banner
banner

مشارکت کنندگان در بازار درباره اقدام قیمت اخیر بیت کوین و آنچه آینده ممکن است برای بازارهای رمزنگاری بحث کند – Fireside Chat Recap

در تاریخ 31 ژوئیه ، OKEx میزبان یک گپ کنار آتش با عنوان بود "بن بست یا تغییر قدرت: بررسی احتمالات موج رشد & همگرایی بیشتر با بازارهای سنتی."

با رشد فضای دارایی های دیجیتال ، تعداد بیشتری از بازیکنان به بازار راه می یابند تا راه حل های در دسترس برای مصرف و تجارت رمزنگاری را ارائه دهند. از طرف دیگر ، اقدام اخیر بیت کوین – همراه با رونق DeFi – س questionsالات جدیدی را برای آینده و رشد پایدار بازار ایجاد می کند..

آیا مرحله جدیدی از تخصیص سرمایه ظهور می کند یا همه چیز وجود دارد "به نظم ترمیم شد"? روندهای تغییر چگونه بر رفتارهای تجاری رمزنگاری و ارتباط صنعت گسترده تر با آن تأثیر می گذارند "سنتی" خود دنیا؟ ما همه اینها را در چت کنارمون بحث کردیم که خلاصه آن در زیر است.

میهمانان

چت کنار آتش توسط Selim Baek ، مدیر توسعه تجارت OKEx برای APAC ، مدیریت می شد. میزبانان میهمان شامل بنجامین راث ، رئیس تجارت جهانی در تجارت Kenetic بودند. جائه-هونگ کیم ، بازرگان کمی در WaveBridge. دنی یوان ، بنیانگذار 8 بلوک سرمایه ؛ و جاستین d’Atanhan ، مدیر فروش Diginex.

بحث را مشاهده کنید اینجا.

گزیده مختصر

سلیم: ما قصد داریم با آنچه در مورد قیمت بیت کوین در جریان است شروع کنیم. از امروز که ما به 11000 دلار رسیدیم ، من فقط می خواستم نظر شما در مورد این افزایش ناگهانی و نوسان قیمت را که در این هفته و آخرین هفته مشاهده کردیم.

آیا سرانجام شاهد الگویی متفاوت خواهیم بود یا بازار دوباره به بن بست بازخواهد گشت؟ جی ، من می دانم که شما یک معامله گر کوانتومی در WaveBridge هستید ، آیا در مورد وضعیت فعلی نظری دارید؟ امروزه برداشت شما از سطح قیمت BTC چیست? 

جی: همانطور که اشاره کردید ، به تازگی از زمان سقوط کرونا که بازارها را متوقف کرده بود ، نوسانات و سطح حجم کم تاریخی را مشاهده کردیم ، تا زمانی که شروع به مشاهده رشد چشمگیر کردیم.

تجزیه و تحلیل اخیر ، افزایش اخیر ، می تواند با افزایش تجمعی پول ورودی به مبادلات و همچنین افزایش نمایی DeFi همراه باشد ، که به نوبه خود تقاضا برای نشانه های Ethereum و ERC را افزایش داده است..

از نظر مشتقات رمزنگاری ، ما مشاهده کرده ایم که حجم تولید نسبت به سال گذشته تقریباً دو برابر شده است و این را نشانه مثبتی برای بلوغ بیشتر بازار می دانیم.

اخیراً نیز شاهد اعلامیه های نظارتی مطلوبی هستیم که فقط می تواند خبر خوبی برای رمزنگاری باشد. از نظر معنی این برای آینده قابل پیش بینی ، افزایش نوسانات منجر به افزایش حجم می شود – بنابراین ، این تنها به معنای فرصت های بیشتر برای تازه واردان در بازار است. از نظر ما ، به طور کلی ، نباید افزایش نوسان را به عنوان یک مسئله بلکه فرصتی برای بلوغ دانست.

سلیم: بن ، به عنوان رئیس تجارت جهانی یک شرکت تجاری با فرکانس بالا ، نظر شما از الگوی کلی بازار تاکنون چیست?

بن: من قصد دارم با جی موافقت کنم! خوب است خارج از محدوده ای که به نظر می رسید در آن گیر کرده ایم – حداقل از نظر بیت کوین – باشید.

