banner
banner

خلاصه AMA: بیایید فنی کنیم – Ravencoin در OKEx

ما بسیار خوشحال بودیم که این فرصت را داشتیم که از Tron Black ، توسعه دهنده اصلی Ravencoin دعوت کنید تا به جلسه Ask-Me-Anything (AMA) ما بپیوندد و یک گفتگوی عمیق با ما داشته باشد. بر اساس توسعه و آزمایش گسترده پروتکل بیت کوین ، Ravencoin (RVN) قصد دارد بلاکچینی را ایجاد کند که به طور خاص بهینه سازی شده باشد تا انتقال بی نقص دارایی ها را از نظر فیزیکی و دیجیتالی از یک دارنده به صاحب دیگر امکان پذیر کند..

در اینجا می توانید خلاصه همه چیزهایی را که در طول جلسه بحث کردیم ، بخوانید! این AMA به دو قسمت تقسیم شده است ، جایی که از ترون خواسته شد مشارکت Ravencoin را با ما به اشتراک بگذارد و به دنبال آن Q زندگی می کند&A در گروه ما.

جلسه 1

س 1: سابقه شما چیست و چگونه به ایده ایجاد پروژه RVN رسیدید?

A1: من فقط بخش کوچکی از Ravencoin هستم و چندین توسعه دهنده شگفت انگیز (جرمی ، مارک ، کید و کوربین) وجود دارند که قابلیت های جدید را به شبکه اصلی وارد کرده اند. ایده اصلی آوردن دارایی ها به یک سیستم عامل بلاکچین مشتق شده از بیت کوین از طرف بروس فنتون ، مدیر اجرایی سابق بنیاد بیت کوین با تجربه مادام العمر در دنیای سنتی امور مالی و بورس اوراق بهادار ارائه شده است. Medici Ventures به برخی از توسعه دهندگان خود اجازه می دهد تا در پروژه مشارکت کنند. من آنقدر خوش شانس بودم که می توانم زمینه مناسبی برای کمک به این پروژه داشته باشم. من مدرک CS ، مهارت برنامه نویسی C ++ ، زمینه اقتصادی ، موفقیت اولیه در کارآفرینی ، تجربه تدریس ، MBA و اشتیاق شدید به فضای رمزنگاری و اینکه چگونه می تواند جهان را به سمت بهتر تغییر دهد ، دارم..

Q2: چرا نام پروژه را ریون گذاشتید؟ ریون برای حل چه چیزی ایجاد شد؟ مدل تجاری پروژه چیست؟?

A2: این نام از بروس فنتون آمده است. کلاغ ها پرندگان باهوشی با سابقه غنی هستند. Ravencoin ایجاد و انتقال دارایی شخصی خود را آسان می کند. هیچ مدل تجاری برای این پروژه وجود ندارد. این یک هدیه به روحیه بیت کوین به جهانیان است. Medici Ventures به برخی از برترین توسعه دهندگان خود این امکان را داده است تا وقت و تلاش خود را در پروژه داشته باشند. Medici Ventures دارای RVN استخراج شده است ، بنابراین ممکن است یک برد-برد باشد.

Q3: رمزهای $ RVN برای چه استفاده می شوند؟ چه چیزی به آن ارزش می دهد?

A3: ممنون میشم بپرسید از نشانه های RVN برای خرید توکن شخصی شما در بستر Ravencoin استفاده می شود. آن RVN سوخته است. RVN همچنین برای ایجاد انگیزه در ماینرها و ایمن سازی زنجیره استفاده می شود. RVN همچنین برای هزینه های تراکنش برای انتقال RVN یا دارایی های ایجاد شده توسط کاربر استفاده می شود.

Q4: به نظر شما منحصر به فرد چیست "فروش" نقطه یا بهترین ویژگی Ravencoin?

