پیش بینی قیمت Ethereum: لیست پیش بینی ارزش برتر ETH

Contents

قیمت Ethereum زنده: زمان واقعی ETH / USD ارزش نرخ ارز

چه چیزی در آینده برای Ethereum ذخیره می شود؟ کارشناسان وزن می کنند

اکنون سالهاست که اتریوم شماره دو رمزنگاری در جهان است (با ارزش بازار کلی). با این حال ، برخلاف بیت کوین ، از دارایی دیجیتال می توان برای مقاصدی غیر از پرداخت و ذخیره ارزش استفاده کرد. برای مبتدیان ، اکوسیستم ETH می تواند به عنوان ابزاری اساسی در نظر گرفته شود که می تواند توسط توسعه دهندگان برای ابداع سکه های دیگر و همچنین کاربردهای منحصر به فرد غیرمتمرکز استفاده شود. با این اوصاف ، به دلیل ضریب نقدینگی زیاد اتر ، می توان از این ارز برای تسهیل معاملات پولی روزانه نیز استفاده کرد.

همچنین ذکر شده است که Ethereum در حال حاضر از گزینه های جفت سازی پایه بیشتر از ارزهای رمزپایه دیگری که Bitcoin نامگذاری نشده است ، برخوردار است. در نتیجه تمام این ویژگیهای خاص ذکر شده ، دارایی رمزنگاری در اوایل سال گذشته به بالاترین میزان خود یعنی حدود 1400 دلار رسید – این رقمی است که کارشناسان مطمئن نیستند که آیا ETH می تواند مجدداً مقیاس آن را انجام دهد (حداقل در آینده نزدیک) ).

در این مقاله ، برخی از پیش بینی هایی را که در مورد Ethereum توسط متخصصان مشهور صنعت انجام شده است ، بررسی خواهیم کرد. این نظرات نباید به عنوان توصیه های سرمایه گذاری مشخص تلقی شود و صرفاً به عنوان راهنما در نظر گرفته می شوند.

همچنین ، علاوه بر همه پیش بینی های برتر قیمت Ethereum که در زیر ذکر شده است ، ما جامع ترین جدول زمانی تاریخ قیمت سکه ETH را جمع آوری کرده ایم تا تمام قله ها و دره ها ، اوج و فرود جایی که قیمت ETH تاکنون بوده است را به شما نشان دهیم. بنابراین بدون هیچ زحمتی بیشتر ، بیایید مستقیم به اصل موضوع بپردازیم.

بهترین کارشناسان رمزنگاری پیش بینی قیمت Ethereum

اولاف کارلسون وی – حدود 7000 دلار

مدیر عامل شرکت Polychain Capital ، اولاف کارلسون-وی در میان مدت و بلند مدت کاملاً چشم انداز مثبتی برای Ethereum دارد. در مصاحبه ای که Olaf با بلومبرگ چند سال پیش داده بود ، او به رسانه گفت که در پایان سال 2018 قیمت اتر از بیت کوین پیشی می گیرد – چیزی که اکنون می دانیم چنین نبوده است. با این حال ، به دنبال پیش بینی فوق الذکر ، وی سپس چشم انداز خود را تغییر داد و ادعا کرد که بالاترین قیمت آلت کوین تا یک سال آینده حدود 7000 دلار خواهد بود.

دلیل خوش بین بودن کارلسون-وی نسبت به آینده ETHs این است که وی معتقد است فناوری اساسی این ارز بسیار بالاتر از هرچیزی است که هم اکنون در بازار موجود است و با پیشرفت زمان ، مردم شروع به دیدن واقعی ترین فناوری و پتانسیل مالی این دارایی دیجیتال منحصر به فرد.

مایکل یوان – در مورد چشم اندازهای میان مدت خوشبین است

دکتر مایکل یوان بنیانگذار OpenBay – یک بازار غیرمتمرکز جدید – و همچنین مدیر عامل شرکت Second State ، ارائه دهنده جهانی راه حل های تجاری مبتنی بر قرارداد هوشمند است. وی اخیراً به BitcoinExchangeGuide گفته است كه در مورد ارزش ETH در میان مدت كاملاً خوش بین است. دلیل این امر این است که استفاده کلی از شبکه Ethereum طی چند ماه گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است – در درجه اول به این دلیل که برنامه های مالی غیرمتمرکز بسیاری از نشانه های Ether را به عنوان سپرده / سهام جذب می کنند.

در دراز مدت ، یوان معتقد است که قیمت ارز اصلی بیشتر به این بستگی دارد که آیا انتظار می رود که به روزرسانی ETH 2.0 بدون مشکل پیش رود. وی در ادامه به BEG گفت:

“یک الگوی رایج در بازار رمزنگاری افزایش قیمت (پمپ) در پیش بینی یک واقعه مهم است. به محض اینکه واقعه واقعاً اتفاق می افتد ، قیمت در حالی که مردم برای سود (دامپ) می فروشند سقوط می کند. این یک بازار کاملاً غیرنظامی و دستکاری شده است. از نظر Bakkt ، انتظار بزرگی وجود دارد و سپس با حجم معاملات آن ناامید می شود. “

متیو دی سیلوا – بی ارزش

دی سیلوا یک روزنامه نگار رمزنگاری شده است که مدتی است نسبت به اتر بدبین است. در گذشته وی از ارز برتر به عنوان ذاتاً بی ارزش یاد می کرده است. به نظر می رسید نظرات وی ویتالیک بوترین – خالق Ethereum – را بسیار نگران کرده است ، به طوری که وی اخیراً با ارسال توییتر به انتقادات بی دلیل دی سیلوا پاسخ داد. برای مبتدیان ، Buterin اشاره کرد که استفاده از ETH به عنوان وسیله ای برای پرداخت گاز مزایای واضحی دارد – از آنجا که هزینه قبلاً در پروتکل پخته شده بود و پروتکل شبکه از آن پشتیبانی می کرد.


Vaibhav Kadikar – 1000 دلار تا سال 2020

Vaibhav Kadikar بنیانگذار است & مدیر عامل شرکت CloseCross ، یک پلتفرم بازار پیش بینی غیرمتمرکز. او که با Bitcoinexchangeguide صحبت می کرد ، به صراحت گفت که ETH و BTC از اساس جدا شده اند – با BTC که یک ذخیره ارزش طولانی مدت در برابر ETH است و از ابزاری که به کاربران خود ارائه می دهد ، ارزش کسب می کند. وی همچنین خاطرنشان کرد که با تغییر تدریجی Ethereum به یک چارچوب PoS ، مقیاس پذیری آن و همچنین کاربرد کلی آن به شدت بهبود می یابد.

“Ethereum بزرگترین بلاکچین تاسیس شده با یک لایه قرارداد هوشمند است و احتمالاً با افزایش پیچیدگی و مقیاس پذیری ، برتری خود را با ادامه ساخت Dapps ادامه می دهد. من روند صعودی تقاضا برای پردازش معاملات Ethereum را می بینم و از این رو قیمت نیز افزایش خواهد یافت. با توجه به تحولات فوق و رواج POS در نیمه اول سال 2020 ، ارزش هر ETH به احتمال زیاد به پایان 1000 دلار در پایان سال 2020 خواهد رسید. “

کدیکار سپس افزود:

“بسیار بعید است که ETH از آن استقبال چشمگیری به دست آورد مگر اینکه نرخ گاز کاهش یابد و استفاده از شبکه 100 برابر شود. ETH بعد از همه سوخت شبکه Ethereum است بنابراین برای استفاده مردم نمی تواند بسیار گران باشد. بنابراین یک ارزش طبیعی برای آن وجود دارد. به این فکر کنید که اگر بنزین / بنزین برای کارکردن اتومبیلشان گران شود ، به سمت برق می روند.

