banner
banner

نقد و بررسی CryptoHopper: راهنمای کاربر Bitcoin Crypto Trading Bot

CryptoHopper یک ربات معاملاتی بیت کوین است که بطور خودکار ارزهای رمزنگاری شده را از طرف شما خریداری و می فروشد. آیا CryptoHopper معامله واقعی است؟ یا این یک کلاهبرداری بیش از حد هیجان انگیز بیت کوین است؟ امروز در بررسی ما بدانید.

CryptoHopper چیست؟?

CryptoHopper یک ربات معاملات ارزهای رمزنگاری شده است که نوید می دهد تجربه تجارت رمزنگاری شما را ساده می کند. امروز با مشترک شدن در CryptoHopper ، معامله گران با هر سطح تجربه می توانند خطرات را به حداقل برسانند و سود را به حداکثر برسانند – حداقل این ادعای CryptoHopper است.  رمزنگاری چیست سازندگان CryptoHopper مراقب هستند بگویند که برنامه آنها سود را تضمین نمی کند. در عوض ، این ربات به سادگی براساس مجموعه الگوریتم های خود معاملات انجام می دهد. این الگوریتم ها به سیگنال های خارجی نگاه می کنند ، سپس ارزهای رمزپایه را بر اساس معنی این سیگنال ها می خرند یا می فروشند.

شما می توانید استراتژی های پیش فرض معاملات بیت کوین را با CryptoHopper پیاده سازی کنید. یا می توانید سیگنال های پیشرفته تری به نمایه خود اضافه کنید ، از معامله گران حرفه ای با آینه یا تجارت کپی کپی کنید و حتی استراتژی تجارت خود را بسازید.

لیست مبادله های رمزنگاری-رمزنگاری

CryptoHopper ممکن است سود را تضمین نکند ، اما وب سایت پر از ادعای “پول آسان” است. گواهی نامه هایی از افرادی وجود دارد که ادعا می کنند با استفاده از ربات معاملاتی سریع ثروتمند شده اند. بسیاری ادعا می کنند که بدون خطر می توانند درآمد کسب کنند: آنها فقط در CryptoHopper ثبت نام کردند و به ربات تجاری اجازه دادند بقیه کارها را انجام دهد.

می توانید CryptoHopper را به مدت هفت روز به صورت رایگان امتحان کنید. اشتراک ها از 19 دلار در ماه شروع می شوند.

ویژگی های CryptoHopper

Cryptohopper رسمی

تصویری از اولین Cryptohopper

ویژگی های اصلی ربات معاملات رمزنگاری CryptoHopper عبارتند از:

تجارت 24/7 خودکار: آیا دوست ندارید به صورت دستی تجارت کنید؟ مشکلی نیست CryptoHopper این کار را برای شما انجام خواهد داد ، ارزهای رمزنگاری شده را از طرف شما براساس تجزیه و تحلیل ربات در مورد سیگنال های تجاری خرید و فروش می کند..

داوری: CryptoHopper ابزاری آربیتراژ دارد که اختلاف قیمت بین مبادلات را کنترل می کند. برای سودآوری می توانید در یک صرافی زیاد خرید کنید و در بورس دیگر کم فروشی کنید.

شورتینگ: CryptoHopper از اتصال کوتاه پشتیبانی می کند ، به شما این امکان را می دهد که هنگام افت قیمت ها سود کسب کنید.

تجارت کپی: بازار CryptoHopper دارای معاملات کپی (همچنین به عنوان معاملات آینه شناخته می شود) از 40 تاجر متخصص ، به شما امکان می دهد هر معامله انجام شده توسط آن معامله گران را کپی کرده و بازدهی مشابه خود را بدست آورید.

ویژگی های Cryptohopper-مزایای

طراح استراتژی: CryptoHopper به شما امکان می دهد استراتژی های معاملاتی خود را با استفاده از بیش از 130 شاخص و الگوهای شمعدان ایجاد کنید.

تجارت شبیه سازی شده: CryptoHopper یک جعبه شن و ماسه تجاری شبیه سازی شده دارد که می توانید بدون استفاده از پول واقعی به هم بزنید.