A4: این مثل این است که از شما خواسته شود "فرزند مورد علاقه شما کیست?", اما پاسخ دادن به آن هزاران هزینه درمانی برای کودکان ندارد ، بنابراین من یک ضربه به آن خواهم زد. بهترین ویژگی Ravencoin ، با غیر منتظره ترین نتایج ، ارتباط آن با IPFS بوده است. این کار در اصل برای اطمینان از اینکه متا داده های مربوط به یک رمز مانند سیستم عامل های دیگر مانند Counterparty از بین نرود ، انجام شد. ارتباط با IPFS برای پیام رسانی و یادداشت ها گسترش یافته است. اکنون می توانید با هر معامله اطلاعات ، حتی PDF یا یک کلیپ ویدیویی را در آن قرار دهید. این قدرتمند است و من نمی توانم صبر کنم ببینم چگونه استفاده می شود.

Q5: استفاده از Ravencoin برای رمزگذاری دارایی در مقایسه با سایر پروتکل های بلاک چین چه مزایایی دارد?

A5: از کجا شروع کنم؟ ابتدا می توان داده های متا مربوط به توکن را از طریق IPFS ثبت کرد ، بنابراین همه می دانند که این توکن نشان دهنده چیست. دوم ، توکن یک نام منحصر به فرد دارد که می تواند به جلوگیری از نشانه های جعلی با همان نام کمک کند و به شما امکان می دهد ریشه اعتماد قابل خواندن انسان را برای نشانه ای که فقط 40 کاراکتر hex نیست (ERC-20) فراهم کند. کاوشگران دارایی هایی مانند https://ravencoin.asset-explorer.com (https://ravencoin.asset-explorer.com/) و https://www.mangofarmassets.com/assetviewer (https: // www .mangofarmassets.com / assetviewer). کیف پول هایی مانند RVN Wallet ، MangoFarms Wallet و Zelcore از دارایی های Ravencoin پشتیبانی می کنند.

Q6: آیا بلاکچین کاملا جامعه محور بودن دارای اشکالات خاص خود برای rvn است؟ می دانید ، داوطلبانه یعنی هیچ تیم بازاریابی یا حقوقی.

A6: بله ، دارای اشکالاتی است ، اما مزایای آن بسیار بیشتر از اشکالات است. این فقط فناوری است که مردم انتخاب می کنند از آن استفاده کنند. Ravencoin افراد درستی را به خود جلب کرده است ، از جمله کمک های حقوقی در صورت نیاز. کمبود بودجه بازاریابی باعث کندی آگاهی می شود. از برخی جهات این خوب است ، زیرا تقاضای RVN به ارتقا متکی نیست. از آنجا که پروژه های دیگر تبلیغات را متوقف می کنند یا بودجه بازاریابی آنها تمام می شود ، در معرض خطر قرار می گیرند. Ravencoin در حالی که افراد بیشتری در مورد وجود آن اطلاعات کسب می کنند ، به آرامی و به طور پیوسته در حال رشد است. خود را خوشبخت بدانید که در مورد Ravencoin زودهنگام اطلاعات کسب کرده اید.

Q7: آیا اگر من بگویم که ravencoin قصد دارد وال استریت را به هم بزند درست مثل بیت کوین که بانکداری مرکزی را مختل می کند ، سیب به سیب است؟?

A7: Ravencoin به شما نشان می دهد راهی که توکن سازی می تواند شکل گیری سرمایه را بهبود بخشد. استفاده از این ابزارها ، فناوری ها و ویژگی های جدید به عهده دیگران است. این اتفاق ممکن است ابتدا در سایر کشورها غیر از ایالات متحده اتفاق بیفتد. به داستان Blockbuster Video (رهبر سابق اجاره ویدئو) و Netflix (رهبر فعلی پخش ویدئو) نگاه کنید تا ببینید چه اتفاقی در آینده می افتد. آیا وال استریت فیلم جدید BlockBuster است؟ من الگوهای استکباری مشابهی را می بینم ، اما فقط زمان نشان خواهد داد.

Q8: در صورت وجود اوراق بهادار مهم در این سیستم عامل ، Ravencoin چگونه از توزیع هش ریت (سوال algo) دفاع خواهد کرد?