آایوش جیندال – 500 دلار+

Aayush Jindal نام آشنایی برای کسانی است که در دنیای تجارت رمزنگاری سرگردان هستند. در گذشته ، جیندال برای چندین رسانه کار کرده است که در آن دیدگاه های خود را با پیش بینی های قیمتی کاملاً تفکرآمیز ارائه کرده است که براساس واقعیت ها و ارقام است. به گفته وی ، بیشتر شاخص های فنی که در حال حاضر با ETH مرتبط هستند ، از آنجا که قیمت ارز در زیر مارک 515 دلار باقی می ماند ، همچنان منفی باقی می مانند. با این حال ، او اضافه کرد که اگر اتر به طریقی قادر به عبور از این سطح باشد ، می تواند درهای یک گاو نر جدید را باز کند.

“به طور کلی اتر می تواند در کوتاه مدت ادغام شود ، اما تا زمان شکستن بیش از 515 دلار در معرض خطر زیان بیشتر است.”

جف رید – از ارزش Bitcoin عبور خواهد کرد

اولین پیش بینی جسورانه ما برای Ethereum از نویسنده رمز ارز و تحلیلگر مستقل جف رید است که معتقد است که Ethereum در بلند مدت افزایش خواهد یافت – به طوری که ارزش دارایی به راحتی فراتر از ارزش بیت کوین است. دلیل خوش بینی دیوانه وار جری این است که وی معتقد است اکوسیستم ETH برای مقابله با چالش ها (به ویژه موارد مربوط به مقیاس پذیری ، سهولت استفاده ، تقسیم پذیری و غیره) که ممکن است در آینده در مقایسه با هر ارز دیگری در دسترس باشد ، مجهزتر است. بازار امروز.

دلیل دیگر خوش بینانه بودن رید نسبت به Ethereum بخاطر قابلیت های قرارداد هوشمند آن است – که به اعتقاد او یک تغییر دهنده واقعی بازی است. در مورد این موضوع ، او اشاره کرد که این ویژگی واحد باعث می شود که Ethereum با ارزش تر از BTC باشد.

کریگ روسو – تا سال 2021 به ATH مقیاس بازگشت

روسو ، بنیانگذار Peer – استارتاپ مستقر در بوستون ، پشت رسانه محبوب بازی رمزنگاری و بازی SludgeFeed – معتقد است که Ethereum همچنان به عنوان یک پلت فرم اصلی برای استقرار برنامه های غیرمتمرکز و رمزگذاری دارایی های دنیای واقعی ادامه خواهد داد. در همین راستا ، یکی از نمونه های اخیر ، توکن سازی چهار صندوق املاک و مستغلات به ارزش 100 میلیون دلار توسط بلاکچین استارت آپ Harbour است..

علاوه بر این ، Russo همچنین اشاره کرد که اگرچه Ethereum از سلطه سالم در بازار برخوردار است ، سایر سیستم عامل های قرارداد هوشمند رقیب شروع به جنبش می کنند (به ویژه با بلوغ شبکه های آنها). این واقعیت همراه با عدم اطمینان مداوم در مورد انتقال پروژه به یک شبکه اثبات سهام ، کاملاً واضح است که Ethereum چند سال مهم در پیش رو دارد. از نظر ارزیابی آینده اتر ، روسو به Bitcoinexchangeguide گفت:

“در حال حاضر ، من دلیلی نمی بینم که اگر Ethereum همانطور که برنامه ریزی می کند پیشرفت کند و توسعه دهندگان همچنان در شبکه کار می کنند ، Ether (ETH) تا سال 2021 به اوج های تاریخی خود بازنگری نخواهد کرد. من معتقدم که ETH / BTC احتمالاً پایین آمده و ETH / USD با افزایش سرعت نوسانات بیت کوین روند صعودی جدیدی را آغاز خواهد کرد. “

جفری لیو شون – رها کردن به دو رقمی

Xun مدیر عامل XanPool است – یک دروازه فیات P2P که از طریق مسنجر انجام می شود و نیازی به مشتری ندارد که خطرات حضانت را بپذیرد. او به Bitcoinexchangeguide گفت که Ethereum در حال حاضر در وضعیت وحشتناکی قرار دارد که به احتمال زیاد شاهد ادامه سکه رمز ارز برتر به نزول مالی خود خواهیم بود ، به خصوص اگر ارزش بیت کوین نیز ادامه داشته باشد.

“بله این به معنای دو رقمی است و حتی ممکن است دوباره قیمت ICO را ببینیم. اساساً با مشکلات داخلی و خارجی زیادی روبرو است. در داخل ، انتظار می رود که Ethereum 2.0 Q12020 را راه اندازی کند ، اما در واقعیت ، این امکان پذیر نیست. حداقل در حالت هدف نیست که بچه های OG ethereum برای آن فشار می آورند. اگر چیزی راه اندازی شود ، احتمالاً اسکلتی از دید اصلی خواهد بود که کارهای زیادی برای انجام آن باقی مانده است … Eth 2.0 به پیشرفت های علوم رایانه ای مانند شکستن قضیه CAP نیاز دارد … که بعید است توسط گروهی از توسعه دهندگان وب JS انجام شود. “

علاوه بر این ، Xun همچنین اشاره می کند که اکثر تیم بنیانگذار Ethereum در این مرحله یا قبلاً کشتی را پریده اند یا از ETH خود به BTC و Fiat منتقل شده اند..

“در خارج Ethereum با رقابت شدید شیت کوین های ارزان قیمت” رایانه جهانی “مانند EOS ، NEO ، Cardano ، ZILLIQAA ، TRON و غیره روبرو می شود … و با شبکه هایی که حتی مانند Polkadot هنوز راه اندازی نشده اند (که EG OG ها به آنها پیوسته اند) با رقابت روبرو است. ) “

استیون نرایوف – حدود 2500 دلار (تقریباً)

Nerayoff خالق مشترک Ethereum است. وی در یک تحصن اخیر با CNBC ، به رسانه گفت که انتظار دارد سال 2019 چیزهای بزرگی را برای ارز رمزنگاری برتر آغاز کند. این به این دلیل است که اکوسیستم ETH شاهد افزایش تصاعدی تعداد پروژه هایی است که در چارچوب اصلی آن ساخته شده است. نه تنها این ، تعداد توسعه دهندگان مستقل که با Ethereum خسته می شوند و dApp های منحصر به فرد خود را ایجاد می کنند ، طی 12 ماه گذشته نیز بسیار افزایش یافته است.

CoinDesk – بین 100 تا 115 دلار

تیم تجزیه و تحلیل در Coindesk به درستی اشاره کرده اند که قیمت اتر به احتمال زیاد برای آینده قابل پیش بینی مبارزه خواهد کرد. با این حال ، اگر ارز دیجیتال بتواند سطح مقاومت فوری خود را پشت سر بگذارد ، می تواند یک بار دیگر تثبیت شود – در غیر این صورت ، این ارز به خوبی می تواند از زیر 100 دلار عبور کند.

میتش شاه – 225 دلار تا سال آینده

شاه بنیانگذار / مدیر عامل شرکت Omnia Markets است. وی در ایمیلی به Bitcoinexchangeguide برخی از روندهایی را که ممکن است در آینده قیمت اتر را تحت تأثیر قرار دهد برجسته کرد..

“با توجه به کاهش اخیر قیمت ها در سراسر کشور ، به دنبال اصلاح جزئی بازار ، شخصاً معتقدم که ETH در حدود 175 تا 185 دلار USD نسبتاً پایدار خواهد ماند. در کوتاه مدت و میان مدت ، چون بازار به آرامی حرکت خود را بازیابی می کند ، معتقدم ETH به سطح 200 دلار + که در اواسط سپتامبر تجربه کرد ، رشد می کند. بعلاوه ، من معتقدم که به طور کلی این صنعت به احتمال زیاد وارد بازار گاو خواهد شد و قیمت ها در بهار سال آینده دوباره رشد می کنند ، و در مورد ETH ، من معتقدم که این امر آن را به محدوده 225 دلار + که در ماه مه ، ژوئن گذشته تجربه کرده است ، منتهی می کند. جولای.”

