banner
banner

با مدیر عامل OKEx جی هائو از من بپرسید – خلاصه ای از این موارد

اگر متأسفانه آن را از دست داده باشید – ما در گروه تلگرام انگلیسی خود یک جلسه گفتگوی زنده از ما بپرسید (AMA) با جی هائو ، مدیر عامل OKEx ، (t.me/okexofficial_en) در تاریخ 29 آگوست. ما از مشارکت فعال بیش از 3،000 پیرو بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم. در کل رویداد AMA ، ما صدها سوال از کاربران خود از سراسر جهان جمع آوری کرده ایم.

به عنوان اولین نمایش تلگرام برای جی ، جلسه AMA به آینده و مبادله همیشگی ما متمرکز بود ، اما ما همچنین از دریافت و پاسخ برخی از س questionsالات درباره OKB ، فهرست ، نوآوری ها و توسعه آینده بسیار هیجان زده هستیم. برای کسانی که آن را از دست داده اند و یا می خواهند دوباره پرسش و پاسخ هیجان انگیز را مرور کنند&همانطور که ، ما این خلاصه پاسخ از 25 سال جی که از انجمن های ما انتخاب شده را برای شما آماده کرده ایم.

Contents

درباره جی ، مدیرعامل ما

جی پیشکسوت فناوری و رهبر صنعت فصلی است. او قبل از OKEx روی برنامه های مبتنی بر بلاکچین برای پخش مستقیم ویدئو و بازی های موبایل تمرکز داشت. قبل از استفاده از صنعت بلاکچین ، او قبلاً 21 سال تجربه خوب در صنعت نیمه هادی داشته است و طیف گسترده ای از کدک چند رسانه ای ، UVLED ، ASIC ، FPGA ، و همچنین سیستم پیچیده سیستم بر روی تراشه (SOC) را برای پردازنده های چندرسانه ای توسعه داده است. و سیستم های ارتباطی بی سیم. او همچنین یک رهبر شناخته شده با تجربه های موفق در مدیریت محصول است.

جی به عنوان مدیرعامل OKEx و معتقد به بلاکچین ، پیش بینی می کند که این فناوری موانع معامله را از بین می برد ، کارآیی را بالا می برد و در نهایت تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد جهانی خواهد گذاشت. وی امنیت ، نوآوری و قابلیت اطمینان را به عنوان سه رکن OKEx در نظر می گیرد. و او متعهد است که سیستم عامل و همچنین صنعت را به یک موفقیت دیگر برساند.

سوالات & پاسخ ها – همه اصلی است

برای حفظ اصالت گفتگو ، ما 25 سوال انتخاب شده و پاسخ های جی را جلا ندادیم. س Theالات در چهار بخش مشتق شده ، OKB ، فهرست ، و همچنین نوآوری ها و توسعه دسته بندی می شوند.

1. مشتقات – معاملات آتی ، تعویض همیشگی & بیشتر

آیا اگر شخصی OKB دلار داشته باشد ، در هزینه آینده / موقعیت سوآپ (بهره) تخفیف وجود دارد؟ (کاربر توییتر:TweetRamyz)

ما یک برنامه تخفیف برای دارندگان OKB داریم. همه دارندگان OKB هنگام معاملات در OKEx تخفیف هزینه دریافت می کنند. نرخ های مختلف تخفیف برای طبقات مختلف ، هرچه ردیف بالاتر باشد ، تخفیف بیشتر خواهد بود.

برای بازار آینده ما هزینه موقعیتی وجود ندارد.

برای مبادله همیشگی ، “” هزینه تأمین مالی “” “وجود دارد که یکی از ملفه های اصلی مبادلات است که به کمک آن می تواند با شاخص نقطه ای به ثبات برسد. فرکانس تأمین بودجه تعویض دائمی 3 بار در روز است. و هزینه بودجه را OKEx نمی گیرد ، بلکه در عوض طرف مقابل شما قرارداد می پردازد. به همین ترتیب ، متاسفم ، اما ما نمی توانیم تخفیف در هزینه بودجه ارائه دهیم.

