banner
banner

جمع بندی AMA: DEAPcoin & OKEx Jumpstart – بازدید مجدد با مدیر عامل شرکت DEA Naohito Yoshida

برای درک بیشتر هنرهای دیجیتال در بلاکچین ، ما از داشتن Naohito Yoshida ، مدیر عامل شرکت Digital Entertainment Asset (DEA) در هفته گذشته بسیار خوشحال شدیم! بینش مشترک وی درباره صنعت و ایده های توسعه پروژه با جامعه ما ، جلسه موفقیت آمیز Ask-Me-Anything (AMA) را به ارمغان آورد.

PlayMining پلتفرم جدیدی است که از فناوری بلاکچین که توسط DEA راه اندازی شده است. این پلتفرم کاربران را قادر می سازد تا با انجام بازی ها و خواندن کمیک ، DEAPcoin را بدست آورند ، هرچه کاربران محتوای بازی بیشتری بازی کنند ، نشانه های بیشتری کسب می کنند. در زیر داستان شگفت انگیز پشت این پروژه را بخوانید.

این AMA به دو قسمت تقسیم شده است ، جایی که از Naohito خواسته شد به اشتراک بگذارد که چگونه راه اندازی DEAPcoin در OKEx Jumpstart موفقیت بیشتری را در پروژه به ارمغان می آورد و چرا او معتقد است DEAPcoin در میان همه گیر Covid-19 ، و به دنبال آن یک Q داغ زنده ، کاربران جدید را جذب خواهد کرد&A در گروه ما.

جلسه 1

Q1: DEAPcoin برای چه استفاده می شود؟ نقش DEAPcoin در اکوسیستم چیست؟?

A1: سکوی سرگرمی "بازی" یک بستر اقتصادی و زیست محیطی است که کاربران می توانند از طریق آن خرید کنند & لوازم تجاری (دیجیتال هنر: کارت جنگ برای بازی ها) که با استفاده از DEAPcoin در بازی ها و کمیک ها ظاهر می شوند. با بازی یا تماشای کمیک می توانید DEAPcoin بدست آورید.

Q2: چرا شما تصمیم گرفتید تجارت خود را در بلاکچین توسعه دهید زیرا این یک صنعت کاملاً جدید است?

A2: ما معتقدیم که صدور رمز خود بهترین راه برای تحقق چشم انداز پروژه DEA است. هدف ما ارائه یک اکوسیستم و مفهوم جهانی بی سابقه است که در آن کاربران می توانند در ازای بازی و خواندن کمیک درامد کسب درآمد (ارزهای رمزپایه) را بدست آورند. برای دستیابی به این هدف ، ما به یک سیستم کاملاً جدید گردش مالی همراه با منبع دارایی که باید توزیع شود ، نیاز داریم. استفاده از ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای رمزپایه و سکه های ثابت به این معنی است که ما باید سازوکارهای اقتصادی از قبل موجود را برای دستیابی به چشم انداز خود تأمین کنیم. اما ما معتقدیم که به دلیل منحصر به فرد بودن و اصالت بینش ما ، همزیستی با آن مدل های اقتصادی موجود برای سیستم اقتصادی ما بسیار دشوار است..

Q3: آیا می توانید انگیزه و مزایای سرمایه گذاران برای برگزاری طولانی مدت DEAPcoin را به ما بگویید؟ آیا از نظر تقاضای رانندگی و کمبود رمز برنامه ای دارید؟?

از بین بسیاری از بازی های پلت فرم همراه با بلاکچین ، بسیاری نمی توانند موفق شوند ، بنابراین چگونه DEAcoin سرمایه گذاران و کاربران را متقاعد می کند تا به پروژه DEAPcoin بپیوندند?

A3: انگیزه ای که به راحتی قابل فهم است این است که بعید است قیمت کاهش یابد. با توجه به ماهیت ERC-20 ، تعداد کل DEAPcoins صادر شده افزایش نخواهد یافت. منظور من این است که محدودیتی برای صدور وجود دارد. بنابراین تا زمانی که سرمایه بازار منطقه منحصر به فرد اقتصادی ما افزایش یابد ، از لحاظ نظری قیمت واحد DEAPcoin به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. در اصل ، سرمایه بازار منطقه اقتصادی برابر است با مجموع ارزش دارایی های دیجیتالی که در آنجا وجود دارد. بنابراین تا زمانی که دارایی های دیجیتال به طور مداوم در منطقه اقتصادی مستقر می شوند / فروخته می شوند ، ارزش DEAPcoin اساساً افزایش می یابد.