کریس مک کلور – صعودی

کریس مک کلور مدافع ارزهای رمزنگاری شده است که مدتی است بخشی از این فضای رو به رشد است. مک کلور در حال حاضر به عنوان عضو بنیاد Blockchain ایسلند ، در BitTaxer سمت مشورتی را دارد. از نظر وی ، با توجه به پیشرفت های مختلف فن آوری مانند خرد کردن ، پلاسما و موزاییک OpenST ، در حال حاضر چندین دلیل برای صعود مردم در چشم اندازهای مالی ETHs آینده وجود دارد. و در حالی که مک کلور عدد دقیقی را برای حمایت از پیش بینی های خود اعلام نکرد ، وی اضافه کرد که ثروت اتر تا پایان سال 2019 به سمت بهتر خواهد رفت.

رابین سینگ – حدود 1500 دلار تا سال 2020

رابین سینگ بنیانگذار Koinly است ، یک نرم افزار مالیاتی برای ارزهای رمزنگاری شده است. در گفتگوی اخیر با Bitcoinexchangeguide ، او به ما گفت که ETH هنوز از نظر قیمت در بازار Bitcoin را دنبال می کند – به نظر می رسد هر افت / افزایش در BTC تأثیر مشابهی بر اتر دارد. وی همچنین اشاره کرد که سقوط اخیر Bakkt Futures منجر به کاهش قیمت BTC و متعاقباً ETHs نیز شده است – با سقوط اخیر بیش از 50 دلار در هفته.

با این حال ، آینده اتر برای سینگ درخشان به نظر می رسد ، خصوصاً از آنجا که جامعه توسعه دهندگان ETH در حال رشد است و پروژه های امیدوار کننده زیادی در افق وجود دارد. به گفته رابین ، این امر نشان دهنده حرکت مثبت قیمت سکه برتر رمزنگاری است. نه تنها این ، بلکه انتشار پیش بینی شده ETH v2 نیز ممکن است منجر به افزایش ارزش ETH ها در اوایل سال آینده شود.

“نکته مهم در مورد ETH بعدی این است که قیمت گره های اصلی به طور قابل توجهی پایین می آید بنابراین مانع ورود کاهش می یابد – به این معنی که ETH غیرمتمرکزتر می شود. شبکه Ethereum همچنین قادر خواهد بود تعداد بیشتری از تراکنش ها را با هزینه کمتری پردازش کند زیرا این موارد به روزرسانی شده اند. “

سینگ سپس اضافه کرد:

“در مورد پیش بینی قیمت ، قیمت به احتمال زیاد در بقیه سال سال در محدوده 170-190 دلار باقی بماند در حالی که سال آینده یک تغییر قابل توجه به سمت بالا به حدود 300-400 دلار خواهد داشت. در مورد آینده بلندمدت ، رمزنگاری هم از نظر دسترسی و هم از نظر بازار رو به رشد است. مهمترین نقطه عطف بعدی راه اندازی Libra است که می تواند یک تغییر الگوی برای صنعت ارزهای رمزنگاری باشد – تصور کنید 4 میلیارد نفر به راحتی به ارز رمزنگاری دسترسی داشته باشند. قیمت می تواند به مراتب بالاتر از اوج سال 2017 باشد و در پایان سال آینده به حدود 1500 دلار برسد. “

جوزف راچینسکی – کمی بیش از 1000 دلار

جوزف راچینسکی – بنیانگذار JoeTechnologist.com – سال گذشته در مصاحبه با Finder اظهار داشت که با توجه به قابلیت کلی برنامه و قابلیت اجرای پروژه Ethereum ، از دیدن مقیاس ETH تا مرز 1000 دلار تا پایان تعجب نخواهد کرد امسال با این حال ، از آنجا که دومین دارایی رمزنگاری شده بزرگ (با کل سرمایه بازار) در حال حاضر با قیمت بیش از 170 دلار معامله می شود ، جالب است که ببینید آیا پیش بینی راچینسکی تاخیر دارد یا خیر.

“تقریباً همه سازمانهای بزرگ در حال آزمایش روی این سیستم عامل هستند.”

برایان شوستر – بالغ بر 100000 دلار

برایان شوستر ، بنیانگذار Ark Capital LLC ، معتقد است که ایتر مانند بیت کوین ، یک فروشگاه ارزش بلند مدت (SOV) است. به نظر وی ، تعجب آور نیست که ببینیم ارزش کل سرمایه اصلی به حدود 10 تریلیون دلار رسیده است – این بدان معناست که قیمت یک علامت ETH به یک نقطه قیمتی حدود 100000 دلار افزایش می یابد. اگر این کافی نبود ، شوستر همچنین به این واقعیت متقاعد شده است که این احتمال وجود دارد که روزی اتر بتواند جایگزین ارزهای دیگر (هر دو فیات و دیجیتال) شود که امروز در گردش هستند. دلیلش این است که او معتقد است که Ethereum یکی از معدود سیستم عامل های غیرمتمرکز است که می تواند در مقیاس گسترده ای به کار گرفته شود و می تواند بسیاری از مسائل مقیاس پذیری مربوط به سایر ارزهای رمزپایه معروف را حل کند..

سالوادور کاسکو آلگارا – چشم انداز کوتاه مدت قوی

Algarra بنیانگذار 2gether است – یک پلت فرم مالی مشترک که به طور یکپارچه با رمزنگاری به دنیای FIAT می پیوندد. در مصاحبه اختصاصی با BEG ، وی خاطرنشان كرد:

“با معرفی Casper ، این واقعیت را داریم که در حال حاضر محدودیتی در صدور ETH وجود ندارد. به نظر من ، ما به زودی پذیرش ارزهای رمزپایه را خواهیم پذیرفت ، بنابراین می گویم که در کوتاه مدت / میان مدت قیمت ETH از تجزیه و تحلیل فنی یا احساسات بالا می رود. برای دراز مدت ، من می گویم که این فناوری برای دسترسی به همه کاهش می یابد یا همانطور که در هر کسب و کار دیگری که می شناسیم اتفاق افتاده است ، خطر ایجاد اختلال را در پی خواهد داشت. “

اتاقهای Clem – بیش از 1000 دلار

ستون نویس / مدیرعامل ADVFN Clem Chambers در فوربس نسبت به آینده Ethereum کاملاً خوش بین است. به نظر وی ، دارایی دیجیتال به احتمال زیاد در آینده نزدیک بیش از مارک 1000 دلار شناور خواهد ماند – پیش بینی ای که ممکن است نتواند به حقیقت بپیوندد ، به ویژه اگر با توجه به اینکه 2019 در حال نزدیک شدن است و قیمت ETH هنوز در محدوده قیمت 170 تا 225 دلار قرار دارد.

نایجل گرین: بالقوه بالای 2500 دلار

گرین مدیر عامل گروه deVere و همچنین تحلیلگر رمزنگاری در نوع خود است. سال گذشته او در مورد آینده بازار رمزنگاری با MarketWatch صحبت کرد و به مصاحبه شونده گفت که او معتقد است اتر این پتانسیل را دارد که تا ابتدای سال 2019 به یک قیمت قیمتی حدود 2500 دلار صعود کند. با این حال ، به دلیل شدت نوساناتی که به طور گسترده توسط این بخش بازار تجربه می شود ، تعجب آور نیست که ببینیم پیش بینی او روی سطح آن صاف است.

خوش بینی نیگل در مورد Ethereum از چندین عامل مختلف ناشی می شود:

 • تعداد روزافزونی از اپراتورهای پلتفرم دیجیتال که از اکوسیستم ETH برای تسهیل تجارت و مبادلات خود استفاده می کنند.
 • افراد بیشتر و بیشتر شروع به استفاده از قراردادهای هوشمند مبتنی بر ETH می کنند
 • استفاده از Ethereum برای تمرکززدایی در رایانش ابری امکان پذیر است.

