banner
banner

AMA Recap: مرورگر متمرکز بر حریم خصوصی – شجاع ، سهمی از بینش Brendan Eich

در تاریخ 6 مارس ، انجمن OKEx یک جلسه هیجان انگیز Ask-Me-Anything (AMA) با Brendan Eich ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Brave برگزار کرد..

مرورگر شجاع بر روی حریم خصوصی کاربران تمرکز می کند و نحوه تبلیغات آنلاین را دوباره تصور می کند ، این تبلیغات برای حذف تبلیغات آنلاین از وب سایت ها ساخته شده است و مدل تجاری سازنده آن نه تنها به مسدود کردن تبلیغات بلکه به جایگزینی تبلیغات خراشیده شده با تبلیغات از شبکه خود متکی است..

در طول AMA ، Brendan Eich به ترکیبی از سوالات در مورد مرورگر شجاع ، و توسعه توجه اصلی (BAT) همراه با برخی از Q زنده پاسخ داد.&A در پایان جلسه. در زیر بخوانید برای نکات برجسته خلاصه ای از AMA با برندان!

بخش 1

Q1technology چه مدل های تجاری می تواند فناوری Brave Browser را اعمال کند؟ مشاغل مشتری شما هستند یا سازمان های دولتی؟

مشاغل ، از سازندگان کوچک YouTube گرفته تا بزرگترین ناشر وب سایت. مدل های تجاری شامل نکات مربوط به طرفداران و کمک های ماهانه ، کمک های خودکار بازدید کنندگان در Brave ، خرید تجارت الکترونیکی محصولات دیجیتال برتر و سایر محصولات ، paywall قابل حمل در مرورگر ، اشتراک های مکرر.

Q2 vision دیدگاه بلند مدت شما در مورد صنعتی که Brave در آن کار می کند چیست؟ آیا می ترسید که روزی پروژه دیگری با فناوری نوآورانه وجود داشته باشد که می تواند جایگزین Brave شود?

Brave به طور پیش فرض در زمینه تولید حریم خصوصی پیشرو است و رویکرد ما می تواند به صورت عمودی و افقی مقیاس بندی کند: به ویدیو ، ایمیل ، جستجو ؛ از سایت های کوچک و کانال های YouTube تا بزرگترین. اول بودن و داشتن کاربران وفادار ، گرچه هزینه های بالایی مانند گوگل را تضعیف می کند ، یک مزیت ماندگار است.

Q3 points نکات درد صنعت کدام است که # BRAVE می خواهد به طور نوآورانه به آنها بپردازد?

درد کاربر: تبلیغات و ردیابی اضافه بار ، کاهش برنامه داده ، تخلیه باتری ؛ درد خالق: تلاش برای بدست آوردن حتی 30٪ از درآمد ناخالص تبلیغات برنامه ای ، بدون اینکه کاربران را با تبلیغات بد دیوانه کند. عملکرد بهتر در مقیاس با فروش مستقیم تبلیغات ، با هزینه های بالاتر برای پوشش دادن. درخواست و ثبت نام مشتری یا اهدا کننده ای که باید بسیاری از دریافت کنندگان شایسته را در نظر بگیرند. paywall کاربران خسته را که در 100 سایت مشترک نخواهند شد اما ممکن است در سایت شما مشترک شوند ، اگر ابتدا بتوانند “کنار حیاط” خرید کنند. Brave همه اینها را از طریق یک مرورگر هوشمند به سبک فوق برنامه حل می کند.

Q4: مزیت استفاده از Brave Browser نسبت به سایر مرورگرهایی مانند Google چیست?