بودجه Okex چگونه کار می کند؟ و منحصر به فرد بودن آینده و ماندگار برای دیگران چیست؟ (کاربر توییتر:@ Ganbatt30810469)

با بودجه ، معتقدم شما به بودجه معاوضه همیشگی اشاره می کنید؟ ما در وب سایت خود مقدمه بسیار مفصلی در مورد معامله دائمی تعویض خود داریم که می توانید به آن مراجعه کنید:

و چه چیزی OKEx را منحصر به فرد می کند ، سوال خوبی است. OKEx کاملترین اکوسیستم و مجموعه محصولات را در بازار دارد. معامله گران می توانند معاملات فیات به توکن ، spot ، معاملات آتی ، تعویض همیشگی را انجام دهند و حتی از OKEx PiggyBank برای جستجوی سطوح مختلف بازده استفاده کنند.

علاوه بر این ، ما طیف گسترده تری از دارایی های دیجیتال ذکر شده و با یک سیستم مدیریت ریسک پیچیده تر داریم که به کاربران کمک می کند تا تمام معاملات را به طور ایمن اداره کنند.

در آینده نزدیک ، Okex قصد دارد چه برنامه ای را برای گرفتن خوب ، وام یا موارد مشابه انجام دهد؟ در قرارداد آینده ، نظر شما در مورد ویژگی جدید وام دلار به جای سکه یا رمز چیست؟ (کاربر توییتر:@ BchTr2)

این یک سوال بسیار خوب است.

برای staking – ما در واقع در حال بررسی امکان راه اندازی OKB در OKEx PiggyBank (با بهره روزانه) هستیم ، زیرا $ OKB PoS نیست.

برای وام – در بالا پاسخ داده شده است.

برای قرارداد آتی – بله ما در حال بررسی بازار USDT هستیم. سیستم ما بسیار انعطاف پذیر است. بنابراین پس از تأیید ، می توانیم بلافاصله آن را راه اندازی کنیم.

به عنوان کاربر برای مبادله موفق چه کاری باید انجام دهم؟ (کاربر توییتر: Parpalyga)

اگر می دانم چگونه ، الان اینجا کار نمی کردم. ههههه!

شوخی کنار بگذارید بگذارید اینگونه بگویم. به عنوان یک مبادله ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا زیرساخت های تجاری حرفه ای و محیط را برای تجار برای دستیابی به اهداف تجاری خود تضمین کنیم.

با این حال ، ما در هنگام استفاده از محصولات بازرگانی خود هیچ گونه سود / ضرر یا افزایش / افت را تضمین نمی کنیم و نمی توانم راهنمایی برای تجارت ارائه دهم. چیزی که من می توانم بگویم این است که ، قبل از تجارت ، تکالیف خود را انجام دهی روی آنچه می دانید سرمایه گذاری کنید. “

آیا برنامه ای برای تغییر حداقل افزایش قیمت برای معاملات آتی / مبادله BTC و ETH به همان نقطه دارید؟ در حال حاضر افزایش قیمت 0.01 دلار است که به این معنی است که فقط 20 دلار اول کتاب قابل مشاهده است. Bitmex شما می توانید کتاب کامل را ببینید! (کاربر Reddit: u / joyser)

پیشنهاد شما شنیده می شود ما بزودی کتاب سفارشات خود را به عمق کامل کتاب سفارشات ارتقا خواهیم داد. جزئیات بیشتر در ادامه خواهد آمد.

سلام ، آیا برنامه ای برای ارائه مشتقات دیگر مانند گزینه ها دارید؟ (کاربر Reddit: u / okex_newbie)

بله ، ما خیلی زود بازار گزینه ها را عرضه می کنیم.

به جز گزینه معمولی. برای کمک به کاربران ما در استفاده حداکثری از صندوق ، گزینه OKEx حاشیه نمونه کارها را راه اندازی می کند ، که به حاشیه قابل توجهی پایین تر در موقعیت های پوشش داده شده نیاز دارد. معامله گران حرفه ای قطعاً باید امتحان کنند.

اگر نسبت حاشیه حساب من کمتر از نسبت حاشیه مورد نیاز باشد ، چه می کنم؟ آیا پشتیبانی از این نوع شرایط دارید؟ user کاربر تلگرام: @ davidc510

نسبت حاشیه نگهداری حداقل نسبت حاشیه مورد نیاز برای حفظ موقعیت باز است. اگر کوتاه بیاید ، موقعیت شما (تا حدی) به زور بسته می شود. جزئیات بیشتر در مورد مکانیزم را می توانید در اینجا پیدا کنید:

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360028014232- نگهداری-لایه ای-سیستم-حاشیه-حاشیه-تصفیه-جزئی

