banner
banner

معامله گر رمزنگاری که پیش بینی کرد بازار خرس مارس سه درس برای تازه واردها به اشتراک بگذارد

هفته گذشته ، OKEx برنامه بازخورد مشتقات خود را به اتمام رساند ، با مشارکت بازرگانان رمزنگاری برای دریافت بازخورد مستقیم و بسیار تحسین برانگیز در مورد جدیدترین محصولات ما.

آش دیویدسون – یکی از معامله گرانی که برای شرکت در برنامه انتخاب شده است – با ما نشست (البته تقریباً!) تا درباره زندگی روزمره یک تاجر رمزنگاری صحبت کنیم و اینکه تازه واردین فضا باید بدانند.

12-13 مارس بود بسیار وحشیانه برای رمزنگاری و از آن زمان تاکنون بازارها متزلزل شده اند. دیدگاه شما در مورد این سقوط خاص چیست؟?

اش دیویدسون: من در واقع پیش بینی کردم که افت قیمت تا سطح 4400 دلار در 1 مارس وجود داشته باشد. این در جایی در توییتر من است [اینجا – OKEx]. من بیش از حد آماده بودم ، از برخی سودهای قدیمی سهام بیشتری آزاد کردم تا برای رسیدن به محدوده های سرمایه گذاری بیشتر آماده شوم.

من با COVID-19 احساس روده کردم که مردم برای ایمن بودن یا برای جبران زیان های موجود در بازار سهام ، رمزنگاری را به بیرون منتقل می کنند و این اتفاق افتاد.

این کار نسبتاً خشونت آمیز بود و فکر می کنم در آن زمان چند نفر بیمار شدند که به دنبال بازگشت به توییتر باشند. من فکر می کنم ذهنیت من با اکثر افراد متفاوت است زیرا تمام آنچه که من استفاده می کنم سود و سودهایی است که باید در بازارها استفاده کنم. اما نمی توانستم فکر کنم اگر تازه وارد بودم و این سرمایه تازه ای در بازار بود چگونه می توانستم واکنش نشان دهم … من هرگز چنین چیزی ندیده ام.

آیا می توانید 1-3 مورد مهم را که تجارت آموخته اید و می توانید آن را با تازه واردان رمزنگاری به اشتراک بگذارید ، نام ببرید?

آگهی: سه چیز ، ارم. من به راحتی می توانم 30 را نام ببرم اما اجازه دهید با مهمترین موارد همراه شویم.

  1. احساسات خود را درب منزل بگذارید. هر سرمایه گذاری یا معامله ای را که انجام می دهید برنامه ریزی کنید. به همین سادگی. سپس بگذارید بازی کند. از میزان سرمایه گذاری یا تجارت خود ، چقدر حاضرید در صورت بروز اشتباه ، ضرر کنید و چه مقدار آماده پرش از آن هستید. برنامه ها مقداری از احساسات را از بین می برند.
  1. قبل از پخش زنده تا آنجا که می توانید بیاموزید و تست کنید. اگر روشی دارید که به نظر می رسد متناسب با سبک زندگی شما باشد ، از آن استفاده کنید اما آن را آزمایش کنید. من دوست دارم ابتدا نسخه ی نمایشی را نشان دهم ، سپس دوست دارم با 10 دلار تجارت زنده داشته باشم تا ببینم زندگی به چه صورت است ، سپس برای مدت 6-12 هفته از آنجا می روم. من حدود 3 هفته را صرف نگاه کردن به نمودارها می گذرانم.
  1. به تحلیل خود نسبت به تحلیل های دیگران اعتماد کنید. همه به یک چیز یا چیزهای مختلف نگاه می کنند ، حاشیه را داشته باشند و فقط به نمودارهای خود نگاه کنند نه به شخص دیگری.

چه زمانی معامله رمزنگاری را شروع کردید و چرا?

آگهی: من سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده را از سال 2016 آغاز کردم. من در سال 2015 تجربه تجارت قبلی با سهام فوتبال و پنی را داشتم. در سال 2017 ، من تجارت ارزهای رمزنگاری شده را شروع کردم. من از این سر و صدا لذت بردم ، این واقعیت که شما می توانید در مدت زمان کوتاهی در مقایسه با بورس سهام سود زیادی کسب کنید. از آن زمان دیگر به عقب نگاه نکردم.

فقط بیت کوین یا آلت کوین؟ به طور کلی ، آیا معامله مشتقات رمزنگاری یا بازارهای نقطه ای را ترجیح می دهید و چرا?

آگهی: من به طور عمده مشتقات را انجام می دهم. بیت کوین ، اتریوم و XRP مواردی هستند که من به طور عمده تجارت می کنم – برای جمع آوری آنها تجارت می کنم. من احساس می کنم اینها بهترین مواردی هستند که می توان آنها را نگه داشت بنابراین در نظر من کسب درآمد بیشتر از این در درازمدت ایده بدی نیست.

من قبلاً با آلت کوین تجارت می کردم اما از این که همیشه باید بیت کوین و تسلط را اندازه گیری کنم ، به علاوه سردرد یک جفت BTC یا USDT ، بیمار شده ام. بنابراین من آن را ساده نگه دارم در حال حاضر.

روز معمولی شما چگونه است؟ چند ساعت در روز معامله می کنید؟ آیا شما یک کار روزانه دارید؟?

آگهی: من یک روز تجارت بسیار آسان دارم. من خیلی اوقات معامله نمی کنم زیرا از چارچوب های زمانی بالاتر برای گرفتن معاملات نوسان و نگهداری موقعیتی گاه به گاه برای هدفی بسیار طولانی تر استفاده می کنم. بنابراین من معمولاً به تعطیلی روزانه نگاه می کردم و سپس از آنجا می رفتم.

من تمام نمودارهایم را ترسیم کرده ام و باید نگاه محدودی به محدوده های کلیدی داشته باشم. پس اگر آنها وارد محدوده شوند ، می توانم عمل كنم. من درک نمی کنم افرادی که پوست سرشان را می کشند ، تلاش زیاد من دوست دارم خوب و خنک باشم در طول روز اگر منتظر می مانم یا از موقعیتی نگهداری می کنم ، برای خودم محتوا می کنم یوتیوب یا فقط برای شرکت من ، برای دانشجویانم.

Ash Davidson تاجر و مربی رمزنگاری مستقر در انگلستان است. او از سال 2017 در این بازی است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید CryptoMobsterYT.

این مصاحبه برای شفافیت ویرایش شده است.

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان پیشنهادی برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me