به 9 مبادله اصلی رمزنگاری متصل شوید: CryptoHopper از طریق API خود به 9 مبادله ارز رمزنگاری متصل می شود ، از جمله Huobi ، Binance ، Poloniex ، Bittrex ، Coinbase Pro ، Kraken ، Bitfinex ، KuCoin و Cryptopia.

بدون هزینه تجارت: CryptoHopper فراتر از اشتراک ماهانه شما هیچ هزینه اضافی نمی گیرد. با این حال ، شما همچنان هزینه های معاملاتی را که از هر صرافی دریافت می کنید ، پرداخت خواهید کرد.

آزمایش مجدد تاریخی: اگر یک استراتژی جدید ایجاد کرده اید و می خواهید آن را در شرایط مختلف بازار آزمایش کنید ، می توانید از ابزار آزمایش مجدد CryptoHopper استفاده کنید تا ببینید الگوریتم شما چگونه عمل می کند.

ضرر متوقف شده با گزینه توقف ضرر Cryptohopper ، ضرر و زیان خود را محدود کنید. با استفاده از این گزینه می توانید جلوی ضررهای خود را بیش از درصد خاصی بگیرید.

CryptoHopper بودجه شما را نگه نمی دارد: CryptoHopper’s API مجاز است از حساب صرافی شما معامله کند. اما برداشت پول از حساب شما مجاز نیست. وجوه شما با صرافی انتخابی شما باقی می ماند. CryptoHopper وجوه شما را نگه نمی دارد.

مشاهده تمام تاریخچه تجارت: CryptoHopper به شما امکان می دهد تمام تاریخ تجارت را مشاهده کنید ، ردیابی معاملات انجام شده توسط ربات و در چه زمان هایی را آسان می کند. همچنین می توانید درصد سود یا درصد از دست رفته در هر تجارت را مشاهده کنید.

چند نشانگر: شاخص هایی مانند باندهای بولینگر ، MACD ، RSI ، Stoch و موارد دیگر را مشاهده کنید.

CryptoHopper چگونه کار می کند?

CryptoHopper از طریق یک رابط برنامه نویسی برنامه (API) به مبادلات متصل می شود. شما به CryptoHopper API اجازه دسترسی به حساب معاملاتی خود را می دهید ، و سپس برنامه می تواند معاملات را از طرف شما انجام دهد تا تلاش کند به طور خودکار بیت کوین کسب کند.

برای شفاف سازی ، CryptoHopper نمی تواند از حساب شما وجهی برداشت کند. API می تواند تعادل شما را مشاهده کرده و معاملات را انجام دهد. می توانید این دسترسی را در هر لحظه غیرفعال کنید.

مهمترین مزیت CryptoHopper این است که احساسات از روند تجارت حذف می شود. شما برای معامله خود – نه احساسات خود – به یک ربات اعتماد می کنید. یک بازار بسیار ناپایدار و پر خطر مانند رمزنگاری برای معامله گران احساسی دشوار است. یک روبات احساسات شما را از معادله خارج می کند ، به شما کمک می کند تا معاملات پشتیبانی شده توسط داده های واقعی – نه احساسات – را انجام دهید.

CryptoHopper توسط معامله گران مبتدی و تجار پیشرفته به طور یکسان قابل استفاده است.

معامله گران مبتدی می توانند در CryptoHopper ثبت نام کنند و اجازه دهند ربات بلافاصله تجارت خود را آغاز کند. لازم نیست تنظیمات را سفارشی کنید ، به تجارت کپی بپردازید یا استراتژی های معاملاتی خود را توسعه دهید. درعوض ، می توانید CryptoHopper را آتش بزنید و آن را فراموش کنید.

استراتژی های تجارت رمزنگاری

در همین حال ، معامله گران پیشرفته تر ، ممکن است بخشهای مختلف سهام خود را به استراتژیهای مختلف تجارت رمزنگاری اختصاص دهند. آنها ممکن است استراتژی های خود را ایجاد کنند و به طور گسترده از آنها بازگردانی کنند. مشکلی هم نیست.