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360028531292- تعدیل-تعویض-تعویض-نگهداری-مرتب-شده-حاشیه-برنامه-جدول

در حال حاضر ، تعویض دائمی & معاملات آتی هنوز از معامله گر برای تعیین سفارشات پیشرفته مانند محدودیت توقف ، توقف آموزش … مانند MT4 یا بستر تبادل bitmex پشتیبانی نمی کند. بنابراین در دفعات بعدی آیا Okex همان ابزار را به معامله گر اضافه می کند؟ Okex چه استراتژی برای جذب معامله گران و رقابت با سایر سیستم عامل های حاشیه تجاری مانند bitmex… دارد؟ (کاربر تلگرام: @ NguyenKhang1610)

ما در حال حاضر سفارش محدودیت پیشرفته و سفارش توقف محدود را در بازارهای معاملات بورس ، معاملات آتی و معاملات دائمی خود در سال جاری به همراه سایر گزینه های سفارش الگو راه اندازی کرده ایم. شما می توانید به این پیوندها مراجعه کنید:

سفارش محدود کردن توقف: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360027766731- تجارت تجارت-آنچه-توقف-محدود است-

ترتیب حد پیشرفته: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360027767671

چه عواملی بر کارمزد وام های معاملات دائمی تأثیر می گذارد ، آیا اوکس برنامه ای برای کاهش تعویض های دائمی و کارمزد آینده دارد ، مانند استفاده از OKB برای پرداخت هزینه ها؟ (کاربر تلگرام: VoDanhReal)

وب سایت ما جزئیات محاسبه نرخ بودجه برای تعویض دائمی را شرح می دهد. شما می توانید اینجا را بررسی کنید: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360020412631-XI-Funding-Rate-Calculations

بودجه به منظور تثبیت و محدود کردن مبنای بین قیمت سوآپ و قیمت شاخص نقطه ای طراحی شده است. متأسفانه می ترسم نتوانید هزینه بودجه را با OKB تسویه کنید.

آیا با توجه به راحتی رواج و اقدامات جدید مدیریت ریسک ، آیا این معنی است که Perpetual Swap ابزاری بهتر از آینده های موجود است؟ (کاربر تلگرام: hunterrcoin)

آنها دو ابزار مشتق مختلف برای برآوردن نیازهای مختلف تجاری هستند. فیوچرز دارای یک دوره قرارداد و تاریخ تحویل با مبنای بزرگتر است ، در حالی که تعویض دائمی فاقد انقضا قرارداد ، مبنای کوچکتر است و شامل هزینه های بودجه است. شما می توانید یکی را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

داشتن اهرم 100 برابر برای معامله گران بسیار بزرگ و کمی خطرناک است. آیا کسی می تواند با استفاده از تعویض همیشگی تجارت کند؟ (کاربر تلگرام: tuckergomar)

اهرم 100 برابر فقط یک گزینه است و برای هر تاجر معامله دائمی ضروری نیست. من اکیداً به همه کاربران توصیه می کنم قبل از استفاده از چنین اهرم بزرگی تحمل خطر و روند بازار را درک کنند.

و برای به حداقل رساندن خطرات مرتبط بازار ، اهرم 100 برابر فقط برای موقعیت های کوچک در دسترس است.

تعویض دائمی & برنامه آتی باعث افزایش سرعت پول و دارایی می شود. چگونه از دارایی های کاربر محافظت می کنید ، از چه معماری یا سیستم هایی استفاده می کنید؟ همه می دانند که اگر مبادله دیگری را مشاهده کنیم ، آنها SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) را تضمین می کنند. (کاربر توییتر:نان آور 1602)

ما امنیت صندوق را بسیار جدی می گیریم.

ما سالها تجربه در زمینه فناوری امنیتی داریم و برای محافظت از وجوه خود کیف پول سرد و گرم و فناوری چند سیگ توسعه داده ایم. تاکنون ، من افتخار می کنم که بگویم ما سابقه پاک عدم نقض امنیت را داریم. ما اطمینان داریم که در آینده می توانیم تخته سنگ تمیز را حفظ کنیم.

در مورد صندوق ایمنی ، صندوق خاصی ایجاد نکردیم و آن را برای رسانه ها عرضه می کنیم. اما آنچه می توانم به شما اطمینان دهم این است که ما ذخیره بیش از اندازه کافی برای اداره هر موقعیت غیر منتظره داریم.

