banner
banner

Crypto Market Daily 2.7 () | BTC مجدداً در طول روز وارد یک بازار تلفیق کوتاه مدت می شود ، احتمال بازگشت مجدد به زیر 10،000 دلار وجود دارد.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:1H- صعودی

این نمودار 1 ساعته BTC است ، روند به طور موقت وارد یکپارچه سازی در طول روز می شود ، و تفاوت این زمان با گذشته این است که در هر بازپرداخت ، سطح بالا پایین می آید و پایین پایین تر. این روند احتمالاً مانند الگوی مثلثی است که من روی نمودار ترسیم کردم. بازار اخیر در اثر نصف شدن است ، احساسات در حال رشد بالاتر است ، بنابراین احتمال شکستن صعودی بالاتر از سقوط است.

با این حال ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که قیمت ممکن است لبه بالا یا پایین منطقه مثلث را بشکند در صورت تکان دهنده ، سطح پشتیبانی 9650 دلار و مقاومت 9870 دلار باید برای قضاوت در مورد درست یا نادرست بودن شکسته شود.

MACD زیر صفر وارد شده است و این به معنای ضعف موقتی گاوها است. میزان صدا نشان می دهد که ممکن است در شب میزان صدا بیشتر شود تا بتواند از بالاترین سطح قبلی شکسته شود ، سپس برای ادغام کمتر شود. اگر میزان صدا نتواند مانند قبلی تغییر کند ، ممکن است به این معنی باشد که روند در آینده تغییر خواهد کرد.

شخصیت سطح:1D – سرسخت

اخیراً ، افزایش BTC همیشه از قانون تلفیق روز و موفقیتهای عصر پیروی می کند. با این حال ، در مقایسه با سایر سودهای قوی altcoins ، BTC در حال حاضر با مقاومت شدید در منطقه 9،800 تا 10،000 دلار مواجه است. نئو ، تحلیلگر OKEx معتقد است که اگرچه از ابتدای سال ، این رالی قوی بوده است ، اما سطح روزانه همیشه در یک بازه برگشتی قرار دارد. منطقه فوق الذکر آخرین مقاومتی است که BTC در صورت شکست می تواند دور جدیدی از صعود را باز کند. چندین الگوی سایه فوقانی طولانی در سطح ساعتی نیز قدرت مقاومت را تأیید می کنند. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که افزایش مداوم اخیر و بدون بازپرداخت ، گاوها را در وضعیت اضافه برداشت شدید قرار داده و 10000 دلار حتی می تواند به عنوان سطح مقاومت هفتگی در نظر گرفته شود. اگر BTC نتواند با یک بازپرداخت م accompanyثر همراه شود ، شکستن سطح فعلی دشوار خواهد بود. فشار فروش نزدیک به 9،850 دلار نشانه های سکوت برای گاوها است. مگر اینکه قیمت بتواند در طول روز بالاتر از 9،800 دلار باشد ، یا احتمالاً برای ادغام به 9،650 دلار کاهش یابد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 9800 دلار:9870 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9650 دلار پشتیبانی میان مدت:9500 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 1H- صعودی

این نمودار 4 ساعته ETH است ، منطقه مقاومت اخیر بین 221 و 224 دلار است. Trend در حال حاضر هیچ سیگنال واضحی برای پاسخگویی نشان نمی دهد ، به دلیل وجود یک منطقه مقاومت سخت دیگر در نزدیکی 224 دلار ، قیمت بدون سطح ولوم مربوطه نمی تواند آن را بشکند.

اگر حجم رو به رشد در شب وجود نداشته باشد ، روند ممکن است دو مسیر پیش رو داشته باشد ، اولین بار فلش های زرد است زیرا اولین منطقه پشتیبانی از تماس باید 210 21 215 دلار باشد. قیمت در صورت تثبیت در 215 دلار در کوتاه مدت می تواند یک بالاترین رقم جدید ایجاد کند. اگر رفتار بازار به عقلانیت برگردد ، بازخورد ممکن است مانند پیکان قرمز باشد که نزدیک به 200 دلار پشتیبانی می شود.

MACD سیگنال انرژی پمپ ضعیف تری را به عنوان پایین تر از جامد صعودی ارائه می دهد ، حجم موقتی هیچ مرجعی ندارد زیرا گاوها ممکن است همیشه در شب تولید کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 221 دلار:224 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:215 دلار پشتیبانی میان مدت:210 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:1D- صعودی

قرارداد دائمی OKEx XRP: اخیراً استفاده از سطح کمی نمودار برای قضاوت در مورد روند آینده XRP کار دشواری است ، با این حال نمودار روزانه می تواند سیگنال واضح تری را به ما نشان دهد زیرا سطح قیمت در حال حاضر مقاومت کاملا سختی را دارد که حدود 0.2884 دلار است..

سرمایه گذاران باید یادآوری کنند که اگر قیمت نتواند 0.3100 دلار را بشکند ، سطح 0.2884 تا 0.3100 دلار همیشه مقاومت موثر خواهد بود. در این شرایط ممکن است تماس مجدد رخ دهد و 0.2674 دلار باید اولین منطقه پشتیبانی باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: مقاومت متوسط ​​0.2884 دلار: $0.3100

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2674 پشتیبانی میان مدت$0.2590

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me