banner
banner

MicroStrategy 250 میلیون دلار سرمایه گذاری BTC می کند ، زیرا YAM سقوط 60 میلیون دلاری را مشاهده می کند – اخبار Crypto هفته

بار دیگر ، این یک هفته پر حادثه در دنیای فناوری بلاکچین و ارزهای رمزپایه بود. ما شاهد بودیم که شرکت میلیارد دلاری MicroStrategy بیش از 250 میلیون دلار در BTC خریداری کرد ، یک پروژه DeFi در 60 دقیقه سقوط کرد و یک مبادله عمده مشتقات میزان نیازهای KYC را تغییر داد – این داستان ها و موارد دیگر در این نسخه از رمزنگاری OKEx Insights اخبار هفته.

MicroStrategy ذکر شده نزدک 21،454 BTC را برای ذخیره خریداری می کند

MicroStrategy پس از اینکه ابتدا در اواخر ماه گذشته برنامه های خود را برای محافظت در برابر تورم با دارایی های جایگزین – مانند بیت کوین (BTC) و طلا – آشکار کرد ، بیش از 250 میلیون دلار BTC خریداری کرده است. به طور خاص ، شرکت اطلاعات تجاری نزدک با ارزش 1.2 میلیارد دلار 21454 سکه خریداری کرده است ، اگرچه جزئیات دقیق خرید سکه ها را فاش نکرد.

مدیر عامل شرکت MicroStrategy Incorporated ، مایکل ج. سایلور ، در توضیح داد بیانیه مطبوعاتی:

“سرمایه گذاری ما در بیت کوین بخشی از استراتژی جدید ما برای تخصیص سرمایه است ، که به دنبال به حداکثر رساندن ارزش بلند مدت برای سهامداران ما است. این سرمایه گذاری نشان دهنده اعتقاد ما است که بیت کوین ، به عنوان ارز رمزنگاری شده در جهان ، ذخیره ارزش قابل اعتماد و دارایی سرمایه گذاری جذاب با پتانسیل قدردانی بلند مدت بیشتر از نگه داشتن پول نقد است. “

غذاهای اصلی:

  • خرید قابل توجه MicroStrategy از BTC به عنوان دارایی اصلی ذخیره خزانه داری ، و همچنین بیانیه مدیر عامل شرکت ، به عنوان تاییدیه ارز رمزپایه اول و اصلی و اعتبار قابل توجهی برای پرونده بیت کوین به عنوان سرمایه گذاری جایگزین ارائه می شود..
  • دلیل آن این است که ممکن است شرکتهای تجاری بیشتر به BTC به عنوان یک دارایی ذخیره نگاه کنند – به ویژه اگر برنامه MicroStrategy در آینده نزدیک سود سهام پرداخت کند.

قیمت سهام MicroStrategy ، سال به روزنمودار سهام MicroStrategy Incorporated ، سال به روز. منبع: گوگل

پروژه DeFi YAM تقریباً بلافاصله از 60 میلیون دلار به 0 دلار سقوط می کند

یام مالی ، یک محصول زراعی "آزمایش کردن," فرو ریخت پس از تقریباً دو روز وجود داشتن – کاهش از سرمایه بازار 60 میلیون دلار به 0 دلار در کمتر از یک ساعت.

بعد از کشف یک اشکال مهم که پروتکل حکمرانی را غیرممکن می دانست ، قیمت یک نماد YAM تقریباً 167 دلار پیش از آنکه بی ارزش شود ، به اوج خود رسید..

این پروژه از همان زمان برنامه ریزی برای مهاجرت به پروتکل جدید ، YAM 2.0 را اعلام کرده است.

غذاهای اصلی:

  • شور و شوق پیرامون تولید محصول و مالی غیرمتمرکز ممکن است با این شکست نه چندان دور از انتظار روبرو شود.
  • هیاهوی کوتاه مدت پیرامون YAM و فروپاشی بعدی آن نه تنها برای جامعه DeFi بلکه برای جامعه ارزهای رمزنگاری گسترده ای که تبدیل شده است هشداری خواهد بود. بسیار حریص در هفته های اخیر.