یک تن مبادلات مشتقات در حین حرکتهای ناپایدار با مشکلاتی روبرو شده اند ، به ویژه هنگامی که قیمت شاخص آنها فقط بر اساس 2 یا 3 مبادله باشد. OKEx چگونه از معامله گران محافظت می کند & اطمینان حاصل کنید که آنها یک محیط عادلانه برای تجارت دارند؟ (کاربر توییتر: TheGemClub)

لطفا مطمئن باشید که ترکیب قیمت شاخص ما در بازار درجه یک است.

برای هر شاخص دارایی دیجیتال ، بسته به دارایی 3 تا 5 سازنده داریم. همراه با قیمت مارک ، سیستم نسبت حاشیه نگهداری و مکانیزم تصفیه جزئی ، بازارهای ما بی ثبات ترین لحظات اخیر را با خیال راحت پشت سر گذاشته اند.

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه کار سیستم مدیریت ریسک ، می توانید به این مقاله مراجعه کنید: https://medium.com/okex-blog/perfecting-okex-futures-market-cc23f179e4eb

2. خوب

در آینده نزدیک ، Okex پیشرفت چشمگیری خواهد داشت تا به یک پلتفرم تجاری مناسب برای غلبه بر Binance تبدیل شود یا خیر. Okex به طور خاص برای ایجاد ارزش ارز OKB در مقایسه با BNB چه کاری انجام خواهد داد؟ (کاربر توییتر: @ dinhnam1996)

من معتقدم هر صرافی جایگاه خاص خود را در بازار دارد.

در OKEx ، ما گسترده ترین طیف وسیعی از محصولات تجاری را به بازرگانان ارائه می دهیم. این یکی از راههایی است که ما از Binance جلوتر هستیم. اما البته آنها نقاط قوت خود را در بازار دارند و ما رقبای قدرتمند را دوست داریم. آخرین پروژه OKEx Jumpstart بسیار خوب پیش رفته است ، امیدوارم که شما از این پروژه بهره مند شده باشید.

خوشحالم که همه به قیمت OKB اهمیت می دهند. اگرچه ما هرگز این کار را انجام ندادیم ، و هرگز قیمت OKB را کنترل نخواهیم کرد.

تمام کاری که ما انجام می دهیم # ساختن است. ما به طور مداوم در ساخت اکوسیستم OKB و توانمند سازی توکن تلاش های زیادی انجام داده ایم و آن را به یکی از با ارزش ترین دارایی های دیجیتالی در بازار تبدیل کرده ایم. من پتانسیل زیادی در OKB می بینم و فکر می کنم همه باید همان را ببینند.

برای مثال اگر OKB $ افت شدیدی داشت ، از جمله چه استراتژی هایی: مثلاً تا -12٪؟ (کاربر توییتر: @ danar808)

حتی اگر این اتفاق واقعاً بیفتد ، ما کاری برای دستکاری قیمت انجام نمی دهیم.

ارزش OKB با توجه به کاربرد آن تعیین می شود ، بنابراین ما همچنان قادر خواهیم بود OKB را تقویت کنیم و اکوسیستم OKB را توسعه دهیم تا OBK در بازار با ارزش تر شود..

3. لیست کردن

چه زمانی داپ های EOS را مانند EOSBet لیست می کنید؟ (کاربر توییتر: Discoverweeklyx)

ما از علاقه همه به لیست در OKEx قدردانی می کنیم. در مورد لیست ، ما خود را مبادله ای بی طرف می بینیم که فرصت های برابر برای ثبت نام پروژه های خوب را فراهم می کند. ما قوانین لیست خود را داریم که می توانید آنها را در وب سایت و سایر کانالهای رسمی ما پیدا کنید. ما به طور منظم قوانین خود را بررسی و به روز می کنیم و آخرین فرصت های بازار را بررسی خواهیم کرد. برنامه های EOS قطعاً یکی از پروژه های مورد علاقه ما خواهد بود.

چه زمانی می توان قوانین IEO را تغییر داد؟ (کاربر توییتر: @ Cherria11)

4. نوآوری ها & محصولات جدید

اخیراً برخی از مراکز تجاری برتر قصد دارند خدمات وام دهی را راه اندازی کنند ، آیا شما آماده این کار هستید؟ (کاربر توییتر: hiamPluto)

ما خیلی زود محصول وام دهی خود را راه اندازی می کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

آیا قصد دارید پلتفرم تجاری غیرمتمرکز خود را بسازید؟ (کاربر توییتر: hiamPluto)

البته. این یک روند اجتناب ناپذیر است.