بابی اولری – 11000 دلار تا سال 2020

باب اولری ، تحلیلگر محترم رمزنگاری معتقد است که طی دو سال آینده ، Ethereum حداقل 25٪ از بازار جهانی رمزنگاری را به راحتی تسخیر می کند. در نتیجه این ، قیمت یک توکن به راحتی می تواند در حدود 11000 دلار (در پایان سال 2020) باشد. هنوز زمان زیادی برای ادامه روند پیش بینی زمان باقی مانده است ، بنابراین جالب خواهد بود که ببینید شرایط برای ارز دیجیتال برتر چگونه پیش می رود.

کایل آسمان – خوش بین نیست

کایل آسمان یک شریک موسس در BX3 Capital است. از نظر وی ، قیمت ETH در طی شش تا دوازده ماه آینده یا راکد باقی خواهد ماند و یا به روند نزولی خود ادامه می دهد. در یک ایمیل به Bitcoinexchangeguide ، آسمان اشاره کرد:

“اتر واقعاً نشان نداده است كه می تواند مستقل از قیمت BTC باشد و در حال حاضر ، این دو فوق العاده با هم ارتباط دارند. قیمت ETH توسط ICOs در بلاکچین Ethereum هدایت می شود ، که مشخصاً دیگر وجود ندارد. فکر نمی کنم تقاضای زیادی در بازار وجود داشته باشد. باید یک کاتالیزور وجود داشته باشد تا خریداران جدید را به بازار بیاورد و ما هنوز یک مورد را مشاهده نکرده ایم. من فکر می کنم هنگامی که می بینیم یک شرکت بزرگ یک توکن دیجیتال یا یک لایحه قانونی در اینجا در ایالات متحده تصویب می کند ، برخی از روندهای صعودی بازار را مشاهده خواهیم کرد. “

مروان گاركون – 1000 دلار

گارسون مدیر عامل Amulet Marouane معتقد است که Ethereum توانایی دستیابی به نقطه قیمت 1000 دلار را دارد – با این حال ، این پیش بینی عمدتا بر اساس اجرای موفقیت آمیز چارچوب کاسپر Ether است..

الکسیس اوهانیان – 1500 دلار

بنیانگذار Reddit معتقد است که اگرچه Ether می تواند تا پایان سال جاری به ارزش 1500 دلار برسد ، اما چارچوب ذاتی آن خالی از اشکال نیست.

Tim Enneking – استهلاک ارزش تدریجی

تیم Eneking – رئیس مدیریت سرمایه دیجیتال – معتقد است که در حال حاضر هیچ دلیل مشخصی وجود ندارد که بتواند به زودی قیمت Ethereum را به سمت بالا ببرد. با این حال ، این بدان معنا نیست که Enneking آینده درخشانی برای سایر دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین نمی بیند.

بن ساموچا – چشم انداز کوتاه مدت قوی

بن مدیرعامل است & بنیانگذار CryptoJungle.co.il. به گفته وی ، اتریوم اوقات هیجان انگیزی را پیش رو دارد – حداقل از نظر اقدام قیمت ارز. وی اخیراً به Bitcoinexchangeguide گفت:

“پس از حضور در Ethereal TLV و گوش دادن به Vitalik Buterin و Jo Lubin در صحنه ، من فهمیدم که آنها برای H1 2020 ، به عنوان انتقال به Ethereum 2.0 ، حرکت زیادی دارند. به مراحل پایانی خود می رسد. از نظر مشوق های فنی و مالی ، من از آینده بلند مدت ETH می ترسم. با این حال ، به احتمال زیاد بازار قادر به قیمت گذاری آن نخواهد بود ، FOMO و “پول گنگ” احتمالاً باز خواهد گشت و قیمت با روند صعودی روبرو خواهد شد. “

علاوه بر این ، او همچنین اشاره کرد که از آنجا که اکوسیستم اتریوم در حال حاضر بیشترین تعداد توسعه دهنده فعال (و همچنین تعداد زیادی سرمایه گذاری سازمانی) را دارد ، بسیار خطرناک است که تصور کنیم در میان توده ها علاقه مند به تبدیل شدن به سهامداران باشید در Ethereum 2.0. در همان نفس ، او همچنین این واقعیت را برجسته می کند که ETH اکنون تقریباً 90٪ نسبت به ATH USD خود پایین آمده است ، و بنابراین تعجب آور خواهد بود اگر برخی از فعالیت های جدی انباشت در پشت صحنه انجام نشود.

(افشا: بن در حال حاضر برای روابط عمومی رمزنگاری کار می کند & آژانس بازاریابی و همچنین خانه انتشارات مستقل وی را اداره می کند ، بنابراین فقط باید نظرات وی را فقط او و خود او دانست.)

حال ، بیایید جدول زمانی تاریخی قیمت Ethereum را بررسی کنیم و مشخص کنیم که قیمت ETH تاکنون در کدام حرفه بوده است؟.

اتریوم چیست و قیمت در آینده به کجا می رود? ارزش-قیمت ethereum-eth-usd

اکنون که اشتهای شما را خیس کرده ایم و محرمانه ترین پیش بینی های قیمت اتریوم را که می توانیم پیدا کنیم ارائه دادیم ، وقت آن رسیده است که یک روز اول آن را به میدان برگردانیم و دقیقاً بگوییم Ethereum ، نحوه کار ETH چیست و برخی از بینش های تاریخی را به اشتراک بگذاریم. جدول زمانی قیمت سکه اتر.

قبل از اینکه به هر یک از پیچیدگی های مربوط به Ethereum بپردازیم ، بهتر است اصول اولیه ارز رمزنگاری شده 10 را درک کنید. در ابتدایی ترین مفهوم آن ، می توان Ethereum را یک رایانه توزیع شده در جهان تصور کرد که منبع باز ، غیرمتمرکز و دارای زنجیره بلوکی عمومی است. نه تنها این ، بلکه همچنین با تعدادی از ویژگی های بسیار تخصصی مربوط به عملکرد قرارداد هوشمند تورینگ-کامل همراه است (مفهومی که کمی بعد در مقاله با جزئیات به آن نگاه می کنیم).

پروژه Ethereum اساساً محصول ویتالیک بوترین ، دانشمند رایانه ای روسی است که در سال 2019 طرحی برای سیستم بلاکچین جدید خود طراحی کرد. Ethereum به عنوان یک پلت فرم برای استفاده از قدرت بلاکچین بومی خود برای ذخیره و اجرا طراحی شده است. برنامه های رایانه ای در طیف گسترده ای از گره ها که ممکن است در سراسر جهان توزیع شود. در نتیجه این قابلیت ها ، پیشنهاد توکن اتریوم (ETH) به یکی از شناخته شده ترین دارایی های رمزنگاری شده در جهان تبدیل شده است – همانطور که با این واقعیت برجسته می شود که ETH در حال حاضر دومین سقف بازار بزرگ از هر ارز رمزنگاری موجود است امروز بازار است.

آنچه Ethereum را از بیت کوین متفاوت می کند?

اغلب اوقات ، مردم تمایل دارند قیمت Bitcoin و Ethereum را به دلیل شباهت های سطح خود مقایسه کنند و این واقعیت که از زمان تبدیل شدن رمزنگاری به سکه های شماره یک و شماره دو توسط کلاه بازار بوده اند..

با این حال ، نگاه دقیق به این دو دارایی دیجیتال به ما نشان می دهد که جدا از استفاده آنها از فناوری بلاکچین ، این دو ارز کاملاً متفاوت هستند. برای مبتدیان ، استخدام بلاکچین کاملاً متفاوت است زیرا بیت کوین از این فناوری برای پیگیری مالکیت دارایی های دیجیتال استفاده می کند. در حالی که اکوسیستم اتریوم بیشتر به استفاده از فناوری اجرای کدهای برنامه نویسی مرتبط با dApp های مختلف توجه دارد.