A8: Ravencoin پس از 60 بلوک دوباره سازمان نمی یابد که به شما در جلوگیری از حملات مضاعف هزینه کمک می کند – ویژگی به نام NLR. همچنین ، نکته ای که باید از آن آگاه بود این است که در بیشتر موارد توکن ها توسط یک صادر کننده بازخرید می شوند و این انگیزه را برای انجام یک هزینه مضاعف از بین می برد. بگذارید بگوییم توکن سهمی از املاک و مستغلات است. قوانین مربوط به حوزه قضایی برای املاک و مستغلات هنگام بازخرید سود سهام و غیره اعمال می شود. همچنین اگر ناشر از ویژگی دارایی های محدود Ravencoin استفاده می کند که دارای نشانه هایی است که با دلار شروع می شود ، توکنای مسروقه را می توان توسط ناشر مسدود کرد. در انتظار تحقیق توجه: دارایی های عادی (با $ شروع نمی شوند) نمی توانند مسدود شوند ، اما صادرکننده رمز باید نحوه استفاده از بازخرید را مشخص کند.

Q9: RVN چگونه کار می کند؟ RVN چه مشکلی را حل کرد؟ Tokenomics چگونه کار می کند?

A9: RVN مانند BTC کار می کند ، زیرا یک چنگال کد BTC است.

RVN به شما امکان می دهد در کمتر از یک دقیقه رمزهای دلخواه خود را ایجاد کنید. آسان است!!!

RVN برای ایجاد توکن خود مورد نیاز است. 500 RVN سوزانده شد تا یک دارایی ریشه با نام منحصر به فرد ایجاد کند. 100 RVN برای ایجاد یک دارایی فرعی (در زیر یک دارایی ریشه ای) سوزانده می شود. 5 RVN برای ایجاد دارایی منحصر به فرد (NFT) سوزانده می شود. 1000 RVN برای صلاحیت سوخته است. 1500 RVN سوزانده شد تا یک دارایی محدود با ابرقدرت های خاص ایجاد کند. 0.1 RVN برای اتصال برچسب به آدرس Ravencoin سوزانده شد. مقدار کمی RVN استفاده می شود ، اما برای انتقال دارایی سوزانده نمی شود.

س 10: ایمنی و امنیت همیشه مهمترین موارد هستند. بنابراین مکانیسم امنیتی RavenCoin برای اطمینان از اینکه دارایی های کاربر به هدف هکرها تبدیل نشود چیست؟?

A10: Ravencoin دارای شبکه قوی استخراج کنندگان است. بیشتر کد اصلی از بیت کوین است که احتمالاً بهترین کد در جهان است. ما یک امتیاز اشکال اجرا کرده ایم تا امیدواریم قبل از انتشار برای شبکه اصلی ، نقصی پیدا کنیم. با تمام آنچه گفته شد ، هیچ تضمینی وجود ندارد زیرا این فقط کد منبع ارائه شده به صورت رایگان است که افراد برای اجرای آن انتخاب می کنند. در صورت نیاز به اطمینان ، باید ممیزی کد را انجام دهید. هیچ شرکت Ravencoin وجود ندارد ، فقط یک مخزن GitHub و بسیاری از طرفداران پرشور هستند.

س 11: امروزه بیشتر سرمایه گذاران RVN $ صرفاً بر روی قیمت توکن در کوتاه مدت تمرکز می کنند و نه بر ارزش واقعی پروژه. آیا می توانید در مورد انگیزه و مزایای یک سرمایه گذار RVN $ در طولانی مدت برای ما بگویید?