برخی از تنظیمات قابل تنظیم در ربات معاملات بیت کوین CryptoHopper شامل موارد زیر است:

 • Strategy (یک استراتژی خاص را انتخاب کنید یا “بدون استراتژی” را انتخاب کنید و فقط از سیگنال های دستی یا خارجی استفاده کنید)
 • درصد سود
 • درصد پیشنهاد کمتر و درخواست بیشتر
 • توقف ضرر و توقف ضرر عقب (فعال یا غیرفعال)
 • درصد توقف ضرر عقب
 • توقف ضرر عقب بازو در (شماره را انتخاب کنید)
 • فقط از توقف ضرر عقب (فعال یا غیرفعال) استفاده کنید
 • دارایی ها را نگه دارید وقتی یک هدف جدید یکسان است (فعال یا غیرفعال)
 • بستن خودکار موقعیت ها در مدت زمان (1 ماه)
 • حداکثر فروش زمان باز و حداکثر خرید زمان باز
 • حداکثر موقعیت های باز
 • حداکثر درصد موقعیت های باز در هر سکه
 • مبلغ خرید درصد
 • حداقل مقدار BTC در هر سفارش

براساس بازده مورد نظر ، قرار گرفتن در معرض خطر و سایر معیارها می توانید تنظیمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

قیمت گذاری CryptoHopper

هزینه قیمت گذاری رمزنگاری

CryptoHopper دارای سه گزینه اشتراک و یک دوره آزمایشی رایگان است.

آزمایشی رایگان (آزمایشی)

 • دوره آزمایشی رایگان 7 روزه
 • 80 موقعیت
 • حداکثر 15 سکه انتخاب شده
 • حداکثر 2 محرک
 • تجزیه و تحلیل فنی هر 10 دقیقه

Explorer Hopper (شروع کننده)

 • ماهیانه 19 دلار
 • حداکثر 15 سکه انتخاب شده
 • حداکثر 2 محرک
 • تجزیه و تحلیل فنی هر 10 دقیقه

Adventure Hopper (متوسط)

 • ماهانه 49 دلار
 • 200 موقعیت
 • حداکثر 50 سکه انتخاب شده
 • حداکثر 5 محرک
 • تجزیه و تحلیل فنی هر 5 دقیقه
 • تبادل آربیتراژ

قهرمان هپر (طرفدار)

 • ماهانه 99 دلار
 • 500 موقعیت
 • حداکثر 75 سکه منتخب
 • حداکثر 10 محرک
 • تجزیه و تحلیل فنی هر 2 دقیقه
 • تمام سکه ها برای سیگنال ها
 • آربیتراژ بازار
 • بازار ساز

همه حساب ها همچنین شامل برخی از ویژگی های استاندارد ، از جمله 0 هزینه اضافی معاملات CryptoHopper ، انواع سفارشات متعدد (توقف عقب ، توقف ضرر ، TSL ، بستن خودکار و DCA) ، آمار معاملات شخصی و جهانی و دسترسی به 120+ نشانگر و شمع الگوها.

نحوه استفاده از آموزش CryptoHopper

ثبت نام و استفاده از CryptoHopper برای اولین بار آسان است.

مرحله 1) با مراجعه به CryptoHopper.com یک حساب کاربری ایجاد کنید. نام ، آدرس ایمیل ، نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید.

پیوستن به-ثبت نام رمزنگاری

گام 2) با کلیک بر روی پیوند فعال سازی ، ایمیل خود را تأیید کنید.

تأیید حساب cryptohopper

ثبت نام رمزنگاری

مرحله 3) حساب خود را با استفاده از جادوگر CryptoHopper تنظیم کنید. با استفاده از کلیدهای API مبادله ای خود ، تبادل را انتخاب کرده و ربات را پیکربندی کنید. پیکربندی های اصلی قیف را تنظیم کنید. پس از انجام این کار ، می توانید بلافاصله از قیف خود استفاده کنید. همچنین می توانید تنظیمات را با استفاده از داشبورد بیشتر شخصی سازی کنید.