نکته اصلی دیگر تفاوت این دو مورد این است که در حالی که Ethereum از قراردادهای هوشمند استفاده می کند ، بیت کوین این کار را نمی کند. قراردادهای هوشمند را می توان پروتکل های رایانه ای دانست که می توانند بدون استفاده از ناظر شخص ثالث ، شرایط از پیش تصمیم گیری شده توافق نامه متعارف (به عنوان مثال اجرای معاملات معتبر) را به صورت دیجیتالی تسهیل ، تأیید و اجرا کنند..

سایر تشابهات اصلی عبارتند از:

با توجه به جدید بودن نسبی اتر ، تخمین زده می شود که تا سال 2021 ، فقط نیمی از کل توکن ETH توسط علاقه مندان به استخراج معادن در سراسر جهان خریداری شده باشد. با همان نفس ، بیش از 55٪ از منابع Bitcoin (توکن های 21M) قبلاً استخراج شده است.

عامل جدا کننده دیگری که این دو پروژه را از یکدیگر منحصر به فرد می کند ، استفاده از الگوریتم های مختلف استخراج است. به عنوان مثال ، در حالی که بیت کوین از ASIC های متمرکز استفاده می کند ، Ethereum الگوریتمی به نام Ethash را مستقر می کند که اجازه می دهد استخراج غیرمتمرکز به روشی نسبتاً آسان و بدون دردسر انجام شود..

نگاهی کوتاه به ریشه های Ethereum

تاریخ Ethereum تأثیر عمده ای بر حوزه رمزنگاری داشته است ، همانطور که امروز آن را می شناسیم. توضیحات اصلی پروژه کاغذ سفید در نیمه دوم سال 2013 توسط ویتالیک بوترین به اشتراک گذاشته شد. در مقاله ، وی ایجاد یک کامپیوتر جهانی توزیع شده را توصیف کرد که توانایی استفاده از پتانسیل واقعی فناوری بلاکچین را داشته باشد. نه تنها این ، بلکه او همچنین توانایی سیستم پیش بینی شده خود را برای کمک به ایجاد برنامه های غیرمتمرکز (dapps) مانند موارد زیر به طور کامل شرح داد:

 • دارایی های دیجیتال زنجیره ای (نشانه های ERC-20)
 • DEX – یا همان مبادلات غیرمتمرکز
 • سیستم های هویت و شهرت زنجیره ای
 • DAO ها
 • قراردادهای هوشمند

به ویژه ، قراردادهای هوشمند توسط بسیاری از مردم به عنوان USP اصلی Ethereum در نظر گرفته می شوند. همانطور که قبلا ذکر شد ، آنها اساساً برنامه هایی خود اجرا هستند که انتقال ارزش را در شبکه بومی پروژه تسهیل می کنند – داده هایی که به طور غیرقابل تغییر در زنجیره بلوک ذخیره می شوند. قراردادها فقط در صورت تحقق برخی شرایط خاص بدون نیاز به هرگونه دخالت یا سانسور شخص ثالث ، اجرا می شوند.

یکی دیگر از ویژگی های اصلی Ethereum “ماشین مجازی Ethereum” (EVM) است – که در واقع یک نرم افزار کامل تورینگ است که برای عملکرد در بالای شبکه ETH و تسهیل اجرای برنامه های مختلف دیجیتال (صرف نظر از زبان برنامه نویسی اصلی آنها) طراحی شده است. . در نتیجه این ، اکوسیستم Ethereum پایگاه کاربری خود را با پتانسیل ایجاد یک آرایه بسیار گسترده از برنامه های غیرمتمرکز ارائه می دهد..

اکنون با وجود برخی از نکات فنی دیگر ، می توانیم در مورد مرحله اولیه توسعه Ethereum صحبت کنیم. گزارش شده است که کار بر روی این پروژه در طی چند ماه اول سال 2014 آغاز شد ، زمانی که ویتالیک تیم کوچکی از کارآفرینان فن بینا (از جمله نام های بزرگی مانند آنتونی دی یوریو ، چارلز هوسکینسون و میهای آلیسی) را جمع کرد. توسعه اولیه این پروژه در شرکتی به نام Switzerland GmbH و بعداً از طریق یک سازمان غیر انتفاعی سوئیسی به نام بنیاد Ethereum آغاز شد. در این مدت ، جو لوبین (که در آن زمان وابسته به GmbH بود) نیز به طرق مختلف شروع به کمک به Buterin کرد و بنابراین همه به عنوان یکی از بنیانگذاران اصلی پروژه Ethereum به Buterin کمک کردند..

در حدود Q2-Q3 2014 ، اتریوم فروش گسترده مردمی را تجربه کرد که توانست مبلغ هنگفتی 14 میلیون دلار را در مدت زمان تنها دو ماه به دست آورد. نه تنها همین ، دو ماه بعد ، توکن های Ether (ارز دیجیتال وابسته به پروژه) بین سرمایه گذاران ، تیم توسعه و بنیاد Ethereum توزیع شد. تا جولای 2015 ، اولین شبکه اصلی Ethereum (به نام Frontier) برای مصرف جریان اصلی در دسترس عموم قرار گرفت. حدود هشت ماه آینده ، اولین به روزرسانی (که به آن Homestead گفته می شود) برای سیستم پیاده سازی شد و به طور گسترده ای توسط جامعه جهانی رمزنگاری پایدارتر از نسخه قبلی خود تلقی شد. این ارتقا on به موارد مختلفی مانند قیمت گذاری گاز ، امنیت و پردازش معاملات متمرکز بود. با این حال ، در آن زمان ، تعدادی از مردم هنوز ادعا می کردند که Ethereum با وجود پتانسیل عملیاتی و اقتصادی بسیار زیاد ، مستعد ابتلا به بسیاری از خطرات امنیتی است.

قسمت DAO

در اواخر سال 2015 ، پروژه اتریوم توانست به اندازه کافی جذب جریان اصلی کند ، چیزی که به ایجاد DAO کمک کرد – یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز که قرار بود به عنوان سرمایه گذار صندوق VC خدمت کند. این سازمان توانست از طریق مشارکت افراد مختلف در سراسر جهان 150 میلیون دلار جمع كند (تخمین زده می شود كه بیش از ده هزار نفر در جمع آوری سرمایه مشاركت داشته باشند). با توجه به استفاده جدید DAO از قراردادهای هوشمند خوداجرا ، بسیاری از کارشناسان فناوری فکر کردند که این می تواند به عنوان یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری غیرمتمرکز ایده آل باشد.

با این حال ، در ژوئن 2016 ، هنگامی که هکرهای شخص ثالث توانستند یک سوراخ کوچک در کد خود پیدا کنند ، DAO به طرز ناموسی مورد خطر قرار گرفت – در نتیجه آنها توانستند حدود 50 میلیون دلار از بودجه جمع آوری شده را بدزدند و آنها را به یک بخش جداگانه منتقل کنند. DAO (آن زمان به عنوان Dark DAO شناخته می شود). هنگامی که خبر این موضوع به گوش عموم رسید ، سایر کاربران با مهارت فنی کافی نیز شروع به بهره برداری از آسیب پذیری فوق کردند و شروع به انتقال منابع باقیمانده به سومین DAO کردند.

نتیجه این تحولات این بود که جامعه رمزنگاری بسیار قطبی شد ، و یک انتهای آن طیف سخت افزاری از بلاکچین Ethereum را تحت فشار قرار داد تا از دسترسی هکرها به وجوه سرقت شده جلوگیری شود در حالی که طرف دیگر به تغییرناپذیری اشاره کرد. از بلاکچین و اصل اصلی آن “کد به عنوان قانون” (به منظور جلوگیری از ایجاد تغییر در اکوسیستم). در پایان ، باترین با انتشار توییتر اعلام کرد که یک چنگال قریب الوقوع شده است و بنابراین جهان شاهد تولد Ethereum Classic بود.