نمودار هفت روزه که نشان دهنده سقوط سرمایه بازار YAM استکل سرمایه بازار YAM طی 7 روز گذشته. منبع: CoinGecko

سود معدن Ethereum با افزایش قیمت معاملات به بالاترین سطح دو ساله رسید

سود روزانه استخراج اتر (ETH) این هفته بیش از دو سال گذشته به بالاترین سطح رسیده است – نتیجه مستقیم افزایش ناگهانی هزینه های معامله در شبکه Ethereum و افزایش تقاضا برای نشانه های ETH و DeFi.

میانگین داده های کارمزد معامله USD در شبکه Ethereum از سال 2015 به این بالا نبوده است ، طبق داده های منبع Blockchair. به همین ترتیب ، میانگین معامله هزینه در ETH در بالاترین زمان قرار دارد.

غذاهای اصلی:

  • شیدایی پیرامون امور مالی غیرمتمرکز آسیب خود را در شبکه Ethereum می گذارد ، شبکه ای که تقریباً همه سیستم عامل های DeFi را تأمین می کند.
  • مقیاس پذیری سالهاست که نگرانی اصلی Ethereum است و هزینه های معاملات سرسام آور فقط اهمیت حل Ethereum 2.0 را برای حل مقیاس پذیری نشان می دهد..

کارمزد معاملات ETHنمودار نشان دهنده هزینه معامله متوسط ​​در ETH. منبع: صندلی چرخ دار

دارایی های رمزنگاری Revolut نسبت به سال گذشته 152٪ رشد کردند

Revolut در حال گزارش نتایج قوی در رابطه با بخش رمزنگاری تجارت خود است. مطابق با گزارش سالانه از طریق راه حل تک بانکی fintech و بانکداری جایگزین ، مشتریان آن 93.3 میلیون پوند دارایی رمزنگاری شده در پایان سال گذشته نگه داشتند – 152 درصد افزایش نسبت به 37.1 میلیون پوندی که در پایان سال 2018 برگزار شد.

علی رغم افزایش رشد در تجارت رمزنگاری Revolut ، این شرکت هنوز هم در وضعیت فعلی است با ضرر کار می کنند.

غذاهای اصلی:

  • اگرچه این حدس و گمان تایید نشده باقی مانده است ، اما دلیل آن این است که ارزش رمزنگاری در Revolut در سال 2020 افزایش یافته و یا افزایش خواهد یافت – بر اساس رشد سال گذشته ، افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی و پتانسیل ایالات متحده بانک ها برای ارائه راه حل های نگهداری دارایی های دیجیتال.
  • شایعات همچنان پابرجا هستند که غول fintech PayPal به زودی خدمات کارگزاری رمزنگاری را از طریق Paxos راه اندازی خواهد کرد ، که ممکن است تا حدی در پاسخ به افزایش تقاضا برای ارزهای رمزپایه در بخش fintech باشد..

BitMEX برای اجرای الزامات شناسایی کاربر اجباری

BitMEX دارد اعلام کرد پس از سالها نیاز به آدرس ایمیل ، رمز ورود و کشور محل اقامت ، کلیه کاربران تحت تأیید هویت اجباری قرار می گیرند. الزامات جدید تأیید ، کاربران را ملزم به ارائه اثبات مکان و پاسخ به س questionsالات مربوط به تجربه تجارت ، از جمله موارد دیگر ، تا پایان دوره می کند. "مهلت" نتیجه گیری در فوریه 2021.

غذاهای اصلی:

  • BitMEX مدتهاست که مقصد اصلی برای افرادی است که به دنبال خرید و فروش مشتقات رمزنگاری با اهرم بالا و تقریباً مورد نیاز KYC هستند. تأیید هویت اجباری قطعاً چهره تبادل را تغییر خواهد داد و همچنین در کوتاه مدت پایگاه کاربر آن را اصلاح می کند.
  • انگیزه اصلی سیاست جدید BitMEX احتمالاً ناشی از ترس از افزایش فشار نظارتی و نظارت است. شرکت مادر آن ، HDR Global Trading Limited ، در جمهوری سیشل ادغام شده است – جایی که افراد مجاز به استفاده از صرافی نیستند.

کاهش حجم روزانه برای معاملات آتی BTC در BitMEXحجم روزانه معاملات آتی BitMEX BTC با گذشت زمان کاهش یافته است. منبع: skew.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me