Q4: کاربرد سودمندانه رمز شما چیست؟ مزیت رقابتی سایت شما با انجام بازی و خواندن کمیک چیست؟ آیا خود جایزه ای برای جامعه در نظر گرفته شده است?

لطفاً دلیل اینکه کاربران و سرمایه گذاران باید در بلند مدت در DEAPcoin سرمایه گذاری کنند ، به من بگویید. مزایای DEAPcoin برای دارندگان چیست?

A4: DEAPcoin ، که توسط پروژه DEA صادر می شود ، از بسیاری دیگر از دارایی های رمزنگاری متمایز است و دارای ویژگی های آن است "پشتوانه ارزش". دو مورد برای حمایت از این امر وجود دارد: “مقدار استفاده” از دارایی های دیجیتال. دارایی های دیجیتال مبتنی بر بازی ها و مانگای توسعه یافته در این پلتفرم ، به ویژه برای محتوای آنها و طرفداران و علاقه مندان به سازنده ، ارزش انحصاری دارند. علاوه بر این ، دارایی های دیجیتال با قابلیت انعطاف پذیری بالا مشخص می شوند ، که امکان معامله ثانویه آسان در حراج هنر دیجیتال را فراهم می کند. علاوه بر این ، داشتن آن همچنین دارای ارزش استفاده بالایی است که آن را “قوی و سرگرم کننده” در بازی می کند.

2) “ارزش دارایی” دارایی های دیجیتال. ما شروع به خرید و مالکیت آثار هنری هنرمندان جهانی با استفاده از DEAPcoin کرده ایم. با همکاری مجموعه داران هنری و نمایندگانی که شبکه ای عمیق و گسترده دارند ، ما در حال حاضر بسیاری از آثار هنری را ارزیابی و خریداری کرده ایم. این موارد همچنین به عنوان دارایی های دیجیتال در حراج دیجیتال هنر فروخته و معامله می شوند. آثار هنری قدیمی متعلق به شرکت قبلاً به دلیل ارزش بالای دارایی آنها شناخته شده است. DEAPcoin ، که می تواند با اینها مبادله شود "دارایی های شایسته", بنابراین اثبات ارزش دارایی ارز است.

از صدور سکه های طلای مستقل در اوایل قرن نوزدهم تا شوک نیکسون در اواخر قرن 20 ، ارزش بسیاری از ارزهای جهان تحت “استاندارد طلا” تعیین شد (سیستمی که ارزش پولی / ارزش مبادله یک کشور را با مقدار مشخصی از طلا) در همان جریان ، DEAPcoin صادر شده توسط پروژه DEA یک دارایی رمزنگاری شده است که ارزش آن براساس ضمانت مبادله با هنر تعیین می شود تا بتوان آن را بر اساس "سیستم استاندارد هنر"

قیمت واقعی DEAPcoin لزوماً بر اساس ارزش کل دارایی های اساسی نیست ، زیرا پس از ورود به بورس دارایی های رمزنگاری توسط بازار ارزیابی می شود. با این حال ، ما معتقدیم که این واقعیت که 1) پشتیبانی از قیمت وجود دارد و 2) اینکه حجم کل همچنان در حال افزایش است ، یک پیام بسیار مثبت به بازار است که قیمت DEAPcoin را ارزیابی می کند.

Q5: همانطور که می دانیم ، هر پروژه موفق چند داستان در پشت صحنه دارد ، داستان پشت موفقیت DEAPcoin چیست؟ این چشم انداز وقتی برای اولین بار به عنوان یک ایده مطرح شد ، چه بود؟ آیا نمونه های اولیه یا به روزرسانی های آینده DEAPcoin وجود دارد که می خواهید آنها را با ما نشان دهید / به اشتراک بگذارید?