همانطور که قبلاً اعلام شد ، از آنجا که OKChain زنجیره ای عمومی ما اکنون در مرحله نهایی آزمایش است ، ما پلت فرم تبادل غیرمتمرکز خود را OKDEX بر روی OKChain ایجاد خواهیم کرد و وقتی تیم ما موافقت کند که تجربه تجارت به اندازه کافی عالی است ، آن را راه اندازی خواهیم کرد..

برنامه آینده شما چیست؟ بسیاری از مبادله های انجام شده (کاربر توییتر: @ ARVINDS67194835)

ما اخیراً EOS PoS staking را در OK Pool راه اندازی کرده ایم. و بیشتر سکه های PoS در آینده پشتیبانی می شوند.

چه موقع OKex Sunny Stoploss برای Ios خواهد بود؟ Okex آیا آینده ای برای سرمایه گذاران وجود دارد؟ (کاربر توییتر: @ XunPht10)

به درک من از این س halfال نیمه اول: نوع سفارش توقف ضرر به زودی به برنامه OKEx iOS اضافه می شود.

آیا می توانید در توییتر @ من را از من بخواهید تا در مورد نیمه دوم س yourال شما توضیح بیشتری بدهم؟ پس از آن پاسخ خواهم داد با تشکر!

OKEx’s Development

آیا Okex در راه تبدیل شدن به 3 بانک برتر دیجیتال در آینده است؟ (کاربر تلگرام: HissizAdam)

سوال جالب.

به نظر من ، شما نمی توانید دنیای دیجیتال را با جهان سنتی مقایسه کنید. آنها از جهات مختلف نسبتاً متفاوت هستند.

و ما “بانک” نمی خواهیم. “بانک” برای آنچه که ما در نظر داریم بسیار کوچک و محدود است.

چه زمانی Okex Indonesia از فیات و بانک اندونزی برای سپرده گذاری یا برداشت پشتیبانی می کند؟ (کاربر تلگرام: @ MrBrown22)

تمرکز OKEx فقط بر معاملات رمزنگاری به رمزنگاری است ، اما ما از معاملات فیات به رمزنگاری C2C برای چندین ارز فیات پشتیبانی می کنیم. برای گزینه های ارز در اینجا می توانید به بازار C2C ما مراجعه کنید: https://www.okex.com/otc

نظر شما در مورد 90٪ حجم جعلی در نمایندگیOKEx چیست؟ (کاربر توییتر: AshishS17228231)

من بسیار خوشحالم که این سوال را برای ما آوردید.

در OKEx ، ما هیچ گونه تجارت شخصی ، تجارت شستشو یا هر نوع دستکاری در بازار را در سیستم عامل خود انجام نمی دهیم.

با توجه به این شایعات موجود ، می توانید به سادگی به گسترش و عمق کتاب سفارش ما توجه کنید. اندازه تیک های ما بسیار کم است ، یعنی 0.1 برای بازارهای spot و دائمی swap و 0.01 برای بازارهای آتی ، و شما هنوز هم می توانید عمق ضخیم موجود را پیدا کنید.

من فکر می کنم اثبات این امر که ما نقدینگی درجه یک را در بازار داریم کاملاً واضح است. به شایعات اعتقاد نداشته باشید.

همانطور که سایر رقبا مانند Bybit ، pla چگونه پلاتفرم شما در اوج نوسانات در اوج سفارش ، از اضافه بار احتمالی سیستم جلوگیری می کند؟ (کاربر توییتر: martinvergaX)

پس از سالها بهبود ، عملکرد سیستم ما بسیار بهینه شده است و بندرت مورد تأخیر وجود دارد. مدتی است که ما هیچ مشکلی در اضافه بار نداریم.

AMA بیشتر برای آمدن

ما می خواهیم از همه افراد جامعه خود بخاطر ایجاد AMA و برقراری ارتباط ایده های شما با ما تشکر کنیم. با توجه به این نتایج چشمگیر ، در آینده جلسات بیشتری از AMA برگزار خواهیم کرد. اگر پیشنهادی برای بهبود AMA ما دارید ، دریغ نکنید و از همه کانال های رسانه های اجتماعی ما مطلع شوید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me