Google Chrome دارای نظارت داخلی است: اگر از طریق آدرس gmail یا کلید حساب مشابه به هر سرویس Google وارد شوید ، به طور پیش فرض Chrome ناوبری شما را برای هدف قرار دادن تبلیغ دنبال می کند. و در وب ، Chrome به شما امکان می دهد اسکریپت ها و کوکی ها ردیابی را برای شما انجام دهند ، تا حداکثر 2.5 بار در مصرف باتری و بارگذاری صفحه مربوطه و تأثیر برنامه داده. Google نمی تواند اجازه دهد این ردیاب ها مسدود شوند ، یا توسط سهامداران و مشتریان شکایت می شود (و همچنین به دلیل نقض ضد انحصار تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد). آنها هنگام دستیابی و جستجو در جستجو ، YouTube ، Doubleclick (تبلیغات درون صفحه ای) ، AdMob (تبلیغات درون برنامه ای ، پر از کلاهبرداری) و فروشگاه Google Play ، در گوشه ای از نقاشی خود قرار گرفته اند. شجاع تمام مزایای اضافی Google را مسدود می کند تا مزایای کاربر مشخص باشد و درآمد خالص بیشتری برای ناشران داشته باشد.

Q5: برای افزایش تعداد افرادی که از مرورگر Brave استفاده می کنند ، چه اقداماتی انجام می دهید?

برنامه وابسته به آدرس https://brave.com/refer به سازندگان کمک می کند تا به ازای هر کاربر جدید ماهانه که برای ما می آورند ، حقوق بگیرند. ما همچنین در سیستم عامل های بزرگ تبلیغات می کنیم تا کاربران را با داشتن حریم خصوصی بصورت پیش فرض و بدون ردیابی پس از نصب ، از دست صاحبان این سیستم عامل ها نجات دهیم. در آخر ، ما با حامیان پادکست های محبوب که Brave را دوست دارند و آن را تبلیغ می کنند کار می کنیم.

Q6: چه می شود اگر وب سایت هایی مانند FB و Google تصمیم بگیرند که با Brave سازگار نباشند یا اگر بخواهند از همکاری خودداری کنند و به نوعی آن را مسدود کنند?

Brave e بر پایه کروم است بنابراین انجام این کار در عمل برای آنها سخت است. ما در جمعیت مبتنی بر کروم که تحت سلطه Chrome است پنهان می شویم. آنها ممکن است کاربران Chrome خود را مسدود کنند. تلاش برای انگشت نگاری به کاربران ما با استفاده از مدل و مرورگر امکان پذیر اما پرهزینه و همچنین پرمخاطره است (مشکل مثبت کاذب ذکر شده در جمله آخر). سرانجام ، Google تحت تحقیقات ضد انحصاری در ایالات متحده ، اقدامات ضد رقابتی در اتحادیه اروپا و تخلفات محافظت از داده ها در حوزه های قضایی مختلف است. همه این ملاحظات با هم کاملا نشان می دهد Google نمی تواند کثیف بازی کند. FB نیز صدق می کند ، گرچه ما آنها را مستقیماً قبول نمی کنیم (Brave یک شبکه اجتماعی یا مجموعه ای از برنامه های اجتماعی مبتنی بر شناسه شبکه نیست).

Q7: فرزندخواندگی یکی از عوامل مهمی است که تمام پروژه های پایدار بلاکچین باید بر روی آن تمرکز کنند تا از نظر سرمایه گذاران جذاب تر شوند. کاری که Brave برای دستیابی به فرزندخواندگی واقعی انجام داده و قصد دارد انجام دهد?

ما 12.2 میلیون MAU و 4 میلیون DAU داریم و از زمان راه اندازی هر ماه رشد کرده ایم. ما یک مرورگر می سازیم که با بارگذاری صفحه و معیارهای مشابه 3-6 برابر سریعتر از Chrome است ، که 40 درصد باتری را در تلفن همراه در مقابل Chrome استفاده می کند (با صرفه جویی در برنامه داده مربوطه) ، و به کاربران راهی برای پرداخت BAT به به سایت ها و کانال های مورد علاقه خود بازگردانید.

Q8 : یکی از بزرگترین مشکلات DApps حالت غیرفعال و بی فایده است. مردم فقط DApp ها را ایجاد می کنند اما هیچ کاربردی ندارد و سهمی در اکوسیستم بلاکچین ندارد. برای جلوگیری و حل این مشکل که ممکن است در بستر Brave رخ دهد ، تیم شما چه کاری انجام خواهد داد?