A5: رویا در کودکی:

آیا آن روزهای کودکی خود را به یاد می آورید که ساعت ها برای شکست دادن هیولاها به خاطر پول ، امتیازات یا اسلحه های قوی تر به بازی بپردازید؟ و پوچی ای که هنگامی که سوئیچ پاور کنسول بازی خود را خاموش کردید ، چیزی برای تلاش خود نشان نمی دهید احساس می کنید؟ شما و بسیاری دیگر ، باید حداقل یک بار فکر کرده باشید ، “اگر فقط من می توانستم در زندگی واقعی به اندازه بازی های خود ثروتمند باشم …” من می خواهم تلاش کنم تا “اگر” را به واقعیت تبدیل کنم.

Q6: DEAPcoin در حال حاضر در این لحظه حساس که ویروس کرونای همه گیر در سراسر جهان وجود دارد ، چه کاری می تواند انجام دهد?

A6: بسیاری از افراد در خانه اقامت دارند و به تدریج از سرگرمی های موجود خسته می شوند. آنها همچنین از دست دادن درآمد اضطراب دارند. در اینجا مدل کسب و کار PlayMining ما ارائه می شود. “بازی برای کسب درآمد” ما مطمئناً در بسیاری از افراد در این شرایط طنین انداز خواهد شد. امیدوارم تجارت ما بتواند به مردم سراسر دنیا امیدوار باشد.

س 7: “حراج هنر دیجیتال” چیست و چگونه کار می کند?

A7: حراج هنر دیجیتال سرویسی است که به کاربران اجازه می دهد آثار هنری دیجیتالی شده (“هنر دیجیتال”) را که توسط سازندگان محبوب ژاپن و سراسر جهان طراحی شده است ، خریداری و بفروشند. این هنرهای دیجیتال از طریق سیستم معاملات مبتنی بر بلاکچین DEA منحصر به فرد و منحصر به فرد هستند. این پلتفرم به دارندگان این دارایی های دیجیتال فرصت هایی را می دهد تا جلوه های سرگرمی در بازی ها را در پلت فرم سرگرمی DEA ، که به درستی نامگذاری شده است ، پلت فرم PlayMining ، افزایش دهند. این دو جنبه در کنار هم ارزش دارایی بالایی را از هر دو هنر دیجیتال و DEAPcoin و همچنین گسترش تصاعدی منطقه اقتصادی “PlayMining” DEA ایجاد می کنند.

Digital Art نه تنها برای یک بازی در دسترس خواهد بود ، بلکه در چندین بازی در پلتفرم PlayMining نیز در دسترس خواهد بود ، و این ارزش را برای بسیاری از کاربران بازی و همچنین افرادی که به هیچ وجه بازی نمی کنند ارزشمند خواهد بود..

Q8: چرا DEAPcoin تصمیم گرفت در OKEx Jumpstart راه اندازی شود?

A8: زیرا OKEx چشم انداز ما و آنچه می خواهیم به دست آوریم را می فهمد. راه اندازی در OKJumpstart روندی طولانی است. شما می دانید که مدل کسب و کار ما پیچیده است. و ما برای حفظ ارزش DEAPcoin به همکاری مستمر و مداوم نیاز داریم. ما می خواستیم با شریکی کار کنیم که بتواند اشتیاق ما را به بهترین وجه درک کند. OKEx بود.

Q9: چشم انداز و ماموریت DEAPcoin چیست?

A9: با قدرت سرگرمی و فناوری ، یک فرهنگ جدید و اقتصاد آینده. ما نسل بعدی شرکت سرگرمی هستیم که در عصر دیجیتال مبتنی بر فناوری بلاکچین ، اقتصاد و فرهنگ جدیدی را با سرگرمی و دارایی ایجاد خواهیم کرد. فرهنگ و بازار جدیدی که بر اساس “سرگرمی” ایجاد شده است. ما شیوه متعارف دورانی را که با پولی که کار می کنیم “سرگرمی” می خریم تغییر خواهیم داد. با حضور مردم از سراسر جهان ، ما دوره جدیدی از اقتصاد سرگرمی را ایجاد خواهیم کرد که بتوانیم آزادانه زندگی کنیم.