A11: نمی توانم با انگیزه های سرمایه گذاران جداگانه صحبت کنم. RVN نشانه خوبی با نقدینگی خوب است. RVN برای تشویق ماینرها و کمک به محافظت از پلتفرم دارایی Ravencoin استفاده می شود ، بنابراین یک مورد استفاده دارد. RVN می تواند ذخیره ارزش و متوسط ​​مبادله باشد. یکی از موارد مورد علاقه من در مورد Ravencoin این است که طبقه بندی روی آن دشوار است ، زیرا کاربردهای زیادی دارد. من دوست دارم ببینم چگونه مردم با استفاده از این بستر فناوری ساخت می کنند. Ravencoin چیزهای جدید را امکان پذیر می کند.

س 12: رقبای شما چه کسانی هستند و چگونه می خواهید در بین آنها پیشرفت کنید?

A12: این ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما من فناوری های رمزنگاری جایگزین را به عنوان رقیب نمی بینم. فضای رمزنگاری در مقایسه با سیستم های قدیمی که در پنجاه سال گذشته داشته ایم ، بسیار ناچیز است ، بنابراین من به هر پروژه به عنوان راهی برای وارد کردن افراد جدید به اکوسیستم رمزنگاری نگاه می کنم. اگر ارزش ، ویژگی ها و قابلیت ها را اضافه کنیم ، آنگاه افراد بیشتری با پلتفرم Ravencoin و آنچه می تواند برای آنها انجام دهد ، آشنا می شوند. قرارداد هوشمند ERC-20 یک گزینه جایگزین انتشار دارایی است ، اما Ravencoin برای بیشتر موارد استفاده بسیار بهتر است ، بنابراین آموزش بیشتری لازم است.

Q13: منحصر به فرد رمز Raven چیست؟ چرا باید سرمایه گذاران (از جمله من) در ریون سرمایه گذاری کنند?

A13: Ravencoin یک پلت فرم است. شما باید توانایی های پلتفرم Ravencoin را ارزیابی کنید و از خود بپرسید که آیا از آن استفاده می شود یا خیر و آیا ارزش آن را برای سایر سیستم عامل ها مانند ETH ، EOS یا TEZOS می افزاید. نکته: دارد. من سعی می کنم توصیه های سرمایه گذاری ارائه ندهم ، بنابراین تحقیقات خود را انجام دهید.

از اینجا شروع کنید: https://ravencoin.org (https://ravencoin.org/) ، و اینجا: https://medium.com/@tronblack (https://medium.com/@tronblack)

Q14: برنامه های شما برای گسترش جهانی چیست ، آیا در حال حاضر فقط بر بازار تمرکز کرده اید؟ یا بر روی ایجاد و توسعه یا جذب مشتری و کاربر یا مشارکت تمرکز کنید؟ می توانید این را توضیح دهید?

A14: Ravencoin در حال حاضر یک پدیده جهانی است. مدتی است که کره جنوبی وارد Ravencoin شده است و من این فرصت را داشتم که در جلسه Ravencoin کره جنوبی صحبت کنم که یک سالن هنری را با لیست انتظار پر کرد. به دلیل OKEx ، این آگاهی به چین گسترش خواهد یافت. تمرکز ما ساخت و آموزش در مورد Ravencoin است. بودجه بازاریابی وجود ندارد و ما هیچ بودجه ای جمع نکردیم. موفقیت تاکنون کاملاً ارگانیک بوده است و Ravencoin بهترین انجمن را در بین سکه ها ، هرجای دیگر دارد.

Q15: امید شما برای ادامه لیست $ RVN در OKEx چیست?

A15: امیدوارم لیست RVN $ آگاهی از Ravencoin را به قسمت های جدیدی از جهان برساند. این پروژه توانایی بالاتری نسبت به اکثر مردم دارد و از آنجا که بدون جمع آوری هیچ گونه بودجه ای به بهره برداری رسیده بودجه بودجه ای برای بازاریابی وجود ندارد. این افراد باهوش هستند که می دانند Ravencoin چه کاری می تواند انجام دهد و از این فناوری برای ساخت شرکت های جدید و پروژه های جدید استفاده می کنند.

جلسه 2

Q1: چرا Ravencoin به 2 کاوشگر دارایی نیاز دارد و این کار را متفاوت انجام دهید?