طی چند سال گذشته ، تعداد زیادی از شرکت ها ، شرکت های توسعه دهنده ، معدن کاران همچنان به استفاده از زنجیره انحصاری Ethereum که در حال حاضر دومین ارز بزرگ (با کل سرمایه) در بازار امروز است ، ادامه دادند..

سرانجام ، به دنبال هک DAO گفته شده در بالا ، بلاکچین Ethereum چند مورد مهم را به روز کرد ، که مهمترین آنها پیاده سازی “Metropolis – Byzantium” بود که اساساً به دنبال پایه ریزی پروژه ها برای انتقال نهایی به Proof-of-Stake بود. چارچوب.

بنابراین سیستم عامل واقعا چگونه کار می کند?

همانطور که در بخش قبلی ذکر شد ، ماشین مجازی Ethereum (EVM) یکی از اصلی ترین اجزای عملیاتی پلت فرم Ethereum است. در ابتدایی ترین مفهوم آن ، این یک نرم افزار کامل تورینگ است که برای اجرای اسکریپت های دیجیتالی در شبکه ای توزیع شده از کامپیوتر طراحی شده است به گونه ای که می تواند اجرای قراردادهای هوشمند ، DAO ها و غیره را تسهیل کند. علاوه بر این ، همچنین ذکر شده است که Ethereum برای کمک به ایجاد dApps ، بازی ها ، ثبات های توزیع شده و برنامه های کاربردی دیگر طراحی شده است.

مزایا و نکات منفی

اتریوم به عنوان یک پلت فرم دیجیتال مستقل ، مزایای گسترده ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. بنابراین ، در این بخش ، ما همچنین به برخی از مزایای اصلی پروژه ها در مقایسه با سایر سیستم های مشابه نگاه خواهیم کرد.

تغییرناپذیری: وقتی صحبت از بستر پیچیده ای مانند Ethereum می شود ، اشخاص ثالث نمی توانند هیچ تغییری در بلاک چین بومی سیستم ایجاد کنند. نه تنها این ، سیستم عامل کاملاً مقاوم در برابر سانسور است زیرا از الگوریتم اجماع PoW استفاده می کند.

حریم خصوصی و امنیت: با توجه به استفاده از الگوریتم اجماع اثبات کار و همچنین سایر تکنیک های پیشرفته رمزنگاری ، اکوسیستم اتریوم دارای یک نقطه اصلی خرابی نیست – بنابراین ، سیستم عامل را بسیار ایمن و مقاوم در برابر نفوذ خارجی و تلاش برای هک کردن.

بدون Downtime: تمام dApps ، قراردادهای هوشمندی که در هر زمان مشخص در بالای بلاکچین Ethereum در حال اجرا هستند ، توسط هیچ نهاد یا شرکت کننده شبکه نمی توانند خاموش شوند.

با استفاده از مزایای موجود ، اجازه دهید اکنون برخی از معایب این سیستم عامل را بررسی کنیم.

آسیب پذیر: همانطور که قبلاً ذکر شد ، Ethereum یک پلت فرم کامل تورینگ است که در نتیجه آن حساس به برخی از آسیب پذیری های مربوط به قرارداد هوشمند است که می تواند توسط افراد با دانش کافی در مورد چنین مواردی مورد سو استفاده قرار گیرد. در این راستا ، حتی حمله بدنام DAO که قبلاً به تفصیل شرح داده شد ، به دلیل گذشت در Ethereum بود امنیت قرارداد هوشمند.

ثبات / مقیاس پذیری بلند مدت: نگرانی دیگری که در طول سالها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است ، قابلیت مقیاس پذیری Ethereum است. به عنوان مثال ، بسیاری از کارشناسان اظهار نظر کرده اند که در تلاش برای ارتقا سطح پلت فرم ، توسعه دهندگان باید در جنبه های خاصی از پروژه مانند امنیت و عدم تمرکز سازش کنند. و در حالی که در حال حاضر برخی از راه حل های مقیاس پذیر مربوط به Ethereum توسط تیم های مختلف توسعه یافته در سراسر جهان در حال طراحی هستند ، مسائل مربوط به ظرفیت کم توان و هزینه های بالای گاز هنوز به سختی مانند همیشه پیش می آید.

معاملات اتریوم چگونه کار می کنند?

طراحی Ethereum کاملاً ساده است ، به گونه ای که برای تسهیل معاملات پولی ، این پلتفرم از یک مدل مبتنی بر حساب استفاده می کند (برخلاف UTXO مدل استخدام شده توسط بیت کوین). از دیدگاه فنی ، می توانیم ببینیم که حالت جهانی Ethereum به تعداد 20 آدرس بایت تقسیم شده است که در آن هر tx به عنوان یک انتقال دولت تلقی می شود.

هر آدرس Ethereum شامل چهار قسمت زیر است:

 • نونهال
 • تعادل اتر
 • کد قرارداد
 • ذخیره سازی

علاوه بر این ، دو نوع حساب با Ethereum مرتبط هستند – حساب های متعلق به خارج و حساب های قراردادی. همانطور که از نامش پیداست ، حسابهای متعلق به خارج توسط کاربرانی اداره می شوند که کلیدهای خصوصی مرتبط با آنها را در اختیار دارند. آنها هیچ کدی ندارند و می توانند برای ایجاد و ثبت معاملات استفاده شوند. به همین ترتیب ، حساب های قرارداد اساساً قراردادهای هوشمندی هستند که با استفاده از کدها و سایر ابزارهای حفظ حریم خصوصی اداره می شوند.

سایر مفاهیم اصلی که ارزش ارزش بررسی را دارند

(i) استخراج Ethereum: درست مانند نحوه تهیه ارزهای دیجیتال دیگر (مانند بیت کوین) ، استخراج Ethereum نیز از برخی روش های اساسی استفاده می کند که در بسیاری از معاصران دیجیتالی آن مشترک است. با این حال ، چند تفاوت وجود دارد که باید به آنها اشاره شود. به عنوان مثال ، وقتی با استخراج بیت کوین مقایسه می شود ، بلاکچین ETH نه تنها کپی از لیست معاملات بومی خود را ذخیره می کند ، بلکه همچنین داده های مربوط به جدیدترین وضعیت عملیاتی شبکه خود را ذخیره می کند..

تفاوت اصلی دیگری که در اینجا باید به آن اشاره شود ، استفاده Ethereum از Patricia Trees است نه زیرساخت مرسوم Tree Merkle (که برای تنظیم وضعیت بلاکچین استفاده می شود). برای آن دسته از خوانندگان ما که ممکن است از آنچه Patricia Trees آگاه نیستند ، آنها اساساً یک روش کارآمدتر برای ذخیره و تنظیم وضعیت هر بلوک در یک اکوسیستم رمزنگاری خاص هستند..

داده های اضافی مربوط به استخراج ETH که باید به خاطر داشته باشید:

 • زمان بلوک 12 ثانیه ای
 • الگوریتم استخراج Ethash (از DAG استفاده می کند)
 • پاداش بلوک 3 ETH

(ii) پروتکل اجماع PoW: همانطور که قبلاً ذکر شد ، Ethereum از نسخه تغییر یافته مدل اثبات کار اجماع ناکاموتو (PoW) استفاده می کند. استفاده از این پروتکل بسیار بی خطر است و شامل چندین گره غیرمتمرکز است که در سراسر کره زمین پخش شده اند. علاوه بر این ، فعالیت های استخراج که در مرزهای این مدل انجام می شوند ، از الگوریتمی به نام استفاده می کنند اتاش (DAG) با این گفته ، بسیاری از خوانندگان ما ممکن است از این واقعیت آگاه باشند که به زودی و در صورت فعال شدن نسخه جدید Casper ، این تنظیمات تغییر خواهد کرد. در نتیجه به روزرسانی ، پلت فرم Ethereum از یک تنظیم PoW به یک مدل اجماعی اثبات سهام منتقل می شود.