Brave از Dapps از طریق کیف پول رمزنگاری Ethereum داخلی بر روی دسک تاپ پشتیبانی می کند و به زودی به موبایل می آید. ما هنوز به طور کلی سعی در بهبود معناشناسی Dapp نداریم ، اما یک برنامه بهبود در آینده امکان پذیر است. به طور کلی ، داشتن یک برنامه کاربری فوق العاده یا عضلانی مانند Brave تضمین می کند که کاربران استقلال و حاکمیت کافی را برای ترسیم مسیر قابل استفاده بیشتر خود ، مستقل از آنچه Dapps از طریق برنامه های دیگر برای پشتیبانی پشتیبانی می کنند ، دارند..

Q9 : Brave چقدر ایمن است؟ آیا برای ایمن سازی کاربران ، کاهش خطر از دست دادن پول و اطلاعات شخصی کافی است؟

Brave کانال های انتشار بالادستی Chromium (پروژه منبع باز Chrome) و WebKit (WKWebView ، مورد استفاده در iOS) را ردیابی می کند ، به طوری که می توانیم وصله های امنیتی را در همان روز Chrome منتشر کنیم. Brave سپس از طریق مهندسین برجسته و رهبرانی مانند CISO Yan Zhu ما و شرکای فروشنده برنامه bug bounty HackerOne ، برای رمزنگاری حسابرسان حداقل حساب ، به شرکای حساب / بازرسی رمزنگاری رمزگذار ، بهترین امنیت را در کلاس اضافه می کند..

Q10 : آیا می توانید در مورد مدل یادگیری ماشین که تبلیغات را ارائه می دهد صحبت کنید؟ این مدل روی چه ویژگی هایی آموزش دیده است؟ چند درصد از کاربران مشوق پرداخت ماهانه BAT را انتخاب می کنند?

1. مدل یادگیری ماشین از بردارهای خلاصه شده کلمات از صفحاتی که بازدید می کنید آموزش دیده است. صفحات به پارامترهای طبقه بندی کننده Naive Bayes یا ماشین های بردار پشتیبان خلاصه می شوند و در نمایه بلند مدت علایق شما ساخته می شوند.

2. این مدل در شرکتهای مختلف صفحات وب برای زبانهای مختلف آموزش داده شده است که یا بصورت دستی برچسب گذاری شده اند و یا دارای یک فرآیند یادگیری ماشین نیمه نظارت شده هستند. در حال حاضر حدود 14٪ را انتخاب کنید ، بالا بروید.

جلسه 2 پرسش زنده&آ

Q1هند اخیراً با ایجاد مقررات مثبت علیه Crypto هیاهوی جدیدی را آغاز کرده بود. تأثیر مثبت این امر در Brave و BAT چیست?

A1: ما تلاش خواهیم کرد تا Brave adopt و BAT از تبلیغات خصوصی پشتیبانی شده در هند پشتیبانی کنیم. این خبر خوبی بود.

Q2بیشتر سرمایه گذاران در کوتاه مدت به جای ارزش واقعی پروژه روی قیمت توکن تمرکز زیادی می کنند. آیا می توانید (به نمایندگی از تیم BAT) با ما در میان بگذارید که سرمایه گذاران به عنوان انگیزه و منافع سرمایه گذاری در طولانی مدت باید انتظار داشته باشند؟?

A2: ما قصد داریم امسال Brave ، تا 20 میلیون کاربر یا بیشتر رشد کنیم. ما همچنین با شرکایی کار خواهیم کرد که می توانند ما را به مقیاس حتی بالاتر برسانند. همانطور که استاندارد می کنیم ، انتظار داریم سایر برنامه های توجه BAT بخواهند ، بنابراین ما هنوز در حال فکر کردن هستیم که چگونه یک BAT SDK قوی و ایمن بسازیم

Q3آیا مرورگر شجاع فرصتی برای دریافت تبلیغات و تقسیم این درآمد آگهی با کسانی که سکه های BAT دارند را دارد؟ چقدر Brave برای اندروید با نسخه دسکتاپ / لپ تاپ Brave شباهت دارد?