A1: روش های زیادی برای بررسی دارایی وجود دارد. امیدواریم تعداد بیشتری کاوشگر وجود داشته باشد. درست مثل ده ها کاوشگر بلاکچین برای BTC ، احتمالاً روش های بیشتری برای بررسی معاملات دارایی Ravencoin وجود دارد.

Q2: ممکن است توسعه فنی یک پروژه همیشه در قیمت توکن آن منعکس نشود. آیا Ravencoin استراتژی ای برای حفظ یا افزایش قیمت توکن RVN دارد?

A2: موافقم. و من فکر می کنم این امر به ویژه در مورد Ravencoin صادق است. مقدار واقعی ممکن است در کوتاه مدت منعکس نشود. پروژه Ravencoin یک شرکت نیست. طول میکشه. بودجه یا بودجه بازاریابی وجود ندارد ، اما از طریق رویدادهایی مانند اینها ، پادکست ها ، وبلاگ ها و پروژه های جدیدی که در بالای Ravencoin ساخته می شوند ، فکر می کنم این ارزش در نهایت منعکس شود.

Q3: آیا می توانید دلایل خوبی برای ما در مورد نیاز مردم به خرید نشانه های RVN ارائه دهید در حالی که صدها پروژه شکست خوردند و به ورشکستگی رفتند یا حتی توسعه دهندگان هنگام جمع آوری میلیون ها و میلیاردها بودجه?

A3: بسیاری از آنها در مرحله ICO دیوانه وار 2017 سوزانده شدند. Ravencoin شرکت نکرد. Ravencoin یک فناوری و یک جامعه پرشور است. اگر فردا با اتوبوس روبرو شوم (خدا را شکر نکنید) ، این پروژه ادامه خواهد داشت زیرا رایگان است ، منبع باز است و هرکسی می تواند آن را ادامه دهد ، یا کمک کند ، یا از آن استفاده کند یا کپی کند. ریون کوین نمی تواند ورشکست شود. این کد است ، وام نمی گیرد ، یا بدهی ندارد. برخی از توسعه دهندگان اصلی ، از جمله من ، مجاز به کار بر روی پروژه هنگام کار در Medici Ventures هستند. این یک ترتیب عالی است.

Q4: Ravencoin چگونه اهمیت جامعه کاربران را ارزیابی می کند؟ آیا در آینده نزدیک RAVEN برنامه خاصی برای جذب و گسترش جامعه دارد ?

A4: جامعه Ravencoin مهمترین و ارزشمندترین قسمت پروژه است. قبلاً كلیون هایی از این كد وجود دارد ، اما از جامعه پرشور ، مفید و اختصاصی نیست. ما از شما دعوت می کنیم که بخشی از آن شوید و به گسترش آن در آسیا کمک کنید.

Q5: RVN یک پروژه سازگار با مقررات برای توکن سازی دارایی در ایالات متحده است به این معنی که دارایی های صادر شده در پروتکل RVN با مقامات ایالات متحده خوب است?

A5: Ravencoin ویژگی هایی را فراهم می کند که به صادر کنندگان آمریکایی کمک می کند تا تحت قوانین موجود ایالات متحده قانونی باقی بمانند. من در مورد چگونگی انجام این کار نوشتم ، اما من همیشه توصیه می کنم برنامه های خود را توسط یک وکیل صالح بررسی کنید. قوانین ایالات متحده پیچیده است و از دوره ای متفاوت است.

Q6: Ravencoin همیشه به دنبال شرکای برجسته خود است و کاربران به طور مداوم در حال رشد هستند. آیا راز این نرخ رشد را با ما در میان می گذارید?

A6: جامعه ای پر جنب و جوش و خوشامدگو. فناوری که مشکلات واقعی توکن سازی را حل می کند. استفاده آسان ، بنابراین هر کسی می تواند در آن شرکت کند. به عنوان ICO راه اندازی نمی شود ، بنابراین برای همه منصفانه است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me