banner
banner

OKEx پیشنهاد گسترده DeFi ، لیست DIA و Kleros PNK را گسترش می دهد

مالت ، 19 آگوست 2020 – OKEx (www.okex.com) ، صرافی ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان ، پیشنهاد خود را با ارائه اسکناس مالی غیرمتمرکز افزایش داده است دارایی اطلاعات غیرمتمرکز (DIA) ، یک پلت فرم منبع باز برای شفافیت ، سخنرانی های تأیید شده توسط جامعه برای برنامه های DeFi ، و کلروس (PNK) ، یک بستر آنلاین منبع باز برای حل اختلاف.

معاملات نقطه ای DIA در برابر USDT در ساعت 12:00 بعدازظهر UTC در تاریخ 18 آگوست و معاملات DIA در برابر ETH از ساعت 1:00 بعد از ظهر در تاریخ 18 آگوست به صورت مستقیم انجام شد و سپرده های DIA در ساعت 11:00 صبح UTC در تاریخ 18 آگوست افتتاح شد و برداشت ها از ساعت 11:00 صبح 19 آگوست در دسترس قرار گرفتند که ارزش معاملات DIA با در دسترس بودن معاملات در بستر OKEx تا 60٪ افزایش یافت.

معاملات محلی PNK در برابر USDT در ساعت 8:00 صبح UTC در تاریخ 19 آگوست و معاملات PNK در برابر ETH در ساعت 9:00 صبح UTC در تاریخ 19 آگوست در دسترس قرار گرفتند. سپرده های PNK در ساعت 7:00 صبح 19 آگوست افتتاح و برداشت می شود از ساعت 9:00 صبح UTC در تاریخ 21 آگوست در دسترس خواهد بود.

رشد اقتصاد DeFi از طریق همکاری

پروتکل های پیشرو DeFi مانند Maker ، Compound ، Aave و Synthetix که به طور فزاینده ای رشد می کنند ، برای ارائه داده های اساسی مهم ، مانند قیمت دارایی ، نیاز به سخنوری دارند. این سخنرانی ها یکی از عناصر اساسی برای عملکرد و رشد یک اکوسیستم DeFi هستند و آنها باید الزامات قول شفافیت و استقلال DeFi را برآورده کنند.

امروزه ، اکثر محصولات DeFi هنوز فاقد یک راه حل قوی برای داده های قیمت گذاری هستند و به منابع داده غیر شفاف اعتماد می کنند ، که خطرات قابل توجهی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند ، زیرا روش های پردازش قیمت توسط سخنرانی ها به روشنی بیان نشده است. با رشد اقتصاد DeFi ، نیاز به سخنان دقیق قیمت برای دور زدن حملات بازیگران مخرب که از آسیب پذیری های فن آوری و روش استفاده می کنند ، نیز افزایش می یابد..

DIA خطاهای قابل اعتماد قیمت را برای برنامه های DeFi فراهم می کند. پلت فرم منبع باز آن اجازه می دهد تا شفاف قیمت های خطابه کاملاً مورد تأیید جامعه باشد. DIA از انگیزه های رمزنگاری اقتصادی و قضاوت ارزشمند جامعه برای تهیه ، اعتبار سنجی و تحویل داده های مالی معتبر استفاده می کند. به عنوان یک انجمن غیرانتفاعی مستقر در سوئیس ، DIA ​​تلاش می کند تا داده های مالی را با استفاده از منابع داده و روش های شفاف که برای همه قابل دسترسی است – از سیستم عامل های DeFi ، بازرگانان و موسسات مالی ، تا ارائه دهندگان اطلاعات ، نهادهای نظارتی و مقامات مالی.

از طرف دیگر ، Kleros (PNK) یک پلت فرم منبع باز آنلاین برای حل اختلاف است که از بلاکچین و تأمین منابع مالی برای قضاوت منصفانه در مورد اختلافات استفاده می کند. تلاش های توسعه توسط Cooperative Kleros ، یک Société Coopérative d’Intérêt Collectif (SCIC) که در فرانسه گنجانده شده است ، هماهنگ می شود. با رشد DeFi ، نیاز به راه حل های م forثر برای حل اختلاف نیز افزایش می یابد ، و Kleros در حال حاضر در حال حل اختلافات در مواردی از جمله روش های فهرست ارز است. تمام تحقیقات و توسعه کد آن برای همه از منابع آزاد و رایگان استفاده شده است.

"ما از دیدن گامهای عظیم در اقتصاد DeFi بسیار تشویق شده ایم," مدیر عامل OKEx جی هائو گفت. "از آنجایی که یک راه حل واقعی جایگزین برای خدمات مالی سنتی در اطراف ما رشد می کند و به مردم فرصتی برای بازگشت قابل توجه سرمایه های خود را می دهد ، ضروری است که فضا به طور پایدار و با داده های دقیق قیمت ، عاری از دستکاری و مکانیسم های موثر حل اختلاف ، رشد کند. از منافع کاربران محافظت کنید. برای این منظور ، ما خوشحالیم که برای پشتیبانی بیشتر از پیشرفت DeFi ، DIA ​​و PNK را لیست می کنیم."

OKEx اکنون 19 علامت DeFi را لیست می کند – و هفته گذشته ، از ایجاد OKEx Oracle ، خوراک امن قیمت امضا شده خود ، که مانند DIA ، می تواند توسط پروژه های مالی غیرمتمرکز استفاده شود ، برای دسترسی به قیمت های معتبر زنجیره ای از منبع قابل اعتماد جی هائو افزود:

"با بیش از 6 میلیارد دلار ارزش قفل شده در پروتکل های DeFi ، واضح است که به این زودی ها شاهد عقب نشینی در DeFi نیستیم. از آنجا که بانک ها بازدهی تقریباً منفی پس انداز و نرخ سود بالای وام را به مشتریان خود ارائه می دهند ، DeFi جایگزین بسیار جذابی را ارائه می دهد. ما از اینکه در کنار پروژه های برجسته ای از این دست پیشگام هستیم خوشحالیم و از دیدن پیشرفت DeFi در آینده بسیار هیجان زده هستیم. “

پایان

درباره OKEx

OKEx که یک معامله در زمینه ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان است ، متنوع ترین بازار را ارائه می دهد که در آن معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های حفاظتی می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات – از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های – ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، به انعطاف پذیری سرمایه گذاران در تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات.

تماس با رسانه

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me