(III) قراردادهای هوشمند & Dapps: یکی از جذاب ترین جنبه های Ethereum این واقعیت است که به کاربران خود امکان توسعه و استقرار برنامه های جدید غیرمتمرکز را به صورت کاملاً ساده و بدون دردسر می دهد. نه تنها این ، بلکه به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا نشانه های ERC-20 خود را با استفاده از EVM فوق الذکر ایجاد کنند.

از نظر چگونگی توسعه قراردادهای هوشمند ، آنها اساساً از طریق استفاده از یک زبان برنامه نویسی به نام “Solidity” ابداع می شوند. با این حال ، ذکر شده است که توسعه دهندگان مختلفی که از نزدیک با پروژه Ethereum کار می کنند ، اکنون به دنبال استفاده از یک زبان برنامه نویسی Beta هستند که به عنوان وایپر (به منظور ساده سازی بسیاری از پیچیدگی هایی که در حال حاضر با ایجاد قراردادهای هوشمند درگیر هستند).

(iv) مقیاس پذیری: از طریق استفاده از تکنیک های جدید مانند پردازش خارج از زنجیره ، خرد کردن ، افراد مختلف در سراسر جهان به دنبال کاهش بسیاری از مقیاس های مقیاس پذیری هستند که در حال حاضر با Ethereum مرتبط هستند. اگر این مشکلات با موفقیت حل شود ، توسعه دهندگان می توانند راه های جدیدی برای کسب درآمد از خلاقیت های خود ایجاد کنند – در نتیجه یک الگوی کاملا جدید از توسعه برنامه برای افراد در سراسر جهان ایجاد می شود.

جدول زمانی قیمت Ethereum: تاریخچه نشانه ETH که قابل توجه است

تاریخچه نمودار قیمت ethereum

CoinMarketCap: نمایی تاریخی از قیمت اتریوم با مقدار نرخ ارز ETH / USD اندازه گیری شده است

2013 – بذرها کاشته می شوند

در نیمه اول سال ، یک دانشجوی دانشگاه روسی-کانادایی جوان به نام ویتالیک بوترین مفهوم Ethereum را به چند فرد منتخب معرفی می کند که فکر می کند قادر به درک بی اندازه بینایی او هستند. چند ماه بعد ، وی مقاله سفید مفصلی را به جامعه فناوری جهانی ارائه داد که حاوی پیش فرض اساسی برای چندین مفاهیم مختلف (DAOs ، قراردادهای هوشمند) است که اکنون بخشی از زبان رمزگذاری رایج در سراسر جهان است.

در پایان سال 2013 ، Buterin بحث و گفتگو با تعدادی از توسعه دهندگان برجسته (مانند آنتونی دی یوریو ، چارلز هوسکینسون) را در مورد ایجاد یک بستر بلاکچین کاملاً کاربردی آغاز می کند که به تحقق بخشیدن به دیدگاه وی کمک می کند..

2014 (ژانویه) – Ethereum اولین حضور رسمی خود را انجام می دهد

در سه ماهه اول سال 2014 ، مفهوم Ethereum به طور رسمی در کنفرانس بیت کوین آمریکای شمالی که در میامی برگزار شد ، به جهانیان ارائه شد. در اینجا است که ویتالیک به علاقمندان رمزنگاری می گوید که وی با دکتر گاوین وود و جفری ویلکه برای کمک به او در زمینه فعالیت های مربوط به توسعه همکاری خواهد کرد..

2014 (آوریل) – مشخصات EVM منتشر شد

چند روز بعد از آوریل ، ویتالیک پیش می رود و مجموعه ای از مشخصات مربوط به ماشین مجازی Ethereum (EVM) را منتشر می کند. نه تنها این ، بلکه او همچنین اولین کد پیاده سازی کاربردی برای EVM را در هفت زبان برنامه نویسی مختلف به جهانیان ارائه می دهد.

2014 (ژوئیه) – فروش توکن اتر به طور مستقیم ادامه می یابد

در طول ماه ژوئیه ، جهان شاهد راه اندازی اولین فروش توکن ETH است – که در آن 60،102،216 Ether برای عموم بارگیری نمی شود. با پایان فروش (که در ماه آگوست به پایان رسید) ، بنیاد Ethereum در جمع آوری عظیم 14 میلیون دلار موفق است.

2014 (سپتامبر) – مقدار ETH همچنان افزایش می یابد

با شروع Q4 (2014) ، ارزش ETH خیلی سریع شروع به افزایش می کند ، در نتیجه موج عظیمی از علاقه سرمایه گذاران را در سراسر جهان ایجاد می کند. نه تنها این ، تا ماه سپتامبر ، سرمایه گذاران پیش فروش پروژه در مجموع 60 میلیون نشانه (به عنوان بخشی از طرح توزیع از پیش تعیین شده) دریافت کرده اند.

2014 (نوامبر) – جامعه برنامه نویسی Etheruem در DEVCON-0 گرد هم می آیند

به عنوان بخشی از کنفرانس DEVCON-0 ، تعدادی از علاقه مندان / توسعه دهندگان Ethereum از سراسر جهان در برلین گرد هم می آیند. در جلسه ، آنها در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مربوط به پروژه بحث می کنند و همچنین ایده های خود را در مورد چگونگی قابل اعتمادتر بودن ، امنیت و مقیاس پذیری بستر ارائه می دهند..

2015 (مارس – آوریل) – توسعه مطابق انتظار ادامه دارد

پس از شروع نسبتاً ناخوشایند سال ، در ماه آوریل ، جهان از برنامه DEVgrant که به توسعه دهندگان از سراسر جهان با بودجه چندین پروژه مرتبط با Ethereum کمک می کند ، محرم می شود..

2015 (ژوئیه-آگوست) – اعلام راه اندازی Frontier

در هفته آخر ماه جولای ، یکی از به روزرسانی های اصلی Ethereum (که به آن “Frontier” گفته می شود) اجرا می شود ، و بدین ترتیب آن را به عنوان یکی از اولین نقاط عطف پروژه در نظر می گیرد. این توسعه همچنین به علاقه بیشتر جامعه رمزنگاری جهانی به پروژه دامن می زند.

علاوه بر این ، در همین زمان است که DEVCON-1 به عنوان یک رویداد پنج روزه در لندن میزبانی می شود. این رویداد در مقایسه با تکرار قبلی کاملاً فاخر است و از بیش از 400 توسعه دهنده مستقل ارائه می دهد. نه تنها این ، در این کنفرانس نمایندگانی از شرکتهای مشهور مختلف از جمله UBS ، IBM و Microsoft نیز شرکت می کنند. با توجه به موفقیت DEVCON-1 ، کلمه blockchain شروع به تبدیل شدن به بخشی از زبان اصلی فناوری در سراسر جهان (به ویژه در محافل رمزنگاری) می کند..

2016 (مارس) – یک به روزرسانی مهم دیگر فعال می شود

در نیمه اول ماه مارس ، تیم توسعه دهنده Ethereum تصمیم می گیرد که پیش برود و آخرین به روزرسانی پروتکل خود را (که به آن Homestead می گویند) در اکوسیستم بلاکچین بومی پلتفرم پیاده سازی کند.

2016 (مه) – توجه رسانه های اصلی همچنان ادامه دارد

در اواسط سال 2016 ، تعدادی از رسانه ها شروع به توجه به پتانسیل پولی آینده Ethereum می کنند ، به خصوص که DAO قادر است از طریق رویداد یک ماهه فروش جمعیت خود مبلغ هنگفتی 150 میلیون دلار جمع کند..