Q10: می توانید از مزایای این پروژه بگویید؟ و چرا کاربران باید DEAPcoin بخرند?

A10: ما معتقدیم که مفهوم این پروژه است, "بازی", به عنوان یک روش کسب کاربران بسیار موثر عمل خواهد کرد. مشخصه ای که "معدن" (DEAPcoin) می تواند توسط به دست آورد "بازی کردن" (بازی / مانگا) و در همان قالب کمپین اعطای امتیاز (اصطلاحاً تبلیغات باراماکی) ساخته شده توسط گروه Alibaba ، LINE Pay و PayPay است. اثرات مخرب تبلیغاتی آن قبلاً از گذشته اثبات شده است.

از نظر UI / UX ، قسمت بازی از "بازی" ظرفیت و مقیاس پذیری آن همانند بازی های کاربردی معمولی و بازی های وب است ، برخلاف اصطلاح "بازی بلاکچین".(به زبان ساده ، قسمت بازی یک است "بازی HTML5 عادی")

از این نظر ، “قبایل شغل” یک است "بازی مرتبط با بلاکچین", نه "بازی بلاکچین". با مفهوم استفاده از بلاکچین برای کل سیستم عامل "استخراج معدن" از جمله Digital Art Auction ، امیدواریم که فکر کنید با بلاکچین معمولی متفاوت است. برای دوره ، ما هدف گذاری کرده ایم "3 سال" تا اینکه 100 میلیون نفر را به دست بیاوریم.

جلسه 2

Q1: هدف DEAPcoin حل چه نوع مشکلی است?

آنچه باعث می شود مردم به بلند مدت DEAPcoin باور داشته باشند?

A1: من می خواهم با این پروژه دو مشکل را حل کنم.

1) حمایت از حقوق پدیدآورنده

سازندگان و تصویرگران به نوعی مورد سوited استفاده قرار گرفته اند. حتی اگر آنها یک اثر هنری خوب خلق کرده باشند ، می توانند فقط یک بار از آنها استفاده کنند.

طبق مدل ما ، هر زمان معامله هنر دیجیتال اتفاق می افتد ، بخشی از هزینه بارها و بارها به سازندگان برمی گردد. قرارداد هوشمند سیستم خوبی برای محافظت از حقوق سازندگان است.

2) سرمایه گذاری خود (هزینه کردن برای بازی ها) را با ارزش تر کنید

بسیاری از مردم هزینه های زیادی را در بازی های اجتماعی خرج می کنند و وسایل دریافت می کنند. اما وقتی از بازی خسته می شوند ، ارزش همه آنها از بین می رود. اینها فقط داده های بی معنی هستند. طبق مدل ما ، ppl می تواند آن دارایی های دیجیتال را حراج و تجارت کند. می توانید پول خود را پس بگیرید. یا شاید درست مثل سرمایه گذاری بازدهی بالاتری داشته باشید. بنابراین من فکر می کنم تجارت ما می تواند از حقوق سازندگان محافظت کند و تجربه بازی شما را پربارتر و معنی دار کند!

Q2: اولویت های امسال شما چیست؟?

A2: اولویت اول این است که ما می خواهیم با دارندگان رمزنگاری موجود ارتباط برقرار کنیم و آنها را از موجودیت پروژه خود آگاه کنیم. اگرچه ما در حال توسعه یک پلتفرم سرگرمی هستیم ، اولین پذیرندگان / اولین کاربران به جای کاربران بازی عمومی ، دارنده رمزنگاری خواهند بود. اکنون این است که چگونه می توانیم این پیام را ارسال کنیم که DEAPcoin شایسته است اکنون به جامعه رمزنگاری خریداری شود. به عنوان گام دوم ، ما می خواهیم با کاربران عمومی بازی تماس بگیریم. هدف نهایی این است که کاربران تجارت یا حراج DIgital Art را تجربه کنند. از آنجا که دیجیتال حراج هنر جایی است که از کسب و کار خود کسب درآمد می کنیم. هدف نهایی این است که کاربر کیف پول در دست داشته باشد و از حراج هنر دیجیتال لذت برد..

