banner
banner

درآمد رمزنگاری منفعل: در اینجا نحوه کسب درآمد بیشتر آورده شده است

هر کس درآمد اضافی خارج از شغل 9–5 شما را می خواهد. تنها چیزی که می دانیم این است که قرار دادن پول با درآمد سخت خود در بانک ایده جذابی نیست. با این حال ، وقتی سرمایه گذاری را در نظر می گیرید ، ممکن است هیچ ایده ای از کجا شروع کنید یا زمانی برای DYOR ندارید.

وقتی نوبت به کسب درآمد منفعل می رسد ، شاید ندانید که رمزنگاری یک گزینه ایده آل است. این به شما کمک می کند تا در آسایش و راحتی بیشتر درآمد کسب کنید.

خیلی درست به نظر می رسد؟ ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چرا و یک راهنمای گام به گام برای ایجاد یک برنامه درآمد منفعل کم ریسک و با بازده بالا.

نرخ بهره منفی هنجار جدید است

“نرخ بهره منفی هنجار جدیدی در سطح جهانی است. بلاکچین و دارایی های دیجیتال در حال تغییر سود ما هستند. “.

Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی OKEx ، سخنرانی اصلی در مورد درآمد منفعلانه رمزنگاری در Blockchain Economy 2020 @ استانبول ، ترکیه (منبع: توییتر Blockchain Economy)

نمی توان انکار کرد که نرخ سود منفی بر اقتصاد جهانی سایه افکنده است. بانک مرکزی اروپا از بحران مالی سال 2008 سیاست نرخ بهره منفی را اعمال می کند. بانک ها در اروپا و ژاپن که این سیاست را اجرا می کنند ، باید هزینه اضافی برای پارک بیش از حد ذخیره در بانک مرکزی اروپا را پرداخت کنند. در آلمان ، برخی از بانک ها بار منفی نرخ سود را به مشتریان خود تحمیل کرده اند.

نرخ بهره احتمالاً کاهش بیشتری خواهد یافت. یک روز تصور کنید اگر نتوانیم از حساب های پس انداز خود سود دریافت کنیم و مجبور شویم برای قرار دادن پول در بانک هزینه کنیم. چقدر مسخره خواهد بود?

رمزنگاری به عنوان یک گزینه ایده آل برای کسب سود

Lennix همچنین اشاره کرد که در آینده ، رمزنگاری مبتنی بر وام های PoS ، DPoS و DeFi محصولات جدید مختلفی را ارائه می دهد که منافع منظم را ارائه می دهند. بنابراین ، میلیاردها کاربر می توانند از مزایای دریافت درآمد منفعل بهره مند شوند.

در OKEx ، ما تلاش می کنیم رمزنگاری را وارد کنیم و دائماً در حال کار برای یک اقتصاد بدون اصطکاک هستیم. با این حساب ، ما محصولی را طراحی کردیم که به کاربران کمک می کند درآمد منفی داشته باشند. به غیر از ذهنیت خرید و تجارت ، می توانید برنامه درآمد منفعلانه خود را بسازید و در راه پس انداز بیشتر تلاش کنید.

1. چسبیدن

استیکینگ یک سرمایه گذاری مستقیم و کم خطر در دارایی های دیجیتال است. فقط کافی است رمزنگاری خود را برای مدت زمان مشخصی در کیف پول الکترونیکی یا استخر ذخیره کنید و سپرده گذاری کنید ، می توانید به طور منظم سود سهام آن را دریافت کنید. به همین سادگی.

استخر OKEx خدمات ذخیره سازی را با عملکرد پایدار و بالاتر فراهم می کند. ما از تهیه 8 نشانه اصلی از جمله EOS ، XTZ ، DAI ، VSYS ، ATOM و موارد دیگر با نرخ بهره تا 15٪ پشتیبانی می کنیم – خیلی بیشتر از آنچه بانک ها به شما پیشنهاد می دهند.

بازدهی که دریافت می کنید به دوره و مقدار سهام بستگی دارد. وقتی وجوه خود را برای مدت طولانی تری قفل می کنید ، می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. برای داشتن ایده بهتر می توانید مطالب کامل را بخوانید راهنما و حداقل نیاز به سهام ، ROI ، دوره قفل کردن و جزئیات بازخرید از رمزهای مختلف را در وب سایت ما بررسی کنید. همچنین مشتریان می توانند از پشتیبانی روزمره مشتری به صورت 24 ساعته و سطح بالایی از منابع مالی پشتیبانی کنند.

2. پس انداز

پس انداز یک سرویس ارزش افزوده دارایی دیجیتال در OKEx است.

به شما امکان می دهد دارایی های دیجیتال خود را در حین حرکت واریز و برداشت کنید و از سود روزانه بهره مند شوید. حداقل سپرده لازم نیست. با استفاده از سیستم پیشرفته مدیریت ریسک ما می توانید با خیال راحت دارایی خود را در آنجا ذخیره کنید.

برخلاف سهام ، دارایی های پس انداز فقط برای خدمات وام حاشیه ای OKEx استفاده می شود ، این بدان معناست که سپس می توانید از سود سود استفاده کنید.

3. وام دادن

اگر مقداری رمزنگاری در دست دارید اما برنامه ای برای فروش یا تجارت ندارید ، وام رمزنگاری به شما امکان می دهد با وام دادن آنها ، منفعلانه درآمد کسب کنید ، همه از طریق قراردادهای هوشمند انجام می شود.

وام DeFi در بین معامله گران رمزنگاری محبوب است. خطرات موجود بسیار کمتر از وام های همتا به همسالان است. در حال حاضر ، تیم ما در حال کار بر روی آوردن خدمات وام به سیستم عامل ما است. منتظر اخبار جذاب بیشتر باشید خیلی زود.

در دوره نرخ بهره منفی ، رمزنگاری در حال تغییر شکل دادن به درآمد منفعل است. خدمات سهام و پس انداز ما را امتحان کنید – آیا ما به جدیدترین موارد خود اشاره کردیم ترویج به شما امکان می دهد تا 20٪ بازده سالانه داشته باشید?

درآمد منفعلانه مبارک!

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me