگی دارد. اگرچه به نظر می رسد که این توکن از لحاظ تاریخی طرفداران محکم و وفاداری داشته است ، اما این توکن امسال غواصی کرد.

سرعت سریع معاملات و مقیاس پذیری DigiByte ، آن را برای طولانی مدت در بازار ارزهای رمزپایه آماده می کند. پیش بینی های سال گذشته CoinSwitch حاکی از آن است که ارزش کل DGB تا سال 2021 به 9.20 دلار می رسد.

جدول زمانی تاریخ Digibyte (DGB):

اکتبر 2013 = کار در DigiByte آغاز می شود

10 ژانویه 2014 = راه اندازی رسمی DigiByte

28 فوریه 2014 = هاردفورک DigiShield

1 سپتامبر 2014 = هاردفورک MultiAlgo

10 دسامبر 2014 = هاردفورک MultiShield

4 دسامبر 2015 = هاردفورک DigiSpeed

28 آوریل 2017 = SegWit فعال شده است

Sep 19، 2018 = DigiByte Core 6.16.5 منتشر شد

آوریل ، 2019 = DigiAssets منتشر شد

جولای ، 21st 2019 = هاردفورک Odocrypt

مبادلات رمزنگاری Digibyte برای تجارت DGB در:

 • Bittrex
 • رمزنگاری
 • HitBTC
 • هووبی
 • KuCoin
 • Litebit
 • Livecoin
 • OKEx
 • پولونیکس
 • تغییر شکل
 • Sistemkoin
 • اوبیت
 • یوبیت

دلایل سرمایه گذاری در DigiByte

سرمایه گذاری digibyte

دلایل زیادی برای سرمایه گذاری مصرف کنندگان در دارایی رمزنگاری DigiByte وجود دارد ، از این واقعیت که پردازش یک معامله تنها در حدود 15 ثانیه طول می کشد ، برخلاف انتظار 10 دقیقه ای بیت کوین. سازندگان DigiByte برای افزودن به امنیت ارائه شده توسط این پلتفرم ، DigiShield و MultiShield را پیاده سازی کرده و از طولانی ترین بلاکچین جهان پشتیبانی می کنند.

اکنون ، DigiByte این فناوری را در دسترس سیستم های پرداخت جهانی قرار داده است ، که به بازرگانان ، مصرف کنندگان و جوامع اصلی در سراسر جهان امکان پذیر است. با DigiByte Gaming ، این دارایی حتی می تواند در گیم پلی بازی نیز مورد استفاده قرار گیرد و به آن پتانسیل طولانی مدت و فرصت گسترش ارزش خود را می دهد. با این حال ، با رونق بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه ، ممکن است رقابتی برای DigiByte ایجاد کنند. این تصاویر بازاریابی Digibyte (DGB) در اینترنت وجود دارد که آن را با بیت کوین و Litecoin مقایسه می کند:

digibyte-bitcoin-litecoin-blockchain

و

بلاکچین digibyte-dgb-bitcoin-btc-btc

و

مزایای digibyte-blockchain

هنوز هم ، با وجود رقابت ، DigiByte همچنان یکی از 100 ارز برتر رمزپایه است که مستقیماً در وسط قرار گرفته است.

خرید و ذخیره DigiByte

نحوه خرید digibyte

در حال حاضر ، DGB در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده متعددی از جمله Bittrex ، Poloniex ، Sistemkoin ، HitBTC ، Kucoin ، Upbit و YoBit پذیرفته شده است ، که در آنجا حجم بالایی از تجارت را نشان می دهد. هرگز پیشنهاد اولیه سکه وجود نداشته است ، اگرچه این شرکت در دسامبر 2014 با سرمایه بذر نامعلوم ذکر شده ، دور تأمین مالی سرمایه گذاری خصوصی را برای این پروژه برگزار کرد..

خرید DigiByte

برای خرید DigiByte ، مشتریان باید در وب سایت صرافی مانند Bittrex ، Huobi یا Poloniex ثبت نام کنند. با این حال ، Binance داستان دیگری است. طی چند سال گذشته ، این یک نبرد ناخوشایند بوده است ، هرچند گزارش ها در اواخر سال 2018 اظهار داشتند که DigiByte حتی نیازی به ذکر شدن در Binance نیست. در مارس سال 2019 ، تیت حتی اظهار داشت که سکه Binance یک “نشانه مکش خون” و “یک پاروزیت” است.

