banner
banner

OKEx به معاملات آتی USDT گسترش می یابد

معاملات آتی برترین ارزهای رمزنگاری شده در جهان معاملات آتی USDT را با جفت هایی از جمله BTC ، ETH و EOS معامله می کند

امروز OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده در آینده ، از راه اندازی معاملات آتی USDT Futures ، یک قرارداد آتی خطی خبر داد. قرارداد آتی USDT OKEx یک محصول مشتق شده مجازی است که در توکن های دیجیتال USDT نقل قول شده و تسویه می شود و هر قرارداد ارزش اسمی یک مقدار ثابت از توکن های دیجیتال دارد. معامله گران می توانند مدتها برای سودآوری از افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده یا کوتاه مدت از سود کاهش قیمت ارز رمزنگاری شده سود ببرند. جفت USDT در OKEx شامل BTC ، ETH ، BCH ، EOS ، XRP ، BSV و TRX با سطح اهرم 0.01-100x است ، هم در حالت ثابت و هم در حاشیه ضربدر. OKEx نمونه کارهای مشتق گسترده تری با تنوع بیشتر ارزهای زمینه ای و عملکردهای جامع تر برای تأمین نیازهای تجاری کاربران فراهم می کند..

ویژگی های اصلی قراردادهای آتی USDE OKEx شامل موارد زیر است:

– قرارداد خطی – برای معامله گران ساده تر است و نیازی به محافظت از خطر حاشیه قراردادهای معکوس ندارد

– سطح اهرم: 0.01-100 برابر

– جفت های پشتیبانی شده: BTC ، EOS ، ETH ، LTC ، BCH ، XRP ، ETC ، BSV ، TRX

– ساعتهای معاملاتی: 24/7

– اسکان روزانه

مزایای قراردادهای آتی USDT شامل موارد زیر است:

– کارایی و هزینه های پایین – فقط با در اختیار داشتن USDT ، کاربران می توانند قراردادهای آتی حاشیه USDT مختلف را بدون دردسر جابجایی بین ارزهای رمزپایه معامله کنند.

– وثیقه USDT نسبتاً پایدار است – با استفاده از وثیقه USDT برای موقعیت های حاشیه ای ، کاربران می توانند خطرات ناشی از نوسان قیمت وثیقه را کاهش دهند. همچنین ، محاسبات ساده تر خواهد بود.

– تجربه تجارت بصری – کل تجربه معاملات آتی با حاشیه USDT بسیار شبیه به معاملات نقطه ای است. با افزودن اهرم قدرت ، تسلط بر سیستم تجارت برای کاربران آسان تر است.

“بازار معاملات آتی OKEx همیشه یکی از برترین بازارها بوده است. به همان اندازه که پیچیده است ، ابزار مالی همیشه برای معامله گران رمزنگاری جذاب است ، زیرا ما خدمات معاملات شبانه روزی ، سطح اهرم بالا و سیستم مدیریت ریسک جامع را ارائه می دهیم که برای همه کاربران مهم است. در OKEx. “اضافه شدن USDT Futures Trading نشان دهنده تعهد ما در ارائه یک فروشگاه یک طرفه برای معامله گران حرفه ای و خرده فروشی با بهترین تجربه کاربر در صنعت است.”

“بیشتر اوقات ، کاربران تمایل به نگه داشتن altcoins به عنوان حاشیه ندارند ، و همچنین آنها درک می کنند که معاملات معکوس خود پیچیده است. ما می بینیم که این قرارداد خطی دروازه ای باز برای بسیاری از بازرگانان خرده فروشی است ، “افزود لای. “در OKEx ، ما یک محیط امن ، قابل اعتماد و پایدار برای تجارت ارزهای رمزنگاری ایجاد کرده ایم و تلاش می کنیم خدمات جدیدی را براساس منافع مشتریان خود ارائه دهیم. ما به تحقیق و افزودن مشتقات مبتنی بر پایدار کوین ادامه خواهیم داد تا ابزار بازپرداخت ساده تری را برای معامله گرانی که به طور معمول سود و زیان خود را به ارزش USD ثبت می کنند ، ارائه دهیم. “

قرارداد آتی OKEx یک تاریخ تحویل ثابت دارد و قیمت تحویل میانگین ارزش شاخص ساعت قبل از تحویل خواهد بود. از قیمت علامت گذاری برای محاسبه سود و زیان غیر واقعی کاربران (UPL) برای کاهش تصفیه غیرضروری در شرایط بی ثبات بازار استفاده می شود. روند تسویه حساب روزانه در ساعت 16:00 به وقت هنگ کنگ (HKT) سود و زیان غیر واقعی (PnL) را به PnL تحقق یافته منتقل می کند و انعطاف پذیری استفاده از سرمایه را افزایش می دهد. OKEx همچنین برای کمک به بازرگانان در کاهش ریسک ، ابزارهای محافظت از جمله بیمه را ارائه می دهد.

برای اطمینان از انعکاس دقیق قیمت های شاخص از قیمت بازار هر یک از نشانه ها ، OKEx با دقت قیمت های بازار سایر مبادلات عمده را به عنوان م indexلفه های شاخص وزن برای هر رمز انتخاب کرده است. این صرافی ها شامل Huobi ، Bittrex ، Coinbase و Binance هستند. تدابیری برای رسیدگی به شرایط غیر عادی معرفی خواهد شد.

OKEx یک سیستم مدیریت ریسک پیشرفته برای مشتقات اتخاذ کرده است که شامل:

– علامت گذاری قیمت – سیستم قیمت مارک کاملاً مستقر برای جلوگیری از نوسانات عظیم و تصفیه غیرمعمول

– سیستم حاشیه نگهداری لایه ای (TMMR) – برای جلوگیری از انحلال موقعیت های بزرگ و اثرات بعدی آن بر نقدینگی بازار

– حالت تصفیه جزئی اجباری – برای از بین بردن تأثیر بازار ناشی از تعداد زیادی سفارش انحلال یافته

قراردادهای آتی USDT در 14 نوامبر 2019 و شبیه سازی در 5 نوامبر 2019 آغاز می شود. مبادله همیشگی USDT در 9 دسامبر 2019 و شبیه سازی در 30 نوامبر 2019 آغاز می شود.

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما تجارت ارز و معاملات مشتقه ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me