banner
banner

نمودار Bitcoin’s 1H الگوی واگرایی را نشان می دهد ، آیا 7،600 دلار می تواند برای بازپرداخت پشتیبانی مectiveثر داشته باشد؟ روزانه بازار رمزنگاری

دوشنبه ، 27 آوریل: بیشتر ارزهای رمزپایه برتر یک هفته رشد داشته اند ، در طی 24 ساعت گذشته نوسان کمی داشته اند.

بیت کوین (BTC) بیش از 7،700 دلار معامله می شود که در روز 1.5 درصد رشد دارد.

Ethereum (ETH) این آخر هفته به بیش از 200 دلار رسیده است ، اما برای رسیدن به معامله 196 دلار تا زمان مطبوعات ، دقیقاً پایین آمده است..

Ripple’s XRP کمی بیش از 1 درصد رشد کرده و در حدود 0.197 دلار معامله می شود.

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

از امروز ، روند ساعتی BTC در محدوده کمی قرار داشته و با نوسانات شدید همراه است. قیمت ابتدا پس از عدم موفقیت در تست 7،700 دلار به سرعت کاهش یافت و پس از توقف افزایش سیگنال ، دوباره به آرامی دوباره به 7800 دلار بازگشت..

تحلیلگران OKEx معتقدند این واقعیت که روند ساعتی با سایه های بلند و پایین ادامه دارد ، نشان دهنده رقابت شدید بین دو طرف بلند و کوتاه است. همانطور که انتشار حجم پس از دستیابی به موفقیت 7،400 دلار در یک ساعت به پایان رسید ، بازگشت بعدی به شکل ضعیف ظاهر شد.

نشانگر واگرایی همگرایی متحرک (MACD) نیز الگوی واگرایی بالای زاویه دید را نشان می دهد. به طور کلی ، تأثیر واگرایی بالایی هنگامی که روند به سطح مقاومت سخت برسد ، نشان داده می شود. در این مرحله ، ناحیه مقاومت سخت نزدیک به 7850 دلار است و احتمالاً روند معکوس در این منطقه وجود دارد.

اگر عقب نشینی به زیر 7،600 دلار نرسد ، این بدان معناست که گاوها از مزیت خاصی در منطقه ادغام برخوردار هستند. در غیر این صورت ، اگر قیمت به بالاتر از 7،400 دلار برسد ، ممکن است عقب نشینی بیشتری داشته باشد.

سرمایه گذاران باید به احتمال دستیابی به موفقیت کاذب توجه کنند ، زیرا قیمت کوتاه مدت بدون افزایش قابل توجه حجم به بالاترین قیمت رسیده است.

با حجم های فعلی ، شکستن 7850 تا 7900 دلار دشوار است

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار 1 روزه بیت کوین نشان می دهد که اگرچه قیمت پس از شکست مقاومت اساسی در MA (60) به طور مداوم در حال افزایش است ، اما روند نیز به مقاومت سخت بعدی MA (180) نزدیک می شود. این میانگین متحرک نیز در گذشته یک فشار موثر و پشتیبانی از روند بود.

سطح فعلی حجم می تواند مقاومت در برابر نور را در 7،400 دلار شکست ، اما شکستن منطقه در حدود 7،850-7،900 دلار دشوار است. پیش بینی می شود که قبل از نصف شدن بیت کوین ، تنظیم شده در اواسط ماه مه ، روند ممکن است ابتدا پس از پمپ ، همراه با رشد حجم صعودی رشد کند ،.

با این حال ، انتظار پایین ترین بازگرداندن بعدی آسان نیست. اگر قیمت بتواند به 7000 دلار ادامه دهد ، ممکن است به این معنی باشد که با نزدیک شدن به تاریخ نصف شدن ، افت دیگری رخ نخواهد داد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7،750 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7850 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 7،600 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 7،500 دلار

رشد قوی ETH همچنان ادامه دارد

4H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

در مقابل ، ETH در روزهای اخیر به عملکرد قوی خود ادامه داده است. قیمت برای مدت کوتاهی مقاومت سخت 200 دلار را شکست. گرچه روند صعودی از بین نرفته است ، اما 200 دلار تحت فشار بوده و از آن پس اندکی افت کرده است.

اگر بازپرداخت امروز پشتیبانی 190 دلاری را از بین نبرد ، احتمال ادامه حرکت و دستیابی به موفقیت دیگر وجود دارد. اگر ETH به زیر 190 دلار برسد ، کاهش بیشتر به حدود 185 دلار امکان پذیر است.

از نمودار 4 ساعته بالا مشخص است که MA (30) ، MA (60) و MA (90) همه از سطح پایین تر به سطح پشتیبانی تبدیل شده اند. گرچه روند به زیر MA (30) و MA (60) رسیده است ، اما MA (90) شکسته نشده است.

سرمایه گذاران می توانند از این میانگین متحرک به عنوان پشتیبانی استفاده کنند. اولین موردی که به آن توجه می شود MA (30) است – اگر قیمت بتواند سقوط در آنجا را متوقف کند ، این روند ممکن است فرصتی برای بازگشت بیشتر داشته باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 200 دلار
 • مقاومت میان مدت: 206 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 191 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 186 دلار

XRP شکست درستی را مشاهده کرد

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

XRP در حال حاضر توسط لبه بالایی مثلث همگرایی سرکوب می شود ، و حجم معاملات کساد کننده احتمال شکست موثر را کوچک می کند.

پشتیبانی کوتاه مدت می تواند مستقیماً روی 0.1920 دلار متمرکز شود و در صورت بروز شکست ، ممکن است آزمایش 0.1870 دلار را ادامه دهد.

در حال حاضر ، با مشاهده شاخص های MA در نمودار ، به راحتی می توانید فهمید که میانگین های متحرک کوتاه مدت و میان مدت از قیمت پشتیبانی می کنند. تا حدی ، پایین آمدن همزمان زیر این میانگین متحرک به معنای تضعیف روند است. به این ترتیب ، سرمایه گذاران می توانند قدرت روند را قضاوت کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.2055 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.2170 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1920 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1870 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را دنبال کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me