Q3: چند بازی در حال حاضر در سیستم عامل شما ارائه شده است؟ آیا برنامه ای برای افزودن چند مورد جدید برای جذب افراد بیشتر به سمت DEAPcoin دارید؟?

A3: بچه ها می دانید "پرچم های جهان"?پرچم های ملی شخصیت پردازی می شوند و به شخصیت تبدیل می شوند."پرچم های جهان" IP ماست و ما در حال برنامه ریزی / توسعه یک بازی معمولی بر اساس WORLD FLAGS هستیم. آیا این را دیده اید؟ می توانید پرچم ملت خود را به عنوان یک شخصیت سامورایی مشخص کنید!

Q4: لطفاً منحصر به فرد بودن پروژه خود را به ما نسبت به سایر پروژه های مشابه مانند سیستم عامل های دارایی سرگرمی دیجیتال ، به ما بگویید.

A4:

1) برترین سازندگان مانگا به این پروژه پیوستند

هنرهای دیجیتال توسط بسیاری از هنرمندان طنز مشهور ژاپنی خلق شده اند و داستان بازی Job Tribes توسط Shin Kibayashi ، یکی از 6 سازنده برتر ژاپن که توسط Netflix انتخاب شده است ، نوشته شده است.

2) حراج دیجیتال هنر

شما نه تنها می توانید از هنرهای دیجیتال خود در بازی ها استفاده کنید بلکه آنها را نیز بفروشید. بگذارید بگوییم اگر کارت شما در بازی بسیار محبوب شود ، قیمت کارت شما افزایش می یابد. می توانید آن را به حراج بگذارید / در حراج دیجیتال هنر بفروشید و بازدهی کسب کنید.

3) هنرهای دیجیتال دارای ارزش های چند بازی هستند.

شما می توانید از هنرهای دیجیتالی خود در نه تنها Job Tribes بلکه در برخی از بازی های دیگر که به تازگی در آینده اضافه می شوند استفاده کنید. این تفاوت های عمده است!

Q5: آیا می توانید برای ما توضیح دهید که چه چیزی "سیستم استاندارد هنر" است و چگونه به معاملات کمک می کند?

A5: سیستم اقتصادی DEAP به عنوان “استاندارد هنری” در مقایسه با استاندارد طلا توصیف می شود. ارزش پول (DEAPcoin) با اصالت هنر اعم از (اما نه محدود به) هنرهای فیزیکی و دیجیتال اعطا می شود. بنابراین ارزش هنر نیز افزایش می یابد ارزش ارز (DEAPcoin) را بر این اساس افزایش می دهد.

Q6: به عنوان یک سرمایه گذار و پذیرنده اولیه ، دسترسی یا ارزیابی یک پروژه در کوتاه مدت برای من دشوار است و برای درک کامل ، شناختن و ارزش گذاری آن به دوره های طولانی تری نیاز دارم. برای کمک به مخاطب در درک ، می توانید به ما بگویید که چه برنامه هایی برای افزودن ارزش به DEAPcoin در نظر گرفته شده است?

A6: به سادگی ما تعداد هنرهای دیجیتال فروخته شده را در حراج Art DIgital افزایش خواهیم داد. هرچه هنرهای دیجیتالی ارزشمندتری به آن اضافه شوند ، افراد بیشتری نیز خواهند آمد. ppl بیشتر از DEAPcoin استفاده می کنند و ارزش آن بالا می رود. ما باید هنرهای دیجیتال ارزشمندی را که می خواهیم خریداری کنیم به دقت ایجاد کنیم. این وظیفه و ماموریت فعلی ما است. ما با بسیاری از سازندگان محبوب که محدود به ژاپن نیستند تماس می گیریم. برای جذب هرچه بیشتر کاربران. Digital Art را می توان نه تنها خالقان طنز بلکه همچنین ایجاد کرد. بیایید بگوییم خوانندگان مشهور ، طراحان لباس ، بنابراین امکان نامحدود است ، ما همچنان به جذب هنرهای دیجیتال جذاب برای جذب کاربران و افزایش ارزش DEAPcoin. مدل تجاری ما پیچیده است اما امیدوارم همه قسمت اصلی آن را درک کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me