این به نوعی توسط Ethereum هدایت می شد ، که خود تا حدودی با ظهور DeFi هدایت شد ، که فکر می کنم بعداً در صفحه صحبت خواهیم کرد. کاملا جالب است. من در مورد آن افکار زیادی دارم.

برای بیت کوین ، ادغام قابل توجهی در آن محدوده وجود داشت و مردم به طور گسترده به آن منطقه 10،000 تا 10400 دلار به عنوان مقاومت نگاه می کردند. هنگامی که ما از آن عبور کردیم ، با کمال تعجب 10٪ دیگر را افزایش دادیم.

به طور کلی ، من صعودی هستم. اما نکته مهم این است که همه آدمهای سرسختی هستند. اتفاقی که معمولاً در این نوع محیط ها می افتد این است که ، حتی اگر پول بیشتری به فضا بیاورید ، بازهم واژگونی های نسبتاً واضحی خواهید داشت – زیرا بسیاری از مردم احتمالاً کمی در راهپیمایی تأخیر دارند و شما می دانید که خیلی دست ضعیف.

ما در واقع قبلاً نیز دیده ایم که در چند روز اخیر بازار سنگین تر شده و ناگهان 5 درصد در فضای یک شمع پنج دقیقه ای سقوط می کند. من انتظار دارم که این کار به عنوان یک شرکت با فرکانس بالا بیشتر پیش رود ، که برای ما عالی است. این شرایطی است که ما از آن لذت می بریم و من فکر می کنم افزایش بازار با حجم بالاتر و نوسانات بالاتر به نوعی طوفان مناسب برای همه است. بیشتر مردم درآمد کسب می کنند ، شما حجم بالاتری را می بینید و این باعث می شود افراد بیشتری به فضا وارد شوند.

همچنین شرایط نظارتی مطلوبی را که جی به آن اشاره کرد مشاهده می کنید. من فکر می کنم که در آنجا بافندگی زیادی وجود دارد ، اما من باید در مورد میزان اهرم نیرو محتاط و محتاط باشم زیرا احتمالاً ناپایدار خواهد بود.

سلیم: نظر کلی شما در مورد معاملات مشتقات رمزنگاری در این هفته چیست؟ چه چیزی را پیش بینی می کنید?

دنی:  به عنوان یک شرکت بازرگانی با فرکانس بالا ، ما به نوعی سخنان بن را انعکاس می دهیم. طی ماه گذشته یا تقریباً ، شاهد کاهش قیمت BTC در حدود 9000 دلار بوده ایم. ما در توییتر دیده ایم که مردم می گویند "آه ، نوسان ضمنی در کمترین زمان خود ، نوسان تحقق یافته در پایین ترین زمان است." اما در طی هفته گذشته یا تقریباً ، BTC 20٪ افزایش یافته است ، بنابراین نوسانات نیز از دامنه پایین 30-40 20-30 امتیاز بوده است. طی یک یا دو ماه آینده ، فکر می کنم نوسان با آنچه من انتظار دارم مطابقت داشته باشد و انتظار ندارم که خیلی بیشتر شود.  

به عنوان مثال اگر به بازار گزینه ها در OKEx نگاه کنید ، می دانید که نوسانات یک ماهه تقریباً به نوسانات سه ماهه تحقق یافته نزدیک است. بعید می دانم در این مرحله نوسانات بیشتر شود.

بن: میخوام بپرم – موافقم دنی! من فکر می کنم که ساختار بازار منجر به افزایش نوسانات بیشتری می شود. در نقطه ضعف ، بسیاری از محصولات مشتق شده حاشیه ای دارند ، بنابراین این وضعیت محدب را در نزولی که ارزش وثیقه مردم در حال کاهش است ، بدست می آورید..

در همان زمان که بازار در حال نزول است ، تمایل دارد که حرکات شدید پایین را برجسته کند. بنابراین ، در یک بازار صعودی انتظار دارم که آنچه دنی گفت ، در حالی که اکنون کمی حرکت کرده ایم ، بعید است که بسیار بی ثبات باشد ، مگر اینکه بالاترین قیمت خود را در $ 20،000 بشکنیم. برای چند ماه آینده نفس نمی کشم ، اما امیدوارم – من خوش بین هستم – ممکن است آن را در سال 2021 آزمایش کنیم.

این خلاصه برای شفافیت ویرایش شده است.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me