banner
banner

OK Jumpstart قرار است هفته آینده فروش دوم Token را برای ALLIVE (ALV) آغاز کند

OKEx ، مبادله دارایی های دیجیتال پیشرو در جهان در مالت ، امروز دومین پروژه OK Jumpstart خود را با نام ALLIVE (ALV) و جزئیات فروش توکن خود اعلام کرد. فروش توزیع شده ALV قرار است در OK Jumpstart در ساعت 05:00 16 مه 2019 (UTC ، CET + 1) آغاز شود.

دوران سلامت هوشمند با کاربرد فناوری Blockchain و AI

زنده یک “اکوسیستم مراقبت های بهداشتی هوشمند مبتنی بر فناوری بلاکچین” است که هدف آن ارائه قالب های استاندارد برای ادغام داده های سلامت ، پشتیبانی از همزمانی کاربر بالا ، محافظت از حریم خصوصی داده ها از طریق ذخیره سازی غیرمتمرکز ، رمزگذاری شده و سازگاری با پسوند پشتیبانی است. تیم ALLIVE از اوت 2018 با Ontology همکاری کرده است تا همکاری بین مشاغل و اشتراک داده ها را تسهیل کند. هدف چنین مشارکتی توسعه یک اکوسیستم مراقبت های بهداشتی غیرمتمرکز و یک شبکه بلاک چین هوشمند است.

D6H5X8SWkAA8onf.jpg

"مثل همیشه ، OK Jumpstart پتانسیل هر پروژه حمایتی را وزن می کند و ALLIVE به سادگی با استفاده از آن در موارد استفاده جدید ، ضروریات فناوری بلاکچین را به دست می آورد. این یک مثال خوب در نشان دادن چگونگی فن آوری می تواند رویه های مراقبت های بهداشتی را تغییر دهد و زندگی ما را بهبود بخشد ، مانند سوابق پزشکی الکترونیکی که پزشکان بدون دسترسی به امنیت اطلاعات شخصی ما به راحتی در دسترس هستند.," اندی چونگ ، رئیس عملیات OKEx گفت. "ما تجربه کرده ایم که فناوری بلاکچین رشد فوق العاده ای را به سیستم مالی خود وارد می کند ، اما قدرت بلاکچین بی حد و حصر است. ما همچنین می توانیم از آن برای ایجاد یک جامعه بهداشتی هوشمند پایدار برای ارتقا enhance اکوسیستم مراقبت های بهداشتی استفاده کنیم ، بنابراین می تواند برای همه قابل دسترسی و مقرون به صرفه باشد."

به طور کلی ، جمعیت پیر با شیوع بیشتری از بیماری های مزمن یا بیماری های جدید روبرو هستند و ممکن است راه حل های پرهزینه پزشکی یا درمان های هدفمند گزینه مقرون به صرفه ای برای همه نباشد.

با افزایش روزافزون هزینه های مراقبت های بهداشتی ، استفاده از فناوری بلاکچین می تواند به طور م theثر مبارزه برای مدیریت چالش های پزشکی و مالی را به حداقل برساند. علاوه بر این ، تلاش های مداوم می تواند بنیادی پایدار برای یک اکوسیستم مراقبت های بهداشتی با قیمت مناسب ، در دسترس ، با کیفیت بالا در آینده نزدیک ایجاد کند.

تأیید Jumpstart قوانین فروش پیشرفته توکن

همانطور که در فروش قبلی توکن اعلام شده بود ، OKEx برای اینکه کاربران بیشتری بتوانند در آن شرکت کنند ، تغییرات کمی را اتخاذ کرده است.

روند اشتراک-اشتراک با OKB به عنوان تنها رمز پذیرفته شده برای اشتراک و تسویه حساب باقی خواهد ماند. دو جلسه اشتراک برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان علاقه مند ملزم به داشتن حداقل 500 OKB به طور متوسط ​​15 روز هستند تا واجد شرایط شرکت در فروش توکن باشند. عکس فوری از هر حساب روزانه و در یک زمان تصادفی گرفته می شود. هرچه مقدار OKB بیشتر باشد ، به این پاداش بیشتر نیز پرداخت می شود. (نکات: نگه داشتن 2500 پوند OKB به طور متوسط ​​به مدت 15 روز می تواند حداکثر ضریب تخصیص را بدست آورد.)

جلسه اول: حد اشتراک بیش از حد

مدت زمان جلسه 10 دقیقه است. با این حال ، ممکن است با رسیدن به حد اشتراک بیش از حد ، جلسه زودهنگام به پایان برسد.

(جدید) جلسه 2: بدون محدودیت بیش از حد اشتراک

مدت زمان جلسه 10 دقیقه است. کاربرانی که در این بازه زمانی با موفقیت مشترک می شوند ، واجد شرایط اشتراک خواهند بود.

محاسبه تخصیص و نتیجه اشتراک پس از پایان هر جلسه اعلام خواهد شد. تخصیص رمز برای جلسات 1 و 2 در اعلامیه فروش توکن هر دور نشان داده می شود.

لطفا با ما همراه باشید توییتر OKEx و برای آخرین به روزرسانی Jumpstart را تأیید کنید.

پایان

هشدار خطر: تجارت دارایی های دیجیتال خطر قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما تجارت ارز و معاملات مشتقه ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me