A3: برای فعال کردن Brave Rewards نیازی به نگه داشتن BAT ندارید (روی نماد BAT در نوار URL در بالا سمت راست کلیک کنید). اشتراک درآمد آگهی ماهانه به شما مراجعه می شود و بدون هیچ گونه تلاش اضافی می تواند به طور خودکار به سایت ها و کانال های تأیید شده برتر خود کمک کند ، اما می توانید مشارکت های ماهانه را نیز راهنمایی و تنظیم کنید.

Brave برای اندروید مبتنی بر یک چنگال کروم جداگانه است که قبلاً شروع کردیم ، اما نسخه Beta در Google Play از Brave برای آندروید بر اساس همان چنگال کروم هسته شجاع است که ما در دسک تاپ استفاده می کنیم. لطفاً تست این بتا را کمک کنید ، این برنامه به زودی جایگزین مرورگر قدیمی Android می شود (هفته ها و ماه ها). این به موقع منجر به در دسترس بودن برنامه های افزودنی در Android Brave خواهد شد. همچنین باید از طریق پشتیبانی از برنامه Android در سیستم عامل Chrome به عنوان یک مرورگر با صفحه بزرگتر دارای صفحه بزرگ در Chromebook به خوبی کار کند.

Q4مزایای اصلی تبلیغات BAT برای کاربران چیست؟ در سیستم تبلیغات فعلی چه مشکلاتی وجود دارد که برای کاربران مثبت نیست?

A4: امروزه Ad tech به ردیابی فراگیر نیاز دارد که به بارگذاری صفحه ، برنامه داده ، باتری و ایمنی شما ضربه بزند (سوvertاستفاده = باج افزار با عنوان مبدل به تبلیغات). همچنین به ناشران یا سازندگان ، واسطه های بسیار زیاد پرداخت نمی کند. سرانجام ، هدف گیری مجدد فقط هولناک یا احتمالاً خراب کننده هدیه ای غافلگیرکننده نیست وقتی که گیرنده هدیه یک تبلیغ مجدد برای هدیه ای را که شب قبل دریافت کرده اید مشاهده می کند – وقتی که بر اساس داده های گرفته شده بدون رضایت برای اهداف خودسرانه باشد (مانند تقریباً در همه فناوری های تبلیغات آنلاین) ) طبق GDPR اروپا و قوانین جدید در جاهای دیگر از جمله کالیفرنیا ، هند ، برزیل و چین غیرقانونی است. فناوری تبلیغات فرصت طلبانه تکامل یافته و اصطلاحاً بزرگ است "عوامل منفی خارجی" که اکثر کاربران در ریسمان های کوچک به آنها تحمیل می شود (باج افزار نیز یک استثنا خواهد بود: نیش بسیار بزرگ)

Q5پس از ارائه 4 دلار برای هر مراجعه ، Brave Browser در بلند مدت چگونه سودآور خواهد بود؟ آیا BAT Token با کاهش قیمت روبرو می شود؟ دیدگاه شما چیست?

A5: در مقیاس بندی که داریم انتظار داریم ثبات قیمت در هر 7.3 در مقاله سفید داشته باشیم. کاربران 20 میلی متری یا 100 میلی متری را تصور کنید که دارای 1.5 بت BAT در گردش هستند.

Q6چه چیزی باعث می شود Brave اینقدر بی احترامی کند؟ برخی از مزایای شما در مقایسه با رقبا چیست؟ چه نوع مزایایی برای کاربر در هنگام استفاده از BAT Token در مرورگر شجاع وجود دارد ?

A6: Brave در حال مرورگرهای بزرگ فعلی به ویژه Chrome است. همه به جز اپل سافاری به اسکریپت های ad-tech و ردیابی پی می برند که ما برای برنده شدن در سرعت بارگیری صفحه 3 تا 6 برابر ، دو برابر شدن عمر باتری بهتر و غیره مسدود می کنیم. کپی آسان از فناوری است اما رفع تعارض منافع تجاری سخت است. از گوگل بپرسید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me