banner
banner

MassMutual BTC را خریداری می کند زیرا MicroStrategy توصیه سهام خود را کاهش می یابد

بزرگترین داستانهای هفته ارزهای رمزنگاری شده در هفته که ممکن است از دست داده باشید

این هفته پرحادثه دیگری در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است. ما شاهد خرید یک جناح رسمی به BTC بوده ایم زیرا خریدهای تهاجمی بازیکن مهم دیگر ، پیشنهاد سهام را با تنزل رتبه پایین می آورد. در همین حال ، ناظران یک کشور در حالی که در تلاشند با معاملات رمزنگاری به رمزنگاری مقابله کنند "مامان رمزنگاری" خواستار پذیرش اصول آزادی بلاکچین است.

در اینجا همه چیزهایی را که ممکن است در این اخبار از بلاکچین و اخبار رمزنگاری از دست رفته باشید ، در این نسخه از اخبار هفته رمزنگاری OKEx Insights از دست داده اید..

MassMutual 100 میلیون دلار برای BTC سرمایه گذاری می کند

شرکت بیمه زندگی متقابل ماساچوست به آخرین نهادی تبدیل شده است که پس از آن به باند کوین پیوست سرمایه گذاری 100 میلیون دلار به BTC و 5 میلیون دلار اضافی به عنوان سهام NYDIG ، یک شرکت خدمات مالی اختصاصی بیت کوین با 2.3 میلیارد دلار تحت مدیریت.

غذاهای کلیدی

  • خرید MassMutual با BTC باعث می شود که مستقیماً در معرض ارز رمزپایه پیشرو قرار گیرد و سیگنال هایی مبنی بر اینکه این شرکت انتظار دارد سایر بازیگران نهادی نیز از آن پیروی کنند.
  • شرکت بیمه زندگی متقابل آمریکا با داشتن 169 سال سابقه و 235 میلیارد دلار در حساب سرمایه گذاری عمومی خود ، واقعاً یک شرکت نهادی است. مواجهه تازه کشف شده آن با BTC احتمالاً اعتماد به دارایی دیجیتال را در میان سایر غول های سازمانی ارتقا می دهد.

NYAG به دنبال تمدید دستور توافق علیه Tether است

درام حقوقی مداوم بین دادستان کل نیویورک و صرافی ارز رمزنگاری شده Bitfinex این هفته شاهد تحول جدیدی در پی ادعای اولی درباره همکاری دومی بوده و انتظار دارد اسناد وام طی چند هفته تحویل شود.

علاوه بر این ، NYAG است به دنبال دستورالعملی را که می تواند Tether از وام های بیشتر Bitfinex تا 15 ژانویه جلوگیری کند ، تمدید کند.

غذای اصلی

  • Tether USDT ، یک پایدار کوین وابسته به UST را منتشر می کند که غالباً توسط همنام شرکت به آن اشاره می شود. بر اساس این ، ارزش فعلی بازار USDT 19،949،725،669 دلار است CoinGecko, با یک اختلاف بزرگ ، آن را به عنوان ثروتمندترین Bitcoin تبدیل می کند. یک نتیجه منفی برای Tether در نبرد حقوقی می تواند موج شوک های جدی را در بازار ارزهای رمزنگاری ایجاد کند.

ارزش بازار USDT در سال 2020 سر به فلک کشیده است. منبع: CoinGecko

فرانسه مقرر کرد مقررات معاملات رمزنگاری به رمزنگاری را صادر کند

بر اساس اظهارات رئیس انجمن رمزنگاری فرانسه ، سیمون پولرو ، رئیس انجمن ADAN ، و منابع اضافی – همه آنها به دنبال تبدیل شدن به یکی از سخت ترین کشورهای رمزنگاری در جهان با تنظیم معاملات رمزنگاری به رمزنگاری هستند. تایید شده اهداف نظارتی کشور برای بلوک.

غذاهای کلیدی

  • مقررات جدید احتمالاً از طریق فرمانی صادر می شود که تصویب مجلس را دور می زند.
  • عامل اصلی این مقررات بالقوه ، تجربیات اخیر این کشور در مورد حملات تروریستی است – که نفی این ادعای مداوم را که مربوط به پرونده استفاده اولیه ارزهای رمزپایه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم است ، انجام خواهد داد..

کمیسر SEC خواستار “پذیرش” اصول آزادی رمزنگاری است

کمستر اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده ، هستر پیرس – که در فضای ارزهای رمزنگاری شده توسط برخی از آنها یاد می شود "مامان رمزنگاری" – بار دیگر موضع خود را مبنی بر اینكه تنظیم كنندگان باید به دنبال استقبال از طبقه نسبتاً جدید دارایی باشند ، تأكید كرد. که در یک سخنرانی این هفته پیرس به انجمن فدرالیست گفت که آنها "باید راهی برای پذیرفتن اصول آزادی شخصی تحت سلطه آن پیدا کند."

غذای اصلی

  • پیرس با اصرار خود مبنی بر اینکه فن آوری های اساسی آن آزادی را افزایش می دهند و راه حل هایی را برای افرادی که دسترسی محدود به بودجه سنتی ندارند فراهم می کند – و این نباید به سادگی توسط تنظیم كنندگان کنترل شود.

MicroStrategy با فشار BTC باعث کاهش توصیه می شود

تحلیلگران Citigroup پس از صدور بدهی شرکت برای خرید بیشتر BTC ، توصیه خود را برای سهام MicroStrategy کاهش دادند. یادداشتی از Citigroup برای مشتریان اظهار داشت, با توجه به بلوک ، که "انتشار بدهی جدید برای تأمین بودجه خریدهای بیت کوین بسیار تهاجمی است و ممکن است برای سرمایه گذاران نرم افزار ، که ممکن است ترس داشته باشند اکنون صاحب یک تجارت مدیریت دارایی با ریسک تر هستند ، یک معامله شکستن باشد.."

غذاهای کلیدی

  • توصیه کاهش یافته Citigroup فروش دو رقمی قیمت سهام MicroStrategy را برانگیخت.
  • MicroStrategy یکی از بزرگترین بازیگران در فضای سرمایه گذاری BTC پس از خرید بیش از 40،000 BTC در سال 2020 است – استراتژی که گفته می شود در بین مدیران شرکت چندان مورد پسند نیست.

قیمت سهام MicroStrategy در پی توصیه کاهش سیتی گروپ در این هفته کاهش یافت. منبع: گوگل

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me