مرحله 4) برای خدمات سیگنال ثبت نام کنید. CryptoHopper به شما امکان می دهد برای سیگنال های خارجی که به طور حرفه ای تنظیم می شوند ثبت نام کنید. این خدمات سیگنال دهنده توسط بازرگانان باتجربه ارائه می شود. یک سیگنال خوب ممکن است شرایط بازار را پیدا کند و به شما بگوید که مثلاً خرید یا فروش کنید. اشتراک سیگنال های رایگان و رایگان از طریق CryptoHopper در دسترس است.

مرحله 5) اجازه دسترسی به CryptoHopper API به حساب صرافی خود را بدهید. برای استفاده از CryptoHopper باید CryptoHopper را از طرف شما معامله کند (تجارت و دسترسی به خواندن).

تاریخچه تجارت رمزنگاری-رمزنگاری

درباره CryptoHopper

CryptoHopper در مورد تیم مدیریتی و سایر اطلاعات شفافیت محدودی دارد. با این حال ، به نظر می رسد این شرکت یک شرکت هلندی با حقوقی ثبت شده است. در صفحه تماس ، آدرس آمستردام ، دو آدرس ایمیل ، همراه با شماره COC و شماره مالیات بر ارزش افزوده ذکر شده است.

با این حال ، ما هنوز نمی دانیم چه کسی شرکت را اداره می کند یا چه کسی CryptoHopper را ساخته است.

وب سایت رسمی ادعا می کند این شرکت ، که به طور رسمی با نام CryptoHopper BV ثبت شده است ، توسط دو برادر تاسیس شده است. یک برادر یک تاجر روز و برادر دیگر یک توسعه دهنده وب بود. آنها نمونه اولیه CryptoHopper را روی Raspberry Pi با استفاده از یک قاب چاپ سه بعدی ساخته اند. آنها با گذشت زمان مدل را بهبود بخشیدند و در نهایت CryptoHopper را که امروز می بینیم ایجاد کردند.

دامنه CryptoHopper.com در جولای 2017 ثبت شد.

حرف آخر

بررسی رمزنگاری

CryptoHopper یک ربات خودکار معاملات رمزنگاری است که از طرف شما با استفاده از الگوریتم های معاملاتی معامله می کند. ربات را می توان با استراتژی های مختلف سفارشی کرد. به عنوان مثال می توانید معامله گران دیگر را کپی کنید یا سیگنال های مختلفی به نمایه خود اضافه کنید. شما حتی می توانید استراتژی خود را بر اساس کسب بیت کوین بیشتر از طریق معاملات خرد بسازید.

سپس ، به CryptoHopper’s API اجازه دسترسی به حساب صرافی خود را می دهید. این دسترسی به API اجازه می دهد از طرف شما معامله کند. CryptoHopper می تواند به 9 مبادله مختلف متصل شود ، از جمله برخی از محبوب ترین صرافی های موجود امروز (Binance ، Bitfinex ، Bittrex ، Coinbase Pro ، Huobi ، Kraken و Poloniex همه پشتیبانی می شوند).

یکی از معدود مسائلی که ما در رابطه با CryptoHopper داریم عدم شفافیت در مورد شرکت است. ما آدرس شرکت را می دانیم ، اما در مورد افرادی که شرکت را اداره می کنند چیزی نمی دانیم. خوشبختانه ، ما نیازی به CryptoHopper با هیچ بودجه نداریم: آنها فقط به API دسترسی دارند.

اگر به دنبال روشی عملی برای خرید و فروش رمزنگاری هستید ، CryptoHopper ممکن است گزینه خوبی باشد – به شرطی که منتظر سودهای کلان و بدون خطر و بدون تلاش نباشید. در حالی که همه از قیمت بیت کوین اطمینان حاصل می کنند و پیش بینی های BTC را برای ماه دارند ، ممکن است نصب یک ربات معاملات رمزنگاری خودکار ، خود تنظیم و قابل تنظیم مانند CryptoHopper هوشمند باشد که می تواند به شما کمک کند تا ساتوشی ها را جمع کنید و امیدوار باشید که یکی از آن پیش بینی های آینده را داشته باشید. در واقع اتفاق بیفتد و معاملات موفق خود را در آینده ارزش بیشتری داشته باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me