2016 (ژوئن-ژوئیه) – هک بدنام DAO رخ ​​می دهد

در ماه ژوئن ، گروهی از هکرها از یک راه گریز مرتبط با Ether DAO سوit استفاده می کنند ، بنابراین تقریباً یک شبه با بیش از 50 میلیون دلار ETH راه خود را باز می کنند. این حادثه ، بعداً پایین تر از خط ، همچنین به عنوان کاتالیزور اصلی برای اکوسیستم Ethereum که به سختی در دو زنجیره مختلف قرار گرفته است – یعنی ETC و ETH. اگر این کافی نبود ، این قسمت همچنین باعث شد بسیاری از بازیکنان اصلی مرتبط با Ethereum Classic از پروژه فاصله بگیرند.

2017 (فوریه) – فرزندخواندگی همچنان در حال افزایش است. قیمت ها به بالاترین حد خود می رسند

در طول ماه فوریه ، راه اندازی Enterprise Ethereum Alliance (EEA) اعلام شد. اعضای اصلی EEA شامل چندین نهاد مشهور مانند مایکروسافت ، Accenture ، ارنست است & جوان.

2017 (مه) – غول های اصلی همچنان به EEA می پیوندند

در طی تنها چهار ماه پس از راه اندازی ، EEA همچنان به طناب زدن در اعضای با مشخصات بالا می پردازد. نه تنها این ، حتی قیمت اتر نیز با افزایش ارزش دارایی دیجیتال برتر ، بیش از 200 دلار در ماه ادامه می یابد..

2017 (ژوئیه-سپتامبر) – دوران ICO آغاز می شود

بسیاری از مردم هنوز استدلال می كنند كه اتریوم یكی از كاتالیزورهای اصلی برای اجرای گاو نر بود كه در سال 2017 انجام شد. این مسئله با این واقعیت برجسته می شود كه در آغاز سال 2017 ، ارز با یك نقطه قیمتی ناچیز در حدود 8.23 ​​دلار معامله می شد در حالی كه ، تا پایان سال ، یک رمز ETH به ارزش 742 دلار درآمد. پدیده دیگری که در نیمه دوم سال 2017 جهان را به طوفان کشاند ، ظهور پیشنهادات اولیه سکه (معروف به ICOs) بود – یک خیابان جمع آوری کمک مالی که به استارت آپ ها اجازه می داد برای پروژه های خود پول جمع کنند بدون اینکه به موسسات مالی مستقر مانند بانک ها اعتماد کنند.

با این حال ، همانطور که اکنون همه ما می دانیم ، کیفیت بسیاری از این پروژه های ICO حداقل سایه ای بود – به حدی که بازار در نهایت حباب گرفتار شد و در نتیجه بسیاری از مردم پول سخت خود را از دست دادند.

2017 (دسامبر) – Ethereum از مرز 740 دلار عبور می کند

در پایان سال 2017 ، صعود مالی Ethereum تقریباً قابل توقف به نظر نمی رسد – با کریپتو کوین برتر شاهد سود بیش از 70٪ در مدت زمان فقط 20 روز.

2018 (ژانویه) – به ارزش بالاترین زمان (ATH) رسیده است

در طول هفته سوم ژانویه ، Ethereum تا ATH خود را به میزان 1432 دلار افزایش می دهد – شاهکاری که از آن زمان تاکنون ارز دیجیتال قادر به تکرار آن نبوده است. با این حال ، اندکی پس از این مرحله ، ETH شروع به تجربه نوسانات گسترده می کند و ارزش آن به سرعت شروع می شود.

2018 (مارس) – نزول ارزش ادامه دارد

تنها در طی دو ماه از رسیدن به اوج مالی خود ، Ethereum تا حدود نسبی در حدود 400 دلار کاهش می یابد. و در حالی که ارزش 10 بالاترین نرخ ارز altcoin یکبار دیگر کمی بیشتر از ماه آینده افزایش می یابد ، ارز هرگز دوباره حتی به مرز عبور از 300 دلار نزدیک نخواهد شد.

2018 (آوریل-مه) – درپوش Token افزایش می یابد

علی رغم اینکه ارزش Ethereum کاملاً بین Q2-Q4 کاهش یافته است ، این پروژه همچنان در سراسر جهان محبوبیت خود را افزایش می دهد. نه تنها این ، در ماه آوریل ، باترین پیشنهاد بهبود Ethereum (EIP) را به ارمغان می آورد تا سقف کل عرضه ارز را به منطقه 120 میلیون نفری برساند.

2018 (نوامبر-دسامبر) – پایین ترین تجربه جدید

در پایان ماه دسامبر ، Ethereum به زیر 100 دلار کاهش می یابد ، اتفاقی که برای بیش از یک سال و نیم برای دارایی برتر دیجیتال رخ نداده است. در این زمان ، بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند که طی چند سال آینده ، اتر به محدوده یک رقمی سقوط خواهد کرد.

2019 (فوریه) – ارتقا Network شبکه

در نیمه اول فوریه 2019 ، اکوسیستم ETH از چنگال سخت “Metropolis Part 2: Constantinople” عبور می کند. نه تنها این ، این پلت فرم همچنین شاهد بروزرسانی شبکه دیگری (سن پترزبورگ) است که در بلوک شماره 7،280،000 در 28 فوریه 2019 رخ می دهد.

2019 (ژوئن) – استانداردهای بهبود یافته رمز

تا اواسط سال 2019 ، علاوه بر نشانه های ERC-20 ، پروژه Ethereum همچنین پشتیبانی از چندین استاندارد رمز دیگر از جمله ERC-721 و ERC-11 را نهایی می کند

2019 (ژوئیه-آگوست) – حالت کلاهک تامین منبع

در هفته اول ژوئیه ، میزان کل عرضه اتر 106.7 میلیون نفر است. در این راستا ، انتظار می رود که ، همانطور که Casper FFG و CBC فعال هستند ، نرخ تورم فعلی ارز به دامنه 0.5 تا 2٪ کاهش یابد. آخرین اما نه کمترین ، ذکر این نکته است که در حال حاضر هیچ محدودیت سختی در مورد میزان کل عرضه ETH وجود ندارد. چنین چیزی در مورد بیت کوین وجود ندارد که کلاهک آن 21 میلیون سکه است.

بنابراین چه چیزی در انتظار Ethereum (ETH) است؟ نیم تنه یا بوم

پیش بینی-پیش بینی قیمت اتریوم

وقتی همه کارها گفته شد ، ارزیابی ارزش دارایی دیجیتال مانند Ethereum در آینده هنگام تلاش برای ارزیابی قیمت یک سکه هزینه / ارزش خالص مانند بیت کوین بسیار پیچیده تر است. این بدان دلیل است که ارزش واقعی Ethereum در پتانسیل کل فناوری آن نهفته است و نه دارایی یک SOV فوق العاده است.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، اتر به عنوان پایه مناسبی برای بسیاری از سکه های کمتر شناخته شده و همچنین سایر برنامه های غیرمتمرکز غیر واقعی است – در درجه اول به دلیل قابلیت های قرارداد هوشمند. در این راستا ، برخی از نقاط اصلی فروش ETH شامل:

 • دارایی دیجیتال برتر می تواند برای هزینه های روزانه و همچنین اهداف توسعه استفاده شود.
 • اتر از چارچوبی استفاده می کند که از نظر بلند مدت بسیار مقیاس پذیرتر و یکنواخت تر است.
 • به نظر می رسد بسیاری از اصول بنیادی به نمایش گذاشته شده توسط ETH در مقایسه با دارایی های برتر دیگر مانند بیت کوین ، XRP و غیره قوی تر هستند..

حتماً لیست پیش بینی های قیمت بیت کوین را بررسی کنید تا ببینید که چگونه با همه پیش بینی های قیمت ETH / USD در بالا مقایسه می شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map