CoinSwitch تبلیغ می کند که آنها روشی برای مصرف کنندگان دارند تا بهترین قیمت را برای خریدهای خود بدست آورند. CoinSwitch یک بستر تبدیل ارز رمزنگاری شده است. مصرف کنندگان همچنین می توانند از آن به عنوان راهی برای مبادله ارزهای رمزپایه دیگر با رمزنگاری DGB استفاده کنند.

ذخیره DigiByte

DigiByte کیف پولی را ارائه می دهد که با تمام سیستم عامل ها سازگار است و استفاده از هر دستگاه سازگار را آسان می کند. کیف پول از DigiByte باید از وب سایت رسمی بارگیری شود. با این حال ، کیف پول های شخص ثالث متعددی نیز وجود دارد که از قبل از DGB پشتیبانی می کنند ، از جمله Coinomi ، Ledger ، Trezor ، Guarda ، Exodus ، Satowallet و سایر موارد.

نحوه دریافت کیف پول دارایی دیجیتال DigiByte (DGB)

کیف پول digibyte

برای تأمین امنیت کیف پول DigiByte ، مصرف کنندگان باید آن را از وب سایت رسمی خود بارگیری کنند. مصرف کنندگان باید کیف پول را براساس سیستم عامل خود انتخاب کنند. در حال حاضر ، وب سایت گزینه هایی برای:

 • DigiByte Core Windows (32 و 64 بیتی)
 • DigiByte Core Mac OS X
 • DigiByte Core Linux (32 و 64 بیتی)
 • اندروید DigiByte
 • آیفون DigiByte & iOS
 • DigiByte Go Wallet (Chrome Extension)

پس از بارگیری کیف پول ، باید روی دستگاه نصب شود ، جایی که می توان آن را باز کرد. به مصرف کنندگان توصیه می شود پیش فرض ها را بپذیرند و ممکن است مدت زمان بیشتری برای همگام سازی کیف پول بیشتر باشد. برای بهترین محافظت ، از کیف پول نیز پشتیبان تهیه کنید.

این وب سایت همچنین شامل کیف پول های شخص ثالث است که مصرف کنندگان می توانند برای ذخیره DGB خود از جمله Trezor ، Ledger ، KeepKey ، SafePal ، Trezor ، SecuX ، Coinomi ، Exodus ، ABRA ، Jaxx Liberty ، OwnBit ، EdgeWallet ، Atomic ، Trust ، Satowallet بارگیری کنند. و گاردا مشتریانی که می خواهند کیف پول اضافی ببینند می توانند به سایت DigiByteWallets.com مراجعه کنند.

جارد تیت کیست?

همانطور که گفته شد ، جارد ، برنامه نویس رایانه ای مستقر در تگزاس از آرکو ، آیداهو ، خالق Digibyte و از نویسندگان کتاب Blockchain 2035 است.

جارد از سال 2012 با بیت کوین درگیر است ، که در پاییز سال 2013 بهبودهایی را در کد منبع بیت کوین پیدا کرد و نتوانست تغییرات خود را اجرا کند ، بنابراین ما پس از رد پیشرفت های پروتکل هسته اصلی بیت کوین ، در سال 2014 شروع به کار کردیم و DGB را ایجاد کردیم. آنها را در دارایی دیجیتال جدید ، DGB اعمال کرد.

در اینجا چند فیلم از مصاحبه هایی که انجام داده است:

و

و

خلاصه

هر ارز رمزنگاری شده با هدفی متفاوت ایجاد می شود زیرا هر سازنده یک مشکل فعلی را با روشی برای حل این مشکل تفسیر می کند. ارزهای دیجیتال امکان انجام معاملات و نقل و انتقالات فوری را فراهم می کنند که می توانند از مرزها عبور کنند و حتی برای خدمات و کالاهای فیزیکی نیز قابل استفاده هستند. با این حال ، آنها همچنین می توانند به جوامع خاص ، مانند شبکه های اجتماعی و بازی های آنلاین محدود شوند. در پایان روز ، هنگامی که هزاران سکه رمزنگاری برای انتخاب وجود دارد ، بلاکچین Digibyte و ارز رمزنگاری شده DGB بر سرعت ، مقیاس و امنیت تمرکز کرده و جامعه ای پرشور را ارائه می دهد که به نظر می رسد در بازار امروز بسیار کم ارزش است و مطمئناً از بازار بعدی سود خواهد برد گاو نر بیشتر از بیشتر رقبای خود می دود. ما تعجب نخواهیم کرد اگر DGB دلار و سکه Digibyte با توجه به تمام نوآوری ها و پیشرفت هایی که آنها برای اکوسیستم به ارمغان آورده اند ، نماد برتر 10-20 باشند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map